1. 28.11.2008, 15:59 Mesaj #76
    ceza yiyeceksin gerenk yok bunlara bu arada harbi eski baros nasıldı ben şampiyonlar ligi hariç pek izlemedim doğrusu
  2. 28.11.2008, 16:01 Mesaj #77

Ahmet Özgün Güven, post: 5724 Nickli Üyeden Alıntı

ceza yiyeceksin gerenk yok bunlara bu arada harbi eski baros nasıldı ben şampiyonlar ligi hariç pek izlemedim doğrusu

Ben bu siteye geliyorsam insan gibi galatasaraylı insanlar var diye geliyorum 2-3 yumoş icin beni banlicaklarsa hic durmasınlar senin hakkında öyle seyler yapsalar aynı tepkiyi sende vermezmiydin? burdaki karı kılıklılardan bıktık nettede basımıza geliyo be dostum
  3. 28.11.2008, 16:02 Mesaj #78
    Eski Baroş'mu ayagında top tutmasını bilirdi kezman gibi oynamazdı drogba gibiydi diyim sana aldıgını atardı arkalardan top alır giderdi su anda hızı var ama top tutma yetisini kaybetmiş gibi geldi bana
  4. 28.11.2008, 16:08 Mesaj #79

Targutay Sabancı, post: 5728 Nickli Üyeden Alıntı

Ben bu siteye geliyorsam insan gibi galatasaraylı insanlar var diye geliyorum 2-3 yumoş icin beni banlicaklarsa hic durmasınlar senin hakkında öyle seyler yapsalar aynı tepkiyi sende vermezmiydin? burdaki karı kılıklılardan bıktık nettede basımıza geliyo be dostum

saçma sapan şeylerle insanın önce sinirini bozuyorlar sonra sende saçmalamaya başlıyorsun o da senin saçmalığının bir ucundan tutup gerisini boşveriyor konunun aslını kaçırıyor. Arda kötü demedin sanırım ama kötü maçlar çıkardığı gerçek hatta çok iyi gözüktüğü maçlarda bile kötü işler yaptığını görmek için objektif, buradaki tepkiyi de görünce eleştirmek için yürekli ve sabırlı olmak lazım zira insanlar anlamak istemiyor ısrarla. Halbuki bu düzeltilebilecek birşey ve ardanın fizyolojisinin sonucu kimse arda özverisiz veya laubali demiyor ama o adamın hızla adam geçip orta yapması imkansız gibi birşey. Israrla kanatta oynatmak niye? Sonuç;

sakin olacaksın, sabırlı olacaksın eğitim vermek kolay değil arkadaş!
  5. 28.11.2008, 16:20 Mesaj #80
    Arda'nın kesinlikle kafası karışık yeteneklerini eskisi gibi yansıtamıyor...Galatasaray camiasının Arda'ya sahip çıkması lazım...
  6. 28.11.2008, 17:22 Mesaj #81
    Kimse Arda'ya kotu oyuncu demiyor, diyemezde. Ama Arda gecen sezonun bir cogunda top ezmekten baska bir seye yaramadi. Son bir kac macta takimi sirtlayinca bunlarin hepsi unutuldu.
  7. 28.11.2008, 20:27 Mesaj #82
  8. 28.11.2008, 20:29 Mesaj #83

Mete Alparslan, post: 5835 Nickli Üyeden Alıntı

Kimse Arda'ya kotu oyuncu demiyor, diyemezde. Ama Arda gecen sezonun bir cogunda top ezmekten baska bir seye yaramadi. Son bir kac macta takimi sirtlayinca bunlarin hepsi unutuldu.

ahauhaua. Barış Özbek takımı şampiyon yaptı geçen sene, Arda top ezdi. auhauahuahua. bu laflar tarihe yazılsın lütfen.
  9. 28.11.2008, 20:30 Mesaj #84

S. Serhat Türkel, post: 6048 Nickli Üyeden Alıntı

ahauhaua. Barış Özbek takımı şampiyon yaptı geçen sene, Arda top ezdi. auhauahuahua. bu laflar tarihe yazılsın lütfen.

Senin bu konulara yorum yapışında büyük eziklik var SANKİ!
  10. 28.11.2008, 20:52 Mesaj #85

S. Serhat Türkel, post: 6048 Nickli Üyeden Alıntı

benede yaa biraz eziklik hissediyorum SANKİ!
  11. 28.11.2008, 20:55 Mesaj #86

Doruk Özyer, post: 6110 Nickli Üyeden Alıntı

benede yaa biraz eziklik hissediyorum SANKİ!

Yok arkadaş sadece futbola güney kutbunun kuzey kutbuna yakın olduğu kadar yakın olay buradan patlak veriyor.
  12. 28.11.2008, 21:04 Mesaj #87
    Ardaya sanki bonservis verdinizde konuşuyonuz böyle bir adamı bedava bulduğunuza şükredeceğinize..Oynatın o zaman ferdiyi carruscayı hızlı aydını veya 60 tan sonra şarjı biten koşmayan kewellı..Fenerbahçelilerin beşiktaşlıların sahip olması için imrendiği adamı siz beğenmiyorsunuz...Steau oynana ilk maçta maçı kurtaran adamıdı bana göre asistleri ve yarattığı pozisyonlarla bencifa maçında asist yaptı rakip takımın taraftarına alkışlattı kendini..Ligde 3 gol 3 asist yaptı..Sanki adama 30 mn euro bonservis vermiş gibi konuşmayın..Daha iyisi varsa oynatın ki dünde gayet iyidi herşey skora bakmıyor..
  13. 28.11.2008, 21:06 Mesaj #88
    Arda için tek endişem bu nabız ve kalp ritmi olaylarından sonra korkup eskisi kadar mücadele etmeyeceğidir umarım aşar bunu.
  14. 28.11.2008, 21:06 Mesaj #89
    ardada müthiş derece yorgunluk var zorunda olmasa sahaya yığıverecek kendini neden bu kondisyon eksikliği ilgilenmeli artık
  15. 28.11.2008, 21:10 Mesaj #90

Mete Alparslan, post: 5835 Nickli Üyeden Alıntı

eh yuh artık ya adamın yuzune tukursen daha ıyı yanı bu nasıl bı yorumdur..

Yukarı Git