1. 04.02.2009, 12:57 Mesaj #916
    Cevap: # 66 Arda Turan

Önünde eğilmekten başka yapacak birşey yok

Ben A.Polat olsaydım bir çek uzatırdım altı sıfırlı başına istediği rakamı koymasını isterdim...
  2. 04.02.2009, 13:20 Mesaj #917

Arda Turan'dan Zorunlu Açıklama

Bugün bazı internet siteleriyle birlikte saygın bir gazetenin internet sayfasında şahsıma ait bazı fotoğraflar yer almıştır.

“Arda’nın Gizli Fotoğrafları" başlığı ile mahrem kalması gerektiğini kendi kendine itiraf eden bir buçuk yıl önce çekilmiş görüntülerin yayınlanması tek kelimeyle kişilik haklarıma saldırıdır. Buradaki amaç, şahsımı karalamak ve zedelemek adına her insanın özel hayatında yaşanan bir masumiyetin üzerine başka anlamlar katarak kamuya sunmaktır.

Özel hayatıma tecavüz olarak nitelendirebileceğim ve bir buçuk yıl öncesine dayanan bu fotoğrafları çalıp internet ortamına sızdıranlar ve bunları özel hayata saygı kavramını göz ardı ederek yayınlayanlar hakkında hukuki haklarımı saklı tutacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın.

Takımımızın zorlu maçlarının olduğu bir süreçte gerek futbolumu gerekse çalışma anlayışımı ve formam için mücadele aşkımı hiçbir dış güç ve entrikanın karalayamayacağını buradan bir kez daha kamuoyuyla paylaşırken bu fotoğrafları yayanların ve basanların kendi aile ve özel hayatlarına böyle bir müdahele yapıldığı takdirde nasıl tavır alacaklarını da bilmek isterdim. Ayrıca hem şahsımın hem de futbolumun bu tür başka konularla yıpratılamayacağını buradan belirtmek isterim..

Saygılarımla

Arda Turan
  3. 04.02.2009, 13:22 Mesaj #918
  4. 04.02.2009, 13:34 Mesaj #919

Ali Tekin, post: 90075 Nickli Üyeden Alıntı

kız arkadaşı bu çocuğu saf bulmuş çektirdikleri resimleri medyaya satmış.Resimleri gördüm arda konusunda ne kadar haklı olduğumu anladım.Bi de milli takıma kaptan olsun diyorsunuz o resimlerle mi kaptan olcak bu çocuk

O resimlerde ne var? Ben senin gibi acayip bir anlam veremedim. Adam gay olsa derim ki ulan adam gay'im diyordu bak yaptığına kız arkadaşı var birde fotoğraf çektirmiş...

1) Erkek olduğu için,

2) Delikanlı ve genç bir insan olduğu için,

3) Karizma para ve karakter sahibi olduğu için bir kız arkadaşı var ki bu fotoğraflar çekilmiş.

Bunlar çok normal...

Normal olmayan senin bu çok normal fotoğraflara garip bir tepki vermen. Nedenleri şunlar olabir;

1) Erkek değilsin bayansın erkek adıyla foruma kayıt olmuşsun... Ve şu an Arda yı kız arkadaşından kıskandın! (Türk filmi tadında)

2) Delikanlı değilsin doğruları konuşmuyorsun ya da Ardayı çekemiyorsun.

3) Sende karizma, para ve karakter yok. Bunun içinde kız arkadaşın yok. Ya da varda seninle fotoğraf çektirmeye utanıyor...

Artık hangi sebebi seçersen seç. bence en güzel ihtimal, 1. ihtimal... Umarım nedenin budur...

Bu arada Arda artık yüreğimize kazındı ve ne olursa olsun hiçbirşeyin onu gönüllerimizden sökemeyeciğini düşünüyorum... Yürüyedur aslanım...

