1. 23.05.2010, 01:27 Mesaj #7576
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Cesur Aslan, post: 1173561 Nickli Üyeden Alıntı

Sen böle mi moderatör oldun bu siteye arkadaş.

Nerde formda küfretmeyerek konuşmamak,adam orda altına mı etmiş ne yapmış Yazmış sen de orda gülmüşsün.

ne yani bizde mi yapalımda yazlaım,herkes argo mu konuşsun.

Senin görevin bu tarz söylemler karşısında gülmek mi?

Sonra form kuralları diye mesaj editlersiniz.

Sizi göreve çağırıyorum,yoksa buraları kirletenler çok olucak bilesiniz.

İmam böle yaparsa cemaat harbiden s....r

Herkes görevini bilsin..

Uzatmaya gerek yok. Uyardık.
  2. 23.05.2010, 01:27 Mesaj #7577

Berkan Yavuz, post: 1173552 Nickli Üyeden Alıntı

Serdar sen değil miydin daha düne kadar Arda' yı ıslıklayanlara hak veren, bugün de gitmişsin sen ua yı kafana takma demişsin? E bu ne şimdi? İyi gün dostu, skor taraftarlığı bu oluyor işte. Madem onlara hak veriyodun o zaman bugün de Arda'ya deseydin, taraftar protestosunda haklıydı kendine çeki düzen ver, akıllı ol, topunu oyna...

yahu hep soyluyordum gene soyluyorum

isliklamak protesto etmek dogrudur ne cabuk unuttuk fener sampiyon olamadi diye

takim kotu ruhsuz oynuyor kime kizacam masorleremi top toplayicilarami

tabi kaptanina protesto edeceksin

ama ua gibi dusuk bir iq ile belden asagi vurursan hakli oldugun yerde haksiz cikarsin
  3. 23.05.2010, 01:27 Mesaj #7578

Arda'yi isliklamaya kimsenin hak verdigini sanmiyorum, angutca bir hareketti.
  4. 23.05.2010, 01:30 Mesaj #7579

bence isliklamakta sorun yok

taraftar begenmemistir tepki gostermistir

sinema falan gibi salakliklar icin soyleyecek laf bulamiyorum

yazik en buyuk taraftar grubunun zekasi buysa
  5. 23.05.2010, 01:31 Mesaj #7580

Meric Babacan, post: 1173563 Nickli Üyeden Alıntı

Uzatmaya gerek yok. Uyardık.

Tamam da Meric arkadaşım benim hakkımı burda,bu yönüyle bu arkadaş savunmayacaksa,herkes çıkar burda bu tarz söylemlere güler ve herkes bu tarz yazılar yazmaya başlar.

moderatör olarak o hareketi yapması kabul edilir değil.

Yok ben forum kuralların da farklı bir yazı okuduysam haber verin ,bu düzene uymaya çalışırım.

Bu gerçekten hiç olmadı.

Eğer bu yönde uyarımlar olmazsa zaten çok bu üslupla yazılar okuyarak ,formun değerinin düşmesini izleriz.

Saygılarımla.
  6. 23.05.2010, 01:33 Mesaj #7581

Cesur Aslan, post: 1173582 Nickli Üyeden Alıntı

Tamam da Meric arkadaşım benim hakkımı burda,bu yönüyle bu arkadaş savunmayacaksa,herkes çıkar burda bu tarz söylemlere güler ve herkes bu tarz yazılar yazmaya başlar.

moderatör olarak o hareketi yapması kabul edilir değil.

Yok ben forum kuralların da farklı bir yazı okuduysam ghaber verin ,bu düzene uymaya çalışlırım.

Bu gerçekten hiç olmadı.

Bir noktaya kadar argoya izin verebiliyoruz. Bugün TV'lerde bile sıçmak kelimesi kullanılabiliyor. Artık o kadar tutucu olmaya gerek yok bence.

