1. 23.05.2010, 01:44 Mesaj #7591
  2. 23.05.2010, 01:45 Mesaj #7592
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

bomba meriç e patladı
  3. 23.05.2010, 01:45 Mesaj #7593

Berkan Yavuz, post: 1173620 Nickli Üyeden Alıntı

Yok birader ıslıklancak adam var ıslıklanmıcak adam var... Ya takımı toplu halde protesto edersin ya da gerçekten hak edenleri. Alemci Jo'ya istediğini söyleyebilirsin mesela veya bu sene sahada hiçbir şey vermeyen elanoyu (gerçi ben çok ekstrem bi durum olmadıkça futbolcu ıslıklanmasına karşıyım, ama jo gibi kazım gibi alemcilere tepki koyulabilir). Sırf kaptan diye bir adam ıslıklanmaz ki bu adam bu sene takımı için 50 maça çıktıysa. Her maç süper oynayacak diye bir kaide yok. Bi de bu adam Galatasaray kötü sonuçlar alınca en az bizim kadar üzülüne bi insansa. Ayrıca fener maçında ilk 11de bile değildi yine de Galatasaray sevgisinden dolayı(başkalarına göre amatörce bi davranış olabilir, kabul edebilirim) sakat da olsa sonradan oyuna girmek istedi, pek bir varlık gösteremedi. Ama ne yapsın takım kötüydü zaten o aralar. 11 kişiyi çalımlayıp gol mü atsın?

evet ben yanlis anlamisim taraftar 11 kisiyi calimlayip gol atmadigini gorunce sinirlendi ve islikladi

yahu adam kotu oynayanlardan biiri ve kaptan neden islaklanmasin onu cozemiyorum

oyle bir konusuyorsunuzki sanki 90 dakkdan 5 mac isliklandi adam

taraftara trip atmak icin pozisyon kolluyormus gibi hemen tripler falan uyuz oluyorum kardesim bu hareketlere

iki daklkadabir profesyonelim demek kolay sakat sakat girip takimi on kisi birakmaktami profesyonellik

celismeyin kendi analizlerinizle

yemin ediyorum cocugun etrafindakilerde demekki taraftara karsi boyle dolduruyorki o da gidip manisadaki zavalli renkdaslara trip atiyor

benim anlamadigim su elestirme korkusu biz turklere mahsus sanirim
  4. 23.05.2010, 01:46 Mesaj #7594

dost most istemiyorum daha zayif ve kuvvetli bir arda icin hersey
  5. 23.05.2010, 01:50 Mesaj #7595

Serdar_Burak, post: 1173646 Nickli Üyeden Alıntı

dost most istemiyorum daha zayif ve kuvvetli bir arda icin hersey

Katılıyorum sanada yankee bazı arkadaşlar eleştirince düşman filan diyorlar
  6. 23.05.2010, 01:50 Mesaj #7596
  7. 23.05.2010, 01:51 Mesaj #7597
  8. 23.05.2010, 01:56 Mesaj #7598

Serdar_Burak, post: 1173668 Nickli Üyeden Alıntı

italyanin gozu gozde bizimki gozmu?

arda avrupaya giderse herkes degerini cok iyi anlayacak ama..
  9. 23.05.2010, 01:59 Mesaj #7599

Serdar Ercelikcan, post: 1173683 Nickli Üyeden Alıntı

arda avrupaya giderse herkes degerini cok iyi anlayacak ama..

degerine bisey demiyoz renkdas yuruyerek bile farkli isler yapiyor

ama dusundugunuz gibi dunyanin sayili futbolcularindan biri olacakken biraz yanlis yapiyor gencligin verdigi hatalar

ama tabi benim nacizane fikrim
  10. 23.05.2010, 02:04 Mesaj #7600

Serdar_Burak, post: 1173641 Nickli Üyeden Alıntı

evet ben yanlis anlamisim taraftar 11 kisiyi calimlayip gol atmadigini gorunce sinirlendi ve islikladi

yahu adam kotu oynayanlardan biiri ve kaptan neden islaklanmasin onu cozemiyorum

oyle bir konusuyorsunuzki sanki 90 dakkdan 5 mac isliklandi adam

taraftara trip atmak icin pozisyon kolluyormus gibi hemen tripler falan uyuz oluyorum kardesim bu hareketlere

iki daklkadabir profesyonelim demek kolay sakat sakat girip takimi on kisi birakmaktami profesyonellik

celismeyin kendi analizlerinizle

yemin ediyorum cocugun etrafindakilerde demekki taraftara karsi boyle dolduruyorki o da gidip manisadaki zavalli renkdaslara trip atiyor

benim anlamadigim su elestirme korkusu biz turklere mahsus sanirim

Çelişmiyorum, parantez içinde o maçta oyuna girmek istemesinin amatörce bi davranış olduğu düşüncesini kabul edebileceğimi söylemiştim zaten

