1. 30.07.2010, 16:05 Mesaj #8191
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Çağatay Tunguç, post: 1422019 Nickli Üyeden Alıntı

65'ten sonra yine pili bitti hadi bakalım

Alternatif olsa çıkarırdık Arda'yı,Kewell sola geçerdi,ortaya da forvet geçerdi ama yok işte yani.
  2. 30.07.2010, 16:15 Mesaj #8192

Caner Akdemirci, post: 1423535 Nickli Üyeden Alıntı

Arda sol çizgide bomboş el kaldırıyor,top sağdan sola gelene kadar Arda'nın önüne 3 kişi geliyor

ilk golden yanlış hatırlamıyorsam gine Arda bomboştu Sabri uzun isabetli top attı,Arda'nın önüne yerleşemediler ve Arda karşısında yakaladığı adamı geçip golu attı.

Bu oyun bu kadar basit

Bizim orta sahamız topu hızlı çeviremiyor.

Çok doğru tespit Caner. Gol o şekilde geldi. Ki aslında o uzun top o kadar da iyi değildi, gerisine düştü. Ama dediğin gibi diğer pozisyonlarda Sabri ayhana, ayhan sarpa, sarp hakan baltaya, hakan da arda ya verdi hep. Topun sağdan sola gelmesi yarım dakika sürüyor. Arada neill ve servete dönmeler oluyor zaten. Bu şekilde hiçbir futbolcu birşey yapamaz. Arda birşeyler yapmak için çabalamasa, hepsinde bekine geri dönmek zorunda kalırdı.
  3. 30.07.2010, 16:18 Mesaj #8193

Ahmet Özgün Güven, post: 1423586 Nickli Üyeden Alıntı

Çok doğru tespit Caner. Gol o şekilde geldi. Ki aslında o uzun top o kadar da iyi değildi, gerisine düştü. Ama dediğin gibi diğer pozisyonlarda Sabri ayhana, ayhan sarpa, sarp hakan baltaya, hakan da arda ya verdi hep. Topun sağdan sola gelmesi yarım dakika sürüyor. Arada neill ve servete dönmeler oluyor zaten. Bu şekilde hiçbir futbolcu birşey yapamaz. Arda birşeyler yapmak için çabalamasa, hepsinde bekine geri dönmek zorunda kalırdı.

Milli takıda Emre'yle olan uyumu çok iyiydi. Hala orta saha transferini bekliyoruz, belki de önümüzdeki sezonun kaderi.
  4. 30.07.2010, 16:32 Mesaj #8194

Kaan Cengis, post: 1423409 Nickli Üyeden Alıntı

Ne alakası var. Kuruntu yapmayalım. Top Arda'ya gelince "Aha buna atmadı,şuna attı,ona garezi var." geyiklerini de bırakalım artık. İyice komik oluyor bu laflar.

Bende senin gibi düşünüyordum.Bu pas atmama olayı çok saçma diyordum..Ardayı bu konuda sonuna kadar savunuyordum..Mesela lincoln oynadığı zamanlar hiç bir futbolcu lincolnü sevmiyordu..(hal ve hareketleri dolayısıyla)o zaman da Arda için söylüyorlardı.!

5. 31.07.2010, 19:58 Mesaj #8195

Kaptan bu sene takımı sırtlıycak. Sol açıkda oynuycak olmasına çok sevindim gerçekten.
  6. 31.07.2010, 20:40 Mesaj #8196

Onur ALBAKAR, post: 1423708 Nickli Üyeden Alıntı

Yahu dostum bana kalkıp video gösterme...O kadarda paslaşma olsun...Arda Turan,Ayhan Akman ve sabri ile grup halinde dolaşmayacak..Herkese aynı mesafede olucak..Saha içerisinde sadece Mehmet topla veya Hakan Baltaya hadi abi hadi oğlum diyerek moral vermiyecek..Giovanniyede,Elanoyada,Pinoyada o yakınlığı gösterecek..,

Ama sen bunları kavrayamıyosun...Bana Kalkmışsın video gösteriyorsun..Bende sana soruyorum..Nerde o eski takımdaşlıklar?
  7. 31.07.2010, 20:55 Mesaj #8197

basın 3 gündür haber üstüne haber yayınlıyor hepside yalan.Sinem Kobal da açıklama yapmış mecburen..

