1. 31.08.2010, 22:49 Mesaj #8941
    Cevap: #10 Arda Turan | KAPTAN

Tamer İpekgul, post: 1633648 Nickli Üyeden Alıntı

Off ulan off satsana be adam.

Neden satsın ki? Gerizekalı mı Galatasaray yönetimi? Jurado bile 13 milyona gitti Atletico Madrid'den. Bak dikkat et Jurado diyorum. Atletico Madrid'in Ceyhun Eriş'i.

Ayrıca Arda gitsin diyenlerinde hakikaten planlama yeteneğinden yoksun olduğunu düşünüyorum. Elde belki 150 milyon dolarlık kadro var. Misimovic, Baros, Elano gibi yabancıların yanına koyacağın 5 Türk futbolcusu kimler olacak acaba?

Yüzeysel düşündüğünde hayat çok kolay gelir ama acı gerçekle karşılaştığında sudan çıkmış balık gibi kalırsın.

Elalem kör gözlü futbolcusuna badem gözlüm der, biz bu takım için her şeyi yapan, takımın en çok performans gösteren futbolcusunu, vefa göstermemiz gerekirken yıpratmak için her şeyi yapıyoruz.

Kewell gitmesin diye kendini yırtan taraftar Arda'yı nasıl bu kadar kolay harcıyor anlamıyorum. Nedir yani?

Ayrıca admin olmanın sorumluluk gerektirdiğini düşünüyorum. Hakan Balta'ya küfür etmenin yanı sıra, Arda'yı yıpratmak için elinden gelen, her fırsatta aleyhine açıklama yapan adminler var. O rütbenin getirdiği sorumluluk en azından negatif durumlarda daha yuvarlak açıklamalar yapmakken, her şey yoluna girmeye başladığında hala elindeki minicik kürdanla binanın temelini nasıl kazarım diye uğraşmak niye?
  2. 31.08.2010, 22:58 Mesaj #8942

Batu Han, post: 1634488 Nickli Üyeden Alıntı

Neden satsın ki? Gerizekalı mı Galatasaray yönetimi? Jurado bile 13 milyona gitti Atletico Madrid'den. Bak dikkat et Jurado diyorum. Atletico Madrid'in Ceyhun Eriş'i.

Ayrıca Arda gitsin diyenlerinde hakikaten planlama yeteneğinden yoksun olduğunu düşünüyorum. Elde belki 150 milyon dolarlık kadro var. Misimovic, Baros, Elano gibi yabancıların yanına koyacağın 5 Türk futbolcusu kimler olacak acaba?

Yüzeysel düşündüğünde hayat çok kolay gelir ama acı gerçekle karşılaştığında sudan çıkmış balık gibi kalırsın.

Elalem kör gözlü futbolcusuna badem gözlüm der, biz bu takım için her şeyi yapan, takımın en çok performans gösteren futbolcusunu, vefa göstermemiz gerekirken yıpratmak için her şeyi yapıyoruz.

Kewell gitmesin diye kendini yırtan taraftar Arda'yı nasıl bu kadar kolay harcıyor anlamıyorum. Nedir yani?

Ayrıca admin olmanın sorumluluk gerektirdiğini düşünüyorum. Hakan Balta'ya küfür etmenin yanı sıra, Arda'yı yıpratmak için elinden gelen, her fırsatta aleyhine açıklama yapan adminler var. O rütbenin getirdiği sorumluluk en azından negatif durumlarda daha yuvarlak açıklamalar yapmakken, her şey yoluna girmeye başladığında hala elindeki minicik kürdanla binanın temelini nasıl kazarım diye uğraşmak niye?

Geçmiş sayfalara bak. Benim yazdıklarıma bak. Sonra gel Arda hakkında konuş benimle

Arda'yı sat dememin sebebi Arda gitmezse Hasan Şaş olup kalacak bu kulüpte. Arda bu taraftarı haketmiyor. Gitsin kendini geliştirsin.
  3. 31.08.2010, 23:01 Mesaj #8943

Ardayı Avrupadan kimse istemez diyen futbol fakirlerinede iyi bir kapak olmuştur bu.
  4. 31.08.2010, 23:01 Mesaj #8944

Hasan Şaş gibi olması için 10 kilo daha alması lazım.
  5. 31.08.2010, 23:32 Mesaj #8945
  6. 31.08.2010, 23:46 Mesaj #8946
  7. 31.08.2010, 23:47 Mesaj #8947

Şu dönemde gidecek oyuncu değil bu teklif 1 ay önce olsa bonservis 18 e 20 ye kitlenir satılırdı.Şuan takımın en değerli oyuncusu konumunda.

