1. 30.07.2010, 00:10 Mesaj #8176
  2. 30.07.2010, 00:23 Mesaj #8177
  3. 30.07.2010, 02:50 Mesaj #8178
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

sende olmasan arda biz bitmisiz arda formunu yükseltiyor ama takim da is yok
  4. 30.07.2010, 02:58 Mesaj #8179

Fiziğinide toplamış, kuvvetlenmiş yine ne varsa bu sene Arda'da var.
  5. 30.07.2010, 02:58 Mesaj #8180

Kaptan bu sene çok can yakcan bunu belli ettin. Şutlarını geliştirdiğin belli. Sol açık da zaten performansın artıyo. Bu maçta tek sevindiğim şey senin performansın. Böyle devam et Kaptan.
  6. 30.07.2010, 04:24 Mesaj #8181
  7. 30.07.2010, 09:14 Mesaj #8182

dünkü maçda bir kaç pozisyonda arkadaşların daha iyi durumda olmasına rağmen pas vermedin kaleye vurdun. Belkide gol attığın için özgüvenden oldu ama yanlış oldu.
  8. 30.07.2010, 10:09 Mesaj #8183

Kaptan'ın yükü azalmalı.Onun ayağına bakıyoruz, transfer şart.
  9. 30.07.2010, 10:19 Mesaj #8184

Kızıyoruz ama formasının hakkını veren tek oyuncu.
  10. 30.07.2010, 10:24 Mesaj #8185
  11. 30.07.2010, 11:08 Mesaj #8186

Arda çok diri iyi başladı fakat dikkatimi çeken birşey var,orta konusunda sıkıntısı var hep aynı ortayı kesiyor hiçbir halta yaramıyor o ortaları,kendini farklılaştırması gerek..
  12. 30.07.2010, 11:15 Mesaj #8187
  13. 30.07.2010, 15:45 Mesaj #8188

Ne alakası var. Kuruntu yapmayalım. Top Arda'ya gelince "Aha buna atmadı,şuna attı,ona garezi var." geyiklerini de bırakalım artık. İyice komik oluyor bu laflar.

Bende senin gibi düşünüyordum.Bu pas atmama olayı çok saçma diyordum..Ardayı bu konuda sonuna kadar savunuyordum..Mesela lincoln oynadığı zamanlar hiç bir futbolcu lincolnü sevmiyordu..(hal ve hareketleri dolayısıyla)o zaman da Arda için söylüyorlardı..Bende hep bir taraftar olarak savundum..Ama bu pas vermeme konusunda geçen sene Arda beni çok büyük hayal kırıklılığına uğrattı..Metin Oktay falan diyoruz..bir kere bu kadar kolay olmamalı..Ben Galatasaray kaptanı olucam,tüm imkanlar benim için seferber olacak,Her türlü destek yapılacak bırakın kıskançlığı ,kompleksi tüm takımı yabancılarıyla birkilte sırtımda taşırım..takımdaşlıkta neymiş cümle aleme gösteririm..

Dünde özellikle Sabrinin Pinoya pas atmakta ne kadar hevessiz olduğunu net bir şekilde gördüm..Ardanın Serdara karşı gösterdiği tutumu pinoya karşı göstermediğinide gördüm..Ve bun beni tarfatra olarak deli etmeye başladı..

Yahu özellikle Sabriyi bir taraftar olarak hep savundum.Ona gelene kadar çok sorunumuz var dedim..Ama artık yeter..

Her türlü imkana sahip ol,milyon dolarları götür ondan sonra hiç bir konuda doğru yolu bulma ve üzerine tipleri gir...

Şunu net olarak söyliyim..Bu oyunculara karşı bir taraftar olarak sempatimi kaybettim..Her geçen günde olumsuz yönde bir nefrete doğru yol alıyor...

Çok sey istemiyoruz..Sadece bulunukları yerin kıymetini bilsinler ve ona göre kişisel komplekslerini,hırslarını bırakıp ,sadece Galatasarayın menfaatleri için hareket etsinler..Yani Metin Oktay ruhu gibi!!!
  14. 30.07.2010, 15:58 Mesaj #8189

Arda dün iyi değildi. Ne yapacağını pek bilemedi. Ama suç onda değil tam olarak. Bir hücum elemanı koca bir maç boyunca demarke pozisyonda bir top alamaz mı yahu? Arkasında bu orta saha varsa hakikaten alamıyor. Arda da sürekli bir şeyler üretmeye çalıştığından iç, dış geçip orta yaptı hep ama etkisiz kaldı. Top kaybı, pas hatası çoktu. Ama dediğim gibi takımdan kaynaklanan bir sorun. Milli maçlarda sıfır hatayla oynayan adam burada tek başına birşeyler üretme çabasıyla top eziyor. Yazık oluyor yahu...

Bir de bütün maçlarda oynadı Arda, onun yorgunluğu da etkili olmuş olabilir.
  15. 30.07.2010, 16:03 Mesaj #8190

Ahmet Özgün Güven, post: 1423504 Nickli Üyeden Alıntı

Arda dün iyi değildi. Ne yapacağını pek bilemedi. Ama suç onda değil tam olarak. Bir hücum elemanı koca bir maç boyunca demarke pozisyonda bir top alamaz mı yahu? Arkasında bu orta saha varsa hakikaten alamıyor. Arda da sürekli bir şeyler üretmeye çalıştığından iç, dış geçip orta yaptı hep ama etkisiz kaldı. Top kaybı, pas hatası çoktu. Ama dediğim gibi takımdan kaynaklanan bir sorun. Milli maçlarda sıfır hatayla oynayan adam burada tek başına birşeyler üretme çabasıyla top eziyor. Yazık oluyor yahu...

Bir de bütün maçlarda oynadı Arda, onun yorgunluğu da etkili olmuş olabilir.

Arda sol çizgide bomboş el kaldırıyor,top sağdan sola gelene kadar Arda'nın önüne 3 kişi geliyor

ilk golden yanlış hatırlamıyorsam gine Arda bomboştu Sabri uzun isabetli top attı,Arda'nın önüne yerleşemediler ve Arda karşısında yakaladığı adamı geçip golu attı.

Bu oyun bu kadar basit

Bizim orta sahamız topu hızlı çeviremiyor.

Yukarı Git