1. 27.08.2010, 18:44 Mesaj #8776
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Yahu biz neye uğraşıyoruz ki. Siz gözünüzde Arda'yı ütopyaya koymuşsunuz, o adam hata yapamaz, o adam kötü oynayamaz falan mantığındasınız. Hatta yenilen gol bile onun suçu oldu son yorumlarda. Arda gibi Türk futbolunda 1 isim daha yok, biz kime laf anlatıyoruz ki. Arda'yı sıradanlaştıran sizsiniz, kendisi değil. Şu sayfaları baştan aşağı okusam kim bilir ne komik yorumlar okurum.

Şaka gibisiniz, gülemiyorum.
  2. 27.08.2010, 18:45 Mesaj #8777

Harun Taşkapılı, post: 1597843 Nickli Üyeden Alıntı

1.5 sene öncede yazdım,şimdide yazıyorum.......hiçbirşey olmaz....siz şişirdiniz indirin bakalım indirebiliyorsanız

zamanında gerets demişti gönderin diye,kalli de yedek bırakıyordu,,,,

Kalli 2 maç yedek bıraktı yahu. Sürekli aynı şey dilinizde. Skibbe de lincoln'ü bırakmıştı. Ayrıca Gerets ne ara demiş gönderin diye? Biz o sezonu ilk onda bitiremezdik Arda olmasa.

Onur ALBAKAR, post: 1597826 Nickli Üyeden Alıntı

Galilei dünya yuvarlaktır dediğinde öldürülmüştü.

3. 27.08.2010, 18:47 Mesaj #8778

Harun Taşkapılı, post: 1597843 Nickli Üyeden Alıntı

1.5 sene öncede yazdım,şimdide yazıyorum.......hiçbirşey olmaz....siz şişirdiniz indirin bakalım indirebiliyorsanız

zamanında gerets demişti gönderin diye,kalli de yedek bırakıyordu,,,,

İçtiğinden istiyorum, yediklerini de merak ediyorum. Hatta uyuduğun yatak neyse söyle onu da kullanayım. Mümkünse yazdığın odanın atmosferini de anlat, belki o atmosferi yaratıp dünyana ulaşırım. Hoş, çok merak ediyorum gerçekten.

Son olarak; Arda'yı hiçbiriniz bilmezken Gerets bir anda sahaya sürdü. Aklında bulunsun, olur da bulunduğun dünyada soran olursa söylersin.
  4. 27.08.2010, 18:48 Mesaj #8779

Arda gitmeliydi. Beşiktaş gibi yapıp yabancı temelli bir takım kurmalıyız. Öylesi daha sağlam ve garanti oluyor. Yerli oyuncularımız malesef yeteneksiz. Tek yetenekli Arda var. Oda diğerleri yüzünden çürüyüp gidecek.
  5. 27.08.2010, 18:48 Mesaj #8780

Sertaç Murat Kılıç, post: 1597882 Nickli Üyeden Alıntı

İçtiğinden istiyorum, yediklerini de merak ediyorum. Hatta uyuduğun yatak neyse söyle onu da kullanayım. Mümkünse yazdığın odanın atmosferini de anlat, belki o atmosferi yaratıp dünyana ulaşırım. Hoş, çok merak ediyorum gerçekten.

Son olarak; Arda'yı hiçbiriniz bilmezken Gerets bir anda sahaya sürdü. Aklında bulunsun, olur da bulunduğun dünyada soran olursa söylersin.

Herşeyi yerim de Gerets'in Arda'yı göndermek isteyebileceğini yiyemem, istesemde
  6. 27.08.2010, 18:50 Mesaj #8781

Ahmet Özgün Güven, post: 1597890 Nickli Üyeden Alıntı

Herşeyi yerim de Gerets'in Arda'yı göndermek isteyebileceğini yiyemem, istesemde

Ben empati kurmayı severim, o denli yüksek bir doruğa ulaşmam için her şeyin tam olması gerek. Nasılsa bu mantıktan dönüş vardır, ne bileyim, normal su falan içeriz, düzeliriz herhalde. Yoksa hiçbir şeyi istemem ben. Maksat o empatiyi kurup duygularını çözebilmek.
  7. 27.08.2010, 18:51 Mesaj #8782

Ahmet Özgün Güven, post: 1597674 Nickli Üyeden Alıntı

Asist yaptı demiyorum. Yani o amaçla demedim anlaması çok zor herhalde senin için yahu. Tamam Arda kötü ama takımın bütün pozisyonlarını yine o hazırlamış diyorum. Allah aşkına bu kadar zor mu anlamak?

