1. 27.08.2010, 21:33 Mesaj #8821
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Sercan Üstün, post: 1598926 Nickli Üyeden Alıntı

Bu mantıkla bu takımda ne Rijkaard iş yapar, ne de Arda veya yeni bir genç yetenek yetişip bu takımı sırtlar. Başka söze gerek yok. Zorda kaldık mı, bağırır küfür eder geçeriz, olan bizim iyi oyunculara olur. O çok merhum Arda'ya bağıran zihniyet bugun neden Sarp'a Balta'ya veya Servet'e hiç bağıramıyor veya bağırmıyor? Çünkü kimden ne şekilde emir gelirse onu uyguluyorlar, salaklar mı da kötü adamı yuhalasınlar. Biraz gerçekci olmakta fayda var Mehmet üstadım.

Ayrıca Arda fanatiği hastası fln değilim ama Arda şuan takımın en önemli futbolcusu Türk olarak. Ve uzun yıllar böylesi bir daha gelmeyecek. Ama biz ne yazık ki böyle yeteneği koruyacağımıza sürekli üstüne gidip psikolojik baskı kuruyoruz.

Kimden emir geliyor. Adamlar Haldun Üstünel diye bağırdılar. Yönetim aleyhine tezahuretlar yaptılar tribünde. Karpty maçının ilk devresinde (ASY'deki maç) takımın yarısı ıslıklandı. Başta Aykut olmak üzere. Hakan Balta falan ıslıklandı.. 5 dakika falan. Devre girdi araya. Sercan biraz daha akıllı yazalım derim ben.
  2. 27.08.2010, 21:34 Mesaj #8822

bu takimin en buyuk sorunu arda degil arkadaslar

yonetim taraftar adam olunca arda adam olmazsa o zaman daha sert yazabilirisiniz

henuz erken, simdilik sadece yaptigi anlik olaylari elestirmek yeterli

iyi oyun

kotu oyun

takim ruhuna katki

kaptanlik

vesaire

oldugundan buyuk gostermenin kimseye yarari yok

ua ya gelince

takimdan memnun olmayan bir taraftar grubunun kaptanin nezdinde takimi protesto etmesi normaldir

o zaman bunu yaparken bel alti vurmanin iki nedeni olabilir

1- gercekten iq lari dusuk benim hep dedigim gibi ve protesto etmeyi bile beceremeyecek kadar acizler

2- isin icinde baska kuvvetler var
  3. 27.08.2010, 21:36 Mesaj #8823

Doğukan Karadan, post: 1598945 Nickli Üyeden Alıntı

Kimden emir geliyor. Adamlar Haldun Üstünel diye bağırdılar. Yönetim aleyhine tezahuretlar yaptılar tribünde. Karpty maçının ilk devresinde (ASY'deki maç) takımın yarısı ıslıklandı. Başta Aykut olmak üzere. Hakan Balta falan ıslıklandı.. 5 dakika falan. Devre girdi araya. Sercan biraz daha akıllı yazalım derim ben.

Ben Arda'nın ıslıklanma olayını kesinlikle sadece taraftar aklıyla yapılmadığını biliyor ve inanıyorum. uA düşmanlığı yapmıyorum ama Alparslan abinin ölümünden sonra Beşiktaş Çarşı'dan bir farkları kalmadı, açıp bi şeylerini göstermediler.
  4. 27.08.2010, 21:37 Mesaj #8824

1- gercekten iq lari dusuk benim hep dedigim gibi ve protesto etmeyi bile beceremeyecek kadar acizler

2- isin icinde baska kuvvetler var

2 madde de doğrudur.
  5. 27.08.2010, 21:38 Mesaj #8825

Adnan Polat: Dünya'da ıslıklanmayacak futbolcu yoktur, ama ıslıklanmayacak futbolcuda vardır

6. 27.08.2010, 21:40 Mesaj #8826

Sercan Üstün, post: 1598973 Nickli Üyeden Alıntı

Ben Arda'nın ıslıklanma olayını kesinlikle sadece taraftar aklıyla yapılmadığını biliyor ve inanıyorum. uA düşmanlığı yapmıyorum ama Alparslan abinin ölümünden sonra Beşiktaş Çarşı'dan bir farkları kalmadı, açıp bi şeylerini göstermediler.

Peki
  7. 27.08.2010, 21:43 Mesaj #8827

uA hain değildir ama meziyetsiz bir gruptur. Bir gün takımı ateşleyin, ilk adımı futbolculardan beklemeyin.
  8. 27.08.2010, 21:45 Mesaj #8828

Doğukan Karadan, post: 1599001 Nickli Üyeden Alıntı

Peki

Herkesin görüş ayrılığı var hemen olay çıkaracaksın gerek yok Doğukan kendine iyi bak gece de gel radyoda müzik dinle.
  9. 27.08.2010, 21:54 Mesaj #8829

Sercan Üstün, post: 1599059 Nickli Üyeden Alıntı

Herkesin görüş ayrılığı var hemen olay çıkaracaksın gerek yok Doğukan kendine iyi bak gece de gel radyoda müzik dinle.

