1. 20.08.2010, 17:04 Mesaj #8356
  2. 20.08.2010, 17:09 Mesaj #8357
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Serafettin Koc, post: 1551567 Nickli Üyeden Alıntı

adamlar ozel onlem almislar

oo her ozel onlem alan takima karsi ezilip bi karis suratla oynayacksa isimiz var

ama dun rezil oynamadi

sadece algoritmaya elestirim
  3. 20.08.2010, 20:45 Mesaj #8358

Salih ERDOĞAN, post: 1551050 Nickli Üyeden Alıntı

Efenim lafları çarpıtmaya falan gerek yok. Yok Kewell'ın el çırpması daha etkiliymiş gibi laflarla da laf sokmaya hiç gerek yok. Biz Arda'ya dün etkisiz dedik. Hatta Sivas maçında da etksizi dedik ama bu onun kalitesiz olduğunu MÜCADELE etmediği anlamına gelmez. Evet mücadele ediyor zaten buna birşey diyen yok. Ama kaptanlığı kaldıramadığını, kaptanlık yapacak liderlik vasfına sahip değil. Biz bunu Adnan Polat'ın bu çocuğu ilk kaptan yaptığı gün de söyledik şimdi de söylüyoruz. KAPTANLIK ayrı birşeydir. Yakında zaten CANA'nın nasıl futbolcu olduğunu izleyeceğiz ve aslında bir kaptanın nasıl olması gerektiğini göreceğiz.

Tekrar söylüyorum bu Arda'ya eleştiri değildir sadece kişilik olarak farklı olmasından dolayıdır.

Bu saatten sonra Arda'dan kaptanlığın alınmayacağının farkındayım. Bu sadece temennidir. Alınmaz da zaten. Ama Arda'nın satılması konusu ciddi ciddi düşünülmeli. Çünkü bu takım Arda'ya zarar verir onun değerini düşürür son iki maçta gördüğümüz üzere. Arkasında etkili bir bek, orta sahanın sol içinde iyi bir orta saha olmadığı sürece Arda giderek daha da değerini kaybeder. Biz bu adamı 15'e satabilecekken 7-8'e ancak satar duruma geliriz. Bu Arda'nın kalitesinden dolayı değil bu takımın onun değerini düşürdüğündendir.

Umarım bu takımın bu ruhsuzluğu gider de biz gerçek Arda'yı yeniden görmeye başlarız.

Arda'ya dün etkisiz dedik, Sivas maçında etkisiz dedik demişssin de takım her iki maçta çok mu iyiydi ? Sivas maçında asist kimden geldi Zaten Galatasaray'ın o pozisyondan başka atağı yok. Suçu Arda'ya yüklemek haksızlık olur. Takım olarak çok kötüydük. Dünkü maçta ise gol pozisyonuna kadar atağımız yok yine.

Kaptanlık mevzusu ise ayrı bir olay zaten. Bırakın artık temennileri. Bu takımdan ayrılana kadar bu takımın kaptanı Arda'dır. Kişilik ise sorun bu takımın kaptanlığını yönetime sallayan Hakan Şükür'de yaptı. Sergen bile bir kaç maça çıkmıştı eğer yanılmıyorsam
  4. 20.08.2010, 23:05 Mesaj #8359

Tamer İpekgul, post: 1552715 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'ya dün etkisiz dedik, Sivas maçında etkisiz dedik demişssin de takım her iki maçta çok mu iyiydi ? Sivas maçında asist kimden geldi Zaten Galatasaray'ın o pozisyondan başka atağı yok. Suçu Arda'ya yüklemek haksızlık olur. Takım olarak çok kötüydük. Dünkü maçta ise gol pozisyonuna kadar atağımız yok yine.

Kaptanlık mevzusu ise ayrı bir olay zaten. Bırakın artık temennileri. Bu takımdan ayrılana kadar bu takımın kaptanı Arda'dır. Kişilik ise sorun bu takımın kaptanlığını yönetime sallayan Hakan Şükür'de yaptı. Sergen bile bir kaç maça çıkmıştı eğer yanılmıyorsam

İyi de ben zaten takıma iyi demiyorum ki. Zaten Arda bu kadar etkisizse takımın kalitesizliğinin ya da ruhsuzluğunun çok payı var diyorum ama bu Arda'nın hatalarını örtmez ki benim asıl dem vurmuşluğum oyun içindeki mücadelesi veya iyi oynayıp kötü oynaması değil kaptana yakaşır şekilde takımını ayağa kaldıramaması. Takımı ayağa kaldırmak da sadece iyi oynamakla olmaz kötü oynasanız bile sizin yüz ifadeniz, hırsınız vs. takımı ayağa kaldırabilir. Arda da büyük bir bıkmışlık var, adeta bunalmış bezmiş durumda. Şu anda bezmesi gereken en son insan Arda'dır.

