1. 27.08.2010, 16:19 Mesaj #8761
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Sertaç bana rep versene Hiç repim yok sanırım.
  2. 27.08.2010, 16:42 Mesaj #8762

insallah su 4 gün icinde arda bi takima satilir bunu cok istiyorum kücük büyük takim farketmez bi takima satilsin kurtulsun cocuk her mactan sonra sallanacak baska biri bulunur nasil olsa
  3. 27.08.2010, 16:45 Mesaj #8763

Mehmet Zincir, post: 1596758 Nickli Üyeden Alıntı

insallah su 4 gün icinde arda bi takima satilir bunu cok istiyorum kücük büyük takim farketmez bi takima satilsin kurtulsun cocuk her mactan sonra sallanacak baska biri bulunur nasil olsa

İnşallah satılır. Bu tavırları Avrupa'da tekrar etmeye çalışırsa kadro dışı kalır. Bugün izinli neden? Sakat değil anlayacağınız kafa izni bu ne güzel değil mi! Takımın ağası mı bu adam? Her maç tavırlar bilmem neler sahada problem, saha dışında problem satılsın çünkü 2 yıldır tak etti artık.
  4. 27.08.2010, 16:52 Mesaj #8764

Eyüp Has, post: 1596474 Nickli Üyeden Alıntı

Kötü dönemlerde sürekli bir yerden vurmamak önemli haklısınız. Ancak kötü dönemlerde sürekli bir yerden insanların vurmasına sebep olabilecek hareketler yapmamak da önemli. Dünkü sonuçlardan sonra gerek burada gerek Antu'da neredeyse kardeş ilan edilecektik. Anlatmaya çalıştığım kötü günler, birlik beraberlik günü, kenetlenme günüdür. Zaten buradaki olumsuz yorumların çoğu da sabah ki taksi olayından sonra yazıldı. Benim ve arkadaşların büyük bir çoğunluğunun tepkisi de buna. Yoksa düne kadar Arda'nın kaptanlığı konusunda çok da olumsuz yorumlar yoktu. Ya da ben öyle biliyorum.

Rep konusuna gelince ilk defa denedim. Oluyormuş

Dünden öncesini okuma(ma)nızı öneririm.Zira sabır denen taş paramparça olabilir.

Ahmet Özgün Güven, post: 1596579 Nickli Üyeden Alıntı

Sertaç bana rep versene Hiç repim yok sanırım.

Admin rep verince rep patlaması yaşıyor üyeler. Bu yüzden, başka türlü halledeceğim o işi.
  5. 27.08.2010, 16:54 Mesaj #8765

2 sezon once ne yazdiysam aynisi. Ardada ne bu takimi yonetecek, ne kaptanlik yapacak ne zeka ne karakter var.
  6. 27.08.2010, 17:06 Mesaj #8766

Ahmet Özgün Güven, post: 1596463 Nickli Üyeden Alıntı

Kaptanlık üzerinden yapılan eleştirlerden bahsediyorum. Sabri kaptan mıydı?

Ayrıca hem Hakan Şükür'ün hem de Sabri'nin performansları çok düştü protestolar yüzünden. Sabri kalitesinin çok çok altında oynadı. Kral da uzun süre gol atamadı sırf o baskı yüzünden. Marifetmiş gibi söylüyorsun bir de.

hakan ozel hayatinda milyon sey basina gelse bile tek dusen performansiydi

bir gun kaptanligi elinden alinsin diyen oldumu? (bu arada kaptanligi almak cozum degil zaten suan)

hala yanlis yerdesiniz., kotu oynasin banane yahu topu topu kotu oynamis olur

barcelonain kaptani takimdaki en gosterissiz adami. sen kaptanliktan bahsediyorsun al sana ornek

yok kustum ben oynamam ile bu dedigim arasinda cok fark var

dedigim gibi krala yapilanlarin onda biri yapilmadi bu cocuga hic kendiniz kandirmayin

yasiniz kac bilmiyorum ama benim her maca gittigim donemlerdir, dun gibi hatirlarim herseyi.

hakana yapilanlar ardaya yapilmis olsa dogru oranti yaparsak tunel kazip kacmasi lazim 90 dakkanin baslama duduguyle.

zamaninda kotu oynarken elestirmezseniz olacagi budur

o zamanda uyariyordum ama dinlemediniz.

simdi bunlari tartisirsiniz

bicak kemige dayaninca evet kabul ediyorum kotu oynadi demekle olmuyor bu is ilk kez boyle oynamiyorki

mac boyu hic birsey yapacak gucu yokkende ama bak bir pas atti bilmemne laflarini az duymadik

hala asist yapti diyebiliyorsunuzya ben ona gulerim
  7. 27.08.2010, 18:04 Mesaj #8767

