1. 23.05.2010, 18:37 Mesaj #7651
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Onur ALBAKAR, post: 1175418 Nickli Üyeden Alıntı

Olum soldaki sensen Ardanın fiziğini boşver kendi fiziğini geliştir.

gecmis bizden evlenmisiz gevis getiriyoz

sporu biraktiktan sonra 7 senede 30 kilo alarak tarihe gectim

donusu yok artik
  2. 23.05.2010, 18:38 Mesaj #7652

Arda gibi bir kaptan hic bir zaman gelmez bu takima. Dun gece butun milli takim oyunculari mactan sonra kari kizla eglenirken, sigara, icki icerken o odasindaydi cogu Galatasaray'li futbolcular da oyle.
  3. 23.05.2010, 18:42 Mesaj #7653

Serdar_Burak, post: 1175400 Nickli Üyeden Alıntı

ardayi cok elestirenlerden biriyim ve o genel attigin lafin hedef kitlesindeyim buda bana cevap verme hakki dogurdu

kapis?

genel laf ettin diye cevapsiz kalacakmi sandin kardesim?

ok bende sunu soyluyorum ardayi elestirenlere laf edenler adam degil bence bi mok bilmiyorlar

hadi cevap verme

sirf bos isler pesindesin mantikli bisey yaz deki

serdar kardesim haksizsin bu adamin fizik kondisyonunu gelistirmesine gerek yok bu haliyle dunyanin tozunu atar de hic gelistirmesine gerek yok de birseyini

ha boyle diyemiyorsan eger o zmn benle ayni fikirdesindir ne yazdiginin farkinda degilsin demektir

1.si: Ben Arda yı fiziki kondisyonla eleştiren hiçbir adamı eleştirmedim bu bir teknik konudur.

Bu yönde kim eleştirmişse saygı duyar susarım.

Ben Arda yı kişisel yönden eleştirenlere karşıyım ve sözümün de arkasındayım.

Madem sen kişisel olarak eleştirmedin,o zaman bu konu seni bağlamaz.

Eleştirmişsen futbol dışında ki hayatını,eleştirmişsen çok konuştuğu için ,sevgili yaptığı için,eleştirmişsen yerli yersiz, bu o zaman seni bağlar.

Ama sen ben öle bir eleştiri yapmadım diyorsun o zaman bu konu seni bağlamaz.

Kendinle çelişme.

2.si: Arda nın fizik kondisyonu aman aman değil ama çok kötü de değil.

Arda bu yıl takımın yine en iyi oyuncusuydu ,söyle bakalım Arda dan çok takıma katkı sağlayan bir isim.

Arda kondisyon kurbanı değil ,Arda sistem ve kötü takım mağduru olmuştur.

Arda hiçbir zaman aman aman kondisyonu olan bir futbolcu olmadı,

buna euro 2008 de dahil.

Sorun kondisyondan flan değil psikolojikti,bunu anlaman lazım bu da iki..

3.sü: senden başka kimse yok mu ki bu forumda sürekli Arda konusunda senle tartışmak zorunda kalıyoruz,söylediğim genel dikkattini çektiysen.

Senin belli bir görüşün var kondisyon meselesi,bu görüş benim görüşlerimi okuduktan sonra değişecek mi?

Hayır.Değişmeyecek.

Onun için bu konuyu bir kere konuşursun herkes senin fikrini öğrenir baktın kafalar uyuşmuyor,bu adam benim fikrimi kabul etmiyor çekİlir senle aynı görüşte olan adamlarla ya da senin görüşünü kabul edebilecek başka tarzda ki adamlarla konuşursun.

Çünkü biz ve bizim gibileri de senin kondisyon meselesine inanmıyor bu işin psikolijik yanının olduğunu iddia ediyoruz.

Yani görüşlerimiz değişmez.

Bu noktada konu tıkandığı için de senden artık bu konuda benim yorumlarım için değerlendirme beklemiyorum.

Temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önümüze koyma,kendi fikirlerini arkadaş.

Farklı görüşte olan diğer adamlar yazar ,ya onlar bizi bu konuda ikna eder ya biz onu ikna eder saygı çerçevesinde konuşuruz.

4.sü Üslubunuz tartışma ortamına hiç gitmiyor,çıkmaza girdiğinizde ya sıvıyorsunuz,ya da birlik olup mantıksız hareketlerde bulunuyorsunuz.

Tartışmanın en iyi olalın erdemli olanıdır ,bunu hatırlatırım.

Ve de bir zamanlar bazı arkadaşların daha,sakin ve alaycı olmayacağına dair sözleri hatırlatırım.

Demek istediğim bu konuda anlaşamayacağımız için ,gereksiz muahalefetlerden kaçın.

