1. 27.08.2010, 13:28 Mesaj #8686
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Tamer İpekgul, post: 1595052 Nickli Üyeden Alıntı

O saatten itibaren Galatasaray'da yok zaten

Harbiden öyle yahu
  2. 27.08.2010, 13:31 Mesaj #8687

Okan Çelik, post: 1594695 Nickli Üyeden Alıntı

Onur ne saçmalıyorsun yahu? Burda Ardaya söven herkes en az senin kadar Arda'ya tapıyor. ''Bir tek ben biliyorum'' mantığından hakikaten vazgeç. Serhattan en büyük farkın o adam gibi savunabiliyor kendini her şeyi Messi'ye çekip örnek vermiyor. Serhatçılık, Oğuz Serdarcılık oynamaya gerek yok, bu 1.

Arda konusuna gelelim. Arda'nın o ''66'' ile aynı olduğunu düşünüyorsan göz doktoruna gitmelisin. Her maçı izliyorum, Arda'da müthiş bir düşüş var işte gayet açık ve net. İlk çıktığı zamanda 3lü markaj oluyordu, 3'ünü de yatırıp kaldırıyordu. Ve eminim o zaman daha fazla sorumluluk alıyordu Arda. Şimdi bıraksalar da gitsem mantığıyla hareket ediyor sadece.

2 sezondur dikkatimi çeksede malzeme vermemek, saçmalamamak için söylemedim lakin yüz ifadesi bile belli ediyor herşeyi. Eskiden gülerek, zevk alarak oynayarak adam, şimdi bildiğin somurtuyor, sağa sola öfke saçıyor. Dediğim gibi hala çok seviyorum Arda'yı ama koskaca Galatasaray kulübü, galatasaray taraftarı, teknik ekibi tutup Arda'nın nazını çekecek durumda değil. Milli takımda müthiş oynayıp, zevk alarak oynayıp, bu takımda somurtmanın lüzumu yok. İstemiyorsan gidebilirsin. Fener'de dahil buna.

Burda Arda'ya sövenlerin art niyeti yok Onur. Arda bizim kız arkadaşımızı falan elimizden almadı. Sadece ondaki değişimi fark ediyoruz ve bizi bu üzüyor.

66 numaralı Arda şuanki Ardadan bırakın daha iyisi daha kötüydü.Yetenek olarak değil tabiki oyun zekası şut vs.Arda 66 numaralı formasıyla bu kadar Asist yapıp oyuna katkı sağlıyamıyordu.Sezonda 5-6 gol atıyordu daha şimdiden 3 golü var mesela.Kaldıki o dönem takım olarak şuanki halimizden çok daha iyiydik.

Yani ne bekliyorsunuz Ardadan önce şunu anlayalım.Takımda Arda Neill Baros dışında dün vasat oynayan bir adam bile yoktu tek başına ne yapabilir?Pes mi sanıyorsunuz bu oyunu orta sahadan topu alsın 5 kişiyi çalımlasın Barosa pas atsın felan?Neden Messi örneğini veriyorum çünkü Ardanın mevkisinde olan dünyanın en iyi oyuncusu kendisi.

Aynı olay C.ronaldo içinde geçerli mesela.Siz takım müthiş top oynarken Ardaya sallamıyorsunuz takım rezalet oynarken Ardayı eleştiriyorsunuz.Ayrıca sevdiğiniz felanda yok Ardayı iyiyken herkes sever, dost kötü günde belli olur misali.

''Milli takımda müthiş oynayıp, zevk alarak oynayıp, bu takımda somurtmanın lüzumu yok. İstemiyorsan gidebilirsin. Fener'de dahil buna. ''

Sence neden böyle?Diğer oyuncularımızın kötü olmasından top alamamasından olmasın?Suratı gülmüyor felan diyorsun takım kötü eleniyoruz gülse şuna bak takım eleniyo sırıtıyo rahatlığa bak yazıcak adamlarda ilk sizsiniz.
  3. 27.08.2010, 13:31 Mesaj #8688

Ahmet Özgün Güven, post: 1595043 Nickli Üyeden Alıntı

Gol pası da dememişim çok güzel pası demişim ayrıca. Türkçe'de problem var aga. Bari düzgün alıntılasaydın

evet guzel pas demis olman beni haksiz cikardi

gecelim bunlari

sagini solunu esini numarasini elestiren kim varsa sizde ayni zarari veriyorsunuz

sansa attigi pasa bile guzel pas diyebilmen inanilmaz

defans adaminin gogsune atilmis topa guzel pas diyorsunya helal olsun

bizde biliyoruz takimda baska turk iyi oyuncu olmadigini

ama sizin gibi olumune gozu kor bakmiyoruz hic birseye
  4. 27.08.2010, 13:34 Mesaj #8689

