1. 16.06.2010, 02:21 Mesaj #8041
  2. 16.06.2010, 15:47 Mesaj #8042
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Hicbir yere gitmeyecek İnşallah.

En önemli Futbolcumuz olduğunu birileri hala anlayamamış.

Maç Özetlerine bakın Arda olmadığı Maçlarda nasıl Futbol oynuyoruz diye.

Ben Sizlere söyliyim: İğrenç !!!!!
  3. 16.06.2010, 16:05 Mesaj #8043

kaptan gitmek istiyorum diyor gozumuzle kulagimizla duyuyoruz

biri bize bu scoutgs nin ne anlatmak istedigini anlatirsa seviniriz

bu nasil birduygusalliktir boyle

sanki 30 mil taraftarin 15 i arda dusmani

buyutup durun olayi herkes kendine bir sey cikarsin

fener medyasimi daha cok zarar veriyor bizim medyami ayirt etmekte zorlaniyorum
  4. 16.06.2010, 16:17 Mesaj #8044

Serdar_Burak, post: 1253582 Nickli Üyeden Alıntı

kaptan gitmek istiyorum diyor gozumuzle kulagimizla duyuyoruz

biri bize bu scoutgs nin ne anlatmak istedigini anlatirsa seviniriz

bu nasil birduygusalliktir boyle

sanki 30 mil taraftarin 15 i arda dusmani

buyutup durun olayi herkes kendine bir sey cikarsin

fener medyasimi daha cok zarar veriyor bizim medyami ayirt etmekte zorlaniyorum

İmzamı atarim abi
  5. 16.06.2010, 17:07 Mesaj #8045

Arda'nın neden gitmek istediğine bakarsanız, ScoutGS'nin her harfine katıldığım yazısını daha iyi anlayabilirsiniz. Siz de o yazıda hitap edilen insanlarsınız. Kandırılıyorsunuz, yanlış yönlendiriliyorsunuz. Bence uyanmanın ve gerçekleri görmenin vakti gelmiş sizin için. Tribündeki, özellikle Ultraslan oluşumunun içerisindeki Arda düşmanlarını, onların yönlendirdiği birçok taraftarın aynı yoldan gittiğini, sürekli bir Arda düşmanlığının körüklendiğini görmemek için kör olmak lazım. Bununla birikte Medya da Arda'yı daha antipatik göstermek için elinden geleni ve üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor. Bakın Arda ile ilgili yapılan haberler ya kız arkadaşına yaptığı jestler ya da transfer haberleri ile ilgili. Arda karşıtı bir propaganda almış başını gidiyor. Duygusallıksa duygusallık. Bizi takım olarak buralara getiren hiçbir zaman katı profesyonellik olmamıştır, profesyonelliğin içinde barındırmayı başarabildiğimiz amatör ruh olmuştur. Bu unutulmasın lütfen.
  6. 16.06.2010, 19:10 Mesaj #8046

Alkan Gültekin, post: 1253805 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın neden gitmek istediğine bakarsanız, ScoutGS'nin her harfine katıldığım yazısını daha iyi anlayabilirsiniz. Siz de o yazıda hitap edilen insanlarsınız. Kandırılıyorsunuz, yanlış yönlendiriliyorsunuz. Bence uyanmanın ve gerçekleri görmenin vakti gelmiş sizin için. Tribündeki, özellikle Ultraslan oluşumunun içerisindeki Arda düşmanlarını, onların yönlendirdiği birçok taraftarın aynı yoldan gittiğini, sürekli bir Arda düşmanlığının körüklendiğini görmemek için kör olmak lazım. Bununla birikte Medya da Arda'yı daha antipatik göstermek için elinden geleni ve üzerine düşeni fazlasıyla yapıyor. Bakın Arda ile ilgili yapılan haberler ya kız arkadaşına yaptığı jestler ya da transfer haberleri ile ilgili. Arda karşıtı bir propaganda almış başını gidiyor. Duygusallıksa duygusallık. Bizi takım olarak buralara getiren hiçbir zaman katı profesyonellik olmamıştır, profesyonelliğin içinde barındırmayı başarabildiğimiz amatör ruh olmuştur. Bu unutulmasın lütfen.

yazdigimi bir kez daha okusana renktas basinda okudugum icin ardaya saydirdigimi nerden cikardin merak ediyorum

benim soyledigim su:

kaptana saydiran 3000 tane GS taraftari varsa 20 milyon deli gibi seven adam var

hadi arda cok konusuyor diyelim onada ok, hadi fenerli basin surekli kullaniyor taraftarimizi azdirmak icin diyelim oda ok

bu tartismaya girmese bizim yazarlar yoneticiler taraftar falan bak bakalim noluyor

resmen hepsi bu tartismalardan besleniyor

alet olan taraftar degil bi kac protesto zekasi gelismemis insan ve koca bir aptallar ordusu GS li basin

korumaya gecerek bize yarar sagladigini dusunen herkesle olumune tartisirim bunu
  7. 17.06.2010, 11:35 Mesaj #8047

