1. 27.08.2010, 11:44 Mesaj #8656
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Arda Turan büyük kaptandır demedik. Hakan Şükür de demesin kimse. Tek Büyük Kaptan vardır, O da Bülent Korkmaz'dır. Arda sadece Galatasaray'ın kaptanıdır.
  2. 27.08.2010, 11:51 Mesaj #8657

Galatasaray'ı biraz seviyorsa kaptanlığı Cana,Neill,Kewell,Baros'dan birine teslim etsin. Gittiği yol yol değil. 3-4 sene sonra tosun gibi olmasından korkuyorum.
  3. 27.08.2010, 11:57 Mesaj #8658
  4. 27.08.2010, 11:57 Mesaj #8659

Arda'nın yol yakınken kaptanlığı bırakması lazım.Bu kaptanlık yüzünden acayip derecede yıpranır oldu.
  5. 27.08.2010, 11:58 Mesaj #8660

Aslında Arda'yı kendimden bile çok severdim ben. %100lük hatasını görsem bile savunurdum Kaan gibi. Ve sadece bu maça yönelik bir sinir de değil bu.

Arda eski Arda değil artık o açık ve net. Takımın onun zamanındaki abilerinin hepsi yollandığında meydanı bol bulup Floryanın abisi olmaya çalışıyor işte.

Trabzon maçında ayağı delik pres yapmıştı. Şimdi yapar mı sizce öyle bir hareket? Ve eminim en ufak bir teklifte direk avrupaya kaçacak.

Ve tekrar ekliyorum o basit duyumculardan bir farkım kalmayacak ama Arda Turanla hiç görüşme/konuşma şansım olmasa da Caner Erkin ile bir yakınımın görüşmüşlüğü vardır. Caner'in açıklamaları sadece şu yönde; Arda'yı takımda da sevmeyen kişiler var. Arda çok şımardı. Sinem Kobal ile olan birlikteliği sadece çıkar amaçlı. Sinem'in onu kullandığını dışardan 2 dk takip etseniz anlarsınız. Arda'ya yazık oluyor bla bla bla.

1. dereceden yakınıma söylenen sözler olduğu için gayet eminim bu açıklamalardan. Ne diyelim Galatasaray'da futbol oynamanın ne kadar büyük bir olay olduğunu bilen Arda'yı, o küçük Ardayı, 66 Arda'yı istiyorum ben.. Çok mu zor?

6. 27.08.2010, 12:00 Mesaj #8661

Alkan Gültekin, post: 1594481 Nickli Üyeden Alıntı

En son kaptan olacak adam Baros.

Baros'un ayağını öpeyim ben keşke kaptan olsa.
  7. 27.08.2010, 12:04 Mesaj #8662

Okan Çelik, post: 1594490 Nickli Üyeden Alıntı

1. dereceden yakınıma söylenen sözler olduğu için gayet eminim bu açıklamalardan. Ne diyelim Galatasaray'da futbol oynamanın ne kadar büyük bir olay olduğunu bilen Arda'yı, o küçük Ardayı, 66 Arda'yı istiyorum ben.. Çok mu zor?

Geçti olm o tren,yallah.
  8. 27.08.2010, 12:12 Mesaj #8663

Okan Çelik, post: 1594490 Nickli Üyeden Alıntı

Aslında Arda'yı kendimden bile çok severdim ben. %100lük hatasını görsem bile savunurdum Kaan gibi. Ve sadece bu maça yönelik bir sinir de değil bu.

Arda eski Arda değil artık o açık ve net. Takımın onun zamanındaki abilerinin hepsi yollandığında meydanı bol bulup Floryanın abisi olmaya çalışıyor işte.

Trabzon maçında ayağı delik pres yapmıştı. Şimdi yapar mı sizce öyle bir hareket? Ve eminim en ufak bir teklifte direk avrupaya kaçacak.

Ve tekrar ekliyorum o basit duyumculardan bir farkım kalmayacak ama Arda Turanla hiç görüşme/konuşma şansım olmasa da Caner Erkin ile bir yakınımın görüşmüşlüğü vardır. Caner'in açıklamaları sadece şu yönde; Arda'yı takımda da sevmeyen kişiler var. Arda çok şımardı. Sinem Kobal ile olan birlikteliği sadece çıkar amaçlı. Sinem'in onu kullandığını dışardan 2 dk takip etseniz anlarsınız. Arda'ya yazık oluyor bla bla bla.

Keşke bunları söylemeseydin hocam. Şimdi üşüşürler başına Arda'nın fan boyları.
  9. 27.08.2010, 12:13 Mesaj #8664

Valla Caner ile Arda'nın yumruklaştığı kavgadan önceye dayanıyor bunlar. Biz Arda'yı zamanında körü körüne savunduk. Ne yapsa doğrudur dedik. Ama.. amaa..
  10. 27.08.2010, 12:17 Mesaj #8665

Eray Ak, post: 1594053 Nickli Üyeden Alıntı

kim kaptan anlamadım???