Geçmişte Arda'yı seven ve hep savunan birisi olarak.Bu yıl Arda, gözümde hiçbir değeri olmayan bir oyuncudur.Şu anda satılsa umrumda olmaz.Ne yaparsa yapsın artık.
  5. 27.08.2010, 13:34 Mesaj #8690

Serdar_Burak, post: 1595082 Nickli Üyeden Alıntı

evet guzel pas demis olman beni haksiz cikardi

gecelim bunlari

sagini solunu esini numarasini elestiren kim varsa sizde ayni zarari veriyorsunuz

sansa attigi pasa bile guzel pas diyebilmen inanilmaz

defans adaminin gogsune atilmis topa guzel pas diyorsunya helal olsun

bizde biliyoruz takimda baska turk iyi oyuncu olmadigini

ama sizin gibi olumune gozu kor bakmiyoruz hic birseye

Serdar, problem çıkartma. Defans adamının göğsüne falan atmadı topu. Pası atan adam Barış değil. Oyununu eleştir de herşeyine b.k atmana gerek yok. Ayrıca kötü dedim 46-65 arası baya kötü dedim. Rezil dedim. Berbattı. Ne diyeyim daha. Allah seni kahretsin Arda! Ne biçim topçusun? Bank Asya'da oynayamazsın! Antrenörünü satıyorsun!

Tamam, tatmin oldun mu?

Kötü diyoruz, yine beğenmiyor adamlar yahu
  6. 27.08.2010, 13:34 Mesaj #8691

Tamer İpekgul, post: 1595052 Nickli Üyeden Alıntı

O saatten itibaren Galatasaray'da yok zaten

O saatten itibaren Ahmet Özgün Güven ile Tamer İpekgül meydanda zaten.

Arda OUT

Ahmet-Tamer IN
  7. 27.08.2010, 13:35 Mesaj #8692

Arda ağladı

Cim-Bom’un son dakika golüyle UEFA Avrupa Ligi’ne dramatik bir şekilde veda etmesi kaptan Arda Turan’ı adeta yıktı.

Maçtan sonra büyük bir üzüntü yaşayan sarı-kırmızılı futbolcu soyunma odasında gözyaşlarını tutamadı.

Maçtan sonra büyük bir üzüntü yaşayan sarı-kırmızılı futbolcu soyunma odasında gözyaşlarını tutamadı.

Arda ağladı - Milliyet.com.tr
  8. 27.08.2010, 13:36 Mesaj #8693

Erim Valo, post: 1595102 Nickli Üyeden Alıntı

Geçmişte Arda'yı seven ve hep savunan birisi olarak.Bu yıl Arda, gözümde hiçbir değeri olmayan bir oyuncudur.Şu anda satılsa umrumda olmaz.Ne yaparsa yapsın artık.

.
  9. 27.08.2010, 13:39 Mesaj #8694

Serdar_Burak, post: 1595014 Nickli Üyeden Alıntı

gol pasimi ?

siz nasil mac seyrediyorsunuz

defanstaki adamin gogsune atti o topu ama arkadas yerde surunmeyi tercih etti

siz bunlari asist diye gordukce oda sistikce siser

birakin sagi siluda mactaki performansini degerlendirin artik

rezil oynadi hala agziniz buzuluyor bunu soyleyemiyorsunuz.

serdar ozkan kadar oynadi dun iste o kadar

olumune koruyacaginiza bi gercekci olun

Vallahi haklısın Arda bu şişirmeleri yapmasın artık.

Ancak olayın kayıtlara asist geçtiğine de şüphe yok. Arda öyle pis pas attı ki rakibin dizleri çözüldü. (Breh.)
  10. 27.08.2010, 13:42 Mesaj #8695

Yıldız oyunculuk ve kaptanlık, takım kötü oynayınca eleştirilmeyi de sağlıyor. Bunu her profesyonel bilmeli.