Internet ortaminda bir cok Galatasaray forumu var. Bunlardan birini takip ederken bir mesaj gordum dun gece, inanilmaz anlamli gelmisti, bugun baktim Bulent Timurlenk de Twitter'in da paylasmis ayni mesaji. Buraya da bir alintilamak istiyorum :

Konu basligi " Arda'yi bu sene satmali miyiz? "

Gokmen Unal, post: 0 Nickli Üyeden Alıntı

Biz Arda'yı satalı uzun zaman oldu.

Bahsini gecirdigim Buletn Timurlenk'in tweet'i :

Bir Galatasaray taraftarının "Arda'yı satmalı mıyız?" başlığı altındaki tartışmaya kısa katkısını çok beğendim: "Biz Arda'yı satalı uzun zaman oldu"

Link : Arda'yi bu sene satmali miyiz?
  8. 17.06.2010, 11:37 Mesaj #8048
  9. 17.06.2010, 12:50 Mesaj #8049

Goksu Toprak, post: 1256021 Nickli Üyeden Alıntı

Internet ortaminda bir cok Galatasaray forumu var. Bunlardan birini takip ederken bir mesaj gordum dun gece, inanilmaz anlamli gelmisti, bugun baktim Bulent Timurlenk de Twitter'in da paylasmis ayni mesaji. Buraya da bir alintilamak istiyorum :

Konu basligi " Arda'yi bu sene satmali miyiz? "

Bahsini gecirdigim Buletn Timurlenk'in tweet'i :

Link : Arda'yi bu sene satmali miyiz?

ne demeye çalışmışki Biz Arda'yı satalı uzun zaman oldu. derken anlamadmm
  10. 17.06.2010, 12:58 Mesaj #8050

Bilmiyorum sizin de dikkatinizi çekti mi ama, geçtiğimiz sezon Arda'nın adı ne zaman Sinem'le birlikte olmaya başladı, performansındaki düşüş de o zamana denk geliyor.

Burada anlamadığım şu, 23 yaşındasın, Türkiye standartlarında bu yaşta olup, bu kadar sevilen ve maddi gücü olan genç yok denecek kadar azdır. Ve senin yapman gereken tek şey ama tek şey çalışmak. Kız arkadaşın olsa ne olur, olmasa ne olur? Son vuruşların mı iyi değil, antrenmandan sonra çağır Ufuk'u Aykut'u şut çek. Çabuk mu yoruluyorsun, her sabah 6'da git kondüsyon çalışması yap. Ayakta mı kalamıyorsun, ağırlık çalış, fiziğini güçlendir. Sporcusunuz sonuçta. Aynı şeyler Emre Çolak başta olmak üzere diğer altyapıdan yetişenler için de geçerli. Ben genç bir oyuncunun üzerine koyamamasını, kendini geliştirememesini anlamıyorum. Yıllardır Sabri öğrenemedi orta açmayı, yahu kardeşim bu işin tek yolu çalışmak, yetmiyorsa daha fazla çalışmak, çok daha fazla çalışmak.

Başta Arda olmak üzere tüm genç futbolcular, bu taraftar sizi eleştiriyorsa emin olun sevdiğinden, sizden çok şey beklediğimizden eleştiriyoruz. Siz sporcusunuz yahu, yapmanız gereken temel şey spor yapmak. Şu an sizin yerinizde olmak isteyen, hatta sizi örnek alan milyonlarca çocuk var. Çalışın, eksik yönünüz neyse onun için çalışın. Evet futbol için doğuştan bir yetenek lazım ve bu sizde fazlasıyla var, ama bunu 2-3 katına çıkarmak sizin elinizde. Ferguson yıllarca söyledi, şimdiye kadar en çok çalışan futbolcum Ronaldo oldu diye. Bu adamlar boşuna Messi, Ronaldo, Torres olmuyor. Çalışın, taraftar için, kulüp için olmasa da kendiniz için çalışın. Hedef belirleyin Avrupa'ya gidin, unutmayın ki hedefi olmayan insan rotasız gemi gibidir.
  11. 17.06.2010, 13:59 Mesaj #8051

Alper Yılmaz, post: 1256194 Nickli Üyeden Alıntı

Bilmiyorum sizin de dikkatinizi çekti mi ama, geçtiğimiz sezon Arda'nın adı ne zaman Sinem'le birlikte olmaya başladı, performansındaki düşüş de o zamana denk geliyor.

