1. 18.06.2010, 15:42 Mesaj #8071
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Arda kaptanlığı çok çok iyi yapıyor bana göre takımda en fazla sözü geçen kendini toparlayıp eski arda olacakdır
  2. 18.06.2010, 15:50 Mesaj #8072

Yunus Emre Namlı, post: 1259607 Nickli Üyeden Alıntı

Arda kaptanlığı çok çok iyi yapıyor bana göre takımda en fazla sözü geçen kendini toparlayıp eski arda olacakdır

Takımda Elano gibi vurdum duymaz bir adam var.Bırak Arda 'yı geç Ayhan ve Servet 'i bile ciddiye almıyor.

Arda kendinden ufaklara söz geçirmeye çalıştığında Caner 'in burnu kırılıyor.

Atletico gibi bir maç öncesi kampta oyunculara liderlik yapacağına Sinem 'in doğum gününde yer alıyor.

Bu nasıl kaptanlıktır böyle...
  3. 18.06.2010, 15:52 Mesaj #8073

Ahmet Özgün Güven, post: 1259593 Nickli Üyeden Alıntı

Diyorsun ya ben yalnız kalıyordum görüşlerimde falan diye. Onun için söyledim. Senin söylediklerini ben 2 yıldır duyuyorum. Öyle azınlık falan da değil.

Arda'ya hesap sorayım derken buraya "Büyük Kaptan!" yazısı altında Bülent Korkmaz resimleri koyanlar var bu forumda... Küçük Kaptan! yazanlar. Git artık diyenler... Çok uzak da değil...

ben hic benle ayni fikirde olanlara rastlamiyordum da ondan belki

ama sen cok var diyorsan dogrudur benden cok zaman geciriyorsun forumda

mac mac elestiri yapmiyorum genelde cunku

ardanin soyledigine gore 6 ay para almamis oyuncular bu durumda bu isler fazla basina sizmiyorsa sakiz olmuyorsa bu ardanin basarisidir kaptan olarak

ama canerle taraftarla yasadiklari, yanlis zamanda yanlis laflar etmesi

fizigini mac kondisyonunu koruyamamasi onun basarisizligidir

messiyi seyrediyormusun nasil it gibi kosuyor 90 dkk?

hem de orta sahada oynuyor

cok bisey istemiyormusum demekki
  4. 18.06.2010, 17:44 Mesaj #8074

Neden Arda sürekli Messi'yle karşılaştırılıyor, bunu anlayamıyorum bir türlü ya. Elano'yu Xavi'yle, Iniesta'yla karşılaştırmak kadar saçma bence. O Messi'dir, bu Arda'dır. Yani Arda'nın Messi gibi olmasını beklemek saçma değil mi? Bir tarafta Maradona'nın veliahtı denilen adam, bir tarafta Arda. Ben mi yanlış düşünüyorum? Ayrıca Messi de 90 dakika durmadan koşan bir adam değil ki. Asıl top ayağına gelince basiyor gaza. Arda da gerektiği yerde, gerektiği kadar koşan bir adam. O şekilde etkili olabiliyor. Şu da var, Keita da öyle 90 dakika koşmuyor ki. Kimse Keita'ya "koşmuyor" diyor mu? Asıl koşması gereken adamlar orta sahadakiler. Elano mesela. Elano koşuyor mu 90 dakika?

Arda'nın kaptanlığından dolayı eleştirilmesine birşey demem. Hakkını vererek yapmıştır, yapmamıştır, tartışılabilir. Ama onun kaptan olmasını isteyen yönetimdir, Adnan Polat'tır. Arda belki de kaptanlığa hazır olmadığını söyleyip reddetmeliydi. Ama Arda'nın yerinde olan herkes kaptanlığı seve seve, gururla, onurla kabul ederdi. bu yüzden onu suçlayamıyorum. Arda'dan bir Metin Oktay, bir Galatasaray efsanesi yaratma çabasına giren, bu şekilde ondan önceki sezonun başarısızlığını örtmek isteyen yönetimi suçlamak lazım.
  5. 18.06.2010, 17:57 Mesaj #8075

Playstation diyince aklıma geldi.Ne güzel demiş Arsene Wenger '' Messi Playstation gibi oynuyor , Arda Playstation oynuyor.''
  6. 18.06.2010, 18:06 Mesaj #8076

Arda ile Messi'yi kıyaslıya kıyaslıya ne hale getirdiniz adamı.
  7. 18.06.2010, 18:08 Mesaj #8077

Alkan Gültekin, post: 1260110 Nickli Üyeden Alıntı

Neden Arda sürekli Messi'yle karşılaştırılıyor, bunu anlayamıyorum bir türlü ya. Elano'yu Xavi'yle, Iniesta'yla karşılaştırmak kadar saçma bence. O Messi'dir, bu Arda'dır. Yani Arda'nın Messi gibi olmasını beklemek saçma değil mi? Bir tarafta Maradona'nın veliahtı denilen adam, bir tarafta Arda. Ben mi yanlış düşünüyorum? Ayrıca Messi de 90 dakika durmadan koşan bir adam değil ki. Asıl top ayağına gelince basiyor gaza. Arda da gerektiği yerde, gerektiği kadar koşan bir adam. O şekilde etkili olabiliyor. Şu da var, Keita da öyle 90 dakika koşmuyor ki. Kimse Keita'ya "koşmuyor" diyor mu? Asıl koşması gereken adamlar orta sahadakiler. Elano mesela. Elano koşuyor mu 90 dakika?

