1. 27.08.2010, 12:40 Mesaj #8671
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Hay ağzını kırayım,nelere kafa yoruyoruz lan,bu adamlar bizim kadar düşünmüyorlar,bi bırakın gidin yav.
  2. 27.08.2010, 12:42 Mesaj #8672

Daha öncede söylemiştim Arda'nın Galatasaray'da ne gibi bir hedefi var sizce?

Bundan 4 sene önce takıma girmeye çalışan genç delikanlı şimdi bu takımın kaptanlığına kadar yükseldi..

Ne kaldı?

Misyon mu var artık?

Efsane olmaya mı geldi sıra?

Arda'nın iyi oynamasını istiyorsak onu cilalayıp parlatmak istiyorsak,yanında en az onun kadar kaliteli oyuncular almak zorundayız,bu çok aşikar bir durum.
  3. 27.08.2010, 12:42 Mesaj #8673

Okan Çelik, post: 1594753 Nickli Üyeden Alıntı

Ahmet cidden değişimi göremiyor musun? Hadi performansı geçtim nasıl olsa toplar kendini tekrar ama cidden şu surat ifadesindeki değişimi bile göremiyor musun? Mutlu mu sence?

Bu taraftar yapısıyla nasıl mutlu olsun?

Hakkında yapılan her iddiaya inanan, Telegol bağımlısı bu taraftarla nasıl mutlu olsun. O da biliyor başına gelecekleri.

Çok değil 2-3 maçı var Sami Yen'de tepki almaya başlamasına. Belki de ilk maçta. O da biliyor. O yüzden mutsuz.

Şimdi Hasan Şaş bir iddia atuyor ortaya herkes Arda'nın üzerine yıkıyor. Ayıp denen birşey var. Terbiye, ahlak denen birşey kalmamış. Hayasızca iftira atılabiliyor bir adamın üstüne. Ciddi ciddi Kewell'ı sakatladığını falan düşünenler var.
  4. 27.08.2010, 13:08 Mesaj #8674
  5. 27.08.2010, 13:13 Mesaj #8675

Tamer İpekgul, post: 1594939 Nickli Üyeden Alıntı

Hay Arda'nıza da alayınıza da ....

Demedim mi Tamer?
  6. 27.08.2010, 13:15 Mesaj #8676

Ahmet Özgün Güven, post: 1594965 Nickli Üyeden Alıntı

Demedim mi Tamer?

15 Milyon € param olsa çıkıp ben alıcam Arda'yı. Gidip Aziz'e vericem al abi oynat. Sonra hep beraber sallarız arkasından
  7. 27.08.2010, 13:17 Mesaj #8677

Zaten hep bu fener mevzusu yüzünden böyle oldu. Acaba fenere gider mi? Ya giderse? Diye düşüne düşüne 10 numara+kaptanlık verdiler. Arda Turan'ı bitirdiler.
  8. 27.08.2010, 13:20 Mesaj #8678

Yunus Emre Çayırlı, post: 1594997 Nickli Üyeden Alıntı

Zaten hep bu fener mevzusu yüzünden böyle oldu. Acaba fenere gider mi? Ya giderse? Diye düşüne düşüne 10 numara+kaptanlık verdiler. Arda Turan'ı bitirdiler.

Onunla alakası yok. Hakan Şükür açıklamıştı, Arda o sezon sonu kesin gidiyordu avrupaya bırakın beni falan da demiş. Sonra Adnan Polat kandırdı Başkan yıllık 5 milyon euro bile verirdi kanımca, böyle kalkan parayla satın alınmaz zira. Örneğin bir sonraki maçta tepki Arda'ya gösterilir Adnan Polat'a değil. Akıllı iş yapmış. Gençte, uzun vadeli yatırım.
  9. 27.08.2010, 13:20 Mesaj #8679

Ahmet Özgün Güven, post: 1594722 Nickli Üyeden Alıntı

Senin de bir dediğin bir dediğini tutsun Targutay. İyi oynuyor, Arda çok kaliteli topçu, yok Xavi gibi ronaldinho gibi klas. Kötü oynuyor yok Arda wolwerde oynayamaz bilmem ne.

Bari tutarlı ol. Yine bomba bir cevap verirsin sen gerçi...

Tamer ne dedim sana ben? Kahin miyim neyim yahu

Ne oldu şimdi? Dur sayalım

-Kötü topçu

-Overrated

-Kaptanlığı kaldıramıyor

Yavaş yavaş özel hayata da kayar.

Çok yazık olacak bu kadro yapısıyla diye 2 ay önce yazdım

Ruhlu taraftarlar sizi, olayları bodoslama anlayıp nedenlerine bakmayan, hayasızca iftira atabilen taraftarlar sizi...