Resim herşeyi anlatıyor fazla söze gerek yok

Körü Körüne savunmaya devam edin
  11. 27.08.2010, 12:23 Mesaj #8666

Sol kanatta çok sıkıştı doğru topları alamadı ancak son 20 dakika ortaya geçince daha rahat etti yine pas gelmedi fakat önü açıldığı için daha rahat hareket etti golün asistide bu şekilde geldi.Almanya Arjantin maçını hatırlayın Messi doğru topları alamayıp 2-3 kademeli savunma karşısında hiçbirşey yapamamıştı.Yani aynı sorun Arda için G.sarayda her maç var.Tabi size kalsa Messide Almanya maçında ruhsuz oynamıştır kaptanlığı kaldıramamıştır.
  12. 27.08.2010, 12:29 Mesaj #8667

Onur ne saçmalıyorsun yahu? Burda Ardaya söven herkes en az senin kadar Arda'ya tapıyor. ''Bir tek ben biliyorum'' mantığından hakikaten vazgeç. Serhattan en büyük farkın o adam gibi savunabiliyor kendini her şeyi Messi'ye çekip örnek vermiyor. Serhatçılık, Oğuz Serdarcılık oynamaya gerek yok, bu 1.

Arda konusuna gelelim. Arda'nın o ''66'' ile aynı olduğunu düşünüyorsan göz doktoruna gitmelisin. Her maçı izliyorum, Arda'da müthiş bir düşüş var işte gayet açık ve net. İlk çıktığı zamanda 3lü markaj oluyordu, 3'ünü de yatırıp kaldırıyordu. Ve eminim o zaman daha fazla sorumluluk alıyordu Arda. Şimdi bıraksalar da gitsem mantığıyla hareket ediyor sadece.

2 sezondur dikkatimi çeksede malzeme vermemek, saçmalamamak için söylemedim lakin yüz ifadesi bile belli ediyor herşeyi. Eskiden gülerek, zevk alarak oynayarak adam, şimdi bildiğin somurtuyor, sağa sola öfke saçıyor. Dediğim gibi hala çok seviyorum Arda'yı ama koskaca Galatasaray kulübü, galatasaray taraftarı, teknik ekibi tutup Arda'nın nazını çekecek durumda değil. Milli takımda müthiş oynayıp, zevk alarak oynayıp, bu takımda somurtmanın lüzumu yok. İstemiyorsan gidebilirsin. Fener'de dahil buna.

Burda Arda'ya sövenlerin art niyeti yok Onur. Arda bizim kız arkadaşımızı falan elimizden almadı. Sadece ondaki değişimi fark ediyoruz ve bizi bu üzüyor.
  13. 27.08.2010, 12:29 Mesaj #8668

Savunalım biz tamam inatla.Hatalarını görmemezlikten gelelim.Zaten takım otobüsünden ayrılıp taksiyle giden kaptan da Messi idi.
  14. 27.08.2010, 12:34 Mesaj #8669

Targutay Sabancı, post: 1591444 Nickli Üyeden Alıntı

Liverpool değil Wolverde oynayamazsın taraftar büyüttüde büyüttü

Senin de bir dediğin bir dediğini tutsun Targutay. İyi oynuyor, Arda çok kaliteli topçu, yok Xavi gibi ronaldinho gibi klas. Kötü oynuyor yok Arda wolwerde oynayamaz bilmem ne.

Bari tutarlı ol. Yine bomba bir cevap verirsin sen gerçi...

Tamer ne dedim sana ben? Kahin miyim neyim yahu

Ne oldu şimdi? Dur sayalım

-Kötü topçu

-Overrated

-Kaptanlığı kaldıramıyor

Yavaş yavaş özel hayata da kayar.

Çok yazık olacak bu kadro yapısıyla diye 2 ay önce yazdım

Ruhlu taraftarlar sizi, olayları bodoslama anlayıp nedenlerine bakmayan, hayasızca iftira atabilen taraftarlar sizi...

Hocasını satmışmış. Ulan arkadaş bir kere de sadece sahadaki oyununu yorumlayın be, yeter!

Kötü oynadı evet. Özellikle İkinci yarının başından 65'lere kadar baya kötüydü. Hatta diyelim ki rezil rüsva, berbattı.

Şimdi maçtaki pozisyonlarımıza bakalım

-Arda'nın sağ çizgide rakibini geçip içeri çevirdiği top, Mustafa vuramamıştı sanırım

-Arda'nın çok güzel pasında golü atan Aydın.

Başka???

Fazla söze gerek yok sanırım
  15. 27.08.2010, 12:39 Mesaj #8670

Ahmet cidden değişimi göremiyor musun? Hadi performansı geçtim nasıl olsa toplar kendini tekrar ama cidden şu surat ifadesindeki değişimi bile göremiyor musun? Mutlu mu sence?

Yukarı Git