1. 28.05.2010, 19:46 Mesaj #7801
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Geniş takım hacı geniş

boş verrr koy ver gitsin başka maceralara takıl
  2. 28.05.2010, 19:47 Mesaj #7802

Caner Akdemirci, post: 1189276 Nickli Üyeden Alıntı

Geniş takım hacı geniş

boş verrr koy ver gitsin başka maceralara takıl

ne takimi haci ne diyosun hala anlamiyorum
  3. 28.05.2010, 20:02 Mesaj #7803
  4. 28.05.2010, 20:35 Mesaj #7804

Serdar_Burak, post: 1189156 Nickli Üyeden Alıntı

sen anlamiyorsun galiba ben ardadan senin ondan beklediginden daha cok sey bekliyorum tamammi?

ama dogru yolda olmadiginida gozumle goruyorum, ve bu benim sahsi fikrim

sen otoriteleri dinlemeye devam et

Arda'nın yaptıklarını küçümsemek için ondan daha çok şey beliyorum bahanesini kullanma. O otoritelerin laflarını tek tek taşırdım buraya ama değmez. Sadece şunu bil; senden kat kat iyi bilirler futbolu.
  5. 28.05.2010, 20:38 Mesaj #7805

Ahmet Özgün Güven, post: 1189450 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın yaptıklarını küçümsemek için ondan daha çok şey beliyorum bahanesini kullanma. O otoritelerin laflarını tek tek taşırdım buraya ama değmez. Sadece şunu bil; senden kat kat iyi bilirler futbolu.

cok etkilendim

ardanin takim kaptani olarak arkadasinin agzini burnunu patlattigini falan biliyorlarmi

yada bir sene icinde nasil eski haline gore hantallastigini?

yada takimin en onemli maclari oncesinde ben avrupaya gidiyorum dedigini?

sen otoriteleri ver bende sana o otoritelerin seninde dogru bulmadigin baska yorumlarini yazayim

istermisin?
  6. 28.05.2010, 20:41 Mesaj #7806

Hacı senin nöbet bitmedi mi ?
  7. 28.05.2010, 20:41 Mesaj #7807

Serdar_Burak, post: 1189469 Nickli Üyeden Alıntı

cok etkilendim

ardanin takim kaptani olarak arkadasinin agzini burnunu patlattigini falan biliyorlarmi

sen otoriteleri ver bende sana o otoritelerin seninde dogru bulmadigin baska yorumlarini yazayim

istermisin?

Yaz. Sergen Yalçın Ahmet Çakar'dan falan mı yazacaksın. Yaz bekliyorum.

Ağzını burnunu kırdı evet ama nefessiz kalan adamı ilk yardım bilgisiyle yan çevirdi, dilini dışarı çıkardı. Bacağı delik delik oynadı . Alt yapıdan çıkan adama iyi performans gösterdiği için araba aldı. 4 senede 200 maça çıktı. Bunlara da baksınlar o zaman. Hantallaştığı da yalan.

En iyisi sen git hazırlık maçlarını seyret. Bir maçla yorum yap. Canlı izledin ya Biz izlemiyoruz ya canlı burada Arda'yı k.irlanda maçında sonradan oyuna aldı demek ki kadroda düşünmüyor. Ne dersin?
  8. 28.05.2010, 20:42 Mesaj #7808

@Serdar Burak

Otoriteleri istemişsin; Marcelo Lippi, Arsene Wenger, Fabio Capello, Arthur Zico, Mihael Skibbe. Bu doz sana yeter. Bul bunları.
  9. 28.05.2010, 20:50 Mesaj #7809

her neyse, ben nefret ediyorum ardadan evet siz buyuksunuz onun icin benim avatarimda ardaini resmi var dimi

Allahtan sizin gibi elestirmekten korkan bir insan degilim

o soyledigin otoritelerden 2 si turkiyeden kovuldu bir mok beceremeden digerlerininde hayatta hata yapmadiklarini dusunmuyorum sahsen

tek mac izlemekle ilgili yaptigin yorumda ayrica inanilmaz

sanki ben o maci izledim de sonra adama laf ediyorummus gibi

ben bu adam acik ara turkiyenin en iyi futbolcusu diyorum imza alip resmini kullaniyorum

sen kalkmis ne diyorsun

dedigim gibi pisirik bir sekilde elestri yapmaktan korkarak hayatiniza devam edin eminim ardaya cok yardimci oluyorsunuzdur
  10. 28.05.2010, 20:52 Mesaj #7810

Serdar_Burak, post: 1189469 Nickli Üyeden Alıntı

cok etkilendim

istermisin?

Bu düşündüklerinin birazını resim çektirirken soyleseydin yaa, sabahtan akşama kadar Arda ya sallıyosun bide gidip adamla resim çektiriyosun.
  11. 28.05.2010, 20:55 Mesaj #7811

EMRE TURUNÇ, post: 1189543 Nickli Üyeden Alıntı

Bu düşündüklerinin birazını resim çektirirken soyleseydin yaa, sabahtan akşama kadar Arda ya sallıyosun bide gidip adamla resim çektiriyosun.

evet keske yuzune soyleseydim

kocum bak kas yap

niye vurdun canere

niey oyle sacma salak oraya buraya gitcem diyorsun dakka basi

oda zaten serdar abimle oturup bir dertlessem diyordu engin bilgilerini alsam diyordu:eek:
  12. 28.05.2010, 21:01 Mesaj #7812