Arda'nın kaptanlığından dolayı eleştirilmesine birşey demem. Hakkını vererek yapmıştır, yapmamıştır, tartışılabilir. Ama onun kaptan olmasını isteyen yönetimdir, Adnan Polat'tır. Arda belki de kaptanlığa hazır olmadığını söyleyip reddetmeliydi. Ama Arda'nın yerinde olan herkes kaptanlığı seve seve, gururla, onurla kabul ederdi. bu yüzden onu suçlayamıyorum. Arda'dan bir Metin Oktay, bir Galatasaray efsanesi yaratma çabasına giren, bu şekilde ondan önceki sezonun başarısızlığını örtmek isteyen yönetimi suçlamak lazım.

Sana katılıyorum Messile karşılaştırmak saçma ama işte medya ve bazı taraftarlar Messi gibi yaptılar o yüzden diğer bazı taraftarlarda bakın karşılaştırın Messiyle Messiden daha kalitesiz futbolcu demeye çalışıyor sanırım
  8. 19.06.2010, 00:10 Mesaj #8078

Dünya Kupasında boy gösterseymiş 20 liraya çıkarmış değeri.
  9. 25.06.2010, 09:02 Mesaj #8079

Arda'nın 400 bin Euro'luk oyuncağı

Her yaptığı olay olan, spor basını kadar magazin dünyasının da gündeminde olan Arda Turan, 400 bin Euro'luk yeni arabasıyla yine çok konuşulacağa benziyor.

O Türk futbolunun süperstarı. Her yaptığı olay, her dediği manşet. Arda Turan’dan söz ediyoruz. Genç kaptan bu kez de 400 bin Euro’luk yeni arabasıyla gündeme oturdu. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Sinem Kobal’la birlikte bir restoranda yemek yiyen Arda, kendilerini gören gazetecilere açıklama yapmaktan kaçındı ve “Kusura bakmayın, özel hayatım hakkında konuşmuyoruz” dedi. Ancak yine gündem oluşturmaktan kurtulamadı ve yeni aldığı Mercedes SLS AMG marka son model otomobiliyle ilgi odağı oldu.

‘Arda kanatlandı’

Teknoloji harikası olan yeni Mercedes SLS’in en dikkat çeken yanıysa, kapılarının yukarı doğru açılıp kanat gibi olması. Bu nedenle ‘Arda kanatlandı’ yakıştırmaları yapılıyor. Genç oyuncu daha önce de Acun Ilıcalı’dan 450 bin Euro’ya Aston Martin DB9 almıştı. Arda’nın bir de Wolkswagen minibüsü bulunuyor.

Arabanın özellikleri

Tanıtımı “Bir kokpit, bir motor, iki kanat. Hâlâ bir otomobil mi?” şeklinde yapılan SLS AMG, 6.3 litrelik V8 motoru kullanıyor ve 571 beygir güç üretiyor. 0-100 km’ye 3.8 saniyede çıkan SLS AMG’nin azami hızı ise saatte 317 km’ye ulaşıyor. Araç, segmentinin en güçlülerinden biri. SLS AMG’nin iç tasarımında uçaklardan esinlenerek pilot kabini havası yaratıldı.

vay karizma araba yapmış bunuda konuşun ve tartışın aynı zamanda abartın Türk Basını !!!
  10. 25.06.2010, 09:25 Mesaj #8080
  11. 25.06.2010, 11:49 Mesaj #8081
  12. 25.06.2010, 13:21 Mesaj #8082
  13. 25.06.2010, 13:23 Mesaj #8083

Güle güle kullansın.
  14. 26.06.2010, 04:26 Mesaj #8084

güle güle kulansin allah daha cok versin amin

ama bu aralar gitmek istiyomusss avrupaya yaww bir birakin gittsin bakalimkac yil kalacak bakalim bu traftar gibi taraftar gorecekmi yanlis yapiyo millet beynini yikiyooo arda gozumden düsuyo yavas yavas
  15. 26.06.2010, 23:03 Mesaj #8085

Ustume dusmez de kac lira parasi var su 2 yilda arabalara 1milyon euro baydi neredeyse. Gormemisin oglu olmus... Efendi olduklari surece futbolculara saygi duyarim ama Arda gibi hem isini profesyonelce yapmayip hemde fazlasiyla konusan oyuncular -Avrupa hayali vs. - bir geriye bakip nerelerden geldiklerini ve Galatasarayin onlara neler verdigini dusunmeliler.

Yukarı Git