1. 21.05.2010, 20:19 Mesaj #7381
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Ahmet Özgün Güven, post: 1168427 Nickli Üyeden Alıntı

Futbol dışında başka spor bilmeyen ben miyim? Aklınca beni de mi küçümsüyorsun? Övmen bile aşağılama "adam olsa bizi şampiyon yapar"

kro nedir? kıro nedir?

Hadi sen devam et yahu...

baska spor bilen adam sporcunun upper body kuvvetinin ne kadar onemli oldugunu bilir , agirlik merkezini dusurerek, yikilmasini engelledigini dengesini arttirdigini bilir

eger sagda solda balkonlar varsa agirlik merkezin dagilir

daha anlatimmi

halk arasinda 6- pack denen sey ilk adim hizini etkileyen en onemli kas grubudur cunku gobek deliginin sag ve sol tarafindan yana acilarak ust bacak adelelerine baglanir

bizim yavas dedigimiz sey aslinda bu ilk adimin yavaslamasidir, adamin yaninda kosarken orta yapabilmek icin explosive bir adim atip onun bosaltip orta yapmasini saglar

bunlari anlatmanin cok ta bir manasi yoktur

kewelin resmine bakarsin ardanin resmine bakarsin anlarsin

bu arada yarin maca gidiyorum

insallah guzel oynariz, ardayida goruruz sahada

kafasini toparlamis olmasi ve yazin kilo vermesi en buyuk dilegim

evime cok yakin bir yerde kamp yapiyorlar
  2. 21.05.2010, 20:21 Mesaj #7382

Ahmet Özgün Güven, post: 1168446 Nickli Üyeden Alıntı

Çakmıyorsun konuşma yahu... Sabriyle Arda üzerindeki stres bir mi? Arda hergün televizyonlarda konuşuluyor sabri ne zaman konuşulmuş? Her teloegolde yarım saat hakaret ediliyor. Hıncal çıkıp birşeyler sallıyor. Hergün gazetelerde binbir haber. Takım kaybettiğinde sorumlu Arda. Rakip sahaya gittiğinde en çok küfür yiyen o. Sabri ne alaka?

Hakan dan kastın Şükürse farklı bir adamdı o. Ona da çok sallanır cemaatçi, grupçu falan diye. Huşu içinde kalabiliyordu demek ki o.

banane ben o programlari izlemiyorumki ben bi tek maclari izleyebiliyorum

mactaki performansina gore yorum yapiyorum

gerisi kendi sorunu malzeme olacak sekilde davranmazsan onlarda bayar oturur yerine

ha bide canerle kavgasini gordum
  3. 21.05.2010, 20:21 Mesaj #7383

Serdar_Burak, post: 1168466 Nickli Üyeden Alıntı

baska spor bilen adam sporcunun upper body kuvvetinin ne kadar onemli oldugunu bilir , agirlik merkezini dusurerek, yikilmasini engelledigini dengesini arttirdigini bilir

eger sagda solda balkonlar varsa agirlik merkezin dagilir

daha anlatimmi

halk arasinda 6- pack denen sey ilk adim hizini etkileyen en onemli kas grubudur cunku gobek deliginin sag ve sol tarafindan yana acilarak ust bacak adelelerine baglanir

bizim yavas dedigimiz sey aslinda bu ilk adimin yavaslamasidir, adamin yaninda kosarken orta yapabilmek icin explosive bir adim atip onun bosaltip orta yapmasini saglar

bunlari anlatmanin cok ta bir manasi yoktur

kewelin resmine bakarsin ardanin resmine bakarsin anlarsin

Arda'nın vücut yapısı bu arkadaşım. Anlamıyor musun? Zayıfken de böyle, şişmanken de öyle olacak. Kas da yapsa böyle. Gençken de böyleydi.
  4. 21.05.2010, 20:22 Mesaj #7384

Serdar_Burak, post: 1168484 Nickli Üyeden Alıntı

banane ben o programlari izlemiyorumki ben bi tek maclari izleyebiliyorum

mactaki performansina gore yorum yapiyorum

gerisi kendi sorunu malzeme olacak sekilde davranmazsan onlarda bayar oturur yerine

ha bide canerle kavgasini gordum

O zaman konuşma. Çünkü buradaki tipler o programları izleyip Arda'ya sallıyorlar. Sen izlemiyor olabilirsin, ne mutlu sana. Dediğini çevirme. Adam davul gibi gerildi işte. Sabriyle falan da ölçülemez bu senin söylediklerinin aksine.
  5. 21.05.2010, 20:23 Mesaj #7385

