1. 04.02.2009, 14:17 Mesaj #931
    Cevap: # 66 Arda Turan

Bunlar normal şeyler. Her ünlünün başına gelebilir. Arda bunları çektirirken düşünmemiş mi olacakları? Verdiği tepki de abartılı. İlerde Arsenal'de oynarsa daha ne fotolarını görürürz.
  2. 04.02.2009, 14:18 Mesaj #932

Ali Tekin, post: 90378 Nickli Üyeden Alıntı

ersin misin nesin terbiyeni takın eğer birilerine ceza verilecekse bu kesinlikle sen olmalısın.Eğer sana ceza verilmeyip bana ceza verilirse zaten bu forumun tarafsızlığı yok demektir.

Yazdığın mesaajlar hep futbolcularımızı kötülemeye yönelik ve tahrik içeriyor eğer sana ceza verilmezse bu forum taraflı demektir.Bu forumun sanmam kuşlara taraf olacağını.
  3. 04.02.2009, 14:20 Mesaj #933

Ali Tekin, post: 90378 Nickli Üyeden Alıntı

ersin misin nesin terbiyeni takın eğer birilerine ceza verilecekse bu kesinlikle sen olmalısın.Eğer sana ceza verilmeyip bana ceza verilirse zaten bu forumun tarafsızlığı yok demektir.

Ulan civciv sen kimsin Galatasaraylı oyuncuların özel hayatına karışıyorsun?Sen kimsin burada gelip milleti provoke ediyorsun.Deli saçması laflarını taraftarı olduğun sitelerde söyle.Galatasaray forumuna gelip insanları çileden çıkarma.Ezik...
  4. 04.02.2009, 14:21 Mesaj #934
  5. 04.02.2009, 15:00 Mesaj #935

Hiç sevgilisi olmamış cahil insanların yorumlarına takmamak lazım...

İnsan sevgilisi ile fotograf çektiremezmi yada çektirmeyen varmı _?
  6. 04.02.2009, 15:01 Mesaj #936
  7. 04.02.2009, 15:03 Mesaj #937

Arda Turan'dan Zorunlu Açıklama

Bugün bazı internet siteleriyle birlikte saygın bir gazetenin internet sayfasında şahsıma ait bazı fotoğraflar yer almıştır.

“Arda’nın Gizli Fotoğrafları" başlığı ile mahrem kalması gerektiğini kendi kendine itiraf eden bir buçuk yıl önce çekilmiş görüntülerin yayınlanması tek kelimeyle kişilik haklarıma saldırıdır. Buradaki amaç, şahsımı karalamak ve zedelemek adına her insanın özel hayatında yaşanan bir masumiyetin üzerine başka anlamlar katarak kamuya sunmaktır.

Özel hayatıma tecavüz olarak nitelendirebileceğim ve bir buçuk yıl öncesine dayanan bu fotoğrafları çalıp internet ortamına sızdıranlar ve bunları özel hayata saygı kavramını göz ardı ederek yayınlayanlar hakkında hukuki haklarımı saklı tutacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın.

Takımımızın zorlu maçlarının olduğu bir süreçte gerek futbolumu gerekse çalışma anlayışımı ve formam için mücadele aşkımı hiçbir dış güç ve entrikanın karalayamayacağını buradan bir kez daha kamuoyuyla paylaşırken bu fotoğrafları yayanların ve basanların kendi aile ve özel hayatlarına böyle bir müdahele yapıldığı takdirde nasıl tavır alacaklarını da bilmek isterdim. Ayrıca hem şahsımın hem de futbolumun bu tür başka konularla yıpratılamayacağını buradan belirtmek isterim..

Saygılarımla

Arda Turan
  8. 04.02.2009, 15:10 Mesaj #938

Bu fotoğrafları yayınlayanlar keşke biraz insan olsa da hatalarını anlayıp tekrar etmeseler ama nerde...
  9. 04.02.2009, 15:14 Mesaj #939

Arda kızı yemiş walla ) üstü de çıplakk bir fotoda.. heheh fakato kız çok çirkin Arda nın çok daha güzellerini bulmasıın isterim napcak kara böcüğü

Topunu oynuyor istediğini yapar Arda...
  10. 04.02.2009, 15:26 Mesaj #940

Tolga Aslan, post: 90482 Nickli Üyeden Alıntı

Arda kızı yemiş walla ) üstü de çıplakk bir fotoda.. heheh fakato kız çok çirkin Arda nın çok daha güzellerini bulmasıın isterim napcak kara böcüğü

Bu yorumlar çok çirkin resimdeki kişiyi tanıyormusnuz?Hiç kimse hakkında bu tür yorumlar yapmaya hakkınız yok.
  11. 04.02.2009, 15:28 Mesaj #941

Tolga Aslan, post: 90482 Nickli Üyeden Alıntı

Nasıl bu kadar basitçe yorumlar yapabiliyorsunuz ben anlamıyorum sizi yaa...
  12. 04.02.2009, 15:33 Mesaj #942

Adam bu yaşında takımı sırtlıyor,Yıldız diye nitelendirdiğiniz adamlar nedeni bilinmeyen sakatlıklarından dolayı Sivasa bile gelmeye tenezzül etmiyor..

Yeteneği zaten tartışılmaz..GalataSaraylılığı ve kişiliği de ortada..

Siz adamın kızlarla fotolarına takmışsınız,İstediğini yapar yahu size ne?
  13. 04.02.2009, 15:35 Mesaj #943

Ceyda Aydoğmuş, post: 90498 Nickli Üyeden Alıntı

Yıldız diye nitelendirdiğiniz adamlar nedeni bilinmeyen sakatlıklarından dolayı Sivasa bile gelmeye tenezzül etmiyor..

Bu cümlenden emin misin ?

Yani Lincoln için söylenenler doğru öyle mi ?

Bu puan kayıplarını göze almış yani yönetim.Bana pek inandırıcı gelmiyor açıkcası.
  14. 04.02.2009, 15:37 Mesaj #944

8 olimpiyat madalyalı adam esrar aleminde yakalandı, özür diledi konu kapandı.

Bunda özür dilenecek bir durum bile yok, gayet normal bir durum kız arkadaşının olması ve onunla fotoğraf çektirmesi. Sadece magazinsel yanı var bu resimler, ama değerli spor büyüklerimiz spora iliştirmenin bir yolunu bulurlar diye tahmin ediyorum.
  15. 04.02.2009, 15:47 Mesaj #945

Ne var bu fotolarda? Türkiye'nin gündemi böyle salak saçma şeylerle dolu işte. Oturup bunlara kafa yormak zorunda kalıyoruz. Adam milli takım kaptanı olamayacak bundan sonra. Neden? Çünkü sevgilisini öptü. Ahlaksız birde fotoğraf çektirmiş. Bak sen bak başımıza taş yağacak. :rolleyes:

Zekası geri bunlar yahu...

Yukarı Git