1. 23.05.2010, 00:14 Mesaj #7531
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Cesur Aslan, post: 1173188 Nickli Üyeden Alıntı

Şimdi burda Çek Cumhuriyeti maçından sonra Arda iyi oynadığı için öven arkadaşların çoğu var ya,şu maçtan öncesine kadar geçmiş mesajlarına bakarsanız Arda konusuda hep sallamşılardır.

İşte skor taraftarlığı bravo

Sen ciddi misin bilader? Skor taraftarligi ne alaka? Adam iyi oynadi ovduk, kotu oynadi sovduk bu kadar basit.
  2. 23.05.2010, 00:17 Mesaj #7532
  3. 23.05.2010, 00:19 Mesaj #7533

Cesur Aslan, post: 1173188 Nickli Üyeden Alıntı

Şimdi burda Çek Cumhuriyeti maçından sonra Arda iyi oynadığı için öven arkadaşların çoğu var ya,şu maçtan öncesine kadar geçmiş mesajlarına bakarsanız Arda konusuda hep sallamşılardır.

İşte skor taraftarlığı bravo

hay allahım ya iyi oynadıysa söylemeyecekmiyiz
  4. 23.05.2010, 00:19 Mesaj #7534

Arda aynı Arda ama solda önünde sadece bir koridar var ortada oynayinca önündeki geniş alanı kullanmıyor çünkü kondisyon sorunu çıkıyor Arda solda hep böyle oynuyor ama ortada ise kondisyonu nedeni ile oynayamiyor kendi geliştirmek istiyorsa orta alanda rahat oynaycak bir kondisyon sahip olması lazım yoksa bu halde Avrupa'nın büyük kulüplerinde oynaması zor Gercekci konuşalım zaten orta alanda sert hızlı isabetli sutlardan ümidi kestim bari o kondisyon sorununu çözüp üst seviyelere getirmesi lazım
  5. 23.05.2010, 00:20 Mesaj #7535

Yunus Can, post: 1173241 Nickli Üyeden Alıntı

hay allahım ya iyi oynadıysa söylemeyecekmiyiz

yok bi kere elestirdin bitti

adam iyi oynadikca bu topige giremeZzsin

hele bide kilo verirse bu yaz bize forum haram
  6. 23.05.2010, 00:20 Mesaj #7536

Öner Yıldız, post: 1173245 Nickli Üyeden Alıntı

Arda aynı Arda ama solda önünde sadece bir koridar var ortada oynayinca önündeki geniş alanı kullanmıyor çünkü kondisyon sorunu çıkıyor Arda solda hep böyle oynuyor ama ortada ise kondisyonu nedeni ile oynayamiyor kendi geliştirmek istiyorsa orta alanda rahat oynaycak bir kondisyon sahip olması lazım yoksa bu halde Avrupa'nın büyük kulüplerinde oynaması zor Gercekci konuşalım zaten orta alanda sert hızlı isabetli sutlardan ümidi kestim bari o kondisyon sorununu çözüp üst seviyelere getirmesi lazım

futboldan anlayan insanlar iste renkdas 10 dkk once aynisini yazdim
  7. 23.05.2010, 00:21 Mesaj #7537

Ardanın maçta yaptıklarını biri video yapabilir mi?2. yarı insanüstü çalımı var mesela 2.yarının başında.Elanoya yaptıklarınızı Ardaya çok görmeyin.
  8. 23.05.2010, 00:22 Mesaj #7538

Hayri CUND, post: 1173210 Nickli Üyeden Alıntı

Sen ciddi misin bilader? Skor taraftarligi ne alaka? Adam iyi oynadi ovduk, kotu oynadi sovduk bu kadar basit.

İşte skor taraftarlığının ta kendisi bu,

Ne kadar rahat söleyebiliyorsun sövdük diye bravo..

Sen sövecek adam mı bulamadın koskoca sezonda 22 yaşında gencecik kaptanlık pozu bandını taşıyan adama sövdün.

Futbol sadece futbol değildir,içinde vefa olmadıktan sonra ,koy sahaya rabotları Onları izle,nerde kaldı zor günlerde destek,

Nerde kaldı,en zon günlerde yanınızdayız fasılları,hepsi palavra.

Tabi içimizden biri değil mi kendi evladımız,döveriz de, söveriz de.

Son mesajımdır,muhattap olmayacağım bu konuda daha fazla.
  9. 23.05.2010, 00:24 Mesaj #7539
  10. 23.05.2010, 00:24 Mesaj #7540

Cesur Aslan, post: 1173256 Nickli Üyeden Alıntı

İşte skor taraftarlığının ta kendisi bu,

Ne kadar rahat söleyebiliyorsun sövdük diye bravo..

Sen sövecek adam mı bulamadın koskoca sezonda 22 yaşında gencecik kaptanlık pozu bandını taşıyan adama sövdün.

Futbol sadece futbol değildir,içinde vefa olmadıktan sonra ,koy sahaya rabotları Onları izle,nerde kaldı zor günlerde destek,

Nerde kaldı,en zon günlerde yanınızdayız fasılları,hepsi palavra.

Tabi içimizden biri değil mi kendi evladımız,döveriz de, söveriz de.

Son mesajımdır,muhattap olmayacağım bu konuda daha fazla.

tamam bundan sonra mac sonrasi sezon sonrasi konusup yorum yapmayalim hayri

arda jubile yapsin soyle hayrina genel bir analiz yapariz kilo verseydi keske deriz
  11. 23.05.2010, 00:25 Mesaj #7541

Ahmet Kaydan, post: 1173268 Nickli Üyeden Alıntı

Şu Emre Belözoğlu bizde olucaktı süper anlaşıyorlar Arda'yla.

emre ve arda turkiye ustunde kalitedeler bariz belli
  12. 23.05.2010, 00:25 Mesaj #7542

Birde şunu söleyeyim biz kimse kimseyi eleştirmesin demiyoruz,eleştiri üslubunu kınıyoruz.

Futbol yönünden ,kondisyon yönünden eleştirebilirsin.

Ama; sosyal hayatı ve özel hayatı ile ilgili maksadı aşacak eleştirilerde bulunamazsın.

Yoksa Arda babamın oğlu değil,gelip burda birileriyle tartışayım.

Benim itirazım ne övmeyi biliyorsunuz ne yermeyi.

Eleştirinin dozunun nasıl kaçtığını iyi biliyorum.

Yok bu cocuk adam olmaz,yok çok konuşuyor,çeksin gitsin,havalı vs vs...
  13. 23.05.2010, 00:26 Mesaj #7543

ben icimden geleni soyledim yuzune ardanin artik kendim tatmin oldum
  14. 23.05.2010, 00:27 Mesaj #7544

Yapıcı eleştirilere sözüm yok ama yıkıcı eleştirilere ters tepki verip deprem etkisi yaratmaya devam edeceğim. Daha önceden de demiştim: "Arda bizim öz çocuğumuz, kendi futbolcumuzu medyaya yem etmemeliyiz." diye.

Bazıları eleştirinin ölçüsünü kaçırıyor. Yok bu takımdan gitmeli, zaten yetenekli değildi, biz abartıyorduk vs. vs. Birde biz taraftarız diye geçinen tipler oluyor genelde bunlar. Bir futbolcuyu yahut takımı iyi gününde değil, kötü gününde destekleyince taraftar olunur. Aksini yapanlara da iyi gün yahut skor taraftarı denir.
  15. 23.05.2010, 00:30 Mesaj #7545

Yukarı Git