1. 27.08.2010, 14:58 Mesaj #8731
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Yunus Emre Çayırlı, post: 1595836 Nickli Üyeden Alıntı

Tüm takım, takım otobüsü ile havalimanından ayrılırken, takımın Kaptan'ının taksiye binip gitmesine nasıl bir yorum getiriyorsunuz? Baros'undan Neill'ına, Ayhan'ından Sarp'ına herkes takım otobüsü ile Florya'ya gidiyor, takımın Kaptan'ı takside. Ne güzel.

Bu hareket bence de yanlış. Galatasaray 'ın kaptanlığı ağırdır, onu taşıması lazım. Bir tek Arda üzülmüyor, ayıp etmiş.
  2. 27.08.2010, 14:59 Mesaj #8732
  3. 27.08.2010, 15:01 Mesaj #8733

Onur ALBAKAR, post: 1595866 Nickli Üyeden Alıntı

Otobüs şöförü almamış , buranın kaptanı benim demiş.

Çok iyiydi lan bu.
  4. 27.08.2010, 15:01 Mesaj #8734

Yunus Emre Çayırlı, post: 1595836 Nickli Üyeden Alıntı

Tüm takım, takım otobüsü ile havalimanından ayrılırken, takımın Kaptan'ının taksiye binip gitmesine nasıl bir yorum getiriyorsunuz? Baros'undan Neill'ına, Ayhan'ından Sarp'ına herkes takım otobüsü ile Florya'ya gidiyor, takımın Kaptan'ı takside. Ne güzel.

komplo teorisine gerek yok

tabiiki uzuntusunun buyuk etkisi var bu harekette

analiz soyle yapilmali

her uzntusunde boyle yanlis yakismayan sekilde davranacaksa vay halimize

takimdaslik yukaridan asagiya empose edilen birsey degildir

asagidan yukariya gider

ne ardanin ne yonetimin sucu bu

bir kadroda takimdaslik yoksa bunun tek cozumu kadro degisimidir yani takimdas olacak insanlari degistirmek zorundasin, bunun disindaki tum eylemler komedidir, en kiytirik takim sporunun icinde olan herkes bilir bunu

ha takimdaslik basari icin sartmi bence hayir

ama o kadar profesyonellik bizim pazarda ne arar
  5. 27.08.2010, 15:01 Mesaj #8735

Oturdum dün gece, kendisi hakkında burda yazılan eski yazıları okudum. Herkes ne kadar memnun böyle bir genç yeteneğe sahip olmaktan. Yaptığı çalımlar, attığı goller nasıl da konuşulmuş. Fatih terim kampa aldı, Hagi'de oynattı bu adam adam olacak beyler havası o kadar hakim ki. Nitekim oldu da. Arda turan, oldu.

Bu noktada kendisine müthiş bir imkan verildi; "Bak Arda" dendi, "süper oynuyorsun, gençsin, taraftar sana sahip çıkıyor, senin için çıldırıyor, Galatasaray'da efsane olman için al sana imkan, seni kaptan yapıyoruz."

Ne olduysa bundan sonra oldu. Kaptanlığı iyi yapamaması, karakter meselesi, tecrübesizlik de var tabi ama giderilir. Fakat Arda, kendine verilen bu imkanı "sağol abi, sizi mahçup etmeyeceğim" olarak değelendirmek yerine, "vay babayın kemiği kaptan da oldum dağılın lan!" diye değerlendirdi. Kız arkadaşı, magazin haberleri, kafasına göre tavırlar, "ben bu halimle avrupanın tozunu attırırım düşünceleri" , taraftarı onu çok sevmesine rağmen zaman zaman onlarla atışması, Arda'nın yavaş yavaş Galatasaray için sonunu getirdi.

Su seni seven taraftara yazık be Arda!

ne için ağlıyorsun Arda?

sahada varlık gösteremediğin için mi?

sahibi olduğun kaptanlığın gerektirdiği liderlik vasfına sahip olamadığın için mi?

maç sonraları kulüp otobüsüne binmek yerine takımdan kopup eve gittiğin için mi?

moralin bozuk olduğu gerekçesiyle idmanlara çıkmadığın için mi?

sahi sen ne için ağlıyorsun Arda? !
  6. 27.08.2010, 15:01 Mesaj #8736

Onur ALBAKAR, post: 1595866 Nickli Üyeden Alıntı

Otobüs şöförü almamış , buranın kaptanı benim demiş.

