1. 22.01.2009, 15:32 Mesaj #781
    Cevap: # 66 Arda Turan

gerrard 23 yaşında liverpool'a,torres 21 yaşında a.madrid e kaptan olabiliyosa galatasaray kaptanlığı da arda'nın hakkıdır gerçekten önümüzdeki sezon kaptan olucaksa çok sevinirim.
  2. 22.01.2009, 19:13 Mesaj #782

Herkes birbirinin görüşüne saygı duymalı kimisi ardayı sever kimisi sevmez kimisi iyi topcu der kimisi demez kimse kimseye maydonoz olamaz ayrıca biz burda ardayı sevipte kanatta oynayamıyor diyince suclu duruma düsmeyiz buna saygı duymayanlar kendinde suc aramalıdır herkes istedigi görüsü beyan edebilir hakaretvari seyler yazacak olunsa 5 yasındaki cocukta yazar asıl erdem saygı duymaktır

Arda gerçek bir Galatasaraylıdır teknigi fazlasıyla yerinde olan biridir ancak fazlasıylada AĞIR bir futbolcudur birini överken onu hatasız yapmak yanlıs olur ben yine diyorum Arda kanatta iyi oynayamıyor cok bekliyor topla orta da olsa daha iyi olacagını düsünüyorum
  3. 22.01.2009, 19:25 Mesaj #783

Onur Albakar, post: 75410 Nickli Üyeden Alıntı

Anlatamazsın ki Sanki euro 2008 de maçları kurtaran yıldız olan arda orta sahada oynuyordu

Şimdi biz oyun yapımız itibariyle kanat oynamıyoruz kewell ve ardayı siz kanat sansanızda biri sol iç diğeri sağ iç oynuyor..İkiside içe girip lincolnle birlikte içeri destek oluyorlar genelde..Bazende oyun sıkışırsa kanatlara açılıyorlar..

Şimdi anlatmak istediğim bu taktikte bize hızlı iyi orta açan adama gerek yok..

Neden ? Baros uzunda olsa hava toplarınaki hakimiyeti yok..

Ataklar hep ortadan arkadaki 3lü ve barosun paslasmasıyla geliyor..Yani bu taktikte amc tarzında kanat lazım orta açabilen hızlı değil..

Bu yüzden Arda ve kewell bulunmaz hint kumaşı..Özelliklede Arda

Katılıyorum.Bizim bu taktikte zaten hızlı ve iyi orta açan bir kanat oyuncusuna ihtiyacımız yok.Baros'un kafar vuruşlarındaki etkinliği belli.Zaten yeri geldiğinde çok güzel ortalarda açıyo Arda.
  4. 22.01.2009, 20:29 Mesaj #784

Targutay Sabancı, post: 75706 Nickli Üyeden Alıntı

Herkes birbirinin görüşüne saygı duymalı kimisi ardayı sever kimisi sevmez kimisi iyi topcu der kimisi demez kimse kimseye maydonoz olamaz ayrıca biz burda ardayı sevipte kanatta oynayamıyor diyince suclu duruma düsmeyiz buna saygı duymayanlar kendinde suc aramalıdır herkes istedigi görüsü beyan edebilir hakaretvari seyler yazacak olunsa 5 yasındaki cocukta yazar asıl erdem saygı duymaktır

Arda gerçek bir Galatasaraylıdır teknigi fazlasıyla yerinde olan biridir ancak fazlasıylada AĞIR bir futbolcudur birini överken onu hatasız yapmak yanlıs olur ben yine diyorum Arda kanatta iyi oynayamıyor cok bekliyor topla orta da olsa daha iyi olacagını düsünüyorum

Sana göre böyle.İlgi çekmek için aynı şeyleri 3,4 sayfada bir yazıp forumda kavga çıkarmana gerek yok.

Bu da benim görüşüm saygı duymalısın
  5. 22.01.2009, 21:02 Mesaj #785

Fatih Kurt, post: 75775 Nickli Üyeden Alıntı

Sana göre böyle.İlgi çekmek için aynı şeyleri 3,4 sayfada bir yazıp forumda kavga çıkarmana gerek yok.