Arda yı satmak GALATASARAY ı satmak demektir.
  8. 01.09.2010, 00:26 Mesaj #8948

Misimoviç in gelişiyle yükün hafifleyecek kaptan

inş. eski haline donersin
  9. 01.09.2010, 01:53 Mesaj #8949

Geçen yılki kadrodan Keita nın gitmesi -takım kollektif olarak hiçbirşey üretemediği için- Arda nın 'sihirbazlık' yükünü 2 ye katlamıştı ve görünen,bu yükü kaldıramayacağı idi.Bende ille de takımı kurtarmak adına çok top tutup,takımın hızını kesmesinden hoşlanmayanlardanım ama buna da mecbur kalıyordu bir yerde ve bu kısır döngü hali mimiklerine bezginlik ve çaresizlik olarak yansıyordu...

Alınan 2 oyuncunun umduğumuz performansı göstermesi,en çok da Arda nın performansını olumlu yönde etkileyecek diye tahmin ve umut ediyorum;

1.misimoviç in organizasyon yeteneği ile artık 'takım olarak' da üretkenlik artacak...

2.Takım oyunu rakibe sökmediği zaman ihtiyaç duyulacak 'sihirbazlık' yetisine Arda dan daha fazlasıyla sahip bir futbolcunun daha olması,rakibin önlem almasını zorlaştıracak...

3.Arkasında iyi hücuma çıkabilen bir bekin olmasıyla,sol kanattaki etkili varyasyonlar artacak...

Tabi bunların olabilmesi için yeni oyuncularımızın gerekli olan performans,uyum ve istikrarı göstermelerini diliyorum..
  10. 01.09.2010, 02:05 Mesaj #8950

3 milyonluk ilk taksite kusura bamasınlar ama ayakkabısını bile satmayız . Şaka bir yana kötü bir teklif, eğer 11 değil de 15'in üstü olsaydı ve böyle bölünmüş olmasaydı bu kadar kolay reddedermiydik bilemiyorum.

Olaya Arda açısından bakarsak gitmesi daha mantıklı. Burada kalıp onu aşağıya çekmeye çalışan birsürü etkenin arasında kendisini geliştiremeyecek. Dışarı gitmesi onun için büyük kazanç olurdu. Takım için ne kadar önemli bir oyuncu olsa da kendini düşünmek isterse kimse birşey diyemez. Burada kalıp her kötü olaydan sonra üzerine abanılan ilk kişi olmaktansa dışarıda topunu oynamak daha iyi.

Gidince belki kıymeti daha iyi anlaşılır...
  11. 01.09.2010, 16:40 Mesaj #8951

Arkadaşlar öncelikle çok özür dilerim kendi adıma. Tamer de çok üzgün. Sadece şaka amaçlı yapmıştık.

Atletico'nun ağzından Galatasaray'a gönderdiğimiz teklif ciddiye alınmış. Tamamen uydurmadır. Yoksa ne yapsın atletico(son uefa ve super kupa şampiyonu) Arda'yı?

Tekrar özür dileriz...

Edit:Onur da ingilizce çeviriyi yaptı. O sıkıntı oldu biraz...
  12. 01.09.2010, 18:15 Mesaj #8952

taraftar olarak seviyoruz arda yi. isterse sinemalarda gezsin. simdi misi ile yükü hafifler kafası rahatlar. sezon sonu sampiyon olarak 20-25 gibi bi meblaya da gider.
  13. 01.09.2010, 18:31 Mesaj #8953

Yönetim Ardayı satmamışsa hepsi hikayedir. Adamlar 2 yıl taksitle 11 m yi önermişler diye geri çevirmiştir bizim yönetim ya neyse. Transfer Sezonu kapandı diyebiliriz Arda için umarım o da yeteneklerini tam anlamıyla sahaya yansıtır.

Not: Keyfin hep yerinde olsun Kaptan
  14. 01.09.2010, 20:34 Mesaj #8954

Ahmet Özgün Güven, post: 1639627 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşlar öncelikle çok özür dilerim kendi adıma. Tamer de çok üzgün. Sadece şaka amaçlı yapmıştık.

Atletico'nun ağzından Galatasaray'a gönderdiğimiz teklif ciddiye alınmış. Tamamen uydurmadır. Yoksa ne yapsın atletico(son uefa ve super kupa şampiyonu) Arda'yı?

Tekrar özür dileriz...

Edit:Onur da ingilizce çeviriyi yaptı. O sıkıntı oldu biraz...

Delnan Polat'tan anlamaları lazımdı.
  15. 01.09.2010, 20:40 Mesaj #8955

büyük terbiyesizlik. hangi akla hizmet böyle bir olaya teşebbüs edebildiniz doğrusu çok merak ediyorum. arda ya kimse 5 m dan fazla vermez. oda yaşına istinaden verilebilecek bir para.

Yukarı Git