Pazubandı benim için bir teferruattır,Bülent kaptandı ama lider Hagi'ydi,Arda kaptan ama lider Kewell..
  8. 27.08.2010, 18:06 Mesaj #8768

Mehmet Vural, post: 1596558 Nickli Üyeden Alıntı

Arda'ya 10 numara ve kaptanlık büyük geldi. Sahada 10 numara olsaydı Karpaty maçında son dakikada saçma sapan bir gol yemezdik. Doğru düzgün gerçek bir 10 numara topu alır ayağında eveler gevelerdi, arkadaşlarıyla yanlamaya yalandan paslaşırdı ama topu kimseye vermezdi. Arda gerçek bir 10 numara değil sadece sırtında 10 numara yazıyor. Tavırları çirkin, özel hayatı çirkin, kendisine geçilen iltimas çirkin bir taraftar olarak rahatsız oluyorum bu halinden. Takım yenilmiş Arda Turan bugün antremanda yok! Neden? İzinli! Oh maşallah sanki 5 attık bu kadar yüz verilirse olacağı bu. Geçen yıldan kalan bir kalıp "Arda izinli" ama bu aralarda duyulmaya başladı aynen devam yani.

Haha olaya bak ya.

Yediğimiz goldede suçlu Arda çıktı farkettin mi sanmıyorum ama Adamlar santradan sonra topu ileri vurdu pozisyon ve gol oldu.Artık laf sokayımda nasıl olursa olsun mantığı içerindesin.Adamın özel hayatını nerden biliyorsun?Gazetedikilere inanıyorsan diyecek lafım yok.Sözleşmesini uzatmayıp gitseydi keşke yıllık 3 mn euroya Fenere ilk maçtada koyardı bize 3 tane rahatlardınız hepiniz.
  9. 27.08.2010, 18:14 Mesaj #8769

yemin ediyorum Arda o kadar fanatik Galatasarayliki ayni bizim gibi, o da takimin durumunu biliyor kalitesiz oyuncularla oynadigini biliyor, o da icinden A. Sezgin istifa diyordur, transferlerin gelmemesinden cok ama cok uzuluyor, pisikolojik olarak taraftarlarla ayni durumda, dun yan hakeme itirazindan anladim ' icinden yetti artik be takim oynamiyor birde benim yuzde yuz hakli oldugum pozisyonda aut veriyorsun diyordur icinden' Ardanin performansinda dusuluk filan yok ama morali cok kotu, bende olsam cildiririm arkamda Balta, A.Turan, Baris, Sarp, Servet oynasa
  10. 27.08.2010, 18:16 Mesaj #8770

e tabi bir takimda oyuncularin kalitesi arasinda ucurum olursa olacagi budur

bizim turk futbolcusu kaldiramiyor boyle durumlari
  11. 27.08.2010, 18:21 Mesaj #8771

Serdar_Burak, post: 1596998 Nickli Üyeden Alıntı

hakan ozel hayatinda milyon sey basina gelse bile tek dusen performansiydi

bir gun kaptanligi elinden alinsin diyen oldumu? (bu arada kaptanligi almak cozum degil zaten suan)

hala yanlis yerdesiniz., kotu oynasin banane yahu topu topu kotu oynamis olur

barcelonain kaptani takimdaki en gosterissiz adami. sen kaptanliktan bahsediyorsun al sana ornek

yok kustum ben oynamam ile bu dedigim arasinda cok fark var

dedigim gibi krala yapilanlarin onda biri yapilmadi bu cocuga hic kendiniz kandirmayin

yasiniz kac bilmiyorum ama benim her maca gittigim donemlerdir, dun gibi hatirlarim herseyi.

hakana yapilanlar ardaya yapilmis olsa dogru oranti yaparsak tunel kazip kacmasi lazim 90 dakkanin baslama duduguyle.

zamaninda kotu oynarken elestirmezseniz olacagi budur

o zamanda uyariyordum ama dinlemediniz.

simdi bunlari tartisirsiniz

bicak kemige dayaninca evet kabul ediyorum kotu oynadi demekle olmuyor bu is ilk kez boyle oynamiyorki

mac boyu hic birsey yapacak gucu yokkende ama bak bir pas atti bilmemne laflarini az duymadik

hala asist yapti diyebiliyorsunuzya ben ona gulerim

Asist yaptı demiyorum. Yani o amaçla demedim anlaması çok zor herhalde senin için yahu. Tamam Arda kötü ama takımın bütün pozisyonlarını yine o hazırlamış diyorum. Allah aşkına bu kadar zor mu anlamak?

Hakan Şükür'e yapılanlar yapılmasaydı, daha da iyi olurdu.