Benim arda konusuda ki yorumlarım da ,çünkü sonuç çıkmayacaktır.

Saygılarımla.
  4. 23.05.2010, 18:42 Mesaj #7654

Serdar_Burak, post: 1175400 Nickli Üyeden Alıntı

ardayi cok elestirenlerden biriyim ve o genel attigin lafin hedef kitlesindeyim buda bana cevap verme hakki dogurdu

kapis?

genel laf ettin diye cevapsiz kalacakmi sandin kardesim?

ok bende sunu soyluyorum ardayi elestirenlere laf edenler adam degil bence bi mok bilmiyorlar

hadi cevap verme

sirf bos isler pesindesin mantikli bisey yaz deki

serdar kardesim haksizsin bu adamin fizik kondisyonunu gelistirmesine gerek yok bu haliyle dunyanin tozunu atar de hic gelistirmesine gerek yok de birseyini

ha boyle diyemiyorsan eger o zmn benle ayni fikirdesindir ne yazdiginin farkinda degilsin demektir

1.si: Ben Arda yı fiziki kondisyonla eleştiren hiçbir adamı eleştirmedim bu bir teknik konudur.

Eleştirmişsen futbol dışında ki hayatını,eleştirmişsen çok konuştuğu için ,sevgili yaptığı için,eleştirmişsen yerli yersiz, bu o zaman seni bağlar.

Kendinle çelişme.

Arda bu yıl takımın yine en iyi oyuncusuydu ,söyle bakalım Arda dan çok takıma katkı sağlayan bir isim.

buna euro 2008 de dahil.

3.sü: senden başka kimse yok mu ki bu forumda sürekli Arda konusunda senle tartışmak zorunda kalıyoruz,söylediğim genel dikkattini çektiysen.

Senin belli bir görüşün var kondisyon meselesi,bu görüş benim görüşlerimi okuduktan sonra değişecek mi?

Hayır.Değişmeyecek.

Onun için bu konuyu bir kere konuşursun herkes senin fikrini öğrenir baktın kafalar uyuşmuyor,bu adam benim fikrimi kabul etmiyor der, çekilir, senle aynı görüşte olan adamlarla ya da senin görüşünü kabul edebilecek başka tarzda ki adamlarla konuşursun.

Çünkü biz ve bizim gibileri de senin kondisyon meselesine inanmıyor bu işin psikolijik yanının olduğunu iddia ediyoruz.

Bu noktada konu tıkandığı için de senden artık bu konuda benim yorumlarım için değerlendirme beklemiyorum.

Farklı görüşte olan diğer adamlar yazar ,ya onlar bizi bu konuda ikna eder ya biz onları, ikna eder saygı çerçevesinde konuşuruz.

4.sü Üslubunuz tartışma ortamına hiç gitmiyor,çıkmaza girdiğinizde ya sıvıyorsunuz,ya da birlik olup mantıksız hareketlerde bulunuyorsunuz.

Tartışmanın en iyi olanı erdemli olanıdır ,bunu hatırlatırım.

Ve de bir zamanlar bazı arkadaşların daha,sakin ve alaycı olmayacağına dair sözleri hatırlatırım.

Demek istediğim bu konuda anlaşamayacağımız için ,gereksiz muhalefetlerden kaçın.

Çünkü sonuç çıkmayacaktır.

Saygılarımla.
  5. 23.05.2010, 18:58 Mesaj #7655

Cesur Aslan, post: 1175446 Nickli Üyeden Alıntı

Kendinle çelişme.

buna euro 2008 de dahil.

Hayır.Değişmeyecek.

Onun için bu konuyu bir kere konuşursun herkes senin fikrini öğrenir baktın kafalar uyuşmuyor,bu adam benim fikrimi kabul etmiyor çekİlir senle aynı görüşte olan adamlarla ya da senin görüşünü kabul edebilecek başka tarzda ki adamlarla konuşursun.

Farklı görüşte olan diğer adamlar yazar ,ya onlar bizi bu konuda ikna eder ya biz onları, ikna eder saygı çerçevesinde konuşuruz.

Tartışmanın en iyi olalın erdemli olanıdır ,bunu hatırlatırım.

Demek istediğim bu konuda anlaşamayacağımız için ,gereksiz muhalefetlerden kaçın.

Çünkü sonuç çıkmayacaktır.

