1. 12.08.2010, 18:19 Mesaj #8281
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

demekki elestrilerin ise yarayanlarini dinleyip yaramayanlari sallamamayi kafaya takmamayi ogrendi kaptan

yuruyedursun demek duser bize

gerektiginde sahsi oynamaya (bir yildiz icin pozitif bir ozellik bence), olmayacak denilen yerlerden sut cekmeye, fizigini kuvvetli tutmaya devam
  2. 12.08.2010, 18:19 Mesaj #8282

Onur ALBAKAR, post: 1504661 Nickli Üyeden Alıntı

Dünyada yukarıda verdiğim istastikleri yapıpta eleştirilen bir futbolcu söyle o zaman?

Hadi bunuda geçtim futbolunu eleştirseler yine iyi.Olay yukarıda bahsettiğim sebeplere bile kayıyor.

"İstatistik, rakamlarla yalan söyleme sanatıdır" diye bir söz vardır ya. Onu söylemek lazım geliyor şimdi Şimdi bana Arda'yı cephe aldırtma. Amacım Arda'yı eleştirmek değil. Ama öyle gözüküyor olabilirim. Bir yerde Mutlak Doğru olarak Arda'yı savunurken, bir yerde Mutlak yanlış olarak Elano'yu yeriyorsun. Tamamda bu kadar körü körüne olma. İstatistiğin iyi olması, futbolunun iyi olmasını gerektirmiyor. Kimse kimsenin Galatasaraylılığını tartışcak değil. Burada Abdullah abi, Arda'nın yanından Kaptanlık sıfatını kaldırdığında ona nasıl bozulanların olduğunu gördük. Kaldı ki Abdullah abi buradaki bir çok kişiden daha fazla Galatasaray'lı. Demem odur ki, İstatisklere aldanmayalım. Biz kör değiliz, bunlarda göz..

Not:

Arda sezona bomba gibi girdi. Kafa olarak toparlamış kendini. Şutlarını geliştirmiş. Kuvvetlenmişte. İnşallah devamı gelir. Bu filmi geçen seneden de yaşamıştık çünkü.
  3. 12.08.2010, 18:22 Mesaj #8283

ya sadece şutlarını bu düzeyde atmaya devam etse bile yeter fiyatını ciddi anlamda arttırır,hele uefa da 2-3 maçta atsın böyle şutlar o zaman çok daha göze dokunur,ama bi oyuncuda kötü oynadığında eleştirilir kapak taktı falan söylemlere gerk yok bence,iyi oynayınca da hakkı verilir her zaman
  4. 12.08.2010, 18:22 Mesaj #8284

Tamer İpekgul, post: 1504676 Nickli Üyeden Alıntı

Hayır alınmamıştır. Öyle şey olur mu hiç Alan bir yönetici varsada Galatasaraylı değildir o. Tıpkı .. neyse

Büyük gaf..
  5. 12.08.2010, 18:24 Mesaj #8285

Alan bir yönetici varsada Galatasaraylı değildir o.

tamer öyle bir konuştunki sanki forumu fbliler bjkliler ortak yönetiyosunuz
  6. 12.08.2010, 18:27 Mesaj #8286

Doğukan Karadan, post: 1504723 Nickli Üyeden Alıntı

"İstatistik, rakamlarla yalan söyleme sanatıdır" diye bir söz vardır ya. Onu söylemek lazım geliyor şimdi Şimdi bana Arda'yı cephe aldırtma. Amacım Arda'yı eleştirmek değil. Ama öyle gözüküyor olabilirim. Bir yerde Mutlak Doğru olarak Arda'yı savunurken, bir yerde Mutlak yanlış olarak Elano'yu yeriyorsun. Tamamda bu kadar körü körüne olma. İstatistiğin iyi olması, futbolunun iyi olmasını gerektirmiyor. Kimse kimsenin Galatasaraylılığını tartışcak değil. Burada Abdullah abi, Arda'nın yanından Kaptanlık sıfatını kaldırdığında ona nasıl bozulanların olduğunu gördük. Kaldı ki Abdullah abi buradaki bir çok kişiden daha fazla Galatasaray'lı. Demem odur ki, İstatisklere aldanmayalım. Biz kör değiliz, bunlarda göz..

Not:

Arda sezona bomba gibi girdi. Kafa olarak toparlamış kendini. Şutlarını geliştirmiş. Kuvvetlenmişte. İnşallah devamı gelir. Bu filmi geçen seneden de yaşamıştık çünkü.

Elanoyu ben eleştirsemde sadece futbolunu eleştiriyorum olayı başka yönlere kaydırmıyorum.Takımda 8.5 mn euro bonservis ve yıllık 3.5 mn euro veren adamın ne katkısı oldu takıma?Koca bir hiç.Demekki elano eleştirilebilir ve çokta mantıklı.

İstastik mini etek olayını geç Arda o katkıyı yapmasa 10. felan olurduk ligde.Üstelik mevkisi dışında oynayan bir oyuncuyken bunu yaptı.Kaç kere sol açıkta maça çıktı geçen sene Arda?Ayrıca A.taşan yanlış yapmaz da değil.
  7. 12.08.2010, 18:30 Mesaj #8287

Şahin Ak, post: 1504759 Nickli Üyeden Alıntı

Alan bir yönetici varsada Galatasaraylı değildir o.

tamer öyle bir konuştunki sanki forumu fbliler bjkliler ortak yönetiyosunuz

Abdullah abi nasıl alır yahu

Gerçek Galatasaraylı değildir anlamında dedim onu Şahin
  8. 12.08.2010, 18:31 Mesaj #8288

Tamer İpekgul, post: 1504804 Nickli Üyeden Alıntı

Abdullah abi nasıl alır yahu

Gerçek Galatasaraylı değildir anlamında dedim onu Şahin

Çakma Galatasaray'lı, "Abdullah TAŞAN"
  9. 12.08.2010, 18:34 Mesaj #8289
  10. 12.08.2010, 18:35 Mesaj #8290
  11. 12.08.2010, 19:44 Mesaj #8291

dünkü macta gökhan gönüle attigi pas mükemmeldi ya mest oldum ama su direkten dönen pozisyonu göremedim sol ayagiyla vurmus galiba
  12. 12.08.2010, 22:21 Mesaj #8292
  13. 12.08.2010, 22:32 Mesaj #8293

Romanya macinin özetini izledim az önce maca bakamamistim dünde, bizim Ardaya neolmus böyle sol ayakla sutu üst direkte patliyor uzaktan gol atiyor sasirdim, müthis gelisme var gecen seneye göre sutlarinda hic beklemezdim Ardadan böyle sutlar cekecegini.
  14. 12.08.2010, 23:07 Mesaj #8294
  15. 12.08.2010, 23:32 Mesaj #8295

Dün güzel gol attı gerçekten de, umarım o güzel golden Galatasaray'ımız forması altında çok görürüz.

Yukarı Git