1. 20.08.2010, 10:02 Mesaj #8341
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Arda'ya gelene kadar takımın heryeri dökülüyor. Bakıyorum Arda taç çizgisinin yanında topu alıyor, adama üç kişi birden basıyor, yardıma giden kimse yok! Herkes Arda üç kişinin arasından çıksın da bana pas atsın diye bekliyor. Kusura bakmayın da, bu Playstation oyunu değil. Arda her zaman elinden gelenin en iyisini veriyor, Kewell'dan başka adama sahada yardımcı olmaya çalışan kimse yok.
  2. 20.08.2010, 10:52 Mesaj #8342

Arda'nın kaptanlığı alınmalı; Bu onun kötü oynadığı için değil kaptanlığı kaldıramadığı için alınmalı. Dün skor 2-0 olmuş ve o an Kewell ve Baros'u gösteriyor TV. Kewell millete hadi hadi diyor çırpınıyor adeta. Arda'ya bakıyoruz hep boynu bükük etliye sütlüye karışmıyormuş gibi gözüküyor.

Kewell kesinlikle kaptan olmalı. Hem yaşı hem liderlik vasfı Arda'dan daha uygun. Arda bu ağır yük altında eziliyor. Hem kendine hem kariyerine hem de takıma yazık ediyor.
  3. 20.08.2010, 11:29 Mesaj #8343

Bilmiyorum sadece bana mı öyle geldi ama dün maç içerisinde duruşları, topa vuruşları, hareketleri falan hep Lincoln'e benziyordu. Lincoln'ü gördüm bir an sahada
  4. 20.08.2010, 11:47 Mesaj #8344

en başından beri bu takımı kaptan kewell olmalı dedik ama yönetim arda'yı medyanın önüne attı kaptan yaparak hem de büyük bir sorumluluk verdi bu da futbolunun gelişimine engel oldu, fiziksel ve ruhsal olarak çok yıprandı.

bu konuda hatalı olan a.polattır.
  5. 20.08.2010, 12:06 Mesaj #8345

Git Arda git kurtar kendini.
  6. 20.08.2010, 12:41 Mesaj #8346

Başlamışız bile Ama dediğim gibi hakettin Arda... Topu demarke almak gibi bir şansı yok adamın her aldığında 3-4 kişi başında. Bir ortada bir sağda bir solda, bir kaleciye basıyor. Kayıyor, yırtınıyor, atlıyor, adamı indiriyor ama mücadeleyi körükleyemiyormuş yine de... Kewell'ın el çırpması daha etkiliymiş. Sonuçta karizma adam. Vay anasını. Neyse iyi oynamadı, kötü de oynamadı yine de 2 tane net pozisyon hazırladı, frikiği güzeldi, kornerlerin geneli etkiliydi. Bir golü de sayılmadı. Neyse ben devam ettireyim;

Arda sen ne biçim adamsın? Ne biçim kaptansın hee? Bak Kewell'a! Bak Baros'a! Sen anca sinema peşinde koş...

Tamer devamı senden hadi
  7. 20.08.2010, 15:02 Mesaj #8347

ARDA nın bu takımda en iyi oynayacağı bölge defansın soludur önünde kewell oynarsa rakiplerinin kanadını otoban yaparlar.ARDA DAN 10 NUMARA OLMAZZZ.

Pek çok galatasaraylıdan daha galatasaraylı ama onda olmayan yada (gelişmeyen) yetenekleri varmış gibi kabullenmeyelim ARDA mıza yazık etmeyelim.

Freekick atamaz,Kornerleri sürekli aynı yere açar,topa iyi vuramaz,bakacak olursanız mükemmel paslarda atmadığını görürsünüz. Ama sırıtnda 10 numara var.

En çok kenar çizgide oynamayı seviyor, çok süratlide değil ama sahip olduğu yetenekler defansın solu için bire bir.
  8. 20.08.2010, 15:06 Mesaj #8348

Salih ERDOĞAN, post: 1549706 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın kaptanlığı alınmalı; Bu onun kötü oynadığı için değil kaptanlığı kaldıramadığı için alınmalı. Dün skor 2-0 olmuş ve o an Kewell ve Baros'u gösteriyor TV. Kewell millete hadi hadi diyor çırpınıyor adeta. Arda'ya bakıyoruz hep boynu bükük etliye sütlüye karışmıyormuş gibi gözüküyor.

Kewell kesinlikle kaptan olmalı. Hem yaşı hem liderlik vasfı Arda'dan daha uygun. Arda bu ağır yük altında eziliyor. Hem kendine hem kariyerine hem de takıma yazık ediyor.

