1. 04.02.2009, 15:49 Mesaj #946
    Cevap: # 66 Arda Turan

Kız arkadaşını öpmek bile suç olmuş be.Vallahi ayıp billahi ayıp....
  2. 04.02.2009, 15:52 Mesaj #947

Eğer sen Galatasaray klübünde oynuyorsan ve gerçek galatasaraylıysan özel hayatına dikkat etmelisin

zaten sen normal insanlardan milyonlarca fazlasını kazanıyorsun

buda normal insanlar gibi olmadıgını senin cok daha dikkatli davranman gerektigini gösterir

Neyse cıksın dogru düzgün topla cay demlemeden topunu oynasın bizene istedigini yapar bizide bu ilgilendirir aslolan galatasarayımızdır
  3. 04.02.2009, 15:53 Mesaj #948

Ersin Eren, post: 90512 Nickli Üyeden Alıntı

Kız arkadaşını öpmek bile suç olmuş be.Vallahi ayıp billahi ayıp....

üstü cıplak bir kızla öpüsmenin ilerisine gitmek ile masum bir öpüsmeyi ayırd et
  4. 04.02.2009, 15:53 Mesaj #949

Seda Söylemez, post: 90499 Nickli Üyeden Alıntı

Bu cümlenden emin misin ?

Yani Lincoln için söylenenler doğru öyle mi ?

Bu puan kayıplarını göze almış yani yönetim.Bana pek inandırıcı gelmiyor açıkcası.

Puan kayıplarını göze almak GalataSaray'a yakışıyormu peki..ben ihtimal bile vermek istemiyorum böyle bir olaya.

Ama,Lin'in sakatlığının ne olduğu da tam olarak açıklanmış değil..Kaldı ki böyle birşey olsa Baros geçen maç gelir miydi?
  5. 04.02.2009, 15:55 Mesaj #950

Targutay Sabancı, post: 90517 Nickli Üyeden Alıntı

üstü cıplak bir kızla öpüsmenin ilerisine gitmek ile masum bir öpüsmeyi ayırd et

Çıplak bir kız mı?Hani nerde?Ben öyle bir resim görmedim.Ayrıca görsem bile sorun yok....
  6. 04.02.2009, 15:57 Mesaj #951

Ersin Eren, post: 90520 Nickli Üyeden Alıntı

Çıplak bir kız mı?Hani nerde?Ben öyle bir resim görmedim.Ayrıca görsem bile sorun yok....

Burası yüzde doksan dokuzu müslüman bir ülke niye böyle dedigime gelince ise avrupaya özenen cok şahıs var ama avrupaya girdikleri anda vatanım diye feryad edenler cok daha agır basıyor pislikten baska hicbirsey yok özellikle ingilterede 9-10 yasından itibaren icki uyusturucu baslar su yoktur bira vardır neyse konu bu degil ve o galatasarayı su anda temsil eden degerlerden biri bir hakan sükür gibi olmak amacındaysa onu örnek almalı özel hayatına cok dikkat etmeli
  7. 04.02.2009, 15:59 Mesaj #952

Targutay Sabancı, post: 90524 Nickli Üyeden Alıntı

Burası yüzde doksan dokuzu müslüman bir ülke niye böyle dedigime gelince ise avrupaya özenen cok şahıs var ama avrupaya girdikleri anda vatanım diye feryad edenler cok daha agır basıyor pislikten baska hicbirsey yok özellikle ingilterede 9-10 yasından itibaren icki uyusturucu baslar su yoktur bira vardır neyse konu bu degil ve o galatasarayı su anda temsil eden degerlerden biri bir hakan sükür gibi olmak amacındaysa onu örnek almalı özel hayatına cok dikkat etmeli

Benim için hiçbir problem yok.Seni rahatsız edebilir, saygı duyarım...
  8. 04.02.2009, 16:01 Mesaj #953

Ersin Eren, post: 90528 Nickli Üyeden Alıntı

Benim için hiçbir problem yok.Seni rahatsız edebilir, saygı duyarım...

Sagol ancak Galatasaray'a mal olmaksa amacı gerçekten cok dikkat etmeli özellikle böylesine medyanın oldugu bir ülkede Hakan Sükür,Hasan Şaş neler yaptıysa ne kadar efendilerse oda öyle olmalı yoksa 1 günde koskoca camianın adını kötüleyecek tilki cok emin ol
  9. 04.02.2009, 16:03 Mesaj #954

Kocum benim...Ardanin [Moderatör tarafından silindi ] Sagolsun...Kiskanmayin Oglum Nazar etmeyin calisin sizinde olur...

Helal olsun sana Arda Turan...Bu Resimler 1.5 yil önce cekilmis onlari Gündem yapanlarda suc...
  10. 04.02.2009, 16:03 Mesaj #955

Targutay Sabancı, post: 90531 Nickli Üyeden Alıntı

Sagol ancak Galatasaray'a mal olmaksa amacı gerçekten cok dikkat etmeli özellikle böylesine medyanın oldugu bir ülkede Hakan Sükür,Hasan Şaş neler yaptıysa ne kadar efendilerse oda öyle olmalı yoksa 1 günde koskoca camianın adını kötüleyecek tilki cok emin ol

GalataSaray'ın adını 22 yaşındaki genç bir adamın sevgilisiyle öpüşürken ki resimleri karalıyacaksa,kendimize nasıl büyük bi camia diyoruz?
  11. 04.02.2009, 16:03 Mesaj #956

Targutay Sabancı, post: 90531 Nickli Üyeden Alıntı

Vız gelir tırıs gider.Galatasaray çok büyük camiadır.Böyle olaylar yaralamaz bizi.
  12. 04.02.2009, 16:05 Mesaj #957

Ersin Eren, post: 90536 Nickli Üyeden Alıntı

Vız gelir tırıs gider.Galatasaray çok büyük camiadır.Böyle olaylar yaralamaz bizi.

Yaralamazmı bu fener medyası onun öpüsmesini ardanın gizli cocukları varmıs diye yazarken adamın moralini bozarken takımı gencecik topcudan eder
  13. 04.02.2009, 16:07 Mesaj #958

Targutay Sabancı, post: 90538 Nickli Üyeden Alıntı

Yaralamazmı bu fener medyası onun öpüsmesini ardanın gizli cocukları varmıs diye yazarken adamın moralini bozarken takımı gencecik topcudan eder

Hayır, etmez.Yıllardır yapıyorlar ve hiçbir sonuç alamadılar...
  14. 04.02.2009, 16:08 Mesaj #959

Arda medyanın hakaretlerinden ve saçmalıklarından etkilenmediğini GalataSaray dergisi röpörtajında söylemişti zaten.

Etkilenenlerin,ve adamın kişiliğine laf edenlerin kim olduğu ortada bence.
  15. 04.02.2009, 16:10 Mesaj #960

Yahu bizim medyamız Türk medyası çok meraklı.Sürekli birisine suç atıyorlar.Neden?Çekemiyorlar...

Yukarı Git