1. 27.08.2010, 13:51 Mesaj #8701
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Ayrıca paşamız, Sabri dışındaki tüm futbolcuların katıldığı bugünkü antrenmana da katılmamış, teknik heyetten izin alarak. Büyüksün kaptan!
  2. 27.08.2010, 13:52 Mesaj #8702

Tamer İpekgul, post: 1595225 Nickli Üyeden Alıntı

Bursaspor maçı içinde hiç bağırmıyor, karşı çıkmıyor diye eleştiriyorlardı

Onu ben söylemedim.Bana deme bunu
  3. 27.08.2010, 13:53 Mesaj #8703

Abdullah TAŞAN, post: 1595165 Nickli Üyeden Alıntı

Yıldız oyunculuk ve kaptanlık, takım kötü oynayınca eleştirilmeyi de sağlıyor. Bunu her profesyonel bilmeli.

"Benim suçum yok ki", piskozunda yapılan somurtmalar olayı hep daha kötüye sürükledi ne yazık ki...

kimse kalkip ardaya kaptanlik mukemmel oynayip takimi kurtarmak degildir demiyormu

bu kadarmi aciziz hicmi akilli adam yok etrafinda

demek ya saksakcilar ya sallayanlar var etrafinda bu arkadasta degerlerini oturtamamis

kewell baros her maci kurtariyor diyemi seviliyor bir baksin

kewell ligin yarisinda yok

ama kaptan dedigin adam macta rezil oynasa bile taksiyle donmez evine

kewell baros gibi mac icinde psikolojik destek verir yanindakilere

hic mi mac izlemedin takim bilmezsin

birak su maclari kurtarma stresini

takim zaten rezil sen akilli ol atacagin iki pas iki golden daha onemli be kardesim takimda yarattigin mac ici sinerji

ama nerdeeeeeeee mac gitti tepki gelecekya

bin taksiye git evine hem ilk de degil bu

kusura bakma ama ben olsam takimda bende seni kaptan yerine koymam

adnan baskan sanada ayri bravo her krizi mukemmel yonettigin gibi bu cocuguda emellerine alet ettin

kariyer planlamasini guzel yaptigin belli
  4. 27.08.2010, 13:54 Mesaj #8704

Tamer İpekgul, post: 1595216 Nickli Üyeden Alıntı

Daha önce demiştim Ahmet ile ben Arda tarafından yerleştirildik bu siteye. Hatta ben adminliği bıraktığımda tırnaklarımı çekti, 1 saat boyunca bir damacanadan yavaş bir şekilde başıma su damlattı. Çok işkenceler çektim, sonra geri döndüm adminliğe.

Çok üzüldüm gerçekten. Arda'yı kınıyorum, kaptanlık bu mudur yani? Tırnakçı olsun bundan sonra lakabı.
  5. 27.08.2010, 13:59 Mesaj #8705

Umarım gider transfer sezonu bitmeden kurtarsın kendini.Bizde Arda olmadan her maç galip geliriz.
  6. 27.08.2010, 14:06 Mesaj #8706

Onur Küçüksöz, post: 1595212 Nickli Üyeden Alıntı

Ağlamakla, sızlanmakla Galatasaraylı olunmuyor. Bunu anlaması gerekir. Ağlamak yerine, yapıcı çözümler, kriz anında takımı iyice çökertecek hamleler yapmak yerine, yararlı işler yapmalıdır. Takım yenilince, bir kaptan olarak ayrı araçla dönerse, bu işler çözülmez. Kaptanlık şu olaydan sonra kendisinden alınmalı. Yönetim hata yapar yoksa. Öyle Rijkaard'ın karşısında durmakla bir yere gelinmeyeceğini anlaması gerekir.

Ben hala kendime gelemedim Abi.Kolay mı böyle konuşmak?
  7. 27.08.2010, 14:09 Mesaj #8707

Bugun izin alıp antremana katılmamış.Hadi malzemede verdim sallamaya devam.
  8. 27.08.2010, 14:10 Mesaj #8708

Deniz Özer, post: 1595361 Nickli Üyeden Alıntı

Ben hala kendime gelemedim Abi.Kolay mı böyle konuşmak?