Orda ıslıklananlardan biri Arda'ydı birisi de Jo idi. Biri kaybedilen maçlardan sonra alemlere gidiyor, hiçbir şey umrunda değilmişcesine, diğeri de en az bizim kadar üzülen birisi. Taraftar ne yaptı? Bu ikisini aynı kefeye koydu o an için. Tamam kötü oynuyor olabilir. Ama son 1,2 aylık döneme kadar adeta tek başına maçlar kurtaran Arda ıslıklanıyor da hiçbir katkısı olmayan bir elano neden protesto edilmiyor peki? Veya Hakan Balta, Servet, Barış veya herhangi bir futbolcu? Tek suçu kaptan olması mı Arda'nın?

"evet ben yanlis anlamisim taraftar 11 kisiyi calimlayip gol atmadigini gorunce sinirlendi ve islikladi" demişsin ama gerçekten taraftar Arda'nın Tsubasa gibi her maçı kurtarmasını bekliyor bazen.

Tamam taraftara aldırmasın trip atmasın, topunu oynasın ama bu adam da böyle bi adam işte, Hakan Şükürvari bir duygusal tarafı var. Ayrıca adamın kız arkadaşıyla ilgili beste yaparsan (şu sinema kapatması olayı falan) o adam da trip atar, sövecekseler direkt Arda'nın kendisine sövsünler. Ama bir insanda Arda'nın şu anda trip atmasına ve eleştirilmesine neden olan "hissi" taraf olmayınca da bazı paragözler gibi daha sonra ezeli rakibin 2 kat para verince onlara gider.
  11. 23.05.2010, 02:09 Mesaj #7601

Berkan Yavuz, post: 1173713 Nickli Üyeden Alıntı

Çelişmiyorum, parantez içinde o maçta oyuna girmek istemesinin amatörce bi davranış olduğu düşüncesini kabul edebileceğimi söylemiştim zaten

Orda ıslıklananlardan biri Arda'ydı birisi de Jo idi. Biri kaybedilen maçlardan sonra alemlere gidiyor, hiçbir şey umrunda değilmişcesine, diğeri de en az bizim kadar üzülen birisi. Taraftar ne yaptı? Bu ikisini aynı kefeye koydu o an için. Tamam kötü oynuyor olabilir. Ama son 1,2 aylık söneme kadar adeta tek başına maçlar kurtaran Arda ıslıklanıyor da hiçbir katkısı olmayan bir elano neden protesto edilmiyor peki? Veya Hakan Balta, Servet, Barış veya herhangi bir futbolcu? Tek suçu kaptan olması mı Arda'nın?

"evet ben yanlis anlamisim taraftar 11 kisiyi calimlayip gol atmadigini gorunce sinirlendi ve islikladi" demişsin ama gerçekten taraftar Arda'nın Tsubasa gibi her maçı kurtarmasını bekliyor bazen.

Tamam taraftara aldırmasın trip atmasın, topunu oynasın ama bu adam da böyle bi adam işte, Hakan Şükürvari bir duygusal tarafı var. Ayrıca adamın kız arkadaşıyla ilgili beste yaparsan (şu sinema kapatması olayı falan) o adam da trip atar, sövecekseler direkt Arda'nın kendisine sövsünler. Ama bir insanda Arda'nın şu anda trip atmasına ve eleştirilmesine neden olan "hissi" taraf olmayınca da bazı paragözler gibi daha sonra ezeli rakibin 2 kat para verince onlara gider.

yahu biz biliyoruz kici kirik halimizle bu isin ua tarafindan yapildigini ardami bilmiyor?

beni uyuz eden bu, yaptigi hareketler resmen cocukluk

iste dedigim gibi hep profesyonel olamam bunlar

hep diyorum fizyo terapist tutsun diyetisyen tutsun basin danismani tutsun diye

boyle olursa hedef buyutur polemiklere daha az girer cikan haberler catirt diye yalanlanir bilmemne

hayatinda turnuva kazanmamis kournikova bile 30 tane profesyonel yardimciyla dolasiyor bilmem anlatabildimmi

bizde bu duygusal bu bilmemne mantigiyla daha cok yildiz gelistiririz

ayrice tsubasa bekleyen adamla sinema kapatti diyen adam bneim gozumde ayni adam
  12. 23.05.2010, 02:24 Mesaj #7602

Serdar_Burak, post: 1173694 Nickli Üyeden Alıntı

degerine bisey demiyoz renkdas yuruyerek bile farkli isler yapiyor

ama dusundugunuz gibi dunyanin sayili futbolcularindan biri olacakken biraz yanlis yapiyor gencligin verdigi hatalar

ama tabi benim nacizane fikrim

ben yanlis yaptigini gormedim kaptanin kendine bakmiyor derken.. bide bizim medyamiz ve insanimiz herseyi cok abartir. kaptan duygusal ve GS'mize yurekten bagli, basarisizliga tahammulu yok, baski altinda iken kimseden destek gormezse kolay pes edebiliyor bu onun yapisinda var.. eger euro 2008'de almanya macinda cezali olmasaydi arshavin yerine Arda arsenal'e transfer olurdu..
  13. 23.05.2010, 02:27 Mesaj #7603

