1. 22.08.2010, 23:24 Mesaj #8371
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Olmuyor Arda 3 tane zor maçta da iyi değildin. Bugün istediğin topları alamadın ona birşey demedik ama arada aldığın topları da sıradan bir futbolcu gibi kullandın. Bugün bile Barış senden iyi oynadıysa oturup düşünmelisin. Hele hele bu takımın kaptanıysan değil 1 kere 1000 kere düşünmelisin.
  2. 22.08.2010, 23:27 Mesaj #8372

Arda, Kewell, Baros ve Neill isyan etti bugün bizim üstün yetenekli defans ve orta saha oyuncularımıza.
  3. 22.08.2010, 23:31 Mesaj #8373

Semih Yüksel, post: 1564044 Nickli Üyeden Alıntı

Arda, Kewell, Baros ve Neill isyan etti bugün bizim üstün yetenekli defans ve orta saha oyuncularımıza.

Son dklarda Ayhan yine geriye oynadı Neill a "yeter be" dedi adam.
  4. 22.08.2010, 23:34 Mesaj #8374
  5. 22.08.2010, 23:34 Mesaj #8375

Salih ERDOĞAN, post: 1563997 Nickli Üyeden Alıntı

Olmuyor Arda 3 tane zor maçta da iyi değildin. Bugün istediğin topları alamadın ona birşey demedik ama arada aldığın topları da sıradan bir futbolcu gibi kullandın. Bugün bile Barış senden iyi oynadıysa oturup düşünmelisin. Hele hele bu takımın kaptanıysan değil 1 kere 1000 kere düşünmelisin.

Tamam anladım. Arda bir maçta 5 asist 5 gol ile de oynasa birşey bulacaksın

Sağ kanatta oynadı adam. Galatasaray'da profosyonel olarak başladığı sol taraftan geçtiğimiz sene ortaya geçti. Oralarda oynayıp da kötü oynasa derim haklısın fakat adam sağ kanatta oynadı. Sağ kanatta oynamasına rağmen aldığı topları direk Baros ile buluşturmaya çalıştı. Baros ise Bursa defansının arasında etkisiz kaldı. Arda napsın anlamadım ki. Sizde haklısınız alıştınız Arda'nın asistlerine
  6. 22.08.2010, 23:36 Mesaj #8376

Tamer İpekgul, post: 1564148 Nickli Üyeden Alıntı

Sağ kanatta oynadı adam. Galatasaray'da profosyonel olarak başladığı sol taraftan geçtiğimiz sene ortaya geçti. Oralarda oynayıp da kötü oynasa derim haklısın fakat adam sağ kanatta oynadı. Sağ kanatta oynamasına rağmen aldığı topları direk Baros ile buluşturmaya çalıştı. Baros ise Bursa defansının arasında etkisiz kaldı. Arda napsın anlamadım ki. Sizde haklısınız alıştınız Arda'nın asistlerine

Tamer, Arda sizi maaşamı bağladı ya? Toz kondurmuyorsunuz adama. Bak ben ne dedim. Şimdi eleştirmek olmaz. Daha sonra eleştiririm dedim. Adam kötü oynuyor savunuyorsun, her halukarda savunuyorsun, kötüyse kötüydün de be Allahını seversen! "Arda bu akşam kötüydü" desen incilerin mi dökülecek yahu! Neyin savunmasını yapıyorsun burada millete anlayamıyorum ya, çok ilginçssiniz, babanızın oğlumu Arda, onuda bilmiyorum ya..
  7. 22.08.2010, 23:36 Mesaj #8377
  8. 22.08.2010, 23:40 Mesaj #8378

Kötü oynamadı, basit oynadı. Ne yapsa suç. Arda neden milli takımda farklı oynuyor? Her maç döktürüyor? Bir düşünün yahu, çok net örnektir. Neyse kaptanlığı alalım, yollayalım. Bütün sorunlar çözülecek.
  9. 22.08.2010, 23:43 Mesaj #8379
  10. 22.08.2010, 23:43 Mesaj #8380

Doğukan Karadan, post: 1564183 Nickli Üyeden Alıntı

Tamer, Arda sizi maaşamı bağladı ya? Toz kondurmuyorsunuz adama. Bak ben ne dedim. Şimdi eleştirmek olmaz. Daha sonra eleştiririm dedim. Adam kötü oynuyor savunuyorsun, her halukarda savunuyorsun, kötüyse kötüydün de be Allahını seversen! "Arda bu akşam kötüydü" desen incilerin mi dökülecek yahu! Neyin savunmasını yapıyorsun burada millete anlayamıyorum ya, çok ilginçssiniz, babanızın oğlumu Arda, onuda bilmiyorum ya..

