1. 30.08.2010, 14:21 Mesaj #8911
  2. 30.08.2010, 14:43 Mesaj #8912
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Onur ALBAKAR, post: 1618491 Nickli Üyeden Alıntı

Boş laflar v10.0

cok derin ve degerli analizlerun var

seni okumak buyuk bir zevk

okuda ogren bak ahmet neler yazmis?

hic olmazsa bur fikir bir birsey kat olaya
  3. 30.08.2010, 19:34 Mesaj #8913

Serdar_Burak, post: 1618983 Nickli Üyeden Alıntı

cok derin ve degerli analizlerun var

seni okumak buyuk bir zevk

okuda ogren bak ahmet neler yazmis?

hic olmazsa bur fikir bir birsey kat olaya

Bak öncelikle şunu anlamak gerekir.Olayların nedenlerini düşünmeden yüzeysel bakıyorsunuz.Ahmet ne demiş mesela ''Tek eksisi hızlı atakları iyi kullanamamaktı ancak ne Barış ne de Baros bu ataklar sırasında doğru pozisyon alabildiler açıkçası.''

Arda hızlı ataklarda topu aldığında ilerde oyuncularımız boşa kaçamadı(daha doğrusu geride kaldılar) Arda da bu yüzden pas veremeyip topu oyalamak zorunda kaldı.Yoksa ilk yarıda Elanoya attığı bir pas var ofsayt verildi ama değil.Birkaç kez Baros sadece ilerdeydi atmak istedi ama çoğunda ofsayttaydı Baros.
  4. 30.08.2010, 20:26 Mesaj #8914

Arda Turan olmasaydı kazanırdık, boşuna abartmayın. Ben hep haklı çıkıyorum, ben bilirim. (!)
  5. 30.08.2010, 20:32 Mesaj #8915

Ligde 4 gol atmışız, 3ünde Ardanın büyük payı var.Birinde de kaleci hatası.Tek başına kimse daha iyisini yapamaz.
  6. 30.08.2010, 21:11 Mesaj #8916

Onur ALBAKAR, post: 1621762 Nickli Üyeden Alıntı

Bak öncelikle şunu anlamak gerekir.Olayların nedenlerini düşünmeden yüzeysel bakıyorsunuz.Ahmet ne demiş mesela ''Tek eksisi hızlı atakları iyi kullanamamaktı ancak ne Barış ne de Baros bu ataklar sırasında doğru pozisyon alabildiler açıkçası.''

Arda hızlı ataklarda topu aldığında ilerde oyuncularımız boşa kaçamadı(daha doğrusu geride kaldılar) Arda da bu yüzden pas veremeyip topu oyalamak zorunda kaldı.Yoksa ilk yarıda Elanoya attığı bir pas var ofsayt verildi ama değil.Birkaç kez Baros sadece ilerdeydi atmak istedi ama çoğunda ofsayttaydı Baros.

ha oldu bir tek sen izledin biz gormedik onlari

onu once yazacaksinki dogru olsun

sadece bir pozisyonda baros erken kosu yapti ve ofsaytta idi atamadi ( ama tabi o topu kaptirmasi gerekmiyor , geri donebilir)

adam 60 dkk ortalama vasat civari bir oyun oynadi.

butun mac boyunca birkez bile tek top ynamadi taaaki cana girip 2 taen tek pas yapana kadar.

orada ampul yandi heralde aslinda futbol bu dedi kendi kendine

kici rakibe dayayip topu gevelemek daha cazip geliyordu hep halbuki

ama diger maclardan farki, o dakikadan sonra savasmayi birakmadi, genelde boyle oluyor ve oyundan dusuyor

bu sefer dusmedi ve rakip yoruldugunda daha cok orta yapabildi ileri gidebildi, gol atabildi

2 sebebi olabilir

1- fizik gucu gercekten daha iyilesiyor

2- dank etti takimi tasimasi gerektigi ve kaptanligin hakkini vermeye calisiyor sahada

bir kac mac daha izleyelim karar veririz

genel olarak tatmin edici bir oyun oynamadi bence macin genelinde
  7. 30.08.2010, 21:14 Mesaj #8917

Çok komiksiniz gerçekten.