Saygılarımla.

sen gelene kadar burada kimse birbiriyle boyle fenerli varmis gibi kavga etmiyordu

sitem dolu bookletler yazmiyordu

burasi taraftar forumu board meeting de memo yazdirmiyoruz

baska forumlar var kalitenin ust duzeyde oldugunu pazarlayip kaptana sinema kapattin diyecek kadar dusuk topluluk iq suna sahip.

yoksa bu forumda cok kalamazsin cok sinirlenirsin benden soylemesi

ahmet, onur ve hayriyle dibine kadar tartisiyoruz hatta birbirimizi kirdigimiz bile oluyordur ki tanimam dogal olarak hic birini

ahmet in iki lafindan beri bos konusma serdardir

benim iki lafimdan biride sen bos konusuyorsun ahmettir

onur u cozemedim henuz ama bana sisko dedi ocumu alacagim

hayriyi zaten anlamiyom milletin kafasindaki hayri topigide yardimci olmadi

ama hicbirimiz dilekce yazmadik birbirimize

saygilarimla
  6. 23.05.2010, 19:01 Mesaj #7656

Serdar_Burak, post: 1175472 Nickli Üyeden Alıntı

sen gelene kadar burada kimse birbiriyle boyle fenerli varmis gibi kavga etmiyordu

sitem dolu bookletler yazmiyordu

burasi taraftar forumu board meeting de memo yazdirmiyoruz

baska forumlar var kalitenin ust duzeyde oldugunu pazarlayip kaptana sinema kapattin diyecek kadar dusuk topluluk iq suna sahip.

yoksa bu forumda cok kalamazsin cok sinirlenirsin benden soylemesi

ahmet, onur ve hayriyle dibine kadar tartisiyoruz hatta birbirimizi kirdigimiz bile oluyordur ki tanimam dogal olarak hic birini

ahmet in iki lafindan beri bos konusma serdardir

benim iki lafimdan biride sen bos konusuyorsun ahmettir

onur u cozemedim henuz ama bana sisko dedi ocumu alacagim

hayriyi zaten anlamiyom milletin kafasindaki hayri topigide yardimci olmadi

ama hicbirimiz dilekce yazmadik birbirimize

saygilarimla

Herkesin tarzı farklıdır,beni de böyle kabulleneceksiniz.
  7. 23.05.2010, 19:04 Mesaj #7657

Cesur Aslan, post: 1175478 Nickli Üyeden Alıntı

Herkesin tarzı farklıdır,beni de böyle kabulleneceksiniz.

yanlis anlama bende forumun eskilerinden falan degilim haaaaa

burda cok kidemliler var

burayi neden sevdigimiz anlatmaya calistim

yazdigimi okudumda sanki forumun yonetim kurulundaymisim gibi bir izlenim aldim yanlis olmasin

yasimiz gecmis kilomuz fazla ama yeniyiz forumda
  8. 23.05.2010, 19:08 Mesaj #7658

Arda'nın yüzünün güldüğü her maçı kazanıyoruz.Hatta kazanmak bir kenara takım olarak çok iyi oynuyoruz.Kasımpaşa,Trabzon(kupa),Pana maçları ilk aklıma gelenler.Kim ne derse desin Arda çok iyi bir kaptan.Her yabancı takımdaki en yakın arkadaşlarını sayarken mutlaka Arda'yı söylüyor.Adaptasyon sorununu atlatmasında onun yardımcı olduğunu söylüyor.Ayrıca Arda'nın pozitif enerjisi takımı doğrudan etkiliyor.Şimdi soruyorum;çok mu zor bu çocuğun moralini yüksek tutmak,çok mu zor her maç trübüne çağırmak,çok mu zor onun kendisini özel hissetmesini sağlamak?Biz bunları yapmıyoruz,adamın sevgilisiyle yaptıklarını beste yapıyoruz.Sonrada niye kilo aldı,niye yüzü asık diyoruz.(Kabul ediyorum ben de hatalıyım bu konuda.Bu konu yüzünden Arda'ya çok olumsuz yorum yapmıştım burda)
  9. 23.05.2010, 19:20 Mesaj #7659

Adil Cem EKİNCİ, post: 1175514 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın yüzünün güldüğü her maçı kazanıyoruz.Hatta kazanmak bir kenara takım olarak çok iyi oynuyoruz.Kasımpaşa,Trabzon(kupa),Pana maçları ilk aklıma gelenler.Kim ne derse desin Arda çok iyi bir kaptan.Her yabancı takımdaki en yakın arkadaşlarını sayarken mutlaka Arda'yı söylüyor.Adaptasyon sorununu atlatmasında onun yardımcı olduğunu söylüyor.Ayrıca Arda'nın pozitif enerjisi takımı doğrudan etkiliyor.Şimdi soruyorum;çok mu zor bu çocuğun moralini yüksek tutmak,çok mu zor her maç trübüne çağırmak,çok mu zor onun kendisini özel hissetmesini sağlamak?Biz bunları yapmıyoruz,adamın sevgilisiyle yaptıklarını beste yapıyoruz.Sonrada niye kilo aldı,niye yüzü asık diyoruz.(Kabul ediyorum ben de hatalıyım bu konuda.Bu konu yüzünden Arda'ya çok olumsuz yorum yapmıştım burda)