Ahmet ile ben GSC için özel tutulduk. Diğer taraftar sitelerinde de Arda'nın şirketinden bir sürü adam bulabilirsin
  11. 22.08.2010, 23:46 Mesaj #8381

beyler arda kötüydü bugün hiç savunmayın yetti artık,her b.kta adam savunulmaz,peygamber değil,sağ kanatta oynaması bahane değil,kewell,baros kadar istekli değildi.
  12. 22.08.2010, 23:46 Mesaj #8382

Ahmet Özgün Güven, post: 1564227 Nickli Üyeden Alıntı

Kötü oynamadı, basit oynadı. Ne yapsa suç. Arda neden milli takımda farklı oynuyor? Her maç döktürüyor? Bir düşünün yahu, çok net örnektir. Neyse kaptanlığı alalım, yollayalım. Bütün sorunlar çözülecek.

Ahmet'cim, bu ironilerinde beni öldürcek, her mesajın sonuna, "Tamam Arda ver kaptanlığını bana, tamam yollayalım seni, yok Arda sen iyisi kurtul" cinsinden yazdığın mesajlarda tam bir trajikomik.

Herşeye kulbunuz var yani. Arda iyi oynadığı maçtan sonra, ben, "Arda bugün mükemmel oynadı", kötüyse "Çok kötüydü" der ve eleştirilerimi yaparım.Hiç bir futbolcu benim babamın oğlu değil, arkadaşımda değil, şahıs olarakda tanımam. Beni kendisini savunması için para vermişde değil. Ben gördüklerimi yazarım. Şayet kötü oynamışsa, eleştiririm. Ama siz Arda düşmanı, Arda'yı sevmiyor olarak yorumlarsınız, Arda iyi oynadığında "Kaptan bugun süperdi" dediğimde, Siz, "Kardeşim siz Övmeyin Arda'yı, size layık değil" gibi yorumlar yapıyor ve çok sığ düşüncelerle tartışmaya giriyorsunuz. Zihniyet bu sizdeki. Ama tabuları yıkmak gerekir tabi..
  13. 22.08.2010, 23:48 Mesaj #8383

Tamer İpekgul, post: 1564148 Nickli Üyeden Alıntı

İşin sadece gol ve asist yönüne bakacak kadar kör değilim.

Arda Turan'ın sağ açıkta oynadığının farkındayız şükürler olsun ki.. Benim eleştirim en basitinden, bu maçta eğer Barış daha hırslı ve pozistif oynadıysa Arda'dan, Arda ilk baş kendisini sorgulamalı. Bunun da sağ açık sol açık göbek falan alakası yok. Eğer bu adam sol açık oynamadığı zaman oyundan düşücekse kafaca bıraksın gitsin zahmet olmazsa.

Takımın bir çok transfere ihtiyacı var ama onlardan önce, Hakan Şükür gibi bir ağabeye, Bülent Korkmaz gibi bir kaptana, Metin Oktay gibi bir Galatasaray aşığına ihtiyacı var. Üçü birden değil bunlardan sadece bir tanesi bile Galatasaray'ı bu halinden kurtarır.
  14. 22.08.2010, 23:49 Mesaj #8384

arda gitmek istiyor yonetim yollamiyor

boyle gider bu olay
  15. 22.08.2010, 23:50 Mesaj #8385

Ahmet Özgün Güven, post: 1564227 Nickli Üyeden Alıntı

Kötü oynamadı, basit oynadı. Ne yapsa suç. Arda neden milli takımda farklı oynuyor? Her maç döktürüyor? Bir düşünün yahu, çok net örnektir.

Geçen sene çoğu taraftar tarafından eleştirilen Elano gibi yani.

Yukarı Git