1. 21.05.2010, 19:50 Mesaj #7366
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Hatayi kendinde aramaktansa ikide bir taraftar beni islikladi diye aglasmayi da gorev edinmis. Ne adammis yahu. Kendine bakmaz, takimda gruplasma yapip eski topcularin sozunden cikmaz, ikide bir cikip tuhaf tuhaf aciklamalar yapar sonra biz bunlari soyleyince kotu oluruz. BULLSHIT
  2. 21.05.2010, 19:51 Mesaj #7367

neillin balkonlar ardadan fazla galiba

cok ustune gitmeyelim

10 yas nedirki

kewel denen adamda futbolcu 1 gr yag yok vucutta
  3. 21.05.2010, 19:52 Mesaj #7368

Arda onuru olan her adamın yapacağını yapmıştır. Size, kız arkadaşınıza laf eden adamların yanına bir iki gün sonra gidip sevgi gösterilerinde bulunabiliyorsanız o sizin genişliğinizdir. Saygı duyarım.
  4. 21.05.2010, 19:52 Mesaj #7369

AMAN HEMEN SIL

Iki tane uyduruk resim koyup ustune espri yaparlar, aman hemen sil o lafi.

Cunku biz izledigimizi anlamiyoruz, adamin adim atacak, calim atacak mecali yok, bildigin sismis ama hala kilo almadigini iddia edenler var nedense.
  5. 21.05.2010, 19:53 Mesaj #7370

hadi fiziksel durumu gectim, sen manisadaki seyirciden ne istedin bi onu anlatsana

kenana baba lafi nasil agzina tikadi ama

kaptan kendi dusunemiyor allahin kro dizi kuklasi akil veriyor
  6. 21.05.2010, 19:54 Mesaj #7371

ya ahmet sen suna cevap versene

GS da ardadan once hangi kaptan basinin gozu onunde arkadasinin agzini burnunu dagitmis

bide cezasiz kalmis falan

bizmi baska takimi tutuyoruz siz mi?
  7. 21.05.2010, 19:56 Mesaj #7372

Hayri CUND, post: 1168357 Nickli Üyeden Alıntı

AMAN HEMEN SIL

Iki tane uyduruk resim koyup ustune espri yaparlar, aman hemen sil o lafi.

Cunku biz izledigimizi anlamiyoruz, adamin adim atacak, calim atacak mecali yok, bildigin sismis ama hala kilo almadigini iddia edenler var nedense.

Kim neyi sildi yahu? Şu adam bir tartılsa da kurtulsak...

Serdar_Burak, post: 1168366 Nickli Üyeden Alıntı

hadi fiziksel durumu gectim, sen manisadaki seyirciden ne istedin bi onu anlatsana

kenana baba lafi nasil agzina tikadi ama

kaptan kendi dusunemiyor allahin kro dizi kuklasi akil veriyor

İnsanları aşağılamaktan başka işin yok mu? Kenan imirzalıoğluna "kıro dizi kuklası" Arda'ya ondan bile beter bilmem ne. Ben olsam ben de gitmem tribünlere. Dediğim gibi o kadar geniş değilim.
  8. 21.05.2010, 19:58 Mesaj #7373

Yok ben niye kurtulayim, ben izledigimi gorebilen bir adamim. Sen kurtul asil. Arda'nin kilo aldigini ve yavasladigini cok sukur gorebiliyorum. Herkes de goruyordur heralde. Pembe gozluklerle izlemiyorum BUYUK KAPTANI.
  9. 21.05.2010, 19:59 Mesaj #7374

Serdar_Burak, post: 1168366 Nickli Üyeden Alıntı

ya ahmet sen suna cevap versene

GS da ardadan once hangi kaptan basinin gozu onunde arkadasinin agzini burnunu dagitmis

bide cezasiz kalmis falan

bizmi baska takimi tutuyoruz siz mi?

Hata yapmıştır. O zaman da söyledim. Ama durup dururken de olmadı. Arda'yı davul gibi gerdiler. Bu mazaret değil, ama işin bir yanı. Da, hata yaptı diye ne yapalım kaptanlığı mı alalım? Para cezası mı keselim? Ne yapmak lazım gelir? Şutlayalım mı? Zaten protesto edilmiş, daha ne yapılacak? İlla laptop mu atmak lazım kafasına?
  10. 21.05.2010, 20:00 Mesaj #7375
  11. 21.05.2010, 20:01 Mesaj #7376

Ahmet Özgün Güven, post: 1168380 Nickli Üyeden Alıntı

Kim neyi sildi yahu? Şu adam bir tartılsa da kurtulsak...

