1. 23.08.2010, 01:59 Mesaj #8416
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Yeni sezonla ilgili neler söyleyeceksin?

Yeni sezonda çok mağlubiyet de olabilir. Sıkıntılı dönemler de olur yani lig çok zorlu bir maraton, nerede ne olacağı bilinemiyor. Nerede şampiyonluğun geleceğini bilemeyiz, sonuna kadar kovalamak lazım yani biz her kaybettiğimiz maçta bile ayakta durmak zorundayız. Bunu en başta ben yapacağım buradan Galatasaray taraftarına söz veriyorum. Bu sene hiçbir şekilde yüzüm düşmeyecek hep ayakta olacağım. En kötü şartlarda bile, çok üstüme gelindiği zaman bile onlara bunun sözünü veriyorum.

Galatasaray Kaptanı'na yakışır şekilde davranacağım. Onlardan da isteğim en kötü anda bile gerçekten büyük taraftar olduklarını bize göstersinler zaten her zaman gösterdiler. Bu bizim için çok önemli. Eğer birbirimize destek olursak her şey daha iyi olur, çünkü gerçekten Galatasaraylının Galatasaraylıdan başka dostu yok. Çok iyi biliyorum. İçinde, en önlerinde olan biri olarak söylüyorum. Bunu bilsinler buna göre davranalım ve şampiyonluğa hep beraber koşalım. Ben gönülden inanıyorum. Umarım inancım boşa gitmez.

Arda Turan, 24.07.2010

Inanmayi cok istemistim be kaptan. Keske dedigin gibi olsaydi, keske tutsaydin sözünü..
  2. 23.08.2010, 02:04 Mesaj #8417

Mağlubiyetin tek sorumlusu Arda değildir.Birileri özellikle de tribüne gelenler anlasın bunu.Bugün yine birşeyler olacaktı ama olmadı.Ayıp bu yapılanlar...
  3. 23.08.2010, 02:04 Mesaj #8418

Gökhan Aydin, post: 1565816 Nickli Üyeden Alıntı

Yeni sezonla ilgili neler söyleyeceksin?

Yeni sezonda çok mağlubiyet de olabilir. Sıkıntılı dönemler de olur yani lig çok zorlu bir maraton, nerede ne olacağı bilinemiyor. Nerede şampiyonluğun geleceğini bilemeyiz, sonuna kadar kovalamak lazım yani biz her kaybettiğimiz maçta bile ayakta durmak zorundayız. Bunu en başta ben yapacağım buradan Galatasaray taraftarına söz veriyorum. Bu sene hiçbir şekilde yüzüm düşmeyecek hep ayakta olacağım. En kötü şartlarda bile, çok üstüme gelindiği zaman bile onlara bunun sözünü veriyorum.

Galatasaray Kaptanı'na yakışır şekilde davranacağım. Onlardan da isteğim en kötü anda bile gerçekten büyük taraftar olduklarını bize göstersinler zaten her zaman gösterdiler. Bu bizim için çok önemli. Eğer birbirimize destek olursak her şey daha iyi olur, çünkü gerçekten Galatasaraylının Galatasaraylıdan başka dostu yok. Çok iyi biliyorum. İçinde, en önlerinde olan biri olarak söylüyorum. Bunu bilsinler buna göre davranalım ve şampiyonluğa hep beraber koşalım. Ben gönülden inanıyorum. Umarım inancım boşa gitmez.

Arda Turan, 24.07.2010

Inanmayi cok istemistim be kaptan. Keske dedigin gibi olsaydi, keske tutsaydin sözünü..

Arda'nın yüzü mü düşük ? Sırıtarak mı koşsun
  4. 23.08.2010, 02:04 Mesaj #8419

Yeteneklerine diyecek hiçbir söz olmaz olamaz. Takıma da en çok yarar sağlayan oyunculardan birisidir. Ama kaptanlık yakışmıyor bence, zor zamanlarda daha iyi anlaşılıyo bu durum sorumluluk alanlar, takımı ateşleyenler Baros, Kewell. Kaptan dediğin mental yönden kuvvetli olmalı zaten ve Arda'yla Kewell kıyaslanamaz bile bu konuda.
  5. 23.08.2010, 02:05 Mesaj #8420

Tamer İpekgul, post: 1565860 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'nın yüzü mü düşük ? Sırıtarak mı koşsun

Önce bir kossun da, istiyorsa aglasin kosarken..
  6. 23.08.2010, 02:08 Mesaj #8421