adil kardesim tamam da o senin dedigin bizim kendimiz gelistirmemizle ilgili bir yorum ki burada sinemaya laf eden taraftar yok sanirim varsa bile bir anlik sinirle yorum yazmistir

biz bu adamin buyuk futbolcu olmasini istiyorsak kendini gelistirmesi lazim, moralini yuksek tutmasi lazim, olaydan uzak durmasi lazim

adamin arkadaslari havaalaninda tekme tokat kavga ediyor yahu

siz inaniyormusunuz bu tarz arkadaslari olan birinin dogru yonlendirildigine, kandirmayalaim kendimizi

adamin arkadaslarini bizmi degistirecegiz

cogu seyi kendi yapmasi lazim, moralini yuksek tutmasi lazim ekstra antreman yapip kaslanmasi lazim vesaire vesaire

size sunu soruyorum capulcu olmayan biri nasil kavga eder hava alaninda?

ardanin adinin karisacagini basinin malzeme yapacagini bile bile

arda kardesim senin kafan calismiyormu ne isin var boyle adamlarla ne katacaklar sana yalakalik disinda ve seyirciye karsi doldurmak disinda
  10. 23.05.2010, 19:25 Mesaj #7660

Serdar_Burak, post: 1175580 Nickli Üyeden Alıntı

adil kardesim tamam da o senin dedigin bizim kendimiz gelistirmemizle ilgili bir yorum ki burada sinemaya laf eden taraftar yok sanirim varsa bile bir anlik sinirle yorum yazmistir

biz bu adamin buyuk futbolcu olmasini istiyorsak kendini gelistirmesi lazim, moralini yuksek tutmasi lazim, olaydan uzak durmasi lazim

adamin arkadaslari havaalaninda tekme tokat kavga ediyor yahu

siz inaniyormusunuz bu tarz arkadaslari olan birinin dogru yonlendirildigine, kandirmayalaim kendimizi

adamin arkadaslarini bizmi degistirecegiz

cogu seyi kendi yapmasi lazim, moralini yuksek tutmasi lazim ekstra antreman yapip kaslanmasi lazim vesaire vesaire

size sunu soruyorum capulcu olmayan biri nasil kavga eder hava alaninda?

ardanin adinin karisacagini basinin malzeme yapacagini bile bile

arda kardesim senin kafan calismiyormu ne isin var boyle adamlarla ne katacaklar sana yalakalik disinda ve seyirciye karsi doldurmak disinda

Bireysel antrenmanı Türkiye'de hiçbir oyuncu yapmıyor.(Varsada en fazla 10 kişidir)Arda'nın arkadaşları ile alakası olduğunu düşünmüyorum.
  11. 23.05.2010, 19:28 Mesaj #7661

Adil Cem EKİNCİ, post: 1175625 Nickli Üyeden Alıntı

Bireysel antrenmanı Türkiye'de hiçbir oyuncu yapmıyor.(Varsada en fazla 10 kişidir)Arda'nın arkadaşları ile alakası olduğunu düşünmüyorum.

yok bireysel antreman icin demedim

bu bazilarimizin sevmedigi kabadayilik, seyirciye trip atmalardan, basina malzeme olmalardan falan bahsediyordum aciklayamamisim simdi okudum da
  12. 23.05.2010, 21:22 Mesaj #7662

Arda'nın bugüne kadar ki en güzel hareketi;

13. 23.05.2010, 22:18 Mesaj #7663

Gitti alakasiz hazirlik macinda cok iyi oynadi ve firtina dirildi, bu ne is argadas. Neyse ki seneye takimdayim diyor, cikip alacakli gibi Liverpool demiyor.
  14. 23.05.2010, 22:21 Mesaj #7664

Hayri CUND, post: 1176380 Nickli Üyeden Alıntı

Gitti alakasiz hazirlik macinda cok iyi oynadi ve firtina dirildi, bu ne is argadas. Neyse ki seneye takimdayim diyor, cikip alacakli gibi Liverpool demiyor.

bence adnan polat yada biri saglam fircayi basti en son dedigi zaman

icimde oyle bir his var

ona guvenerek zaten gitmek isteyeni tutmayiz diyor baskan
  15. 23.05.2010, 22:22 Mesaj #7665

Hayri CUND, post: 1176380 Nickli Üyeden Alıntı

Bırak artık adamın peşini.

Yukarı Git