Sevgiler...
  5. 04.02.2009, 13:48 Mesaj #920

Ali Tekin, post: 90075 Nickli Üyeden Alıntı

kız arkadaşı bu çocuğu saf bulmuş çektirdikleri resimleri medyaya satmış.Resimleri gördüm arda konusunda ne kadar haklı olduğumu anladım.Bi de milli takıma kaptan olsun diyorsunuz o resimlerle mi kaptan olcak bu çocuk

Sana birşey derdim de ceza yerim boşyere ne var o görüntülerde adamın kız arkadaşı ve çok abuk bir durum yok.Yazık o kızada şimdi senin gibiler çıkacak ardayı formdan düşürmüş falan diyecek kızın ailesinin kızın ne duruma düşeceğini bilmeden.Sizin zihniyetinizdeki adamlar yok olmadan bu ülkeden cacık olmaz.Aslında bu kadar hıyar varken cacıktan başka birşeyde olmaz
  6. 04.02.2009, 13:52 Mesaj #921

Arkadaşlar bu resmi galeri yapan heber sitelerini kınıyorum bu bir.İkincisi elalemin kızı için erkek adam helali hoş olsun gibisinden açıklamalar yapmak çok çirkin belki ciddi olduğu bir kız arkadaşı siz burada "o kadar hayranı var yapacak tabiii" derseniz bu ayıpların en büyüğü.

Ben resimleri çok masumane buldum özel ortamında kız arkadaşıyla çekilmiş resimler elalemin kızı hakkında saçma salak yorumlar yapmayın.
  7. 04.02.2009, 14:04 Mesaj #922

Bu resimlerde ne oldugunu çözemedim _? Arda sevgilisi ile resim çekilmiş tüm erkekler sevgilileri ile çekildigi gibi tüm futbolcularında vardır böyle fotoları bunda bir sorun yok hatta benim bile var lan

sorun onların nasıl internete sızdıgı
  8. 04.02.2009, 14:05 Mesaj #923

adam evde alem yapmış bide resimlerini çektirmiş bari yaptın kardeşim resim çektirme.Tamam iyi topçu lafım yok ama efendi olsun bu arkadaş kendini futbola versin bu kafayla devam ederse daha çok görürüz böyle resimlerini ve videolarını
  9. 04.02.2009, 14:07 Mesaj #924

Ali Tekin, post: 90357 Nickli Üyeden Alıntı

adam evde alem yapmış bide resimlerini çektirmiş bari yaptın kardeşim resim çektirme.Tamam iyi topçu lafım yok ama efendi olsun bu arkadaş kendini futbola versin bu kafayla devam ederse daha çok görürüz böyle resimlerini ve videolarını

Sana ne böyle resim çektirdiyse ?

Arda'nın özel hayatı seni neden bu kadar ilgilendiriyor ?

Sana mı düştü derdi.

Biraz saygılı ol yeter.
  10. 04.02.2009, 14:10 Mesaj #925

Kız arkadaşınla başbaşa olmak alem yapmakmıdır?

Senin zihniyetin buysa senin kız arkadaşına yazık hoş kız arkadaşın olduğunu sanmıyorum zaten aleme gelen kıza sevgilide denmez onun adı başkadır.
  11. 04.02.2009, 14:11 Mesaj #926

Böyle dallamalar hala sitede.İnanamıyorum.Sinir hastası mı edeceksiniz bizi forum yönetimi???
  12. 04.02.2009, 14:14 Mesaj #927

yakışır arda'ya be.....adamı karalamaya çalışan basın bu sene takımın en istikrarlı oynayan oyuncusu kim nerdeyse maç kaçırmadı arda..böyle şeyler onu etkileseydi arda kim bilir şimdi nerde olurdu..
  13. 04.02.2009, 14:14 Mesaj #928

Seda hanım moderatör olarak ceza kesme yetkiniz yok mu?

Üstelik bir bayan olarak bu bakış açısına sahip bir zavallıya sizin ceza kesmeniz daha anlamlı olur kanısındayım.
  14. 04.02.2009, 14:16 Mesaj #929

ersin misin nesin terbiyeni takın eğer birilerine ceza verilecekse bu kesinlikle sen olmalısın.Eğer sana ceza verilmeyip bana ceza verilirse zaten bu forumun tarafsızlığı yok demektir.
  15. 04.02.2009, 14:17 Mesaj #930

özel hayatında ne yaparsa yapsın bizi ilginlendirmez ama gidipte resim çektirmesi olmaz ayıptır sonuçta sen Galatasaray spor kulübünün futbolcususun.

Yukarı Git