sinem fan yöneticileri konuşmuşlar sinemle son 3-4 gündür çıkan haberlerin hepsi yalan.bugün çıkan set yasaklama haberi de yalan.sinem resmi maçlar başladığı için basın yeniden yalan haberler yapmaya başladı demiş.yıpratma politikasına başladılar.hergün kendimizi gazetelerde görmekten çok sıkıldık.bir şekilde geri planda yaşamaya çalışıyoruz özel hayatımızı ama türkiye de bizden başka ünlü çift yokmuş gibi haberler çıkıyor.Artık alıştık demiş.bundan sonra yalan haberlere hiç uğraşmadan yasal haklarımızı kullanıcaz.Zaten arda "ardanın sırrı"haberini yapanı dava etti.demiş
  8. 31.07.2010, 23:47 Mesaj #8198

Kaan Cengis, post: 1430261 Nickli Üyeden Alıntı

Yahu dostum bana kalkıp video gösterme...O kadarda paslaşma olsun...Arda Turan,Ayhan Akman ve sabri ile grup halinde dolaşmayacak..Herkese aynı mesafede olucak..Saha içerisinde sadece Mehmet topla veya Hakan Baltaya hadi abi hadi oğlum diyerek moral vermiyecek..Giovanniyede,Elanoyada,Pinoyada o yakınlığı gösterecek..,

Ama sen bunları kavrayamıyosun...Bana Kalkmışsın video gösteriyorsun..Bende sana soruyorum..Nerde o eski takımdaşlıklar?

Paslaşmayı mı diyorum golden sonra sarıldılar biririne, sevmese niye olsun böyle.Yabancıları korumayın bu kadar.Herkesin anlaştığı futbolcular vardır daha çok pas alıp verebilir, emreyle mesela arda çok iyi anlaşıyolar çok pas veriolar birbirine.Pino daha yeni takıma girmiş , takımı tanımaz , takım onu tanımaz.Ama dediğin Serdar Arda çocukluktan beri beraber oynamış adamlar biliyolar birbirini.
  9. 01.08.2010, 12:04 Mesaj #8199
  10. 01.08.2010, 22:34 Mesaj #8200
  11. 02.08.2010, 00:18 Mesaj #8201

bu sezon frikikten goller bulacağına inanıyorum şutlarını baya bi geliştirmiş medyanın bu adama bu kadar çok yüklenmesinede bir anlam veremiyorum gerçekten çok haksızlık yapılıyor arda'ya
  12. 02.08.2010, 10:14 Mesaj #8202

Çağlar Çolakoğlu, post: 1436927 Nickli Üyeden Alıntı

bu sezon frikikten goller bulacağına inanıyorum şutlarını baya bi geliştirmiş medyanın bu adama bu kadar çok yüklenmesinede bir anlam veremiyorum gerçekten çok haksızlık yapılıyor arda'ya

Taraftar bu kadar izin verir de medya yüklenmez mi?
  13. 02.08.2010, 13:40 Mesaj #8203

Çağatay Vatansever, post: 1437902 Nickli Üyeden Alıntı

Taraftar bu kadar izin verir de medya yüklenmez mi?

şu taraftarla olan olayı bir türlü anlayamıyorum ... bence suç taraftarda sonuçta genç bir oyuncu elbetteki sevgilisi olucak onunla vakit geçirecek ronaldo yapmıyor mu messinin bile görüntüleri çıktı bunlar gayet normal ... bunlar ardanın oyununuda etkilemiyor yani hiç bir sorun yok takım kaybedince ardaya yükleniyorlar aslında takımda tek iyi oynayan herşeyi deneyen arda gerçekten büyük haksızlık yapıyoruz ardaya
  14. 05.08.2010, 19:59 Mesaj #8204

Arda çok fazla artisleşmiş.. kendine çeki düzen vermeli!
  15. 05.08.2010, 20:02 Mesaj #8205

Ulas Beyoglu, post: 1461044 Nickli Üyeden Alıntı

Arda çok fazla artisleşmiş.. kendine çeki düzen vermeli!

Naptı yahu adam Artistlik aşırtma gol attı ondan mı ?

Yukarı Git