1. 27.08.2010, 20:59 Mesaj #8806
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Doğukan Karadan, post: 1598632 Nickli Üyeden Alıntı

Ben üstüme alınmadım. Burası forum. Açık bir platform sonuçta. Herkes herkesle tartışabilir. Sarp-Barış olmasımı Arda'nın iyi perfornmasına engel Böyle saçma ötesi, garip gureba bir savunma şeklimi olur? Buna martılar bile güler yani demek istediğim o..

Evet engel. Arkadan besleyen olmayınca adam gidip her topunu kendi almaya çalışıyor. Pes değil gerçek futboldan konuşursak Arda tarzında ki oyuncuların en önemli silahlarından birisi arkasında oynayan oyunculardır. Sen şuan Messi'nin arkasına Sarp ve Barış'ı koy yarı yarıya performansı düşer aynı Arjantin Milli Takımında olduğu gibi.
  2. 27.08.2010, 21:01 Mesaj #8807

Doğukan Karadan, post: 1598632 Nickli Üyeden Alıntı

Ben üstüme alınmadım. Burası forum. Açık bir platform sonuçta. Herkes herkesle tartışabilir. Sarp-Barış olmasımı Arda'nın iyi perfornmasına engel Böyle saçma ötesi, garip gureba bir savunma şeklimi olur? Buna martılar bile güler yani demek istediğim o..

Bursa maçında Servet, Sarp, Barış ve Ayhan'dan 50 metrede pas alamadı adam.
  3. 27.08.2010, 21:02 Mesaj #8808

Mehmet Vural, post: 1598653 Nickli Üyeden Alıntı

Avrupa'ya giderse ki bu futbol ve bu tavırlarla imkansız gelir Emre abisinin yanına abi kardeş oynarlar izlersin işte bana dokunmaz. Arda'yı aklayamazsınız mızrak çuvala sığmaz arkadaş!

Gitsin Fener'e de hep birlikte rahatlayalım
  4. 27.08.2010, 21:04 Mesaj #8809

Arda Fener'e gitsin ve Emre ile aynı takımda oynasın, bizde ağzımız açık izleriz artık Türkiye'nin en iyi iki orta sahasını. Bunu istiyor zaten bazıları. Ondan sonra Arda asist kralıda olur istatistikde patlatır.
  5. 27.08.2010, 21:13 Mesaj #8810

Tamer İpekgul, post: 1598721 Nickli Üyeden Alıntı

Gitsin Fener'e de hep birlikte rahatlayalım

Açıkçası zerre kadar umurumda değil. Orada antremana çıkmayıp moralim bozuk diye eve gidebilir mi? Sahada "la,lö" diye çıkışabilir mi arkadaşlarına ve hakeme? Fener seyircisine hele çıt çıkarsın para verdik bilete diye yolunu keserler. Hiç sanmam borusu burada Adnan Polat'ın desteğiyle öter.

Sercan Üstün, post: 1598736 Nickli Üyeden Alıntı

Arda Fener'e gitsin ve Emre ile aynı takımda oynasın, bizde ağzımız açık izleriz artık Türkiye'nin en iyi iki orta sahasını. Bunu istiyor zaten bazıları. Ondan sonra Arda asist kralıda olur istatistikde patlatır.

Nerede patlarsa patlasın yemin ederim dönüp bakmam. Geçen yılın başından beri benim tavrım bu! Karpaty maçına özel bir durum değil bana vukuat saydırmayın şimdi beyimizin vukuatı çok. Siz seversiniz ben sevmem olamaz mı? Olur. Sami Yen'de hesabını sorarlar demiştim geçen yıl sordular, tahminim bu yıl beteri olur tüm stad sevgilerini iletir.
  6. 27.08.2010, 21:16 Mesaj #8811

Sercan Üstün, post: 1598694 Nickli Üyeden Alıntı

Evet engel. Arkadan besleyen olmayınca adam gidip her topunu kendi almaya çalışıyor. Pes değil gerçek futboldan konuşursak Arda tarzında ki oyuncuların en önemli silahlarından birisi arkasında oynayan oyunculardır. Sen şuan Messi'nin arkasına Sarp ve Barış'ı koy yarı yarıya performansı düşer aynı Arjantin Milli Takımında olduğu gibi.