İnsanları aşağılamaktan başka işin yok mu? Kenan imirzalıoğluna "kıro dizi kuklası" Arda'ya ondan bile beter bilmem ne. Ben olsam ben de gitmem tribünlere. Dediğim gibi o kadar geniş değilim.

1-evet insanlari asagilamaktan baska isim yok onun icin adam olsa tek basina bizi sampiyon yapacak gucu var diyorum

2-kro dedim kiro demedim

3-hayatinda futbol disinda baska spor nedir bilmeyen insanlarla tartismak cok eglenceli oluyor

4- bu haliyle yapacagi spor ya curling dir yada baseball
  12. 21.05.2010, 20:02 Mesaj #7377

Hayri CUND, post: 1168383 Nickli Üyeden Alıntı

Yok ben niye kurtulayim, ben izledigimi gorebilen bir adamim. Sen kurtul asil. Arda'nin kilo aldigini ve yavasladigini cok sukur gorebiliyorum. Herkes de goruyordur heralde. Pembe gozluklerle izlemiyorum BUYUK KAPTANI.

Samimiyim söylediklerimde. Sene başında yavaş falan değildi. Sonra da tüm sezonun ve başarısızlığın yorgunluğu çöktü üzerine. Ha, şu söylenebilir eski "aç" Arda en iddiasız olduğumuz dönemde bile aynı şekilde mücadele ederdi. Onun dışında savunmak için söylemiyorum, adamda göbek yok. Bosna maçında falan da gayet çevikti.

Ne resim koymuştun merak ettim?
  13. 21.05.2010, 20:11 Mesaj #7378

Serdar_Burak, post: 1168406 Nickli Üyeden Alıntı

1-evet insanlari asagilamaktan baska isim yok onun icin adam olsa tek basina bizi sampiyon yapacak gucu var diyorum

2-kro dedim kiro demedim

3-hayatinda futbol disinda baska spor nedir bilmeyen insanlarla tartismak cok eglenceli oluyor

4- bu haliyle yapacagi spor ya curling dir yada baseball

Futbol dışında başka spor bilmeyen ben miyim? Aklınca beni de mi küçümsüyorsun? Övmen bile aşağılama "adam olsa bizi şampiyon yapar"

kro nedir? kıro nedir?

Hadi sen devam et yahu...
  14. 21.05.2010, 20:12 Mesaj #7379

Ahmet Özgün Güven, post: 1168393 Nickli Üyeden Alıntı

Hata yapmıştır. O zaman da söyledim. Ama durup dururken de olmadı. Arda'yı davul gibi gerdiler. Bu mazaret değil, ama işin bir yanı. Da, hata yaptı diye ne yapalım kaptanlığı mı alalım? Para cezası mı keselim? Ne yapmak lazım gelir? Şutlayalım mı? Zaten protesto edilmiş, daha ne yapılacak? İlla laptop mu atmak lazım kafasına?

oo arda davul olduysa

zavalli hakan sabri falan sabir tasiymis

ne dediginizi bilmiyorsunuz koruyalim derken beter ediyorsunuz adami, gencecik cocukta oradan oraya saldiriyor, gucu yok kosmaya kendide stres oluyor

ah birileri torinolu arda yada kapici arda dese 5 sene boyunca bakalim neler olacak
  15. 21.05.2010, 20:16 Mesaj #7380

Serdar_Burak, post: 1168431 Nickli Üyeden Alıntı

oo arda davul olduysa

zavalli hakan sabri falan sabir tasiymis

ne dediginizi bilmiyorsunuz koruyalim derken beter ediyorsunuz adami, gencecik cocukta oradan oraya saldiriyor, gucu yok kosmaya kendide stres oluyor

ah birileri torinolu arda yada kapici arda dese 5 sene boyunca bakalim neler olacak

Çakmıyorsun konuşma yahu... Sabriyle Arda üzerindeki stres bir mi? Arda hergün televizyonlarda konuşuluyor sabri ne zaman konuşulmuş? Her teloegolde yarım saat hakaret ediliyor. Hıncal çıkıp birşeyler sallıyor. Hergün gazetelerde binbir haber. Takım kaybettiğinde sorumlu Arda. Rakip sahaya gittiğinde en çok küfür yiyen o. Sabri ne alaka?

Hakan dan kastın Şükürse farklı bir adamdı o. Ona da çok sallanır cemaatçi, grupçu falan diye. Huşu içinde kalabiliyordu demek ki o.

Yukarı Git