1. 20.05.2010, 18:15 Mesaj #7276
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

gercekten cok analitik ve mantikli yorumlari birbiri ustune diziyorsun buraya tebrik ederim

yorum jenga si oldum vallahi

eger senin gibi 5 arkadasi varsa Arda'nin elini operim vallahi iyi korumus formunu
  2. 20.05.2010, 18:20 Mesaj #7277
  3. 20.05.2010, 18:22 Mesaj #7278

bu arada 5 arkadasindan birini de takima aldik nasil cikacak bakalim
  4. 20.05.2010, 18:33 Mesaj #7279

'Sizin mantığınızla' İniestadaki göbeğe bakın Şu formaya bakıp oyuncunun kilosunu ölçme saçmalıklarını geçin artık.Sen şişman gözüktüğü resmini bulursun ben zayıf gözüktüğü resmi bir yere varamayız.Arda resmi siteye göre 176 cm 72 kilo Messi 169 cm 67 kilo.Yani bu adamın 176 boyu var bücür denilir, beli kalın, denilir bacağı kısa, denilir kafası büyük, denilir.Yani ben Arda'nın yerinde olsam kafayı yemiştim heralde.

Ve son olarak

Hala şunu anlamıyorsunuz Arda gibi oyuncular kaslı olmamalı.Kas vücüt çevikliğini düşüruyor Messi'nin kas yaptığını düşünün mesela o çalımları kıvraklığı atamaz.Arda çevikliği sayesinde o çalımları atıyor mesela Keita, Ronaldo gibi hız ve bilek hareketliliğiyle çalım atsa tamam kas yapsın ama öyle değil.
  5. 20.05.2010, 18:35 Mesaj #7280

ona bakarsak alexte bangbros filmlerinde oynayabilecek kadar büyük popo var ama adam oynuyor. Arda'yı karalayacak ya bi kesim artık sakalına bile karışır. Sakalı hızını kesiyor fln da derler günlük traş ol Arda derler derlerde derler.
  6. 20.05.2010, 18:36 Mesaj #7281

Bu arada Serdar_burak'ın yeni gözdesi Arda olmuş M.topaldan sonra ben büyük bir boşluk yaşayacağını düşünüyordum ama yerini dolduracak birini bulmuş.Ama Ardayı eleştirmeye devam etsin M.topal ona göre futbolcu değildi 5 mn euro'ya transfer oldu Ardaya'da kafaya takarsa oda en az 20'ye gider.
  7. 20.05.2010, 18:47 Mesaj #7282

Allahim yarabbim sanki bisey dedik bu kadar sensitive olmaniz cok enteresan

Onur daha senin diger forumdaki yazina alinti yapip Arda buyuk futbolcu diyip Ardayi korudugumu ne cabuk unuttun

Ben sadece formundaki dususte fiziksel gelisimini kontrol altina almakta zorlanmasinin etkisi oldugunu dusunuyorum siz ise dusunmuyorsunuz bu kadar basit

ama bu tartismayi bile buralara getirdiginiz icin hepinizi en icten dileklerimle tebrik ediyorum

nedir bu stres anlamadim

iniesta konusundada bence bos konusmayin

adam tig gibi

https://1.bp.blogspot.com/_B1JtfOpd8...omentera+1.jpg
  8. 20.05.2010, 18:50 Mesaj #7283

Onur ALBAKAR, post: 1164431 Nickli Üyeden Alıntı

'Sizin mantığınızla' İniestadaki göbeğe bakın Şu formaya bakıp oyuncunun kilosunu ölçme saçmalıklarını geçin artık.Sen şişman gözüktüğü resmini bulursun ben zayıf gözüktüğü resmi bir yere varamayız.Arda resmi siteye göre 176 cm 72 kilo Messi 169 cm 67 kilo.Yani bu adamın 176 boyu var bücür denilir, beli kalın, denilir bacağı kısa, denilir kafası büyük, denilir.Yani ben Arda'nın yerinde olsam kafayı yemiştim heralde.

