1. 27.08.2010, 20:59 Mesaj #8806
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Doğukan Karadan, post: 1598632 Nickli Üyeden Alıntı

  Ben üstüme alınmadım. Burası forum. Açık bir platform sonuçta. Herkes herkesle tartışabilir. Sarp-Barış olmasımı Arda'nın iyi perfornmasına engel Böyle saçma ötesi, garip gureba bir savunma şeklimi olur? Buna martılar bile güler yani demek istediğim o..  Evet engel. Arkadan besleyen olmayınca adam gidip her topunu kendi almaya çalışıyor. Pes değil gerçek futboldan konuşursak Arda tarzında ki oyuncuların en önemli silahlarından birisi arkasında oynayan oyunculardır. Sen şuan Messi'nin arkasına Sarp ve Barış'ı koy yarı yarıya performansı düşer aynı Arjantin Milli Takımında olduğu gibi.
 2. 27.08.2010, 21:01 Mesaj #8807
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Doğukan Karadan, post: 1598632 Nickli Üyeden Alıntı

  Ben üstüme alınmadım. Burası forum. Açık bir platform sonuçta. Herkes herkesle tartışabilir. Sarp-Barış olmasımı Arda'nın iyi perfornmasına engel Böyle saçma ötesi, garip gureba bir savunma şeklimi olur? Buna martılar bile güler yani demek istediğim o..  Bursa maçında Servet, Sarp, Barış ve Ayhan'dan 50 metrede pas alamadı adam.
 3. 27.08.2010, 21:02 Mesaj #8808
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Mehmet Vural, post: 1598653 Nickli Üyeden Alıntı

  Avrupa'ya giderse ki bu futbol ve bu tavırlarla imkansız gelir Emre abisinin yanına abi kardeş oynarlar izlersin işte bana dokunmaz. Arda'yı aklayamazsınız mızrak çuvala sığmaz arkadaş!  Gitsin Fener'e de hep birlikte rahatlayalım
 4. 27.08.2010, 21:04 Mesaj #8809
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Arda Fener'e gitsin ve Emre ile aynı takımda oynasın, bizde ağzımız açık izleriz artık Türkiye'nin en iyi iki orta sahasını. Bunu istiyor zaten bazıları. Ondan sonra Arda asist kralıda olur istatistikde patlatır.
 5. 27.08.2010, 21:13 Mesaj #8810
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Tamer İpekgul, post: 1598721 Nickli Üyeden Alıntı

  Gitsin Fener'e de hep birlikte rahatlayalım  Açıkçası zerre kadar umurumda değil. Orada antremana çıkmayıp moralim bozuk diye eve gidebilir mi? Sahada "la,lö" diye çıkışabilir mi arkadaşlarına ve hakeme? Fener seyircisine hele çıt çıkarsın para verdik bilete diye yolunu keserler. Hiç sanmam borusu burada Adnan Polat'ın desteğiyle öter.

  Sercan Üstün, post: 1598736 Nickli Üyeden Alıntı

  Arda Fener'e gitsin ve Emre ile aynı takımda oynasın, bizde ağzımız açık izleriz artık Türkiye'nin en iyi iki orta sahasını. Bunu istiyor zaten bazıları. Ondan sonra Arda asist kralıda olur istatistikde patlatır.  Nerede patlarsa patlasın yemin ederim dönüp bakmam. Geçen yılın başından beri benim tavrım bu! Karpaty maçına özel bir durum değil bana vukuat saydırmayın şimdi beyimizin vukuatı çok. Siz seversiniz ben sevmem olamaz mı? Olur. Sami Yen'de hesabını sorarlar demiştim geçen yıl sordular, tahminim bu yıl beteri olur tüm stad sevgilerini iletir.
 6. 27.08.2010, 21:16 Mesaj #8811
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Sercan Üstün, post: 1598694 Nickli Üyeden Alıntı

  Evet engel. Arkadan besleyen olmayınca adam gidip her topunu kendi almaya çalışıyor. Pes değil gerçek futboldan konuşursak Arda tarzında ki oyuncuların en önemli silahlarından birisi arkasında oynayan oyunculardır. Sen şuan Messi'nin arkasına Sarp ve Barış'ı koy yarı yarıya performansı düşer aynı Arjantin Milli Takımında olduğu gibi.  Messi Arjantin'in, geride bırakığımız Dünya Kupasın'da Playmaker'ı idi. Sahanın her yerinde top onla buluşuyordu. Sadece bu DK'de son vuruşları biraz kötüydü, hepsi o. Tabii Barça'daki gibi değildi perfornması. Bunu form grafiğine bağlayabiliriz, 5-6 maçlık. Sezon sonu olması ihtimaline bağlayabiliriz. Şansızdır..Falan filan..