Bu da benim görüşüm saygı duymalısın

Kavga çıkarmaya çalışan sensin ilgi çekmeyede çalıştıgım yok sen sanki gerçek hayatta bazı sorunları olan bunun stresini internette insanlara sataşarak çıkarmaya çalışan biri gibisin ayrıca futboldan anlamadıgında bir gercek her sayfada senle laf dalasına girmek sıktı artık girmiycem senle cünkü ataların sözü var

CAHİLE LAF ANLATMAK ZORDUR

6. 22.01.2009, 21:26 Mesaj #786

Targutay Sabancı, post: 75795 Nickli Üyeden Alıntı

Kavga çıkarmaya çalışan sensin ilgi çekmeyede çalıştıgım yok sen sanki gerçek hayatta bazı sorunları olan bunun stresini internette insanlara sataşarak çıkarmaya çalışan biri gibisin ayrıca futboldan anlamadıgında bir gercek her sayfada senle laf dalasına girmek sıktı artık girmiycem senle cünkü ataların sözü var

CAHİLE LAF ANLATMAK ZORDUR

Haklısın. Cahile laf anlatmak, sana hendek atlatmaktan zordur...
  7. 22.01.2009, 21:39 Mesaj #787

Agır dediginiz Arda şu ligde oynayan oyuncuların %70'inden daha hızlı
  8. 22.01.2009, 21:46 Mesaj #788

Caner Akdemirci, post: 75839 Nickli Üyeden Alıntı

Agır dediginiz Arda şu ligde oynayan oyuncuların %70'inden daha hızlı

Ya bırak kardeş kime ne anlatıyon

Bunlara milletin zaten neresiyle güldüğü aşikar.
  9. 22.01.2009, 21:48 Mesaj #789
  10. 22.01.2009, 21:57 Mesaj #790
  11. 22.01.2009, 22:14 Mesaj #791

ilk 25'e girmiş benim gözümde dünyanın en iyi 10 oyuncusundan biri Arda Turan!
  12. 23.01.2009, 00:26 Mesaj #792

Daha hala anlayamadi bazi arkadaslar süratli olmak ile cabuk olmak arasindaki farki. Agir oyuncu calim filan atamaz. Arda cabuk oldugu icin ve bu cabuklugunun yaninda yönünü cok seri degistirebildigi icin cok rahat adam geciyor. Ama Arda'dan 3 kat daha süratli olan Ugur Arda'nin ceyregi olamiyor calim konusunda hatta iyi bir markajci onu bütün mac rezil edebilir, top aldirmaz (gecen sene FB derbilerini hatirlayin Baris ne yapti Ugur'u). Arda yi hic bir oyuncu 90 dakka durduramaz. 40 dakka durdururu ama Arda bir sekilde o adami alt etmenin yolunu bulur.
  13. 23.01.2009, 01:10 Mesaj #793

Targutay Sabancı, post: 75706 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell ve sen, ikiniz de sol kanatta oynamayı seviyorsunuz. Şu anki çözüm maç içinde sık sık kanadı değişmeniz gibi gözüküyor…

Bence ben solda oynasam çok daha iyi olur. Ama hocanın düşüncesi bu şekilde. Biz de elimizden geleni yapıyoruz. Devamlı sağda oynayacak olsam, orada da oynarım. Çünkü o bölgeye göre strateji geliştiririm. Ama sol tarafta etkili olduğum ortada. Karşımdaki rakibi geçebileceğim 7-8 seçeneğim oluşmuş durumda. Sol taraftan oyunu daha iyi okuyabildiğimi düşünüyorum. Kewell ise sol ayaklı bir futbolcu. O da sol kanatta çok etkili. Fakat maç içinde kanat değiştirmemiz rakibi de şaşırtıyor.

Kim daha iyi biliyor Arda'nın hangi mevkide daha iyi oynayacağı?Arda mı,yoksa herangi bir taraftar?
  14. 23.01.2009, 09:56 Mesaj #794

Cim Bom'da bu sezon baş ağrıtan kaptanlık krizi seneye tamamen çözülecek.

Ayhan’ın yokluğunda Lincoln’ün pazubandı takması sonrası takımdaki yerli futbolcularımız isyan etmiş ve ‘Kaptanlık bizim hakkımız’ demişti. Hatta bu duruma iyice içerleyen Arda Turan da ‘Artık ikinci kaptanlık da yapmam’ diye rest çekmişti.

Polat, Arda’nın gönlünü aldı

Tartışmaların yoğunlaştığı günlerde, ‘Yönetimin kararını hiçbir futbolcu eleştiremez’ diyerek, krizi buzdolabına koyan Başkan Polat, Arda ile özel bir görüşme yaparak, Galatasaray’da yeni bir yapılanmaya gidiyoruz. Sen ve senin gibi futbolcuların etrafında yeni bir takım oluşturacağız. O nedenle Avrupa’yı unut’ deyip gönlünü aldı.

Bülent Abi gibi olacağım

Aaslan'ın starı da ‘İnşallah başkanım. Ben burada mutluyum. Bülent Korkmaz Ağabey gibi uzun yıllar bu camiaya hizmet etmek istiyorum’ cevabını verdi. Arda’ya bir de sürpriz hazırlayan ve gelecek sezon ona kaptanlık görevini vermeyi planlayan Polat, yönetimden bu konuda bir karar almak için harekete geçti.

Diyor WEBASLAN.COM
  15. 23.01.2009, 12:46 Mesaj #795

Yukarı Git