Ve son olarak

Hala şunu anlamıyorsunuz Arda gibi oyuncular kaslı olmamalı.Kas vücüt çevikliğini düşüruyor Messi'nin kas yaptığını düşünün mesela o çalımları kıvraklığı atamaz.Arda çevikliği sayesinde o çalımları atıyor mesela Keita, Ronaldo gibi hız ve bilek hareketliliğiyle çalım atsa tamam kas yapsın ama öyle değil.

sen kasla BMI arasindaki farki biliyormusun?

yoksa lafin bana degilde kasli olmasi lazim diyenlere mi?
  9. 20.05.2010, 18:51 Mesaj #7284

İniestaya kilolu demiyorum zaten televizyondan resimlerden bir adam kilolu demek yanlış.Tbi ailton sergen felan onlar ayrı.

Ardanın Bmı oranını mı ölçtün?
  10. 20.05.2010, 18:53 Mesaj #7285

Onur ALBAKAR, post: 1164444 Nickli Üyeden Alıntı

Bu arada Serdar_burak'ın yeni gözdesi Arda olmuş M.topaldan sonra ben büyük bir boşluk yaşayacağını düşünüyordum ama yerini dolduracak birini bulmuş.Ama Ardayı eleştirmeye devam etsin M.topal ona göre futbolcu değildi 5 mn euro'ya transfer oldu Ardaya'da kafaya takarsa oda en az 20'ye gider.

senin hesabin bu mu?

caner de 3.5 ediyor, fenerin aldiklari da 8- 10 falan topuzu ozeri

topuz demek nerden baksan iki topalmi ediyor.

market rules

caner 3.5 milyon pounda cskaya gitti ama yaniliyor olabilirim

canere atip tutanlara da saldir hadi

topal insallah basarili olur valenciada bizde yapamadiigni gosterir

dogmatik yorumlardan kacinalim lutfen
  11. 20.05.2010, 18:53 Mesaj #7286

Bu ne lan böyle Arda Turan topici çıplak erkek resimleri topicine dönüşmüş.
  12. 20.05.2010, 18:56 Mesaj #7287

Onur ALBAKAR, post: 1164483 Nickli Üyeden Alıntı

İniestaya kilolu demiyorum zaten televizyondan resimlerden bir adam kilolu demek yanlış.Tbi ailton sergen felan onlar ayrı.

Ardanın Bmı oranını mı ölçtün?

sakami bu yahu

burada ardanin fazla kilosu yok yada kilo almadi diyen kac insan bulacaksin merak ediyorum

korumak ok

Kaptanimiz falan ama bir yerdede ona dogruyu gosteren adamlar olsa keske yaninda

CR9 her mac daha bir gucleniyor resmen gozumuzle goruyoruz

noldu iniestanin plaj resmi cok mu sasirtti

balkonlar nerde? gorunmuyor
  13. 20.05.2010, 18:56 Mesaj #7288

Adil Cem EKİNCİ, post: 1164493 Nickli Üyeden Alıntı

Bu ne lan böyle Arda Turan topici çıplak erkek resimleri topicine dönüşmüş.

burdan kim kardashian topigine gecip eslestirecegiz bu erkeklerle o kizlari
  14. 20.05.2010, 18:58 Mesaj #7289

Serdar_Burak, post: 1164490 Nickli Üyeden Alıntı

senin hesabin bu mu?

caner de 3.5 ediyor, fenerin aldiklari da 8- 10 falan topuzu ozeri

topuz demek nerden baksan iki topalmi ediyor.

market rules

caner 3.5 milyon pounda cskaya gitti ama yaniliyor olabilirim

canere atip tutanlara da saldir hadi

topal insallah basarili olur valenciada bizde yapamadiigni gosterir

dogmatik yorumlardan kacinalim lutfen

Yurtdışı transfer ayrı Fenerbahçe bjk kerizliği ayrı.Versin bakalım Topuza yurt dışından o parayı görelim. Hem Caner o değeri hakedecek bir oyuncu.3 mn euroydu 18 yaşında u18 in yıldızı olmuş gelecek vaaaden bir oyuncu alıyorsun.
  15. 20.05.2010, 18:58 Mesaj #7290

Serdar_Burak, post: 1164504 Nickli Üyeden Alıntı

burdan kim kardashian topigine gecip eslestirecegiz bu erkeklerle o kizlari

Bak bu olur işte.:animation:

Yukarı Git