Biz taraftarız. Kendimize gelemeyiz, üzülürüz, yorum yapamayacak hale gelebiliriz. Ancak o bir kaptandır. Kaptan olarak o otobüse binip, takım arkadaşlarının yanında olması bir kuraldır, görevdir, zorunluluktur. Galatasaray gibi bir kulüpte bunu yapan kaptan olmamalıdır. Bu kadar net.
  9. 27.08.2010, 14:10 Mesaj #8709
  10. 27.08.2010, 14:11 Mesaj #8710

Onur ALBAKAR, post: 1595392 Nickli Üyeden Alıntı

Bugun izin alıp antremana katılmamış.Hadi malzemede verdim sallamaya devam.

Bakın Arda'yı beğenirim, severim. Ancak körü körüne de sevip, hatalarını görmezden gelemem. Keşke şu hataları yapmasa da, kaptanlığa layık olsa. Ancak şu an kaptanlığı layıkıyla yaptığına inanmıyorum. Düzelirse, başımın üstünde yeri vardır, o ayrı.
  11. 27.08.2010, 14:13 Mesaj #8711

Onur Küçüksöz, post: 1595394 Nickli Üyeden Alıntı

Biz taraftarız. Kendimize gelemeyiz, üzülürüz, yorum yapamayacak hale gelebiliriz. Ancak o bir kaptandır. Kaptan olarak o otobüse binip, takım arkadaşlarının yanında olması bir kuraldır, görevdir, zorunluluktur. Galatasaray gibi bir kulüpte bunu yapan kaptan olmamalıdır. Bu kadar net.

Kaptan gözyaşı döküyor ama.Hiç umursamaz takılanları ne yapacağız?
  12. 27.08.2010, 14:13 Mesaj #8712

Takım otobüsüyle gitmemesinin mantıklı bi açıklaması olamaz yalnız.Arda'yı biz de seviyoruz,sadece siz seviyormuşsunuz gibi yapmayın şunu.

Bi daha düşündüm,Ayhan'ın havalimanında "dışarda seyirci var mı " deyişi geldi aklıma,bu çocuk hiç ifadesiz bi biçimde arabaya atladı gitti,morali inanılmaz bozulmuş olabilir,çünkü sezon öncesi çok sözler verdi taraftara,takım otobüsünde yüz yüze gelmek istemediği oyuncular olabilir.

Zorluyorum bak sınırlarımı,mantıklı da geldi şimdi.
  13. 27.08.2010, 14:22 Mesaj #8713

aslında şu an arda pek umrumda değil gs bu çıkmazdan nasıl kurtulacakkk
  14. 27.08.2010, 14:26 Mesaj #8714

Onur Küçüksöz, post: 1595235 Nickli Üyeden Alıntı

Ayrıca paşamız, Sabri dışındaki tüm futbolcuların katıldığı bugünkü antrenmana da katılmamış, teknik heyetten izin alarak. Büyüksün kaptan!

paşamız çok üzgün, napsın uğraştı uğraştı debelendi olmadı. e tabi doğal olarak morali bozuldu çocukcağızın bugünde antremana çıkmayıversin nolcak, çok görmeyin paşamıza. hatta ben t.direktör olsam yorulmasın diye antreman da yaptırmam paşamıza. ne gereği var. antremanlı olsada sahada yürüyor olmasa da. e çocuğu neden yoralımki. zaten hepimizden daha çok galatasaraylı bu garibim gitmeyin üstüne, başımızda kaptan olarak sahaya çıksın varlığı yetiyor, şaka bi yana bu adamı artık yola getirmek zor arkadaşlar. arkasında nasıl ve ne gibi bir güç var bilmiyorum ama kendini takımdan da hocadan da başkandan da üstün görüyor. allah tez zamanda ya ıslah etsin ya da başımızdan defolup gitmesini nasip etsin.çünkü dün maçta bi taç için resmen kendini attrırıyordu hakem sağolsun kıyak geçti,paşamıza.
  15. 27.08.2010, 14:30 Mesaj #8715

İçeriğini bilmediğimiz bir antrenman haberi nasıl etki yaratıyor baksanıza...

Bilimsel olarak incelenmeli Arda olayı.

Stockholm Sendromu gibi belki isim babası bile olur psiklojik vak'anın. "Arda Sendromu".

Bu nefret neden kaynaklanıyor, kaynağına inmek isterdim, bir çalışma yapacak olsam.

Adnan Polat'ı da bir kez daha tebrik ediyorum.

Yukarı Git