Hakan Şükür'e yapılanlar yapılmasaydı, daha da iyi olurdu.

Sizin gibiler Hakan'a sallarken yine arkasında benim gibiler vardı. Golller gelince hepsi Kralcı oldu.

zuhahahahah benmi sallamisim hakana

nasil genelleme ne guzel iskembeden sallayarak konusuyorsun

ben ne ardaya sallarim ne hakana

isim olmaz

sahada topunu oynasin kaptanliigni yapsin banane babamin oglu mu?

hala pozisyon hazirlamis diyorsun yahuuu yeter artik iki dakka durun da cocuk top oynasin, koru koru nereye kadar.

arda aydin kadar sogukkanli vurup o golu atsa demek neler diceksiniz

zavalli aydin diyorum

balta adamin futbol hayatini baslamadan bitirdi

her neyse dedigim gibi aylarca kotu oynadigi maclarda burda arda turanin ikiz kardesi gibi konusursaniz olacagi budur. hem siz tepki cekersiniz hem forumdakilerin ardaya tepkisini arttirirsiniz.

kalkip dibe vurdugumuz macta iyi oynamadi demekle olmuyor bu is

bu mactan daha kotu oynadigi cok mac gordum ben, iyi oynadigi cok macta gordum

gecen sivas macimiydi emin degilim yuzde 61 pas yuzdesiyle oynamisti

ama mesela fener hazirlik macinda baya iyiydi falan.

ne bilim iste sahada neyse o. size de onerim budur

olumune arda degil olumune Galatasaray
  8. 27.08.2010, 18:52 Mesaj #8783

Sertaç Murat Kılıç, post: 1597910 Nickli Üyeden Alıntı

Ben empati kurmayı severim, o denli yüksek bir doruğa ulaşmam için her şeyin tam olması gerek. Nasılsa bu mantıktan dönüş vardır, ne bileyim, normal su falan içeriz, düzeliriz herhalde. Yoksa hiçbir şeyi istemem ben. Maksat o empatiyi kurup duygularını çözebilmek.

Öyle kalırsan ne olacak Sertaç? Aman diyeyim, ben cesaret edemem açıkçası.
  9. 27.08.2010, 18:54 Mesaj #8784

Ahmet Özgün Güven, post: 1597923 Nickli Üyeden Alıntı

Öyle kalırsan ne olacak Sertaç? Aman diyeyim, ben cesaret edemem açıkçası.

Daha iyi, dikkat çeker, ilgi görürüm. Düşünsene, sen bir şey yazıyorsun ve savunan savunmayan herkes sana tepki gösteriyor. Yani bu arkadaşınki eleştirinin, tepkinin ötesinde. Yani Doğukan da eleştiriyor, bir başkası da. Ama onlar bile bunu kaldıramayabilir. Kaldırıyorlarsa, pehh..
  10. 27.08.2010, 18:56 Mesaj #8785

Serdar_Burak, post: 1597916 Nickli Üyeden Alıntı

zuhahahahah benmi sallamisim hakana

nasil genelleme ne guzel iskembeden sallayarak konusuyorsun

ben ne ardaya sallarim ne hakana

isim olmaz

sahada topunu oynasin kaptanliigni yapsin banane babamin oglu mu?

hala pozisyon hazirlamis diyorsun yahuuu yeter artik iki dakka durun da cocuk top oynasin, koru koru nereye kadar.

arda aydin kadar sogukkanli vurup o golu atsa demek neler diceksiniz

zavalli aydin diyorum

balta adamin futbol hayatini baslamadan bitirdi

her neyse dedigim gibi aylarca kotu oynadigi maclarda burda arda turanin ikiz kardesi gibi konusursaniz olacagi budur. hem siz tepki cekersiniz hem forumdakilerin ardaya tepkisini arttirirsiniz.

