1. 04.06.2010, 23:33 Mesaj #7966
  2. 05.06.2010, 01:46 Mesaj #7967
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Onur ALBAKAR, post: 1210878 Nickli Üyeden Alıntı

Arda sol açık için dünyada en iyi ilk 10a girer.

Banko girer!
  3. 05.06.2010, 13:10 Mesaj #7968

Doğukan Karadan, post: 1211060 Nickli Üyeden Alıntı

Milli maçlarda mükemmel oynadı. Hıncal Uluç'un dediği gibi; Yönetim Arda'yı bitirdi Galatasaray'da.

Arda'yı sizin gibi kız arkadaşına, gol sevincine, kazandığı paraya laf eden adamlar bitirdi. Eski mesajlarını çıkarttırma bana. Yönetimmiş... O hıncal Uluç senin savunduğun protesto olayında ne laflar etti taraftara onları da söyle.
  4. 05.06.2010, 13:19 Mesaj #7969

Ahmet Özgün Güven, post: 1213107 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'yı sizin gibi kız arkadaşına, gol sevincine, kazandığı paraya laf eden adamlar bitirdi. Eski mesajlarını çıkarttırma bana. Yönetimmiş... O hıncal Uluç senin savunduğun protesto olayında ne laflar etti taraftara onları da söyle.

Kaldığın yerden devam ediyorsun yani.

"Çıkarttırma banaa!, yönettimmişşş! şşş akıllıı oll"

Falan filan..

Çıkarsana eski mesajlarımı. Ooo neler demedim ki Arda'ya.. Allah aşkına çıkarsana neler demişim.

Muhtemelen şunları söylemişimdir..

Bir futbolcunun özel hayatı kendi perfornmasını etkiliyorsa o onun suçudur. Kabataslak anafikrimde onları söylemişimdir. 10-11 haftalık periyotta hem o kendini bitirdi. Geriye kalan bütün bir sezonda yönetimin suçu büyüktü. 1.haftadan başla, 21.haftaya kadar hiç bir eleştiride bulunmuşmuyum Arda'ya?

Sadece perfornması kötü, düzeltmesini söylemişimdir. Ki ne zaman kendi büyük hataları patlak verene kadar.

Konuları saptırrak kendini haklı çıkartmaya çalışıyorsun.

Kazandığı parasına, arkadaşına hiç bir zaman laf atmadım. Kazandığı paranın hakkını vermesini. Üstündeki formanın değerini bilmesini söyledim. Büyük Galatasaray camiasına trip atmaya lüksü olmadığını, tavır koymasının lüksü olmadığını söyledim.

Galatasaray var ya!

O işte herkesten büyük..
  5. 05.06.2010, 13:24 Mesaj #7970

Doğukan Karadan, post: 1213128 Nickli Üyeden Alıntı

Kaldığın yerden devam ediyorsun yani.

"Çıkarttırma banaa!, yönettimmişşş! şşş akıllıı oll"

Falan filan..

Çıkarsana eski mesajlarımı. Ooo neler demedim ki Arda'ya.. Allah aşkına çıkarsana neler demişim.

Muhtemelen şunları söylemişimdir..

Bir futbolcunun özel hayatı kendi perfornmasını etkiliyorsa o onun suçudur. Kabataslak anafikrimde onları söylemişimdir. 10-11 haftalık periyotta hem o kendini bitirdi. Geriye kalan bütün bir sezonda yönetimin suçu büyüktü. 1.haftadan başla, 21.haftaya kadar hiç bir eleştiride bulunmuşmuyum Arda'ya?

Sadece perfornması kötü, düzeltmesini söylemişimdir. Ki ne zaman kendi büyük hataları patlak verene kadar.

Konuları saptırrak kendini haklı çıkartmaya çalışıyorsun.

Kazandığı parasına, arkadaşına hiç bir zaman laf atmadım. Kazandığı paranın hakkını vermesini. Üstündeki formanın değerini bilmesini söyledim. Büyük Galatasaray camiasına trip atmaya lüksü olmadığını, tavır koymasının lüksü olmadığını söyledim.

Galatasaray var ya!

O işte herkesten büyük..

Gol sevincini kız arkadaşıyla paylaşması eleştirilirken destek veren sen değil miydin? Protestoyu savunan? İnan uğraşır çıkarırım yazdıklarını ama yine birşey ifade etmeyecek sana. Yolunu bulacaksın bir şekilde.

Ben kaldığım yerden devam ediyorum,evet bildiğim yoldan. Sen değiştirdin ama. Neyse doğru yolu bulmuşsun, üstüne gelmeyeyim.
  6. 05.06.2010, 13:34 Mesaj #7971

Ahmet Özgün Güven, post: 1213139 Nickli Üyeden Alıntı

Gol sevincini kız arkadaşıyla paylaşması eleştirilirken destek veren sen değil miydin? Protestoyu savunan? İnan uğraşır çıkarırım yazdıklarını ama yine birşey ifade etmeyecek sana. Yolunu bulacaksın bir şekilde.