Burada anlamadığım şu, 23 yaşındasın, Türkiye standartlarında bu yaşta olup, bu kadar sevilen ve maddi gücü olan genç yok denecek kadar azdır. Ve senin yapman gereken tek şey ama tek şey çalışmak. Kız arkadaşın olsa ne olur, olmasa ne olur? Son vuruşların mı iyi değil, antrenmandan sonra çağır Ufuk'u Aykut'u şut çek. Çabuk mu yoruluyorsun, her sabah 6'da git kondüsyon çalışması yap. Ayakta mı kalamıyorsun, ağırlık çalış, fiziğini güçlendir. Sporcusunuz sonuçta. Aynı şeyler Emre Çolak başta olmak üzere diğer altyapıdan yetişenler için de geçerli. Ben genç bir oyuncunun üzerine koyamamasını, kendini geliştirememesini anlamıyorum. Yıllardır Sabri öğrenemedi orta açmayı, yahu kardeşim bu işin tek yolu çalışmak, yetmiyorsa daha fazla çalışmak, çok daha fazla çalışmak.

Başta Arda olmak üzere tüm genç futbolcular, bu taraftar sizi eleştiriyorsa emin olun sevdiğinden, sizden çok şey beklediğimizden eleştiriyoruz. Siz sporcusunuz yahu, yapmanız gereken temel şey spor yapmak. Şu an sizin yerinizde olmak isteyen, hatta sizi örnek alan milyonlarca çocuk var. Çalışın, eksik yönünüz neyse onun için çalışın. Evet futbol için doğuştan bir yetenek lazım ve bu sizde fazlasıyla var, ama bunu 2-3 katına çıkarmak sizin elinizde. Ferguson yıllarca söyledi, şimdiye kadar en çok çalışan futbolcum Ronaldo oldu diye. Bu adamlar boşuna Messi, Ronaldo, Torres olmuyor. Çalışın, taraftar için, kulüp için olmasa da kendiniz için çalışın. Hedef belirleyin Avrupa'ya gidin, unutmayın ki hedefi olmayan insan rotasız gemi gibidir.

Ne yaziktir ki genc oyuncularimizin en buyuk eksigi bu. Kendi yasitlari futbolcular kendilerini gelistirmek adina klup antreman sahalarinda kalirken, antremanlardan sonra uzun uzun eksiklerinin uzerine giderken, bizim futbolcularimiz bunu gereksiz goruyorlar. Klasik degimle Turk futbolunun kanayan yarasi bu.

Kim ne derse desin Arda Turan son yillarda ileriye degil geriye gitmistir. Bu bir gercek. Performansi hicbirimizin bekledigi, umud ettigine yakin degil. Bu halde bile Arda Turk futbolunun en degerli, yetenkli ve uluslararasi piyasada en isim yapmis ismi. O yuzden degerini bilmek lazim. Ancak ve ancak Arda Turan'da bulundugu konumun onemini ve degerini bilmeli. Eger taraftarin ona saygi duymasini istiyor ise once kendi yaptigi ise, takimina saygi duymali.

Betül Karaaslan, post: 1256174 Nickli Üyeden Alıntı

ne demeye çalışmışki Biz Arda'yı satalı uzun zaman oldu. derken anlamadmm

Galatasaray taraftarinin Arda'nin sevgilisi ile yasadiklarini benim gozumde cok ucuz bir tezahuratla elestiren taraftarin, takim kaptanina yaptigi muamaleyi kastediyor.
  12. 17.06.2010, 14:02 Mesaj #8052

...
  13. 17.06.2010, 14:27 Mesaj #8053

ardanın performansının düşmesi özel hayatıyla ilgili değil sakatlıktan sonra düşüşe geçti arda :S

biz bunu dersek diyenlere ne diyelim :S
  14. 17.06.2010, 14:31 Mesaj #8054

yavas yavas benim gibi dusunen renkdaslarin bunlari dile getirdigini gormek cok guzel

yanliz kaldim bunlari soylerken aylarca
  15. 17.06.2010, 15:06 Mesaj #8055

GÜL ÇAYCI, post: 1256529 Nickli Üyeden Alıntı

ardanın performansının düşmesi özel hayatıyla ilgili değil sakatlıktan sonra düşüşe geçti arda :S

biz bunu dersek diyenlere ne diyelim :S

bencede arda sakatlıktan sonra düştü zatennn ikinci yarının başında kendi yerinde bile oynayamadı birde arda ile sinem ağustodiiistan beri birlikte ama arda ilk yarının başında çok iyiy

ama üstüne bir şey katmaması konusunda katılıyorummm

Yukarı Git