kalkip dibe vurdugumuz macta iyi oynamadi demekle olmuyor bu is

bu mactan daha kotu oynadigi cok mac gordum ben

gecen sivas macimiydi emin degilim yuzde 61 pas yuzdesiyle oynamisti

ama mesela fener hazirlik macinda baya iyiydi falan.

ne bilim iste sahada neyse o. size de onerim budur

olumune arda degil olumune Galatasaray

Şu yazdıklarına biraz dikkat etsen yahu. Uzun olunca hiç okunmuyor. Sivas maçı istatistiklerinde kornerler ve duran toplar var haberin olsun Ona göre konuş. Konuya dönersek;

Arda'ya bunları yapıyorsan Hakan'a neler dediğini tahmin ediyorum.

Çok da umurumda değil açıkçası. Ben kendime bakarım. Şimdi "Kral!" derken vicdanım rahat. Çünkü her zaman arkasındaydım. "Kral Hakan Şükür. Seni çekemen bütün ...lerin suratına tükür." diye tezahurat yaptık tribünlerde en kötü günlerinde.

İyi gün dostlarıyla işimiz olmaz.

Hadi...
  11. 27.08.2010, 18:58 Mesaj #8786

Sertaç Murat Kılıç, post: 1597936 Nickli Üyeden Alıntı

Daha iyi, dikkat çeker, ilgi görürüm. Düşünsene, sen bir şey yazıyorsun ve savunan savunmayan herkes sana tepki gösteriyor. Yani bu arkadaşınki eleştirinin, tepkinin ötesinde. Yani Doğukan da eleştiriyor, bir başkası da. Ama onlar bile bunu kaldıramayabilir. Kaldırıyorlarsa, pehh..

Farklı bir boyut olsa gerek Paralel evren?
  12. 27.08.2010, 18:59 Mesaj #8787

Ahmet Özgün Güven, post: 1597973 Nickli Üyeden Alıntı

Farklı bir boyut olsa gerek Paralel evren?

13. 27.08.2010, 19:00 Mesaj #8788

Ahmet Özgün Güven, post: 1597956 Nickli Üyeden Alıntı

Şu yazdıklarına biraz dikkat etsen yahu. Uzun olunca hiç okunmuyor. Sivas maçı istatistiklerinde kornerler ve duran toplar var haberin olsun Ona göre konuş. Konuya dönersek;

Arda'ya bunları yapıyorsan Hakan'a neler dediğini tahmin ediyorum.

Çok da umurumda değil açıkçası. Ben kendime bakarım. Şimdi "Kral!" derken vicdanım rahat. Çünkü her zaman arkasındaydım. "Kral Hakan Şükür. Seni çekemen bütün ...lerin suratına tükür." diye tezahurat yaptık tribünlerde en kötü günlerinde.

İyi gün dostlarıyla işimiz olmaz.

Hadi...

oldu genellemeci ahmet

bide ardaya sunlari bunlari yapiyor olduk ne demekse ne yapiyorsak sanki beni okuyor da performansi dusuyor

yapanlara soyle
  14. 27.08.2010, 19:01 Mesaj #8789
  15. 27.08.2010, 19:06 Mesaj #8790

Serdar_Burak, post: 1597992 Nickli Üyeden Alıntı

oldu genellemeci ahmet

bide ardaya sunlari bunlari yapiyor olduk ne demekse ne yapiyorsak sanki beni okuyor da performansi dusuyor

yapanlara soyle

Senin ne yaptığını, ne istediğini anlayamadım zaten. Beni baz almayarak bir Arda analizi yapsan anlayacağım. Hep bana cevap için yazınca iddialaşma boyutuna giriyor.

Arda bu maç kötü oynadı. Ondan öncekinde kötü değildi. Bence. Benim futbol görüşüme göre. Bir maç içinde yeteri kadar eleştirdim. Sen ne diyorsun? onu çözemedim. Sezon başından beri kötü mü Arda? Kötüyse neden? Komplocu mu? Herkes açık açık yazıyor, sen de utanma.

Yukarı Git