Messi Arjantin'in, geride bırakığımız Dünya Kupasın'da Playmaker'ı idi. Sahanın her yerinde top onla buluşuyordu. Sadece bu DK'de son vuruşları biraz kötüydü, hepsi o. Tabii Barça'daki gibi değildi perfornması. Bunu form grafiğine bağlayabiliriz, 5-6 maçlık. Sezon sonu olması ihtimaline bağlayabiliriz. Şansızdır..Falan filan..

Ama arkadaki adamlar yüzünden falan kötü oynadığı söylenemez; Zira arkasında Mascherano - Veron gibi adamlar vardı.

Zaten Messi'nin Getafa'ye attığı o unutulmaz, insan üstü gol herşeyin apaçık göstergesi. Tabii Arda'dan Messi'nin yaptıklarını bekleyemezsin. Ahmet Çakar'ın dediği gibi kramponu olamaz Arda Messi'nin. Doğrusu Arda'yı Messi ile kıyaslamak çok abest bir durum. Ha bir de yeri gelmişken, şunu sakın unutma ama, uA'ya Arda'yı ıslakladığı için demediğiniz hakaretleri bırakmıyorsunuz ya, Ahmet Çakar'ın Arda'ya salladığı ortamda Arda'yı çok seven o taraftar grubu "Arda ile uğraşmak senin neyine..Senden büyük köpek mi var, ulan i...e A.Çakar" diye beste yapmışlardı.

Balık hafızalı olmayalım, gerçekleri görelim biraz.
  7. 27.08.2010, 21:18 Mesaj #8812

Mehmet Vural, post: 1598817 Nickli Üyeden Alıntı

Nerede patlarsa patlasın yemin ederim dönüp bakmam. Geçen yılın başından beri benim tavrım bu! Karpaty maçına özel bir durum değil bana vukuat saydırmayın şimdi beyimizin vukuatı çok. Siz seversiniz ben sevmem olamaz mı? Olur. Sami Yen'de hesabını sorarlar demiştim geçen yıl sordular, tahminim bu yıl beteri olur tüm stad sevgilerini iletir.

8. 27.08.2010, 21:19 Mesaj #8813
  9. 27.08.2010, 21:21 Mesaj #8814

Tamer İpekgul, post: 1598854 Nickli Üyeden Alıntı

Aynı UA geçen sene ne rezillikler yapmıştı

Kendi iç güdünde sırf birilerini korumak adına 1 cümle yazıyorsun. Boş yazıyorsun. Senin araya attığın fitili ben 10 saat uzun uzun cevaplayamam. Çok boş yazıyorsun. Gerçi bir şey dediğinde yok ya..
  10. 27.08.2010, 21:23 Mesaj #8815

Tamer İpekgul, post: 1598854 Nickli Üyeden Alıntı

Aynı UA geçen sene ne rezillikler yapmıştı

Arkadaşlar taraftar bir aynadır gördüğünü yansıtır. UA falan bilmem sevmem ama sıradan, hiçbir gruba dahil olmayan taraftarla aynı telden çalıyorsa o tepki doğru tepkidir.
  11. 27.08.2010, 21:23 Mesaj #8816

Doğukan Karadan, post: 1598866 Nickli Üyeden Alıntı

Kendi iç güdünde sırf birilerini korumak adına 1 cümle yazıyorsun. Boş yazıyorsun. Senin araya attığın fitili ben 10 saat uzun uzun cevaplayamam. Çok boş yazıyorsun. Gerçi bir şey dediğinde yok ya..

Tamer İpekgul, post: 1598710 Nickli Üyeden Alıntı

Bursa maçında Servet, Sarp, Barış ve Ayhan'dan 50 metrede pas alamadı adam.

Sen daha buna cevap ver(e)miyorsun, sonra laf yapıyorsun
  12. 27.08.2010, 21:25 Mesaj #8817

Doğukan Karadan, post: 1598834 Nickli Üyeden Alıntı

Messi Arjantin'in, geride bırakığımız Dünya Kupasın'da Playmaker'ı idi. Sahanın her yerinde top onla buluşuyordu. Sadece bu DK'de son vuruşları biraz kötüydü, hepsi o. Tabii Barça'daki gibi değildi perfornması. Bunu form grafiğine bağlayabiliriz, 5-6 maçlık. Sezon sonu olması ihtimaline bağlayabiliriz. Şansızdır..Falan filan..

