1. 28.05.2010, 21:22 Mesaj #7816
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Ahmet Özgün Güven, post: 1189490 Nickli Üyeden Alıntı

Hantallaştığı da yalan.

Hantallaşmak az kalır...
  2. 28.05.2010, 21:23 Mesaj #7817

Ahmed Yusuf Asiltürk, post: 1189664 Nickli Üyeden Alıntı

Hantallaşmak az kalır...

O kadar yazdığım şeyden tek alıntın buysa. Benim cevabımda;

"&"
  3. 28.05.2010, 21:28 Mesaj #7818

Ahmet Özgün Güven, post: 1189629 Nickli Üyeden Alıntı

Ben onu bilmem. Topal'ın hazırlık maçında kötü oynadığını ve dolayısıyla haklı çıktığını söyledin(söylüyorsun). Ben de git diğerlerini de seyret bir iki futbolcu yorumu daha yap diyorum

Harbi çürüyorsun yahu; Valencia, Zico, Skibbe bunlar bir halt bilmiyorlar. Seni futbol şubesinin başına getirelim...

Eleştirmenin dozu vardır. Saçma sapan, yalan yanlış şeyleri kimsenin yazmasına izin vermem. Lincoln'ü hiç sevmem ama birisi onun hakkında yalan yazarsa ona da karşı çıkarım. Örneğin dün Caner'i pas mevzuunda eleştiriyordum. Bazı arkadaşlar tutup bilerek Gio'ya pas atmadığını söylediler. Ben dönüp Caner'i savundum.

Eleştri üstadısın yapıcı eleştiriyle boş eleştiri arasındaki farkı bilirsin. Diye umuyorum...

bu lafina gulmek istiyorum katila katila ama ne yazikki mesai satindeyiz burada hala, uygunsuz olur

simdilik ikoncanla idare edeyim

2 kisisiniz burada olumune ardayi savundugunu zanneden elbet akli basinda GS li kardeslerimde var bu forumda neyin ne oldugunu bilen

sadece sizle olumune tartismaya girmekten haz etmiyorlar sanirim
  4. 28.05.2010, 21:29 Mesaj #7819

Serdar_Burak, post: 1189695 Nickli Üyeden Alıntı

bu lafina gulmek istiyorum katila katila ama ne yazikki mesai satindeyiz burada hala, uygunsuz olur

2 kisisiniz burada olumune ardayi savundugunu zanneden elbet akli basinda GS li kardeslerimde var bu forumda neyin ne oldugunu bilen

Daha önce girdim giriyordum da ama artık vazgeçtim, adamın sinirleri oynuyor...
  5. 28.05.2010, 21:30 Mesaj #7820

Serdar_Burak, post: 1189695 Nickli Üyeden Alıntı

?

Neyse ben sana bir eleştri örneği vereyim daha dün yazdım;

Canerle ilgili;

Caner maçlarda Keita ve Arda ile beraber en çok top kaybeden adamdı. Bu bir gerçek. Ama Arda-Keita'nın konumları itibariyle top kayıpları normal. Canerinkiler değil.

2-3 pas değil. %60-70 lerle isabetsiz oynadığı maçlar var.

Yunus Emre Namlı, post: 0 Nickli Üyeden Alıntı

maçlarda dikkat ettim Giovanni yanına gelince pas atmak yerine topu şişiriyo Keita yada Arda gelince pas atıyo korkuyo mu bilmem ama şundan eminim kıskanıyo.

Yok genel oyun karakteri bu olmuş artık Caner'in. Sol açıkla oynamıyor adam. Forvete uzun ya da diğer kanada ters oynamaya çalışıyor. İçeri katediyor. Sol kanattaki adama vermek dışında herşeyi yapıyor. Kanadı öldürüyor diye bu yüzden diyorum. Niyet sol kanatta oynatmaksa tamam. Sürekli rakibi zorlayan, hızlı, çevik bir açık adamı olarak çok iş yapar. Ama bek olarak resmen zararlı.

Gio ile ilgili;

Arda satılmadan Gio alınmaz. Çağatay'ın dediği gibi bu kadar para verip Gio'yu yedekte oturtabilecek bir takım değiliz. Daha doğrusu önceliklerimiz farklı. Gio'ya o parayı vereceğimize orta sahaya daha kaliteli adamlar alabiliriz. Ayrıca iki sezon önce 6 milyon euroya aldığı adamı iki yıl oraya buraya kiralamış tottenham. Şimdi ya tutarsa deyip istedikleri parayı veremeyiz.

Hep somut şeyler, rakamlar.

elbet akli basinda GS li kardeslerimde var bu forumda neyin ne oldugunu bilen

Haddini bil.

Sen sadece smile koy Serdar bundan sonra. Yazma harbi. Herkes için daha hayırlı olur. Yeni yeni, güzel simgeler bulmuşlar bak...
  6. 28.05.2010, 21:33 Mesaj #7821

Ahmet Özgün Güven, post: 1189711 Nickli Üyeden Alıntı

?

Neyse ben sana bir eleştri örneği vereyim daha dün yazdım;

Canerle ilgili;

Gio ile ilgili;

Hep somut şeyler, rakamlar.

Haddini bil.