Ben kaldığım yerden devam ediyorum,evet bildiğim yoldan. Sen değiştirdin ama. Neyse doğru yolu bulmuşsun, üstüne gelmeyeyim.

Ben gol sevincini kız arkadaşıyla paylaştı diye Arda'yı desteklemiş miyim?. Olabilirim. Hatırlamıyorum ama.

Protestoyu savundum elbetteki. Bunda bir inkar yok ki zaten. Gayet güzel ve yerinde protesto oldu.

1 sene çok uzunca bir süre. Hem paranı alacaksın, hem 1 sene yatacaksın. Şimdi 2 maç güzel oynadı diye her şey güllük gülüstanlık olmuyor. 23 yaşındasın, gençsin, yeteneklisin. Oynayacaksın zaten. Senin bu, görevin. 72 milyon insan senin ayağına bakıyor, ağzından çıkacak söze bekliyor. Kızlar sosyal paylaşım sitelerinde, Arda Turan nikleri kullanıyor. Bilgisayar masa üstlerinde Arda Turan resimleri. Türkiye hayran sana. Oyna be ağbi 2 maç. Ne olacak yani? İncilerin dökülmez ki? Tekrar geriye dönüp eski tartışmak sadece "Salaklık" olur.. O yüzden hiç gerek yok. Arda çok mu suçlu? Çok suçlu. Hataları çok mu var? Hemde sürüsü ile..Daha genç, cahil deyip geçelim o zaman.

Bizim çocuğumuz/kardeşimiz/ağbimiz nihayetinde. Yine ona inanıyor, güveniyoruz. Onu dışlamak yine ahmaklık olur. Bu sene yine Arda gol attımı "Gooolll Aslanımmm Ardaa" deyip ayağı kalkacağız "Bravoo koçummmm aslan parçası" deyip beraber yaşayacağız gol sevincini. Onu eleştirmek demek, o'nu dışlamak/sevmemek demek değil.

Kalbimiz elbetteki 10'la..

Aradaki ince Nüansı kaçırma.
  7. 05.06.2010, 13:47 Mesaj #7972

Doğukan Karadan, post: 1213169 Nickli Üyeden Alıntı

Ben gol sevincini kız arkadaşıyla paylaştı diye Arda'yı desteklemiş miyim?. Olabilirim. Hatırlamıyorum ama.

Protestoyu savundum elbetteki. Bunda bir inkar yok ki zaten. Gayet güzel ve yerinde protesto oldu.

1 sene çok uzunca bir süre. Hem paranı alacaksın, hem 1 sene yatacaksın. Şimdi 2 maç güzel oynadı diye her şey güllük gülüstanlık olmuyor. 23 yaşındasın, gençsin, yeteneklisin. Oynayacaksın zaten. Senin bu, görevin. 72 milyon insan senin ayağına bakıyor, ağzından çıkacak söze bekliyor. Kızlar sosyal paylaşım sitelerinde, Arda Turan nikleri kullanıyor. Bilgisayar masa üstlerinde Arda Turan resimleri. Türkiye hayran sana. Oyna be ağbi 2 maç. Ne olacak yani? İncilerin dökülmez ki? Tekrar geriye dönüp eski tartışmak sadece "Salaklık" olur.. O yüzden hiç gerek yok. Arda çok mu suçlu? Çok suçlu. Hataları çok mu var? Hemde sürüsü ile..Daha genç, cahil deyip geçelim o zaman.

Bizim çocuğumuz/kardeşimiz/ağbimiz nihayetinde. Yine ona inanıyor, güveniyoruz. Onu dışlamak yine ahmaklık olur. Bu sene yine Arda gol attımı "Gooolll Aslanımmm Ardaa" deyip ayağı kalkacağız "Bravoo koçummmm aslan parçası" deyip beraber yaşayacağız gol sevincini. Onu eleştirmek demek, o'nu dışlamak/sevmemek demek değil.

Kalbimiz elbetteki 10'la..

Aradaki ince Nüansı kaçırma.

Hıncal Uluç protesto konusunda ne dedi onları da söyle o zaman.

Doğukan Karadan, post: 0 Nickli Üyeden Alıntı

Arda, tonla paran var. Ne oldum delisi içinde bir dişlerini yaptıramadın.

Doğukan Karadan, post: 0 Nickli Üyeden Alıntı

22 Yaşında sırf Aziz Yıldırıma İnat olsun diye, Metin Oktay ismini karıştırp kaptanlığı verirseniz; Başkanınız vefat edince cenazesine gelmeyip, sevgilisiniz peşinden de koşar, Antremanda takım arkadaşı ile de kavga eder. Darısı Işıl Alben Ruhuna !

Takıma ruh verip birleştirmesi gereken kaptan ruhu yok etti. Servet'den tutun Başkan yardımcısı Üstünele kadar ,yabancı futbolcularla kadar herkesle kavga sonucu birleşmede gitti. 10 gurubu olan Galatasaraydan ne bekledik ki biz?.