Ama arkadaki adamlar yüzünden falan kötü oynadığı söylenemez; Zira arkasında Mascherano - Veron gibi adamlar vardı.

Zaten Messi'nin Getafa'ye attığı o unutulmaz, insan üstü gol herşeyin apaçık göstergesi.

Tabii Arda'dan Messi'nin yaptıklarını bekleyemezsin. Ahmet Çakar'ın dediği gibi kramponu olamaz Arda Messi'nin. Doğrusu Arda'yı Messi ile kıyaslamak çok abest bir durum. Ha bir de yeri gelmişken, şunu sakın unutma ama, uA'ya Arda'yı ıslakladığı için demediğiniz hakaretleri bırakmıyorsunuz ya, Ahmet Çakar'ın Arda'ya salladığı ortamda Arda'yı çok seven o taraftar grubu "Arda ile uğraşmak senin neyine..Senden büyük köpek mi var, ulan i...e A.Çakar" diye beste yapmışlardı.

Balık hafızalı olmayalım, gerçekleri görelim biraz.

Yahu benim uA ile bir bağım yok ki. Banane onlardan. Benim anlatmak istediğim takımdaki kalitesiz adamlar, takımdaki kaliteli adamların düzenini bozuyor. Messi sadece bir örnekti. Başka bir isimde olabilir bu. Xavi-İniesta-Mascherano-Veron, bu isimlerle Barış, Sarp bir mi? Hayır değil. Bu adamların arkada ne yapacaklarını bilmediğin için sahaya bir yıldız olarak zaten kafadan 0-1 yenik başlıyorsun.

Yoksa Arda dün kötü değildi, koştu mücadelesini etti yine. Ama destek olmayınca yapacağı birşey yok, sonuçta Arda, Messi gibi aldı mı giden bir adam değil. Arda ileriye top taşıyabilmesi için arkadan Neill vari toplar alması lazım, ama daha 3 metre ileriye pas atma acizi olan bir kaç adam yüzünden Baros'un bile gol ortalaması düştü. Anlatmak istediğim bu. Elbet Arda'nında yanlışları vardır ama, Arda'yı Sarp ve Barış'a harcatmam. Ayrıca Ahmet Çakar'ın kişiliği gözümde sıfırdır, hiç bir sözü beni ilgilendirmiyor.
  13. 27.08.2010, 21:27 Mesaj #8818

Tamer İpekgul, post: 1598881 Nickli Üyeden Alıntı

Sen daha buna cevap ver(e)miyorsun, sonra laf yapıyorsun

Ben görmedim o mesajı. Görsem verirdim. Evet doğru söylüyorsun alamadı. Hatta 2 tane havadan top geldi. İkiside hızlı taça gitti. Bir taneside Barış'tan geldi onuda tutamadı. Hızlı kaçtı. Haklısın
  14. 27.08.2010, 21:30 Mesaj #8819

Mehmet Vural, post: 1598817 Nickli Üyeden Alıntı

Açıkçası zerre kadar umurumda değil. Orada antremana çıkmayıp moralim bozuk diye eve gidebilir mi? Sahada "la,lö" diye çıkışabilir mi arkadaşlarına ve hakeme? Fener seyircisine hele çıt çıkarsın para verdik bilete diye yolunu keserler. Hiç sanmam borusu burada Adnan Polat'ın desteğiyle öter.

Bu mantıkla bu takımda ne Rijkaard iş yapar, ne de Arda veya yeni bir genç yetenek yetişip bu takımı sırtlar. Başka söze gerek yok. Zorda kaldık mı, bağırır küfür eder geçeriz, olan bizim iyi oyunculara olur. O çok merhum Arda'ya bağıran zihniyet bugun neden Sarp'a Balta'ya veya Servet'e hiç bağıramıyor veya bağırmıyor? Çünkü kimden ne şekilde emir gelirse onu uyguluyorlar, salaklar mı da kötü adamı yuhalasınlar. Biraz gerçekci olmakta fayda var Mehmet üstadım.

Ayrıca Arda fanatiği hastası fln değilim ama Arda şuan takımın en önemli futbolcusu Türk olarak. Ve uzun yıllar böylesi bir daha gelmeyecek. Ama biz ne yazık ki böyle yeteneği koruyacağımıza sürekli üstüne gidip psikolojik baskı kuruyoruz.
  15. 27.08.2010, 21:31 Mesaj #8820

Yukarı Git