1. 27.06.2010, 01:23 Mesaj #8086
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Tunç Çavaş, post: 1289908 Nickli Üyeden Alıntı

Ustume dusmez de kac lira parasi var su 2 yilda arabalara 1milyon euro baydi neredeyse. Gormemisin oglu olmus... Efendi olduklari surece futbolculara saygi duyarim ama Arda gibi hem isini profesyonelce yapmayip hemde fazlasiyla konusan oyuncular -Avrupa hayali vs. - bir geriye bakip nerelerden geldiklerini ve Galatasarayin onlara neler verdigini dusunmeliler.

kesinlikle doğru söylüyorsun.ben arda nın bundan sonra futbol olarak kendini ilerleteceğini zannetmiyorum.hepiniz şahit olun.inşallah ben yanılırım
  2. 27.06.2010, 01:26 Mesaj #8087

hakkidir kullanir istedigini

babasinin parasini yemiyor ya ki yese nolur
  3. 27.06.2010, 01:27 Mesaj #8088

Serdar_Burak, post: 1290510 Nickli Üyeden Alıntı

hakkidir kullanir istedigini

babasinin parasini yemiyor ya ki yese nolur

parasını yesin ona kimse birşey demez,ama sahada cıkıp oynasın mücadele etsin.biraz da az konuşsun
  4. 27.06.2010, 14:28 Mesaj #8089

Mehmet Yilma, post: 1287355 Nickli Üyeden Alıntı

güle güle kulansin allah daha cok versin amin

ama bu aralar gitmek istiyomusss avrupaya yaww bir birakin gittsin bakalimkac yil kalacak bakalim bu traftar gibi taraftar gorecekmi yanlis yapiyo millet beynini yikiyooo arda gozumden düsuyo yavas yavas

haklıı ali sami yende sahte gs taraftarının yaptıklarından sonra fb medyasınınn şişirlemelerinden sonra bence haklıı trde acı cekiyo orda ıslıklanması en son gereken kişi ıslıklandı ruhsuz dendii o gerçek galatasaraylı ve canından çok sevdiği taraftarr onu ruhsuzlukla suçladı o ruhsuz olsaydı aziz yıldırımın teklifini kabul ederdi o ruhsuz olsaydıı o kadar acıya maça girmezdiii ama tek suçu galatasaraylı alt yapıdan çıkan sempatik kaptan olması yoksa basın bu kadar üzerine gitmezdiii

araba konusuna gelinceee bizene kendi parası istediğini alırr onada biz ve basın mı karar verecekk bencee uyanınn bunlarınn hepsi hürriyetin altıdannn çıkıyoo
  5. 27.06.2010, 14:58 Mesaj #8090

Yav adamın arabasınıda tartışmayı düşünmüyosunuz dimi? Adam istediği arabayı alır yaa sizde de varsa o kadar para sizde alın kimse size bişey diyebilir mi? Adam hakkıyla kazandığı parayı harcıyo.
  6. 27.06.2010, 15:40 Mesaj #8091

Artık bir transfer haberi gelse de oyalanacak birşeyler olsa. Canı sıkılan yine anlamsız yorumlar yapmaya başlamış.
  7. 27.06.2010, 16:03 Mesaj #8092

Doruk Özyer, post: 1291594 Nickli Üyeden Alıntı

Yav adamın arabasınıda tartışmayı düşünmüyosunuz dimi? Adam istediği arabayı alır yaa sizde de varsa o kadar para sizde alın kimse size bişey diyebilir mi? Adam hakkıyla kazandığı parayı harcıyo.

aynen
  8. 30.06.2010, 19:39 Mesaj #8093

arda yı hep iniesta gibi daha çok yönlü bir orta saha oyuncusu olarak görmek istedim,daha yüksek bir kariyer yapabileceği düşüncesiyle,mental olarak hazır görmediğimi de belirterek...geçenlerde tenis turnuvası maçım için gittiğim akatlar sporium da zarif sevgilisi ile birlikte gördüm (dizi çekimi için inceleme vs...ekiple birlikte gelmişler)...biz takımımızın oyuncusu,kaptanımız diye hep olumlu açıdan bakıyor,laf söyletmiyoruz bir kez daha anladım...bu kadar iğrenç bir giyim tarzı olan az insan vardır,garip bir jean,üstünde dar biçimsiz parlak kumaş bir ceket...marka filan bir yere kadar da,insan biraz da yakışanı bilmeli...neyse daha hoşuma gitmeyen ''şurda bilmem ne yapmışlığım var'' vs vs hep konuşan,sevgilisinin ve çevredekilerin dikkatini çekip hava atmaya çalışan halleri oldu...hani 1-2 ay önce ''tamam sempatik çocuğuz da...''diyordu ya...bana hiç mi hiç sempatik gelmedi o ukala mahalle delikanlısı tavırları...aslında yazmayacaktım bunları,gereksiz cevaplara muhatap olmamak için de caner in FB ile anlaşması için ''zaten arda ile kavga etmişti,defolsun'' denmesini doğru bulmadığım için yazıyorum...maalesef kaptanımız genel tavırlarıyla da böyle bir güveni haketmiyor...caner kalmasını en çok istediğim futbolculardandı...çağlar/caner tercihi tam bir saçmalık zaten,hele FR hazretleri böyle emrettiyse seneyede çok ümit beslemeyelim,mustafa nın futbolcu olmadığını 1 yılda -o da belki- anlayan saygıdeğer hocamız bu yılı da çağlar gibilerle heder edecek gibi...
  9. 30.06.2010, 20:46 Mesaj #8094
  10. 30.06.2010, 20:47 Mesaj #8095
  11. 03.07.2010, 12:15 Mesaj #8096

Renktaşlar Arda'nın takımdan ayrılmayacağı kesinleşti gibi.

Sinem kobal yeni bir dizide rol almaya başlamış,dolayısıyla önümüzdeki sezon hiç bir yere gitmez KAPTAN.
  12. 03.07.2010, 15:50 Mesaj #8097

Sezon başı hazırlık kampında bol bol frikik çalışması yapacak.

Yeni sezonda Arda'dan frikik golleri görmeye hazır olun !
  13. 03.07.2010, 16:14 Mesaj #8098

Ahmed Arif Kesen, post: 1318580 Nickli Üyeden Alıntı

Renktaşlar Arda'nın takımdan ayrılmayacağı kesinleşti gibi.

Sinem kobal yeni bir dizide rol almaya başlamış,dolayısıyla önümüzdeki sezon hiç bir yere gitmez KAPTAN.

Kötü şeyler söylemeye zorluosun beni
  14. 04.07.2010, 22:33 Mesaj #8099

Caner Akdemirci, post: 1319820 Nickli Üyeden Alıntı

Sezon başı hazırlık kampında bol bol frikik çalışması yapacak.

Yeni sezonda Arda'dan frikik golleri görmeye hazır olun !

Hazır başlamışken Korner 'de çalışsın biraz

Ön Direğe korner görmekten bıktım
  15. 04.07.2010, 22:35 Mesaj #8100

Yukarı Git