'Kişilik ise sorun bu takımın kaptanlığını yönetime sallayan Hakan Şükür'de yaptı.' demişsiniz. Hakan Şükür o zamanlar takımın tamamına hakim olan bir oyuncuydu. Hakan Şükür yönetime sallaması takımına liderlik yapmadığı anlamına gelmez. Benim anlatmak istediğim kişilik bu değildir. Yanlış anlamışsınız.
  5. 20.08.2010, 23:13 Mesaj #8360

Salih ERDOĞAN, post: 1553187 Nickli Üyeden Alıntı

İyi de ben zaten takıma iyi demiyorum ki. Zaten Arda bu kadar etkisizse takımın kalitesizliğinin ya da ruhsuzluğunun çok payı var diyorum ama bu Arda'nın hatalarını örtmez ki benim asıl dem vurmuşluğum oyun içindeki mücadelesi veya iyi oynayıp kötü oynaması değil kaptana yakaşır şekilde takımını ayağa kaldıramaması. Takımı ayağa kaldırmak da sadece iyi oynamakla olmaz kötü oynasanız bile sizin yüz ifadeniz, hırsınız vs. takımı ayağa kaldırabilir. Arda da büyük bir bıkmışlık var, adeta bunalmış bezmiş durumda. Şu anda bezmesi gereken en son insan Arda'dır.

'Kişilik ise sorun bu takımın kaptanlığını yönetime sallayan Hakan Şükür'de yaptı.' demişsiniz. Hakan Şükür o zamanlar takımın tamamına hakim olan bir oyuncuydu. Hakan Şükür yönetime sallaması takımına liderlik yapmadığı anlamına gelmez. Benim anlatmak istediğim kişilik bu değildir. Yanlış anlamışsınız.

Bıktıranlar o tribünde Sözde taraftar olanlar
  6. 20.08.2010, 23:26 Mesaj #8361

dün akşamki maçta gördük ki kendinden 9 yaş büyük bir adamdan alması gereken çok dersler var. Harry Kewell o kadar koşarken sahada gezinmesi hiç hoş değil. şımarıklığından kaynaklandığını düşünüyorum. günümüz futbolunda herşey affedilebilir ama sahada gezinmenin mazereti olamaz.
  7. 20.08.2010, 23:41 Mesaj #8362

Gerçek IŞIK, post: 1553277 Nickli Üyeden Alıntı

dün akşamki maçta gördük ki kendinden 9 yaş büyük bir adamdan alması gereken çok dersler var. Harry Kewell o kadar koşarken sahada gezinmesi hiç hoş değil. şımarıklığından kaynaklandığını düşünüyorum. günümüz futbolunda herşey affedilebilir ama sahada gezinmenin mazereti olamaz.

.
  8. 20.08.2010, 23:45 Mesaj #8363

En çok koşanlar listesi olsa elimizde de laf olsun diye konuşmasak...
  9. 21.08.2010, 09:29 Mesaj #8364

topa basıpta koşanlar mı? yararlı bir şekilde koşanlar mı? bu adam boşa koştu geçen akşam
  10. 21.08.2010, 09:32 Mesaj #8365

Tamer İpekgul, post: 1553206 Nickli Üyeden Alıntı

Bıktıranlar o tribünde Sözde taraftar olanlar

vay be aga ne taraftarmış Arda'yı hayata küstürmüş
  11. 22.08.2010, 19:23 Mesaj #8366

Arda senin yerin her zaman şüphesiz ayrı.İyi de oynasan,kötü de oynasan seni çok seviyoruz ama yılda sadece 3-5 maç iyi oynayacaksan,Gs ve kendi menfaatlerine uygun bir Avrupa takımına git kardeşim.Çünkü sende taraftarda yıpranıyor.Sana kızamıyor gidiyor başka futbolcuya patlıyor.Ve sana şunu söyleyeyim ki;bu sene Mustafa Sarp kadar bile oynayamadın daha kaldı ki;kimse sevmez bu forumda Mustafa Sarp'ı.Gerisini sen düşün kardeşim...
  12. 22.08.2010, 19:25 Mesaj #8367
  13. 22.08.2010, 23:21 Mesaj #8368

Arda'ya şimdi sallamak olmaz beyler, yapmayın. Başından beri bende eleştiriyorum, fakat kötü giden günler neticesi suçlu Arda'yı yapmamak lazım.Daha sonra sakin kafayla eleştirilim, ama maçın hezeyanıyla Arda'ya sallamak doğru değildir. Şahsen Arda için şu an yorum yapmayacağım. Düşünüyorum..
  14. 22.08.2010, 23:22 Mesaj #8369

Ben yapayım.

Acilen kaptanlığı Arda'dan alıp bana vermek lazım. Ben daha yakışıklıyım.
  15. 22.08.2010, 23:23 Mesaj #8370

İlk yarıda 4 tane ayrı adam bir topu bir adam ile buluşturamıyorsa senin suçun bu takımda bu oyuncularla bulunmak kaptan.

Yukarı Git