1. 23.08.2010, 15:30 Mesaj #8506
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Doğukan Karadan, post: 1568833 Nickli Üyeden Alıntı

Arda yarın çıkar kendi kalesine 2 tane gol atar (tabii bunlar uç nokta) buradakiler yine hala Arda'yı savunur. Arda basit oynadı Kademe geliyor, falan filan

Güzeldi.
  2. 23.08.2010, 15:43 Mesaj #8507

lig tv spikeri devre arasinda en cok kosan oyunculari söyledi bizde ilk 3 de ayhan servet ve arda vardi ikinci yariyi bilmiyorum
  3. 23.08.2010, 15:48 Mesaj #8508

Arda bu takımın evladıdır ve gerçek bir Galatasaraylıdır. Eleştirenlerin Galatasaraylılıkla alakası yoktur.
  4. 23.08.2010, 15:48 Mesaj #8509

Mehmet Zincir, post: 1569104 Nickli Üyeden Alıntı

lig tv spikeri devre arasinda en cok kosan oyunculari söyledi bizde ilk 3 de ayhan servet ve arda vardi ikinci yariyi bilmiyorum

No comment. Takımı sabote ettiği iddai edilen 3 adam. Yazık...
  5. 23.08.2010, 16:01 Mesaj #8510

Ahmet Özgün Güven, post: 1569144 Nickli Üyeden Alıntı

No comment. Takımı sabote ettiği iddai edilen 3 adam. Yazık...

Ben topu Hasan Şaş'a atarım, gerisine karışmam.

Boş koşuyorlar, efektif değiller. Arda gibi ben de koşarım, düz koşu yaptığı başka bir şey değil. Hakan Balta'da koştu, mesela bir ara ortasahanın sağ kanadında gördüm. Al işte, Balta da koştu. Belki de koşu listesinde 4. sırada Balta vardır. Güya koştu arkadaş ama sol kanatta Volkan Şen çılgın atıyordu Hakan Balta forvet arkasında, sağ kanatta dolanırken.
  6. 23.08.2010, 16:04 Mesaj #8511

Emre Başpınar, post: 1569140 Nickli Üyeden Alıntı

Arda bu takımın evladıdır ve gerçek bir Galatasaraylıdır. Eleştirenlerin Galatasaraylılıkla alakası yoktur.

Hasan Şaş Hakan Şükür Emre Okan Bülent Korkmaz Ergün Penbe ve daha niceleri onlarda Galatasarayın evlatlarıydı. onlarıda taraftarlar yargıladı eleştirdi o zamanda mı Galatasaraylıkla alakası yoktu.

Ardayı büyütmeyin daha nice Ardalar cıkar.
  7. 23.08.2010, 16:21 Mesaj #8512

Doğukan Karadan, post: 1568833 Nickli Üyeden Alıntı

Arda yarın çıkar kendi kalesine 2 tane gol atar (tabii bunlar uç nokta) buradakiler yine hala Arda'yı savunur. Arda basit oynadı Kademe geliyor, falan filan

Neill'i suçlamadığımız için Arda'yı da suçlamayız. Ha sen Neill'e küfrettiysen Arda'ya da edersin. Önemi yok
  8. 23.08.2010, 16:22 Mesaj #8513

Yunus Emre Çayırlı, post: 1569233 Nickli Üyeden Alıntı

9. 23.08.2010, 17:12 Mesaj #8514

Yunus Emre Çayırlı, post: 1569233 Nickli Üyeden Alıntı

Boş koşuyorlar, efektif değiller. Arda gibi ben de koşarım, düz koşu yaptığı başka bir şey değil. Hakan Balta'da koştu, mesela bir ara ortasahanın sağ kanadında gördüm. Al işte, Balta da koştu. Belki de koşu listesinde 4. sırada Balta vardır. Güya koştu arkadaş ama sol kanatta Volkan Şen çılgın atıyordu Hakan Balta forvet arkasında, sağ kanatta dolanırken.