  Ama arkadaki adamlar yüzünden falan kötü oynadığı söylenemez; Zira arkasında Mascherano - Veron gibi adamlar vardı.

  Zaten Messi'nin Getafa'ye attığı o unutulmaz, insan üstü gol herşeyin apaçık göstergesi. Tabii Arda'dan Messi'nin yaptıklarını bekleyemezsin. Ahmet Çakar'ın dediği gibi kramponu olamaz Arda Messi'nin. Doğrusu Arda'yı Messi ile kıyaslamak çok abest bir durum. Ha bir de yeri gelmişken, şunu sakın unutma ama, uA'ya Arda'yı ıslakladığı için demediğiniz hakaretleri bırakmıyorsunuz ya, Ahmet Çakar'ın Arda'ya salladığı ortamda Arda'yı çok seven o taraftar grubu "Arda ile uğraşmak senin neyine..Senden büyük köpek mi var, ulan i...e A.Çakar" diye beste yapmışlardı.  Balık hafızalı olmayalım, gerçekleri görelim biraz.
 7. 27.08.2010, 21:18 Mesaj #8812
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Mehmet Vural, post: 1598817 Nickli Üyeden Alıntı


  Nerede patlarsa patlasın yemin ederim dönüp bakmam. Geçen yılın başından beri benim tavrım bu! Karpaty maçına özel bir durum değil bana vukuat saydırmayın şimdi beyimizin vukuatı çok. Siz seversiniz ben sevmem olamaz mı? Olur. Sami Yen'de hesabını sorarlar demiştim geçen yıl sordular, tahminim bu yıl beteri olur tüm stad sevgilerini iletir.
 8. 27.08.2010, 21:19 Mesaj #8813
 9. 27.08.2010, 21:21 Mesaj #8814
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Tamer İpekgul, post: 1598854 Nickli Üyeden Alıntı

  Aynı UA geçen sene ne rezillikler yapmıştı  Kendi iç güdünde sırf birilerini korumak adına 1 cümle yazıyorsun. Boş yazıyorsun. Senin araya attığın fitili ben 10 saat uzun uzun cevaplayamam. Çok boş yazıyorsun. Gerçi bir şey dediğinde yok ya..
 10. 27.08.2010, 21:23 Mesaj #8815
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Tamer İpekgul, post: 1598854 Nickli Üyeden Alıntı

  Aynı UA geçen sene ne rezillikler yapmıştı  Arkadaşlar taraftar bir aynadır gördüğünü yansıtır. UA falan bilmem sevmem ama sıradan, hiçbir gruba dahil olmayan taraftarla aynı telden çalıyorsa o tepki doğru tepkidir.
 11. 27.08.2010, 21:23 Mesaj #8816
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Doğukan Karadan, post: 1598866 Nickli Üyeden Alıntı

  Kendi iç güdünde sırf birilerini korumak adına 1 cümle yazıyorsun. Boş yazıyorsun. Senin araya attığın fitili ben 10 saat uzun uzun cevaplayamam. Çok boş yazıyorsun. Gerçi bir şey dediğinde yok ya..  Tamer İpekgul, post: 1598710 Nickli Üyeden Alıntı

  Bursa maçında Servet, Sarp, Barış ve Ayhan'dan 50 metrede pas alamadı adam.  Sen daha buna cevap ver(e)miyorsun, sonra laf yapıyorsun
 12. 27.08.2010, 21:25 Mesaj #8817
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Doğukan Karadan, post: 1598834 Nickli Üyeden Alıntı

  Messi Arjantin'in, geride bırakığımız Dünya Kupasın'da Playmaker'ı idi. Sahanın her yerinde top onla buluşuyordu. Sadece bu DK'de son vuruşları biraz kötüydü, hepsi o. Tabii Barça'daki gibi değildi perfornması. Bunu form grafiğine bağlayabiliriz, 5-6 maçlık. Sezon sonu olması ihtimaline bağlayabiliriz. Şansızdır..Falan filan..

  Ama arkadaki adamlar yüzünden falan kötü oynadığı söylenemez; Zira arkasında Mascherano - Veron gibi adamlar vardı.