Olay falan çıkartmıyorum ya

Ayrıca buradayım, dinlerim
  10. 27.08.2010, 22:57 Mesaj #8830
  11. 28.08.2010, 16:00 Mesaj #8831

Bu taraftar Fatih Terim'i küfürlerle uğurladı, Hagi'ye hırsız diye tezahurat yaptı, Hakan Şükür'e demediğini bırakmadı, Bülent Korkmaz'ı birbirnden çirkin iftiralarla göndermesini bildi. Arda'ya da sinema demişler, küfür etmişler, çok mu?

Bizim taraftarımız o kadar büyüktür ki takım kaptanına küfür eder, efsanesini hırsız diye gönderir.

Bazıları da uzaktan izler zevk alır. Ellerini ovuşturur.

Bu hiç değişmez.

Dün Hakan Şükür, Bülent Kormaz. Bugün Arda, Sabri. Yarın Emre Çolak, Berkin...
  12. 28.08.2010, 23:12 Mesaj #8832

Misbah Kurtulmuş, post: 0 Nickli Üyeden Alıntı

Ha birde çok merak ediyorum.Kim diyor takım içinde gruplaşma var diye.Yalan medyası ne yazsa hemen inanıyorsunuz.Keşke Arda ve diğer oyuncular çıkıp konuşsalar niye böyle diye ? Galatasaraydan o kadar oyuncu ayrıldı bir tanesinin bile Gruplaşma var dediğini hatırlamıyorum. Yerli oyuncular Fatih Terimi istiyor Yerli oyuncular yabancılara karşı diye haber yapılınca hemen inanıyorsunuz Ama Rijkaard parasını alıp gitmek için diretiyor takıma mesafeli davranıyor diye haber yapılınca hemen küfürü basıyorsunuz.Afedersiniz Ama böyle Galatasaraylılık böyle taraftarlık olmaz.İnanmak istediğiniz şeylere inanıyorsunuz.Aslında suç yönetimde.Oyuncuları medyada harcıyorlar ama gıklarını çıkardıkları yok.

Bence Şu an futbolcuların tamda çıkıp konuşması gereken zaman.Çıkıp herşeyi açığa kavuşturmaları gereken zaman.

...
  13. 28.08.2010, 23:21 Mesaj #8833

Yabancı gruplaşması medyanın yarattığı birşey değil. "Büyük" Kaptanımız sağolsun gayet açık gösteriyor.

Misbah Kurtulmuş, post: 0 Nickli Üyeden Alıntı

Tamamen sizin kuruntularınızdan ibaret.Galatasarayda o kadar yerli yabancı oyuncu ayrıldı bir tanesi çıkıp da böyle birşey var dedi mi ?

Yada Rijkaard o kadar cesur diyorsunuz böyle birşeyden bahsetti mi ?

Sahadaki Kötü oyunu görüyorsunz O çok kıymetli Tanrılaştırdığınız Rijkaardın hatalı olduğunu hiç düşünmeden Kurban arıyorsunuz.Ve Malesef Gariban Yerli oyuncular oldu kurban.

Medyanın da Gazına gelerek bitirdiniz bütün oyuncuları yazık vallahi yazık.Geçen sene Fenerin en kötü dönemlerinde bile Taraftar çok iyi destek verdi.Guizaya bile destek verdiler.Ama bizde işler biraz kötü gitsin hemen küfür hemen ıslık.Tabi bunları Yönetim organize ediyor.

Geçen sene Arda oynamadığı maçlar için ıslıklanırken Aptal yönetim (Çok sinirliyim daha kötü şeyler söyleyeceğim) Kaptanına sahip çıkmak yerine Taraftar öyle diyorsa haklıdır dedi.

Yönetim Allah Rızası için bırak artık yakamızı.Hem takımın hem taraftarın her şeyin içine ettin.Taraftarı takıma küstürdün.Taraftar suçu kime keseceğine şaşırmış Kafasına göre hesap kesiyor.

Düşüncelerim bu.Tekrar yazmak istemedim...
  14. 29.08.2010, 00:45 Mesaj #8834

Bugün gene izin alarak antremana katılmamış bu adamın ne ayrıcalığı var takımda onu anlamıyorum Artıuk soğudum bu adamdanda
  15. 29.08.2010, 00:56 Mesaj #8835

Ahmet Özgün Güven, post: 1604315 Nickli Üyeden Alıntı

Bu taraftar Fatih Terim'i küfürlerle uğurladı, Hagi'ye hırsız diye tezahurat yaptı, Hakan Şükür'e demediğini bırakmadı, Bülent Korkmaz'ı birbirnden çirkin iftiralarla göndermesini bildi. Arda'ya da sinema demişler, küfür etmişler, çok mu?

Hasan Şaş'ın kafasında laptop kırılması ve Hagi'nin teknik direktörlük döneminde tribünlerden toplu küfüre maruz kalması en acı olanlar bence.

Yukarı Git