Şimdi gurur duyabiliriz Yarattımığız MESSİ'den

Ben fazla yorum yapmayayım.
  8. 05.06.2010, 13:47 Mesaj #7973
  9. 05.06.2010, 13:49 Mesaj #7974

Arda'yı sizin gibi kız arkadaşına, gol sevincine, kazandığı paraya laf eden adamlar bitirdi.

Demis Ahmet

Ama Arda protestolardan cok once bozulmaya baslamisti
  10. 05.06.2010, 13:55 Mesaj #7975

Ahmet Özgün Güven, post: 1213216 Nickli Üyeden Alıntı

Hıncal Uluç protesto konusunda ne dedi onları da söyle o zaman.

Ben fazla yorum yapmayayım.

İyide, şimdi sen neyin peşindesin? Ben bunları söylemedim diye inkar etmiyorum ki

İlk aldığın alıntı tamamen bir espri. Ne yani anlamadın mı?

22 Yaşında sırf Aziz Yıldırıma İnat olsun diye, Metin Oktay ismini karıştırp kaptanlığı verirseniz; Başkanınız vefat edince cenazesine gelmeyip, sevgilisiniz peşinden de koşar, Antremanda takım arkadaşı ile de kavga eder. Darısı Işıl Alben Ruhuna !

Bunların hepsi oldu. Canerin dudağını patlattı. Ve Özhan Başkanın cenazesine gitmedi. Ve Arda'ya kaptanlığın verilmesi öküzlüğün daniskasıydı.

Takıma ruh verip birleştirmesi gereken kaptan ruhu yok etti. Servet'den tutun Başkan yardımcısı Üstünele kadar ,yabancı futbolcularla kadar herkesle kavga sonucu birleşmede gitti. 10 gurubu olan Galatasaraydan ne bekledik ki biz?.

Geçen sene 5'nci, bu sene 3'ncü olmuşssunuz. Takımda bu sene galibiyet hırsı, ne şampiyonluk inadı vardı. Hiç biri yoktu ki. 3 maç iyi oynayınca Messi dedik. Gördük ki; "Boomm"

Bunlarda bir yanlış yok. Açık ve net.

Bunları yine söylüyorum.

Şimdi gurur duyabiliriz Yarattımığız MESSİ'den

Hıncal Uluç, Taraftarı protestosundan dolayı eleştirdi ve kızdı. Söyledim, ne oldu?

Arda Turan topiğinden başka bir konuda görüşmek temennisiyle.. Malum sizi başka futbol topiklerinde görmemiz biraz olanaksız..

İyi günler.
  11. 05.06.2010, 13:59 Mesaj #7976

Arda'yı rahat bırakmak gerek.

Hala anlamadınız mı ?
  12. 05.06.2010, 14:00 Mesaj #7977

Ahmet Özgün Güven, post: 1213107 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'yı sizin gibi kız arkadaşına, gol sevincine, kazandığı paraya laf eden adamlar bitirdi. Eski mesajlarını çıkarttırma bana. Yönetimmiş....

"22 Yaşında sırf Aziz Yıldırıma İnat olsun diye, Metin Oktay ismini karıştırp kaptanlığı verirseniz; Başkanınız vefat edince cenazesine gelmeyip, sevgilisiniz peşinden de koşar, Antremanda takım arkadaşı ile de kavga eder. Darısı Işıl Alben Ruhuna !"

Bak yönetimi eleştirmişim işte. Niye hala bana sen ve senin gibiler bitirdi diyorsun.

Kendin bulup arşivlerden çıkarttığın mesaj.

Üzülerek söylüyorum, yine kendinle çelişiyorsun.

13. 05.06.2010, 14:10 Mesaj #7978

Ehehe. Ben Arda'dan çok Xavi konusuna mesaj atmışımdır. % olarak. Ya da ibrahimovic yakın zamanda. Ondan önce Sabri. Kimin hakkı yenirse ordayım. Şimdi herkes Sabri'nin Xavi'nin hakkını veriyor, uğraşmıyorum.

Hayri CUND, post: 1213222 Nickli Üyeden Alıntı

Demis Ahmet

Ama Arda protestolardan cok once bozulmaya baslamisti

Liderliğe yükseldiğimiz dönemde mi? Hiç sanmıyorum. Liderliği kaybetmemiz de Arda'nın 4 haftalık sakatlık sürecine denk gelmişti, tesadüf olsa gerek.
  14. 05.06.2010, 14:11 Mesaj #7979

Arda bozulmaya başladı dediğiniz dönemde Honduras maçında çok iyi oynadı mesela neden acaba?
  15. 05.06.2010, 14:13 Mesaj #7980

Onur ALBAKAR, post: 1213322 Nickli Üyeden Alıntı

Arda bozulmaya başladı dediğiniz dönemde Honduras maçında çok iyi oynadı mesela neden acaba?

Bırak Onur anlamıyorlar işte.

Yukarı Git