"Benim suçum yok ki", piskozunda yapılan somurtmalar olayı hep daha kötüye sürükledi ne yazık ki...
  11. 27.08.2010, 13:46 Mesaj #8696

Bu adamın en basit suçu:

Zaten bizim takımdaki adamlar panik futbolcular.Sadece topu ayağında aldığında değil, genel anlamda hep panik halinde oynayan adamlar.Bu takımda böyle adamlar varken duygularını kontrol etmeyi hala öğrenemeyip, maçın gergin ve stresli geçmesinde hep başrol oynuyor.

Bu adam kaptan.Takımı sakinleştirmesi gereken adam olması lazım iken.Nerde bi olay görsem bakıyorum Arda'da olay içinde.Yahu azıcık sakin olsan ölücek misin?Hırslı olmak demek hakemin her hareketine bağırmak,gidip rakip futbolcuyla kavga etmek değildir.Bunu öğrenemediysen hala, niye vermiyorsun kaptanlığı geri?
  12. 27.08.2010, 13:47 Mesaj #8697

Abdullah TAŞAN, post: 1595165 Nickli Üyeden Alıntı

Yıldız oyunculuk ve kaptanlık, takım kötü oynayınca eleştirilmeyi de sağlıyor. Bunu her profesyonel bilmeli.

"Benim suçum yok ki", piskozunda yapılan somurtmalar olayı hep daha kötüye sürükledi ne yazık ki...

Türkiye'deki tek yıldız oyuncu Arda mı Abdullah Abi?

Ntvspor geçen bursa maçının akabinde barca-sevilla maçının özetlerini koyup "Messi-Arda" kıyası yaptı Sergen'le.

Nedir yani bu? Taraftar bunları baz alıyor eleştirirken.

Stoch yıldız değil mi? Quaresma var? Guti var onlarla kıyaslayın bir kez de!

Şampiyonlar liginden, avrupa liginden elendi fenerbahçe hiçbir fenerli oyuncu Arda kadar konuşulmadı. Alex dahil.

Sanki tek problemimiz Arda'ymış, o giderse sorunlar çözülecekmiş gibi bir ortam yaratılıyor. Çok bariz bu. Ben ve birkaç kişi de bu oyuna karşı gelmeye çalışıyoruz kendi çapımızda. Elbette yıldız oyuncu, sorumluluğu büyük, eleştirilecek ama biraz adalet lazım...
  13. 27.08.2010, 13:48 Mesaj #8698

Ağlamakla, sızlanmakla Galatasaraylı olunmuyor. Bunu anlaması gerekir. Ağlamak yerine, yapıcı çözümler, kriz anında takımı iyice çökertecek hamleler yapmak yerine, yararlı işler yapmalıdır. Takım yenilince, bir kaptan olarak ayrı araçla dönerse, bu işler çözülmez. Kaptanlık şu olaydan sonra kendisinden alınmalı. Yönetim hata yapar yoksa. Öyle Rijkaard'ın karşısında durmakla bir yere gelinmeyeceğini anlaması gerekir.

14. 27.08.2010, 13:49 Mesaj #8699

Yunus Emre Çayırlı, post: 1595108 Nickli Üyeden Alıntı

O saatten itibaren Ahmet Özgün Güven ile Tamer İpekgül meydanda zaten.

Arda OUT

Ahmet-Tamer IN

Daha önce demiştim Ahmet ile ben Arda tarafından yerleştirildik bu siteye. Hatta ben adminliği bıraktığımda tırnaklarımı çekti, 1 saat boyunca bir damacanadan yavaş bir şekilde başıma su damlattı. Çok işkenceler çektim, sonra geri döndüm adminliğe.
  15. 27.08.2010, 13:50 Mesaj #8700

Erim Valo, post: 1595196 Nickli Üyeden Alıntı

Bu adamın en basit suçu:

Zaten bizim takımdaki adamlar panik futbolcular.Sadece topu ayağında aldığında değil, genel anlamda hep panik halinde oynayan adamlar.Bu takımda böyle adamlar varken duygularını kontrol etmeyi hala öğrenemeyip, maçın gergin ve stresli geçmesinde hep başrol oynuyor.

Bu adam kaptan.Takımı sakinleştirmesi gereken adam olması lazım iken.Nerde bi olay görsem bakıyorum Arda'da olay içinde.Yahu azıcık sakin olsan ölücek misin?Hırslı olmak demek hakemin her hareketine bağırmak,gidip rakip futbolcuyla kavga etmek değildir.Bunu öğrenemediysen hala, niye vermiyorsun kaptanlığı geri?

Bursaspor maçı içinde hiç bağırmıyor, karşı çıkmıyor diye eleştiriyorlardı

Yukarı Git