Konu dağılmasın lütfen. Anlayış bekliyorum.
  7. 23.05.2010, 01:34 Mesaj #7582

Meric Babacan, post: 1173588 Nickli Üyeden Alıntı

Bir noktaya kadar argoya izin verebiliyoruz. Bugün TV'lerde bile sıçmak kelimesi kullanılabiliyor. Artık o kadar tutucu olmaya gerek yok bence.

Konu dağılmasın lütfen. Anlayış bekliyorum.

İyi bizde sıçıp sıvarız o zaman ,ben de bu anlayışı bekliyorum.
  8. 23.05.2010, 01:35 Mesaj #7583
  9. 23.05.2010, 01:35 Mesaj #7584

Cesur Aslan, post: 1173592 Nickli Üyeden Alıntı

İyi bizde sıçıp sıvarız o zaman ,ben de bu anlayışı bekliyorum.

Pekala. İyi forumlar.
  10. 23.05.2010, 01:36 Mesaj #7585

ne var orda espri yapmak istedi ya,hem samimi bi ortam değilmi burası bu kadar takılmayın herşeye
  11. 23.05.2010, 01:36 Mesaj #7586
  12. 23.05.2010, 01:40 Mesaj #7587
  13. 23.05.2010, 01:41 Mesaj #7588

Serdar_Burak, post: 1173569 Nickli Üyeden Alıntı

yahu hep soyluyordum gene soyluyorum

isliklamak protesto etmek dogrudur ne cabuk unuttuk fener sampiyon olamadi diye

takim kotu ruhsuz oynuyor kime kizacam masorleremi top toplayicilarami

tabi kaptanina protesto edeceksin

ama ua gibi dusuk bir iq ile belden asagi vurursan hakli oldugun yerde haksiz cikarsin

Yok birader ıslıklancak adam var ıslıklanmıcak adam var... Ya takımı toplu halde protesto edersin ya da gerçekten hak edenleri. Alemci Jo'ya istediğini söyleyebilirsin mesela veya bu sene sahada hiçbir şey vermeyen elanoyu (gerçi ben çok ekstrem bi durum olmadıkça futbolcu ıslıklanmasına karşıyım, ama jo gibi kazım gibi alemcilere tepki koyulabilir). Sırf kaptan diye bir adam ıslıklanmaz ki bu adam bu sene takımı için 50 maça çıktıysa. Her maç süper oynayacak diye bir kaide yok. Bi de bu adam Galatasaray kötü sonuçlar alınca en az bizim kadar üzülüne bi insansa. Ayrıca fener maçında ilk 11de bile değildi yine de Galatasaray sevgisinden dolayı(başkalarına göre amatörce bi davranış olabilir, kabul edebilirim) sakat da olsa sonradan oyuna girmek istedi, pek bir varlık gösteremedi. Ama ne yapsın takım kötüydü zaten o aralar. 11 kişiyi çalımlayıp gol mü atsın?
  14. 23.05.2010, 01:41 Mesaj #7589

Hayir yahu Arda 40 yilda bir sol kanat oynayip iyi oynadi onu kutluyoruz
  15. 23.05.2010, 01:43 Mesaj #7590

Hayri CUND, post: 1173605 Nickli Üyeden Alıntı

Kendi altima s.ctigima gore sorun yok bence.

Hayri senle sorunum yok arkadaşım.

Biz senle formun iki sıradan üyesi olarak tartışabiliriz,sen ağzından argo kelime de kaçırabilirisin,o an ki durumunla.

Şuna emin ol ki sizler benim hepiniz arkadaşımsınız,çünkü burda ortak bir amaç uğruna haklı ya da haksız konuşuyoruz.

Bizim kızgınlıklarımız olabilir o anda yazdığımız kelimeler yerinde olmayabilir ama kalkıpta forumda yetkili bir kişinin böle yapması hiç etik bir durum olmaz.

Ben tekrar diyorum sizler renkdaşlarımsınız, sorunumuz olmaz olay orda kalır, günü gelir hep beraber güleriz de.

Ama bu diğer arkadaşın yetkisi ve tavrı hoş değildi.

Yukarı Git