Serdar_Burak, post: 1173724 Nickli Üyeden Alıntı

yahu biz biliyoruz kici kirik halimizle bu isin ua tarafindan yapildigini ardami bilmiyor?

beni uyuz eden bu, yaptigi hareketler resmen cocukluk

iste dedigim gibi hep profesyonel olamam bunlar

hep diyorum fizyo terapist tutsun diyetisyen tutsun basin danismani tutsun diye

boyle olursa hedef buyutur polemiklere daha az girer cikan haberler catirt diye yalanlanir bilmemne

hayatinda turnuva kazanmamis kournikova bile 30 tane profesyonel yardimciyla dolasiyor bilmem anlatabildimmi

bizde bu duygusal bu bilmemne mantigiyla daha cok yildiz gelistiririz

ayrice tsubasa bekleyen adamla sinema kapatti diyen adam bneim gozumde ayni adam

O zaman no problemo

Arda da zaten o tribal enfeksiyonu üstünden atmış gibiydi dünkü röportajında, iyi bir tatille her şey yoluna girer, kendini hepten toparlar.

Basın danışmanı tutsun, fizyoterapist tutsun, özel kondisyoner, diyetisyen tutsun demişsin, iyi demişsin, eyvallah ama Türkiye'de daha düne kadar menajerlik sistemi bile yoktu doğru düzgün. Her futbolcunun özel kondisyonerinin, psikologunun vs. olduğu günleri de görürüz inşallah bir gün... Gerçi burada öyle bi basın var ki 1500 tane basın danışmanın olsa bile nafile. Dün Arda diyoki 50bin € ya bi plaka aldığım söylendi, 7 kere yalanladım, hala yazıyolardı.. Millet de bunlara inanıp beste yapıyo işte...
  14. 23.05.2010, 02:30 Mesaj #7604

Berkan Yavuz, post: 1173749 Nickli Üyeden Alıntı

O zaman no problemo

Arda da zaten o tribal enfeksiyonu üstünden atmış gibiydi dünkü röportajında, iyi bir tatille her şey yoluna girer, kendini hepten toparlar.

Basın danışmanı tutsun, fizyoterapist tutsun, özel kondisyoner, diyetisyen tutsun demişsin, iyi demişsin, eyvallah ama Türkiye'de daha düne kadar menajerlik sistemi bile yoktu doğru düzgün. Her futbolcunun özel kondisyonerinin, psikologunun vs. olduğu günleri de görürüz inşallah bir gün... Gerçi burada öyle bi basın var ki 1500 tane basın danışmanın olsa bile nafile. Dün Arda diyoki 50bin € ya bi plaka aldığım söylendi, 7 kere yalanladım, hala yazıyolardı.. Millet de bunlara inanıp beste yapıyo işte...

yahu klup tutsun demiyomki turkiyedeki sistemle alakasi yok bunun

arda kendini gelistirsin diyom kendi yapsin tonla parasi var boyle islerede kullansin

bizimde gogsumuz kabarsin

yoksa sergen olup cikmasin 10 sene sonra ntv ye falan
  15. 23.05.2010, 02:40 Mesaj #7605

Serdar_Burak, post: 1173753 Nickli Üyeden Alıntı

yahu klup tutsun demiyomki turkiyedeki sistemle alakasi yok bunun

arda kendini gelistirsin diyom kendi yapsin tonla parasi var boyle islerede kullansin

bizimde gogsumuz kabarsin

yoksa sergen olup cikmasin 10 sene sonra ntv ye falan

Biliyorum klüp tutsun demediğini, menajeri de klüp tutmaz zaten, futbolcular kendi gelişimleri açısından kendileri düşünmeli kendileri tutmalı diyosun ama ben de Türkiye'deki futbol ve futbolcu mantığının henüz bu seviyede olmadığını söylüyorum. Henüz o mantelite, o büyük düşünme yok maalesef futbolcularda. 10 yıldır orta yapamayan kanat oyuncuları her antrenmandan sonra 1 saat orta çalışıp bu konuda kendini geliştirmiyorsa, kimse kolay kolay para verip kendisine yardımcı falan tutmaz...

Hee bu dediklerimizi yapabilecek kafa yapısına sahip bi adam varsa(en azından akıl edebilecek, düşünebilecek) şu anda Türkiye'de o da Arda'dır. Belki basınla uğraşacak birilerini bulmakla başlayabilir işe...

Yukarı Git