Bugüne kadar okudum en saçma girdin buydu. Boş koşmak ne demek? Adam geriye gelmeye çalıştı. Boşsa birşey diyemem. Hakan Balta'nın listede olmadığına eminim bu arada adam kendi kanadını hiç kapatamadı. Kewell yardıma gelmediği için tek de kaldı. Volkan Şen de çılgın attı doğal olarak.

Düz koşu yaparak o listeye giremezsin bu arada

Ayrıca Arda bence en çok koşan adamdır. Atılan pasları tutmak için saha dışına çıktı kaç kere. Saha dışındaki metreler sayılmıyor.
  10. 23.08.2010, 17:16 Mesaj #8515

Ahmet Özgün Güven, post: 1569720 Nickli Üyeden Alıntı

Bugüne kadar okudum en saçma girdin buydu. Boş koşmak ne demek? Adam geriye gelmeye çalıştı. Boşsa birşey diyemem. Hakan Balta'nın listede olmadığına eminim bu arada adam kendi kanadını hiç kapatamadı. Kewell yardıma gelmediği için tek de kaldı. Volkan Şen de çılgın attı doğal olarak.

Düz koşu yaparak o listeye giremezsin bu arada

Ayrıca Arda bence en çok koşan adamdır. Atılan pasları tutmak için saha dışına çıktı kaç kere. Saha dışındaki metreler sayılmıyor.

balta listede 3. en cok kosan sanirim
  11. 23.08.2010, 17:19 Mesaj #8516

Serdar_Burak, post: 1569742 Nickli Üyeden Alıntı

balta listede 3. en cok kosan sanirim

Eminsen, ona göre konuşalım. Ayrıca dediğim gibi Kewell hiç gelmediği için, koşmuştur belki. Kesin diyerek hata ettim.
  12. 23.08.2010, 17:53 Mesaj #8517

Ahmet Özgün Güven, post: 1569764 Nickli Üyeden Alıntı

Eminsen, ona göre konuşalım. Ayrıca dediğim gibi Kewell hiç gelmediği için, koşmuştur belki. Kesin diyerek hata ettim.

yok macta spiker saydi 3. ydu bundan eminim de o spiker neye gore soyledi bilemem
  13. 23.08.2010, 18:01 Mesaj #8518

Ahmet Özgün Güven, post: 1569764 Nickli Üyeden Alıntı

kewell,baros önde çok pres yaptı zaten,kewell bide sürekli geri gelemezdi,oyuncuların daha öne çıkması,alanların daralması gerekirdi ama defans bloğu her zamanki gibi arkada beklemeyi tercih etti,ama anlmadığım şey hakan hem ileriye destek vermedi,hücumda etkinliği 0 dı,hemde defansta yoktu resmen,yahu ne yaptı bu adam bi ara ışınlandı sandım,kendisi hariç herkesi sol bek oynattı,bi ara neill,barış değişmeli sol bek oynadılar resmen.
  14. 23.08.2010, 18:03 Mesaj #8519

Barış açıklarını çok kapattı evet. Gerçekten yazık ediyor kendine, kendini Anadolu'da bulur seneye böyle giderse. Ayrıca Kewell geriye gelmek zorunda. Orada kim oynarsa gelebildği kadar gelmeli. Bu sezon Hakan-Çağlar ikilisiyle oynayamacığımızı düşünürsek bir de.
  15. 23.08.2010, 18:16 Mesaj #8520

tamam gelmelide,kewell bu maç önde çok bastı baros la,takım daha çok öne gelmeliydi diyorum,pres yapmayıp gelmezse eleştiririm,ama biz anadolu takımı değiliz,bizim sağ,sol beklerimiz teke tek kaldığında rakip oyuncuları durdurabilmeli artık,dünyada hangi 1.sınıf takımın sağ sol kanatları sürekli geriye geliyor,beklerin önemi büyük bu konuda,hele bu sistemde önde oynamaya çalışıyoruz,hakan ın sol bek olması çok riskli,ondan dolayı 2 aydır bek diye yırtınıyorum

Yukarı Git