Hocasını satmışmış. Ulan arkadaş bir kere de sadece sahadaki oyununu yorumlayın be, yeter!

Kötü oynadı evet. Özellikle İkinci yarının başından 65'lere kadar baya kötüydü. Hatta diyelim ki rezil rüsva, berbattı.

Şimdi maçtaki pozisyonlarımıza bakalım

-Arda'nın sağ çizgide rakibini geçip içeri çevirdiği top, Mustafa vuramamıştı sanırım

-Arda'nın çok güzel pasında golü atan Aydın.

Başka???

Fazla söze gerek yok sanırım

gol pasimi ?

siz nasil mac seyrediyorsunuz

defanstaki adamin gogsune atti o topu ama arkadas yerde surunmeyi tercih etti

siz bunlari asist diye gordukce oda sistikce siser

birakin sagi siluda mactaki performansini degerlendirin artik

rezil oynadi hala agziniz buzuluyor bunu soyleyemiyorsunuz.

serdar ozkan kadar oynadi dun iste o kadar

olumune koruyacaginiza bi gercekci olun
  10. 27.08.2010, 13:22 Mesaj #8680
  11. 27.08.2010, 13:23 Mesaj #8681

hiç sevmedim şu çocuğu içten pazarlıklı birisi, lincoln'ü, elano'yu, dos santos'u yedi muhtemelen yeni gelecek isimli bir oyuncuyu daha yiyecek, egosu tavana vurmuş, takımını her an yüzüstü bırakabilecek kapasitede, kaptan gemiyi en son terkeder ama bu havaalanına iner inmez özel taksiyle kaçıyor...
  12. 27.08.2010, 13:24 Mesaj #8682

Serdar_Burak, post: 1595014 Nickli Üyeden Alıntı

gol pasimi ?

siz nasil mac seyrediyorsunuz

defanstaki adamin gogsune atti o topu ama arkadas yerde surunmeyi tercih etti

siz bunlari asist diye gordukce oda sistikce siser

birakin sagi siluda mactaki performansini degerlendirin artik

rezil oynadi hala agziniz buzuluyor bunu soyleyemiyorsunuz.

serdar ozkan kadar oynadi dun iste o kadar

olumune koruyacaginiza bi gercekci olun

Top geçtikten sonra düştü o. Tahmin ettim senin bunu yazacağını. Pas geçmişti adam düştüğünde. Arda'nın o pası atamayacağını düşünüyosan hiç konuşmayalım zaten

Ayrıca kötü oynadı dedim, ama maçtaki pozisyonlarını hep o hazırlamış. Onu sen gör önce ARda'ya sallamadan.

Berbat,rezil diye yazmışım bak. Oku!
  13. 27.08.2010, 13:25 Mesaj #8683

Gol pası da dememişim çok güzel pası demişim ayrıca. Türkçe'de problem var aga. Bari düzgün alıntılasaydın
  14. 27.08.2010, 13:25 Mesaj #8684

Ahmet Özgün Güven, post: 1595012 Nickli Üyeden Alıntı

Onunla alakası yok. Hakan Şükür açıklamıştı, Arda o sezon sonu kesin gidiyordu avrupaya bırakın beni falan da demiş. Sonra Adnan Polat kandırdı Başkan yıllık 5 milyon euro bile verirdi kanımca, böyle kalkan parayla satın alınmaz zira. Örneğin bir sonraki maçta tepki Arda'ya gösterilir Adnan Polat'a değil. Akıllı iş yapmış. Gençte, uzun vadeli yatırım.

Adnan Polat'ın kalkanları çok zaten. Arda'sı var, Sezgin'i var, Rijkaard'ı var. Haldun'u vardı.

Ama gelgelelim Arda Turan 66 numarasıyla oynadığı topu oynamıyor. Bu da bir gerçek bence.

2009 Ekim'indeki kaybettiğimiz Bosna maçı sonrası ortalarda yok.
  15. 27.08.2010, 13:27 Mesaj #8685

Yunus Emre Çayırlı, post: 1595044 Nickli Üyeden Alıntı

Adnan Polat'ın kalkanları çok zaten. Arda'sı var, Sezgin'i var, Rijkaard'ı var. Haldun'u vardı.

Ama gelgelelim Arda Turan 66 numarasıyla oynadığı topu oynamıyor. Bu da bir gerçek bence.

2009 Ekim'indeki kaybettiğimiz Bosna maçı sonrası ortalarda yok.

O saatten itibaren Galatasaray'da yok zaten

Yukarı Git