Sen sadece smile koy Serdar bundan sonra. Yazma harbi. Herkes için daha hayırlı olur. Yeni yeni, güzel simgeler bulmuşlar bak...

hadi izin vermeyecektin oyle elestriler yapmama bekliyorum

nedirki bu koruma bir anlasak

karsinda arda buyuk futbolcu ama hatalari cok diyen bir adam var ama cekemiyorsun

Ardanin yuzune soylesem senden daha olgun davranir be (diye umuyorum ama belki Caner gibi yumrugu yeriz bilmem anlatabildimmi:animation::akansular::SS::eek::cool::rolleyes:
  7. 28.05.2010, 21:36 Mesaj #7822

Serdar_Burak, post: 1189734 Nickli Üyeden Alıntı

karsinda arda buyuk futbolcu ama hatalari cok diyen bir adam var ama cekemiyorsun

Ardanin yuzune soylesem senden daha olgun davranir be (diye umuyorum ama belki Caner gibi yumrugu yeriz bilmem anlatabildimmi:animation::akansular::SS::eek::cool::rolleyes:

Seni mi çekemiyorum?(?) Evet, iyice enteresanlaştı olay. Keşke Arda'nın suratına söyleyebilecek bir adam olsaydın Bu kadar boş konuşmazdık o zaman.

Vermiyorum işte. Tek tek çıkarıyorum foyalarını, zırvaları. Ne yapacağım gelip dövecek miyim?

Smile önerimi dinlemen sevindirici...

Vatana millete hayırlı olmasını diliyorum.
  8. 28.05.2010, 21:41 Mesaj #7823

Serdar Burak, Ahmet Özgün Güven düellosuna dönmüş burası. Bakalım galibi kim olacak?
  9. 28.05.2010, 21:44 Mesaj #7824

Kadir Safa KARAKAŞ, post: 1189763 Nickli Üyeden Alıntı

Serdar Burak, Ahmet Özgün Güven düellosuna dönmüş burası. Bakalım galibi kim olacak?

Yalnız ben 20-25 saniyede yazıyorum. Serdar baya bir kasıyor Taktik alıyor herhalde sağından solundan.
  10. 28.05.2010, 21:46 Mesaj #7825

Ahmet Özgün Güven, post: 1189749 Nickli Üyeden Alıntı

Seni mi çekemiyorum?(?) Evet, iyice enteresanlaştı olay. Keşke Arda'nın suratına söyleyebilecek bir adam olsaydın Bu kadar boş konuşmazdık o zaman.

Vermiyorum işte. Tek tek çıkarıyorum foyalarını. Ne yapacağım gelip dövecek miyim?

Smile önerimi dinlemen sevindirici...

Vatana millete hayırlı olmasını diliyorum.

evet burayi izleyen arkadaslarimiz senin cikardigin foyalarim yuzunden ardayi olumune sevecektir

bravooooooooooooooooo

bu arada sende gordugum de ayni attitude iste neden koruyorsun sorusunun cevabini aldim tesekkurler ama bir daha bu kadar dolayli olmasin zor oluyor:lol:

neyse birakalim bu isi bosuna uzuyor
  11. 28.05.2010, 21:47 Mesaj #7826

Ahmet Özgün Güven, post: 1189779 Nickli Üyeden Alıntı

Yalnız ben 20-25 saniyede yazıyorum. Serdar baya bir kasıyor Taktik alıyor herhalde sağından solundan.

kardesim benim,

arada kac saat fark var hesapla bir

sonra bir baltaya sap olan insanlarin hafta ici 9-5 arasi nerede olduklarini dusun

sonra sonucu buraya yaz bekliyorum neden yavas yazdigimi cozersen sana ardanin resmini verecegim

global dusunmek zor degil o kadar
  12. 28.05.2010, 21:49 Mesaj #7827

Serdar_Burak, post: 1189784 Nickli Üyeden Alıntı

evet burayi izleyen arkadaslarimiz senin cikardigin foyalarim yuzunden ardayi olumune sevecektir

bravooooooooooooooooo

bu arada sende gordugum de ayni attitude iste neden koruyorsun sorusunun cevabini aldim tesekkurler ama bir daha bu kadar dolayli olmasin zor oluyor:lol:

neyse birakalim bu isi bosuna uzuyor

Hayal kırıklığına uğradım Bu cevap için mi bu kadar bekledim yahu Milletin Arda'yı sevip sevmemesi umrumda değil. Yalan yanlış bilgilendirilmesine izin vermem, o kadar.

Hadi...
  13. 28.05.2010, 21:49 Mesaj #7828
  14. 28.05.2010, 21:50 Mesaj #7829
  15. 28.05.2010, 21:50 Mesaj #7830

Serdar_Burak, post: 1189790 Nickli Üyeden Alıntı

kardesim benim,

arada kac saat fark var hesapla bir

sonra bir baltaya sap olan insanlarin hafta ici 9-5 arasi nerede olduklarini dusun

sonra sonucu buraya yaz bekliyorum neden yavas yazdigimi cozersen sana ardanin resmini verecegim

global dusunmek zor degil o kadar

İstediğin saatte, istediğin platformda tartışalım.

Sen ver saati bundan sonra

Yukarı Git