  Zaten Messi'nin Getafa'ye attığı o unutulmaz, insan üstü gol herşeyin apaçık göstergesi.  Tabii Arda'dan Messi'nin yaptıklarını bekleyemezsin. Ahmet Çakar'ın dediği gibi kramponu olamaz Arda Messi'nin. Doğrusu Arda'yı Messi ile kıyaslamak çok abest bir durum. Ha bir de yeri gelmişken, şunu sakın unutma ama, uA'ya Arda'yı ıslakladığı için demediğiniz hakaretleri bırakmıyorsunuz ya, Ahmet Çakar'ın Arda'ya salladığı ortamda Arda'yı çok seven o taraftar grubu "Arda ile uğraşmak senin neyine..Senden büyük köpek mi var, ulan i...e A.Çakar" diye beste yapmışlardı.  Balık hafızalı olmayalım, gerçekleri görelim biraz.  Yahu benim uA ile bir bağım yok ki. Banane onlardan. Benim anlatmak istediğim takımdaki kalitesiz adamlar, takımdaki kaliteli adamların düzenini bozuyor. Messi sadece bir örnekti. Başka bir isimde olabilir bu. Xavi-İniesta-Mascherano-Veron, bu isimlerle Barış, Sarp bir mi? Hayır değil. Bu adamların arkada ne yapacaklarını bilmediğin için sahaya bir yıldız olarak zaten kafadan 0-1 yenik başlıyorsun.  Yoksa Arda dün kötü değildi, koştu mücadelesini etti yine. Ama destek olmayınca yapacağı birşey yok, sonuçta Arda, Messi gibi aldı mı giden bir adam değil. Arda ileriye top taşıyabilmesi için arkadan Neill vari toplar alması lazım, ama daha 3 metre ileriye pas atma acizi olan bir kaç adam yüzünden Baros'un bile gol ortalaması düştü. Anlatmak istediğim bu. Elbet Arda'nında yanlışları vardır ama, Arda'yı Sarp ve Barış'a harcatmam. Ayrıca Ahmet Çakar'ın kişiliği gözümde sıfırdır, hiç bir sözü beni ilgilendirmiyor.
 13. 27.08.2010, 21:27 Mesaj #8818
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Tamer İpekgul, post: 1598881 Nickli Üyeden Alıntı

  Sen daha buna cevap ver(e)miyorsun, sonra laf yapıyorsun  Ben görmedim o mesajı. Görsem verirdim. Evet doğru söylüyorsun alamadı. Hatta 2 tane havadan top geldi. İkiside hızlı taça gitti. Bir taneside Barış'tan geldi onuda tutamadı. Hızlı kaçtı. Haklısın
 14. 27.08.2010, 21:30 Mesaj #8819
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  Mehmet Vural, post: 1598817 Nickli Üyeden Alıntı

  Açıkçası zerre kadar umurumda değil. Orada antremana çıkmayıp moralim bozuk diye eve gidebilir mi? Sahada "la,lö" diye çıkışabilir mi arkadaşlarına ve hakeme? Fener seyircisine hele çıt çıkarsın para verdik bilete diye yolunu keserler. Hiç sanmam borusu burada Adnan Polat'ın desteğiyle öter.

  Nerede patlarsa patlasın yemin ederim dönüp bakmam. Geçen yılın başından beri benim tavrım bu! Karpaty maçına özel bir durum değil bana vukuat saydırmayın şimdi beyimizin vukuatı çok. Siz seversiniz ben sevmem olamaz mı? Olur. Sami Yen'de hesabını sorarlar demiştim geçen yıl sordular, tahminim bu yıl beteri olur tüm stad sevgilerini iletir.  Bu mantıkla bu takımda ne Rijkaard iş yapar, ne de Arda veya yeni bir genç yetenek yetişip bu takımı sırtlar. Başka söze gerek yok. Zorda kaldık mı, bağırır küfür eder geçeriz, olan bizim iyi oyunculara olur. O çok merhum Arda'ya bağıran zihniyet bugun neden Sarp'a Balta'ya veya Servet'e hiç bağıramıyor veya bağırmıyor? Çünkü kimden ne şekilde emir gelirse onu uyguluyorlar, salaklar mı da kötü adamı yuhalasınlar. Biraz gerçekci olmakta fayda var Mehmet üstadım.  Ayrıca Arda fanatiği hastası fln değilim ama Arda şuan takımın en önemli futbolcusu Türk olarak. Ve uzun yıllar böylesi bir daha gelmeyecek. Ama biz ne yazık ki böyle yeteneği koruyacağımıza sürekli üstüne gidip psikolojik baskı kuruyoruz.
 15. 27.08.2010, 21:31 Mesaj #8820
  Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN  İpimle kuşağım diye başlayan bir söz var, aynı o telden çalıyor Arda.
Yukarı Git