Kaptanlıkta en önemli meselelerden birisi devamlılıktır. Kewell son iki sezonda 70 maça çıktı. Arda 110. Senede 20 maç fazlası var yani. Ki Arda'nın neredeyse hepsi doksan dakika. Kewell'ın sonradan girdiği maçlar da çok. Kaptan olacak oyuncu aşağı yukarı her maç sahada olur. Alt yapıdan çıkmış, başarılı olmuş. Kaptanlığı ona vermek kadar doğal birşey yok.
  7. 23.08.2010, 02:14 Mesaj #8422

Arda'nın yerinde olsam hiç düşünmeden Kewell'a verirdim kaptanlığı.
  8. 23.08.2010, 02:19 Mesaj #8423

aslında bu da yönetimin bi icraatı,şu an adam olmadığı içi arda sağda oynatılmak zorunda kalındı,arda sağda verimsiz,solda çok daha iyi,bi kaç maç daha sağ tarafta oynarsa işler kötü olur,kewell da sağda çok yeterli değil garip bi durum var,halbuki sağda-keita,solda-arda,önde baros kalcaktı aynen,kulübende de kewell gibi bi oyuncuyu bulundurabilecektin veya rotasyon yapacaktın,mesela bugün rijkaard kulübeden kimi alabilirdi nasıl müdahele edebilirdi oyuna sizce?,edemezdi dimi kulübede müdahele edebileceği bi adam yok çünkü.
  9. 23.08.2010, 02:20 Mesaj #8424

Yunus Can, post: 1565979 Nickli Üyeden Alıntı

aslında bu da yönetimin bi icraatı,şu an adam olmadığı içi arda sağda oynatılmak zorunda kalındı,arda sağda verimsiz,solca çok daha iyi,bi kaç maç daha sağ tarafta oynarsa işler kötü olur,kewell da sağda çok yeterli değil garip bi durum var,haşbuki sağda keita-solda arda-önde baros kalcaktı aynen,kulübende de kewell gibi bi oyuncuyu bulundurabilecektin beya rotasyon yapacaktın,mesela bugün rijkaard kulübeden kimi alabilirdi nasıl müdahele edebilirdi oyuna sizce?

Edemezdi, çünkü adam yok kulübede. Zaten bir tek Elano'yu aldı.
  10. 23.08.2010, 02:21 Mesaj #8425
  11. 23.08.2010, 02:21 Mesaj #8426

Bence Arda pılını pırtısını toplayıp gitmeli Avrupa'ya...

Yoksa bu Adnan taifesi zorla hakaret ettirecekler adama...

Ayrıca Baros'a söyledikleri doğruysa çok vahim çok...
  12. 23.08.2010, 02:22 Mesaj #8427

Ahmet Özgün Güven, post: 1565890 Nickli Üyeden Alıntı

Kaptanlıkta en önemli meselelerden birisi devamlılıktır. Kewell son iki sezonda 70 maça çıktı. Arda 110. Senede 20 maç fazlası var yani. Ki Arda'nın neredeyse hepsi doksan dakika. Kewell'ın sonradan girdiği maçlar da çok. Kaptan olacak oyuncu aşağı yukarı her maç sahada olur. Alt yapıdan çıkmış, başarılı olmuş. Kaptanlığı ona vermek kadar doğal birşey yok.

Kaptan adamın bi ağırlığı olmalı, tecrübesi olmalı. Kewell olsun demedim kaptan bugün takımı ateşleyen adamlar Kewell ve Baros, bunu yapması gereken kişi Arda bence ve yapamıyo. Ama zaten Kewell'la kıyaslanamaz mental açıdan gücü dedim ki burda eleştirim Arda'ya değildi... Zamanı gelince kaptanlık illaki verilir ama alt yapıdan çıkıp başarılı olmayla olunmuyo bence, tecrübe ağırlık vs. bunlar çok önemli.
  13. 23.08.2010, 02:24 Mesaj #8428
  14. 23.08.2010, 02:25 Mesaj #8429

Kewell ın bu kadar istekli oynamasının nedeni taraftar, adam iyi de olsa kötüde olsa taraftar tapmış Kewell a.
  15. 23.08.2010, 02:27 Mesaj #8430

Ahmet Özgün Güven, post: 1566001 Nickli Üyeden Alıntı

Ehehe, çakal Yunus

niye

Yukarı Git