Kewell'ı kaptan yapacaksak Arda'yı satalım.
  9. 20.08.2010, 15:11 Mesaj #8349

Kewell iki sezon toplamında Arda'nın geçen sene oynadığı maç sayısına ulaşmış mıdır? Bunu Kewell'ı suçlamak için söylemiyorum, adamın bir problemi var. Devre arasından sonra gidiyor 2-3 ay en az. Geçen sezon tamamen kapattı. O gidince yine Arda'nın eline düşeriz, o zaman ne diyeceğiz çocuğa? Komik laflar bunlar. Ah Arda ah...

Ayrca geçen sezonu 14 gol 27 asistle bitiren adamı sol beke koymak da enteresan bir tercih.
  10. 20.08.2010, 15:14 Mesaj #8350

Arda`yi sol beke koyanlar var ilginc.
  11. 20.08.2010, 15:25 Mesaj #8351

Ahmet Özgün Güven, post: 1550215 Nickli Üyeden Alıntı

Başlamışız bile Ama dediğim gibi hakettin Arda... Topu demarke almak gibi bir şansı yok adamın her aldığında 3-4 kişi başında. Bir ortada bir sağda bir solda, bir kaleciye basıyor. Kayıyor, yırtınıyor, atlıyor, adamı indiriyor ama mücadeleyi körükleyemiyormuş yine de... Kewell'ın el çırpması daha etkiliymiş. Sonuçta karizma adam. Vay anasını. Neyse iyi oynamadı, kötü de oynamadı yine de 2 tane net pozisyon hazırladı, frikiği güzeldi, kornerlerin geneli etkiliydi. Bir golü de sayılmadı. Neyse ben devam ettireyim;

Arda sen ne biçim adamsın? Ne biçim kaptansın hee? Bak Kewell'a! Bak Baros'a! Sen anca sinema peşinde koş...

Tamer devamı senden hadi

Efenim lafları çarpıtmaya falan gerek yok. Yok Kewell'ın el çırpması daha etkiliymiş gibi laflarla da laf sokmaya hiç gerek yok. Biz Arda'ya dün etkisiz dedik. Hatta Sivas maçında da etksizi dedik ama bu onun kalitesiz olduğunu MÜCADELE etmediği anlamına gelmez. Evet mücadele ediyor zaten buna birşey diyen yok. Ama kaptanlığı kaldıramadığını, kaptanlık yapacak liderlik vasfına sahip değil. Biz bunu Adnan Polat'ın bu çocuğu ilk kaptan yaptığı gün de söyledik şimdi de söylüyoruz. KAPTANLIK ayrı birşeydir. Yakında zaten CANA'nın nasıl futbolcu olduğunu izleyeceğiz ve aslında bir kaptanın nasıl olması gerektiğini göreceğiz.

Tekrar söylüyorum bu Arda'ya eleştiri değildir sadece kişilik olarak farklı olmasından dolayıdır.

Sertaç Murat Kılıç, post: 1550956 Nickli Üyeden Alıntı

Kewell'ı kaptan yapacaksak Arda'yı satalım.

Bu saatten sonra Arda'dan kaptanlığın alınmayacağının farkındayım. Bu sadece temennidir. Alınmaz da zaten. Ama Arda'nın satılması konusu ciddi ciddi düşünülmeli. Çünkü bu takım Arda'ya zarar verir onun değerini düşürür son iki maçta gördüğümüz üzere. Arkasında etkili bir bek, orta sahanın sol içinde iyi bir orta saha olmadığı sürece Arda giderek daha da değerini kaybeder. Biz bu adamı 15'e satabilecekken 7-8'e ancak satar duruma geliriz. Bu Arda'nın kalitesinden dolayı değil bu takımın onun değerini düşürdüğündendir.

Umarım bu takımın bu ruhsuzluğu gider de biz gerçek Arda'yı yeniden görmeye başlarız.
  12. 20.08.2010, 15:31 Mesaj #8352
  13. 20.08.2010, 15:31 Mesaj #8353

Geçen sezon golleri atarken, asistleri yaparken de kaptandı. İsteseniz de istemeseniz de bu takımın kaptanı Arda'dır ve bu kulüpte varolduğu sürece öyle kalacaktır.
  14. 20.08.2010, 15:36 Mesaj #8354

Doğukan Karadan, post: 1551082 Nickli Üyeden Alıntı

Ahmet Özgün Turan

Alınma hemen, latife yapıyorum

Senin söylediklerine alımadığımı daha önce belirtmiştim Doğukan

Sen de alınma lütfen
  15. 20.08.2010, 15:36 Mesaj #8355

Yukarı Git