Sökmez öyle havalar otobüs dolmuş şoförlerine, levyeyi alıp kovalamış Arda'yı

Şaka bir yana doğru bir hareket değil. Herkes gibi takım otobüsüyle gelmesi gerekirdi.
  7. 27.08.2010, 15:06 Mesaj #8737

Arda liderlik vasfına sahip değilse futbol izlemeyin siz daha. Messi de bile yok o vasıf, oynadığı takımın lideri Xavi. Milli takımın kaptanı Emre'de yok o vasıf, o takımı yönlendiren de Arda. Kafayı kullanıp biraz dikkatli izlemek yeterli, e tabi Arda'ya yapılan hakaretler almış başını gitmiş.
  8. 27.08.2010, 15:11 Mesaj #8738

Sertaç Murat Kılıç, post: 1595923 Nickli Üyeden Alıntı

Arda liderlik vasfına sahip değilse futbol izlemeyin siz daha. Messi de bile yok o vasıf, oynadığı takımın lideri Xavi. Milli takımın kaptanı Emre'de yok o vasıf, o takımı yönlendiren de Arda. Kafayı kullanıp biraz dikkatli izlemek yeterli, e tabi Arda'ya yapılan hakaretler almış başını gitmiş.

Bu ne demek Sertaç Bey ? Anlam veremedim bir türlü
  9. 27.08.2010, 15:13 Mesaj #8739

Kim hakaret ediyor?
  10. 27.08.2010, 15:16 Mesaj #8740

Takım orta sahayı geçemezken bir pozisyon bulamazken topu alıp 5 kişiyi çalımlayıp gol atmasını bekliyor taraftar.Böyle birşey olmayacak boşuna beklemeyin.Sorunun takımda olduğu açık milli takımdaki maçlarda neden iyi oynuyor o zaman?
  11. 27.08.2010, 15:17 Mesaj #8741

Arda nın yaptığı kabul edilemez artık kaptanlığı kesinlikle geri alınmalı sırf bu olay yüzünden değil 2 yılda bunu bize kanıtladı.
  12. 27.08.2010, 15:19 Mesaj #8742

biz izlemeyelim ok de o takimin kaptani ne messi ne xavi bildigin puyol

liderlik yesil cimler ustunde degil sadece
  13. 27.08.2010, 15:20 Mesaj #8743

Onur ALBAKAR, post: 1596001 Nickli Üyeden Alıntı

Takım orta sahayı geçemezken bir pozisyon bulamazken topu alıp 5 kişiyi çalımlayıp gol atmasını bekliyor taraftar.Böyle birşey olmayacak boşuna beklemeyin.Sorunun takımda olduğu açık milli takımdaki maçlarda neden iyi oynuyor o zaman?

Tamam da bu takım otobüsünden ayrı bir taksiyle gitme hakkı vermez Arda 'ya. Sen takımın kaptanıysan ilk sen bineceksin otobüse ki senin takımın olduğuna önce takım inansın. Bak Arda 'yı savunan biri olarak söylüyorum. Çünkü çok karışıyor bugünlerde her haltı eleştirenle sahip çıkanlar.
  14. 27.08.2010, 15:22 Mesaj #8744

Onur ALBAKAR, post: 1596001 Nickli Üyeden Alıntı

sizn geceniz sabaha karsiniz benim aksamimda hep forumdaydim kimse ardaya birsey demiyordu genelde

taki kendi mac sonrasi sacmaliklar hatalar yapana dek

onun icin kimse kimseyi suclamasin
  15. 27.08.2010, 15:27 Mesaj #8745

Refik Akkülah, post: 1596050 Nickli Üyeden Alıntı

Tamam da bu takım otobüsünden ayrı bir taksiyle gitme hakkı vermez Arda 'ya. Sen takımın kaptanıysan ilk sen bineceksin otobüse ki senin takımın olduğuna önce takım inansın. Bak Arda 'yı savunan biri olarak söylüyorum. Çünkü çok karışıyor bugünlerde her haltı eleştirenle sahip çıkanlar.

Ben o olayda haklı demedim zaten.Ancak adama çok yükleniliyor haksız yere.Yaşadıklarını kaldıramaması normal.

Yukarı Git