Bence hatalı olduğunuzu kabul edin daha fazla saçmalamayın.
  8. 30.08.2010, 21:18 Mesaj #8918

Onur ALBAKAR, post: 1623108 Nickli Üyeden Alıntı

Çok komiksiniz gerçekten.

Bence hatalı olduğunuzu kabul edin daha fazla saçmalamayın.

ne hatasi

ne diyorsun
  9. 31.08.2010, 01:07 Mesaj #8919

isterse neler yapabileceğini eskişehir maçında gördük. seviyoruz seni kaptan !
  10. 31.08.2010, 02:02 Mesaj #8920

her şey sizin için diye gelişi aklımdan gitmiyor...

Seviyoruz Kaptan Seni
  11. 31.08.2010, 10:17 Mesaj #8921

Arda'nın performansı katlanacaktır şimdi.

Onun yükünü azaltacak, saha içinde sorumluluk alacak bir Misi transfer edildi.

Yine geçen sene Keita'nın bu kadar iyi bir performans göstermesini sağlayan hücumcu bek onun tarafına transfer edildi. Insua Arda için büyük bir nimet. Insua'nın hücuma katkısını düşünürsek Arda'nın artık sol tarafta çok fazla marke durumda olamaz. Insua ile birlikte sol tarafımız çok iyi duruma gelecektir.

Daha önemlisi yapılan bu iki transferin Arda'nın takıma olan inancını arttırır ve moralini katllayacağını düşünürsek performansının 2-3'e katlanacağını düşünmek zor olmasa gerek.
  12. 31.08.2010, 11:53 Mesaj #8922
  13. 31.08.2010, 12:34 Mesaj #8923

seni seviyoruz ve seninle gurur duyuyoruz kaptan kazakistan ve belçika maçlarında senden gol bekliyoruz
  14. 31.08.2010, 13:57 Mesaj #8924

Bu adam bu takımın kaptanlığını hak etmiyor istediği zaman oynuyor istemediği zaman oynamıyor, Avrupa kupasından elenmemizi sağlayan türk oyunculardır ve onların kaptanı Arda Turandır!

Yetenegine gelince ben ARdanın kendini geliştiremedigini ileri sürenlere katılmıyorum. Yaw Adam artık Şut çekebiliyor, Yaw artık oyunu daha basit oynayabiliyor. Demem o ki bu adam bi kaç sene sonra Türkiye nin Arshavin i olur. Ama Galatasaray da kalmasını kesinlikle istemiyorum. Dedigim gibi keyfi oyuncular bu takımın oyuncuları değil. Taraftara suç atan taraftarını iyi gün dostu olmakla eleştirerek eleştiriye kapalı olan bi kaptan istemiyorum ben. Biz Galatasarayın yanındaysak gerektigi yerde överiz de desteklerizde söverizde. Ha Her zaman destek veririrz bu da böyle biline...
  15. 31.08.2010, 14:06 Mesaj #8925

Tayyip Babacan, post: 1630138 Nickli Üyeden Alıntı

Bu adam bu takımın kaptanlığını hak etmiyor istediği zaman oynuyor istemediği zaman oynamıyor, Avrupa kupasından elenmemizi sağlayan türk oyunculardır ve onların kaptanı Arda Turandır!

Yetenegine gelince ben ARdanın kendini geliştiremedigini ileri sürenlere katılmıyorum. Yaw Adam artık Şut çekebiliyor, Yaw artık oyunu daha basit oynayabiliyor. Demem o ki bu adam bi kaç sene sonra Türkiye nin Arshavin i olur. Ama Galatasaray da kalmasını kesinlikle istemiyorum. Dedigim gibi keyfi oyuncular bu takımın oyuncuları değil. Taraftara suç atan taraftarını iyi gün dostu olmakla eleştirerek eleştiriye kapalı olan bi kaptan istemiyorum ben. Biz Galatasarayın yanındaysak gerektigi yerde överiz de desteklerizde söverizde. Ha Her zaman destek veririrz bu da böyle biline...

Tamam

Yukarı Git