Ahmet Özgün Güven, post: 1168487 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın vücut yapısı bu arkadaşım. Anlamıyor musun? Zayıfken de böyle, şişmanken de öyle olacak. Kas da yapsa böyle. Gençken de böyleydi.

genc derken?

veteran gibi oldugunu kabul ediyorsun gibi bir his var icimde

yapisi boyle diye takilsin ya

ekmek arasi poaca yesin hatta yaz boyu

o zmn bu adam niye dunya yildizi olamiyor diye hayiflanmayin
  6. 21.05.2010, 20:25 Mesaj #7386

Serdar_Burak, post: 1168498 Nickli Üyeden Alıntı

genc derken?

veteran gibi oldugunu kabul ediyorsun gibi bir his var icimde

yapisi boyle diye takilsin ya

ekmek arasi poaca yesin hatta yaz boyu

o zmn bu adam niye dunya yildizi olamiyor diye hayiflanmayin

Ha ha ha. Çok da esprilisin. Daha gençti 4 yıl önce. Kapiş?

Dediğin gibi balkonlar falan yok onu söylüyorum çevirip duruyorsun. Kendine iyi baksın. Daha güçlü olsun. En çok ben sevinirim.
  7. 21.05.2010, 20:26 Mesaj #7387

Ahmet Özgün Güven, post: 1168495 Nickli Üyeden Alıntı

O zaman konuşma. Çünkü buradaki tipler o programları izleyip Arda'ya sallıyorlar. Sen izlemiyor olabilirsin, ne mutlu sana. Dediğini çevirme. Adam davul gibi gerildi işte. Sabriyle falan da ölçülemez bu senin söylediklerinin aksine.

niye konusmim sahada yuruyor

magazin isi kendi bilecegi is beni baglamaz gitsin sinema kapatti diyen adamlari bulsun onlardan ocunu alsin banane

ben sinema kapatti diye tezahurat yapmadimki

uA dedigin protestoyyu dogru yere yoneltmis fakat kafasi calismadigi icin onu bile beceremeyen bir grup

adamin futbolunu zekice protesto etseler bunlar olmazdi

ama dedigim gibi taraftar yuzunden basin yuzunden boyle oldu arda demek cok basit

belliki arda da boyle dusunuyor
  8. 21.05.2010, 20:26 Mesaj #7388

Serdar_Burak, post: 1168466 Nickli Üyeden Alıntı

Kewellın fiziği kaslı ve gençliğindeki çevikliği yok.Ronaldoda öyle baston yutmuş gibi oynuyorlar.Keita,Ronaldo tarzında hücüm oyuncuları kaslı olabilir çünkü onlar çalımlarını bilek hareketliliğiyle atıyorlar..Ama Messi Arda tarzında vücüt çevikliğini kullanarak çalım atan adamların kaslı olması iyi bişey değil.Arda nın o resmine kilolu kaslı değil diyorsun mesela.Resmi sitede Ardanın boyu 176 kilosu 72 Messi 169 67 kilo.
  9. 21.05.2010, 20:28 Mesaj #7389

Serdar_Burak, post: 1168511 Nickli Üyeden Alıntı

niye konusmim sahada yuruyor

magazin isi kendi bilecegi is beni baglamaz gitsin sinema kapatti diyen adamlari bulsun onlardan ocunu alsin banane

ben sinema kapatti diye tezahurat yapmadimki

uA dedigin protestoyyu dogru yere yoneltmis fakat kafasi calismadigi icin onu bile beceremeyen bir grup

adamin futbolunu zekice protesto etseler bunlar olmazdi

ama dedigim gibi taraftar yuzunden basin yuzunden boyle oldu arda demek cok basit

belliki arda da boyle dusunuyor

Tövbe... Sıkıştıkça yeni kapılar açıyorsun. Dediğin yerde bir dakika durmuyorsun. Bu adam niye gerilsin dedin onu açıkladım. Şimdi ona hiç değmeden sahada yürüyora dönüyorsun. Ben bu döngüye girmem arkadaş işim gücüm var.