Sizin gibiler Hakan'a sallarken yine arkasında benim gibiler vardı. Golller gelince hepsi Kralcı oldu.
  12. 27.08.2010, 18:34 Mesaj #8772

Sertaç Murat Kılıç, post: 1596471 Nickli Üyeden Alıntı

Ne yani şimdi, ne dönüyor? Arda'nın bunu bilmesi o taraftara duyduğu güveni ve sevgiyi değiştirsin de takmasın mı hiçbir şeyi? Hiç kimse kusura bakmasın da ben de olsa üzülürüm, formdan düşerim. uA diyleim dünyanın en adi taraftar topluluğu ve ben bunu biliyorum, farketmez. O lafları duymak kolay değildir, her neyse. Zaten sonuç olarak Arda'yı biz ne kadar savunsak da siz onu robot gibi düşünüp, bu tarz şeylere kafa takmadan her maç 90 dakika pres bekliyorsunuz.

"Adi" bir taraftar grubu "uA" öyle mi? Öyle. uA yönetim yalakası. Yönetime bağırmazlar falan filan.

Varan 1: Bursaspor maçı, uA "S...ol git Sezgin, S...ol git!...Oooo Haldun Üstünelll!!, İstifa istifaa Adnan Sezgin istifaaa!, Laaa Laaaa lAaa Abul kader Keita!"

Varan 2: uA yönetim yine yönetim yalakasıdır deyip, niye Polat başkana bağırılmadı. dendi Ve bu yüzsüzlüğü bir şekilde ortaya koyar oldunuz. uA ne yapsa size yaranamadı.

Arda yuhalandı diye, "Adi" bir taraftar grubu "uA" oldu.

uA niye adi bir taraftar grubu oldu? Bunun tek açıklaması, "Arda'nın yuhalanması" tabikie. Tabii "Adi" denilen kısım kaaleye alınmayacak, azınlıkların oluşturduğu şahsiyetler, onları uA dahil, gerçek armaya gönül verenler kaideye almaz. Kendi Misyonunu şöyle belirlemiş arkadaşlar var; "uA'ya salla, Arda'ya sahip çık" ya da bu misyonları çoğaltabiliriz. "Buna salla, buna sahip" çık gibi. Sadece at gözlükleri. Arda'nın kötü futbolunu eleştirmeyenlerin beyninde, noksanlıklarından son derece kaygılarım var. Burada Arda'yı savunan saygı değer üyelerim bana çıksınlar, Arda'yı savunacaklarına "Arda güzel futbol oynuyor" desinler söyleyecek başka sözüm yoktur. Size yemin ederim. O yorumu sadece buradaki arkadaşlara bırakırım. Ama çıksınlar desinler ki, "Arda güzel futbol oynuyor" Hamaset Edebiyatı yapıp, iç boş cümlelerle Birinin arkasını kollamak son derece yersiz bir durumdur.

Şöyle bir savunma şeklide var, "Arda ne yapsın, etrafında kazmalar dolu" Karpaty maçında ön plana çıkan isim kimdi? Ayhan..

Her kötü takımın içinde iyi olan biri sivrilir. Bu hep böyledir. Bu maçta Ayhan sivrildi. Arda nerede. Yook! Hatta maçın akışı içinde bir top kaptırdı, kendi fantezisiyle uğraşırken takımına gol yedirtecekti. Gerçi önemi yok ama. 3'e 2 yakalandık. Pas hataları yaptı. Top tutamadı. Adam geçemiyor yavaş olduğundan. Arda kendini geliştirmesi gerekirken, her gün geriye gidiyor. "Ben Arda'yım" tavırları onu yedirdi bitirdi zaten. "Ben oldum" tavırları onun bukadar eleştirilmesine neden oldu zaten.

Arkadaşlar son olarak şunu söyleyeceğim; 30 Milyon Galatasaray taraftarı varsa bunun yarısından çoğu yanılıyor olamaz.. 20 Milyon taraftar yanılıyor olamaz! bunun bir düşünün keza......
  13. 27.08.2010, 18:40 Mesaj #8773

Doğukan Karadan, post: 1597778 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar son olarak şunu söyleyeceğim; 30 Milyon Galatasaray taraftarı varsa bunun yarısından çoğu yanılıyor olamaz.. 20 Milyon taraftar yanılıyor olamaz! bunun bir düşünün keza......

Galilei dünya yuvarlaktır dediğinde öldürülmüştü.
  14. 27.08.2010, 18:42 Mesaj #8774

1.5 sene öncede yazdım,şimdide yazıyorum.......hiçbirşey olmaz....siz şişirdiniz indirin bakalım indirebiliyorsanız

zamanında gerets demişti gönderin diye,kalli de yedek bırakıyordu,,,,
  15. 27.08.2010, 18:43 Mesaj #8775

Sertaç sakin ol. Doğukan anlamamış olayı yine

Ayrıca hamaset edebiyatı yapılıyor denmiş bizim için ama rakamlarla konuşan taraf biziz. Herşeyi kitabına göre konuşurum ben. Kötü oynuyorsa, nedenleri var. Bahaneleri değil...

Yukarı Git