Serdar_Burak, post: 1189531 Nickli Üyeden Alıntı

her neyse, ben nefret ediyorum ardadan evet siz buyuksunuz onun icin benim avatarimda ardaini resmi var dimi

Allahtan sizin gibi elestirmekten korkan bir insan degilim

o soyledigin otoritelerden 2 si turkiyeden kovuldu bir mok beceremeden digerlerininde hayatta hata yapmadiklarini dusunmuyorum sahsen

tek mac izlemekle ilgili yaptigin yorumda ayrica inanilmaz

sanki ben o maci izledim de sonra adama laf ediyorummus gibi

ben bu adam acik ara turkiyenin en iyi futbolcusu diyorum imza alip resmini kullaniyorum

sen kalkmis ne diyorsun

dedigim gibi pisirik bir sekilde elestri yapmaktan korkarak hayatiniza devam edin eminim ardaya cok yardimci oluyorsunuzdur

1-Kendi ağzınla söylemedin mi Mehmet Topal'ı canlı izledim emin oldum diye. Kapiş?

2-Evet sen Skibbe'den ve Zico 'dan daha iyi biliyorsun futbolu. Çürüyorsun yahu forumlarda falan. Lafını bil de konuş diyeceğim ama boşver böyle olunca en azından eğleniyoruz

3-Emin ol Arda'yı görsem eleştiririm. Buradan Arda'yı eleştirmenin ona hiçbir katkısı yok. Yüzüne söylersen belki biraz düzelir. En azından kafasında yer eder. Sen tam tersini yapıyorsun. Klavye delikanlılığıyla eleştiri şövalyesi olunmuyor...

4-Resim koymakla bu iş olmaz.
  13. 28.05.2010, 21:01 Mesaj #7813

bu adamin boyle fitil gibi olmasinda surekli olay yaratan medyanin ne kadar parmagi varsa

cocugun ayaklarini yerden kesip gelismesinin gerekliligini kabul etmeyen GS li taraftarlarimizinda etkisi var, kimse ona buna suc atmasin
  14. 28.05.2010, 21:05 Mesaj #7814

Ahmet Özgün Güven, post: 1189580 Nickli Üyeden Alıntı

1-Kendi ağzınla söylemedin mi Mehmet Topal'ı canlı izledim emin oldum diye. Kapiş?

2-Evet sen Skibbe'den ve Zico 'dan daha iyi biliyorsun futbolu. Çürüyorsun yahu forumlşarda falan. Lafını bil de konuş diyeceğim ama boşver böyle olunca en azından eğleniyoruz

3-Emin ol Arda'yı görsem eleştiririm. Buradan Arda'yı eleştirmenin ona hiçbir katkısı yok. Yüzüne söylersen belki biraz düzelir. En azından kafasında yer eder. Sen tam tersini yapıyorsun. Klavye delikanlılığıyla eleştiri şövalyesi olunmuyor...

4-Resim koymakla bu iş olmaz.

forumuda kapatalim o zmn buradaki binlerce insana ne gerek var

bu arda turan adli konuya nasil yazilar yazilmali sence ulu kardesim acaba diyorum arabasinin ozelliklerinden mi bahsetsek daha anlamli olur

sen bu forumda hic kimseyi elestirmediginimi iddia ediyorsun demekki

beraber bakalim mesajlarina

topal icin 2 senedir futbolcu degil diyorummmm bu mac yuzunden degil

bu macta gozleri perdelenmis arkadaslarimizin gozune soktu ben on libero oynayamiyorum selcuk inan bana bin basar die

3 senede futbolu 1 gr ileri gitmedi sen farkli dusunuyorsan buyur yaz
  15. 28.05.2010, 21:11 Mesaj #7815

Serdar_Burak, post: 1189602 Nickli Üyeden Alıntı

forumuda kapatalim o zmn buradaki binlerce insana ne gerek var

bu arda turan adli konuya nasil yazilar yazilmali sence ulu kardesim acaba diyorum arabasinin ozelliklerinden mi bahsetsek daha anlamli olur

sen bu forumda hic kimseyi elestirmediginimi iddia ediyorsun demekki

beraber bakalim mesajlarina

topal icin 2 senedir futbolcu degil diyorummmm bu mac yuzunden degil

bu macta gozleri perdelenmis arkadaslarimizin gozune soktu ben on libero oynayamiyorum selcuk inan bana bin basar die

3 senede futbolu 1 gr ileri gitmedi sen farkli dusunuyorsan buyur yaz

Ben onu bilmem. Topal'ın hazırlık maçında kötü oynadığını ve dolayısıyla haklı çıktığını söyledin(söylüyorsun). Ben de git diğerlerini de seyret bir iki futbolcu yorumu daha yap diyorum

Harbi çürüyorsun yahu; Valencia, Zico, Skibbe bunlar bir halt bilmiyorlar. Seni futbol şubesinin başına getirelim...

Eleştirmenin dozu vardır. Saçma sapan, yalan yanlış şeyleri kimsenin yazmasına izin vermem. Lincoln'ü hiç sevmem ama birisi onun hakkında yalan yazarsa ona da karşı çıkarım. Örneğin dün Caner'i pas mevzuunda eleştiriyordum. Bazı arkadaşlar tutup bilerek Gio'ya pas atmadığını söylediler. Ben dönüp Caner'i savundum.

Eleştri üstadısın yapıcı eleştiriyle boş eleştiri arasındaki farkı bilirsin. Diye umuyorum...

Yukarı Git