Haydi...

Onur ALBAKAR, post: 1168512 Nickli Üyeden Alıntı

Kewellın fiziği kaslı ve gençliğindeki çevikliği yok.Ronaldoda öyle baston yutmuş gibi oynuyorlar.Keita,Ronaldo tarzında hücüm oyuncuları kaslı olabilir çünkü onlar çalımlarını bilek hareketliliğiyle atıyorlar..Ama Messi Arda tarzında vücüt çevikliğini kullanarak çalım atan adamların kaslı olması iyi bişey değil.Arda nın o resmine kilolu kaslı değil diyorsun mesela.Resmi sitede Ardanın boyu 176 kilosu 72 Messi 169 67 kilo.

Rakam verme Onur. İstatistik diye atlıyorlar hemen
  10. 21.05.2010, 20:32 Mesaj #7390

Ahmet Özgün Güven, post: 1168524 Nickli Üyeden Alıntı

Tövbe... Sıkıştıkça yeni kapılar açıyorsun. Dediğin yerde bir dakika durmuyorsun. Bu adam niye gerilsin dedin onu açıkladım. Şimdi ona hiç değmeden sahada yürüyora dönüyorsun. Ben bu döngüye girmem arkadaş işim gücüm var.

Haydi...

Rakam verme Onur. İstatistik diye atlıyorlar hemen

ciplak resmini bulamadiniz sallayin

dogru hic iyi degil messinin flexibility sini azaltiyor

bunlara urban myth denir

hadi devam et kilosu su kilosu bu demeye bakalim bu resimden sonra
  11. 21.05.2010, 20:32 Mesaj #7391

bunun altina ardanin resmini siz ekleyin fabregasi da ben eklerim

daha ayni tarz futbolcu istermisiniz
  12. 21.05.2010, 20:34 Mesaj #7392

sanki adam sizin takimda oynuyor biz adami atmak istiyoruz a getirmeyin olayi

sahada gordugunuze gore yorum yapin, psikolojisinden falan demeyin bana bahane degil bunlar

dunyada en cok stres altinda olan adam arda degil
  13. 21.05.2010, 20:35 Mesaj #7393

Serdar_Burak, post: 1168544 Nickli Üyeden Alıntı

ciplak resmini bulamadiniz sallayin

dogru hic iyi degil messinin flexibility sini azaltiyor

bunlara urban myth denir

hadi devam et kilosu su kilosu bu demeye bakalim bu resimden sonra

Ben devam ederim de sen anlamazsın. Bir kere patladığını kabul etmiyorsun. Oradan oraya atlıyorsun. Normalde uğraşırım da sen hakikaten beni de aştın. Seni Serhat Türkel'e havale ediyorum.

Edit: Cevap vereceğim kendimi tutamıyorum; Ulan Messiii o adam be Messiii. Milletin uzaylı dediği adam. Belki de gelmiş geçmiş en büyük futbolcu olacak. Pes!!!!

Arda'nın vücudu Xavi kadar iyi. Bu da sana yeter.

Haydi artık bu sefer...
  14. 21.05.2010, 20:35 Mesaj #7394

onur evet bekliyorum messinin kasli olmasi kotu diyordun oradan devam edelim
  15. 21.05.2010, 20:36 Mesaj #7395

Ahmet Özgün Güven, post: 1168558 Nickli Üyeden Alıntı

Ben devam ederim de sen anlamazsın. Bir kere patladığını kabul etmiyorsun. Oradan oraya atlıyorsun. Normalde uğraşırım da sen hakikaten beni de aştın. Seni Serhat Türkel'e havale ediyorum.

Edit: Cevap vereceğim kendimi tutamıyorum; Ulan Messiii o adam be Mesiiii. Milletin uzaylı dediği adam. Belki de gelmiş geçmiş en büyük futbolcu olacak. Pes!!!!

Arda'nın vücudu Xavi kadar iyi. Bu da sana yeter.

Haydi artık bu sefer...

messsiyi ben ornek vermedim

nasil okuyorsun anlamadim

siz verdiniz onu ornek guya tezinizi dogruluyordu

Yukarı Git