1. 14.02.2009, 17:48 Mesaj #1066
    Cevap: # 66 Arda Turan

Galatasaray forması giyeceğim,takımdaki yerim banko olacak,Türkiye'nin en popüler adamlarından biri olacağım,paranın hasını kazanacağım sonrada kötü oynayacağım.

Buna hakkım var mı sizce ? Bence yok.
  2. 14.02.2009, 17:51 Mesaj #1067

Umarım, bir daha ne kaptanlık mevzusunda, ne de Galatasaray'da ki yabancılar konusunda ağzını açar. Son evimizde ki maçta tribünlere trip yapar, son 4 maçta yoktur oyunda, takımı ateşleyecek diye bekleriz, ortalıkta gözükmez. Arda bizim oyuncumuzdur, ne Lincoln'le ne Kewell'la kıyaslarız ama, artık işine baksın, ne yabancılarla, ne kaptanlıkla, ne de trübünlere karışmasın.
  3. 14.02.2009, 17:55 Mesaj #1068

Birde Kaptanlık bandını kabul etmiyor sen kimsin yahu nesin kaç senedir Galatasarayda oynuyosun bu takımda Hagi kaptan olmadı sana ne olluyor??

Ben olsam hayatta bir daha kaptan yapmam ne sabriyi ne ardayı..
  4. 14.02.2009, 17:59 Mesaj #1069

Hele Sabri bile istedi ya çıldırdım kimse Galatasaray'dan büyük değil Arda'nın acilen kendine gelmesi gerek!
  5. 14.02.2009, 18:19 Mesaj #1070
  6. 14.02.2009, 18:52 Mesaj #1071

Bence fazla yükleniliyor Arda'ya,evet kabulümdür 3-4 maçtır ki bunlar deplasman maçları Arda kötü bir performans sergiliyor,sorumluluk almıyor deniliyor peki soruyorum ben de Lincoln çok mu sorumlu bir adam? 2-3 hareket yapıyor bizim de hem seyir zevkimiz hem skorumuza katkıda bulunuyor deniliyor ama Lincoln de deplasmanlarda iyi oynayamıyor,gereksiz kartlar görüyor,Ama ne yazık ki şu 22 yaşındaki çocuğa yapılan eleştirilerin 10'da biri yapılmıyor ona... Üstelik sezon başında gönderilmesi gündemdeyken,kusura bakılmasın ama Arda'nın fazla üzerine gidiliyor,Lincoln'e gelince "aman çok duygusaldır,kart görünce takıma küser,arkadaşlarından ayrı takılır,içine kapanır,zaten Feldkamp'ı sevmiyordu" deniyor.. Oldu...
  7. 14.02.2009, 18:55 Mesaj #1072

müge yılmaz, post: 101644 Nickli Üyeden Alıntı

Bence fazla yükleniliyor Arda'ya,evet kabulümdür 3-4 maçtır ki bunlar deplasman maçları Arda kötü bir performans sergiliyor,sorumluluk almıyor deniliyor peki soruyorum ben de Lincoln çok mu sorumlu bir adam? 2-3 hareket yapıyor bizim de hem seyir zevkimiz hem skorumuza katkıda bulunuyor deniliyor ama Lincoln de deplasmanlarda iyi oynayamıyor,gereksiz kartlar görüyor,Ama ne yazık ki şu 22 yaşındaki çocuğa yapılan eleştirilerin 10'da biri yapılmıyor ona... Üstelik sezon başında gönderilmesi gündemdeyken,kusura bakılmasın ama Arda'nın fazla üzerine gidiliyor,Lincoln'e gelince "aman çok duygusaldır,kart görünce takıma küser,arkadaşlarından ayrı takılır,içine kapanır,zaten Feldkamp'ı sevmiyordu" deniyor.. Oldu...

Lincolnle kıyaslama yaptık mı
  8. 14.02.2009, 18:58 Mesaj #1073

hayır kıyaslamanın ben yapılmasını istiyorum.. Bir kıyaslayın bakalım... Üstelik Lincoln Euro2008'de de oynamadı.. yani ben yapılan eleştirilerin çok acımasız olduğunu belirtmek için özellikle Lincoln'ün adını veriyorum...
  9. 14.02.2009, 18:59 Mesaj #1074

müge yılmaz, post: 101644 Nickli Üyeden Alıntı

Asıl ardaya az yükleniliyor Lincolnü mahvetmiştik zaten geçen sene

Taraftar son maçta tribüne çağırdı trip yaptı iyice kaşınıyor bence..

Bu zamana kadar ardayı hep savundum ama artık yetti..

Benim güvenimi kaybetti zor kazanır artık..
  10. 14.02.2009, 19:03 Mesaj #1075

müge yılmaz, post: 101665 Nickli Üyeden Alıntı

hayır kıyaslamanın ben yapılmasını istiyorum.. Bir kıyaslayın bakalım... Üstelik Lincoln Euro2008'de de oynamadı.. yani ben yapılan eleştirilerin çok acımasız olduğunu belirtmek için özellikle Lincoln'ün adını veriyorum...

Kıyaslayalım bakalım

Tribünlere trip yapan kim?

Kaptanlık konusunda sorun çıkartan kim?

Her ortamda yabancılarımıza sallayan kim?
  11. 14.02.2009, 19:07 Mesaj #1076

Artık o kaptanlık mevzusu kapandı diye biliyorum..

Yabancı oyunculara gösterilen tolerans Arda gibilere gösterilmiyor,bence haklı mesela isim vermek istemiyordum aslında ama Fb'de de bir Semih gerçeği var,adam milli takımda oynuyor,ama kendi takımında oynuyamıyor milyon dolarlık eblek bir yabancı yüzünden..Formdan düşüyorlar.. Olan türk futboluna oluyor..

Trip mevzusu hakında yeterince fikir sahibi değilim,onun için yorum yapmak istemem..
  12. 14.02.2009, 19:11 Mesaj #1077

müge yılmaz, post: 101705 Nickli Üyeden Alıntı

Artık o kaptanlık mevzusu kapandı diye biliyorum..

Yabancı oyunculara gösterilen tolerans Arda gibilere gösterilmiyor,bence haklı mesela isim vermek istemiyordum aslında ama Fb'de de bir Semih gerçeği var,adam milli takımda oynuyor,ama kendi takımında oynuyamıyor milyon dolarlık eblek bir yabancı yüzünden..Formdan düşüyorlar.. Olan türk futboluna oluyor..

Trip mevzusu hakında yeterince fikir sahibi değilim,onun için yorum yapmak istemem..

Lincoln'e laf atıyor o açıklamalarda. Sussun ve topunu oynasın, Galatasaraylı oyuncu bunu yapar.

Kaptanlık mevzusunun çıkması bile yanllış. Arda 21 yaşında çocuk Galatasaray 500 yıllık kurum.

Trübünlere trip yapıyor arkadaş, Lincoooln diye bağırıldığı için
  13. 14.02.2009, 19:18 Mesaj #1078

kaptanlık mevzusu da ayrı bir tartışma konusu zaten,

Sahaya kaptan çıkmış futbolcularımıza bakın,takımı birarada tutmaya çalışacaklarken,oyun disiplininden taviz vermemeleri ve sorumluluk almaları gerekirken,ellerine,çenelerine sahip olamayan insanlar bunlar Ümit K gibi,Ayhan gibi,kaç yaşında adamlar onlar bile sorumluluk almasını bilmiyorlar siz de diyorsunuz ki bu çocuk 21 yaşında,sırf yaşı genç diye 30'un da mı alacak o pazubandı.. ?

Bu arada bunun tribini yapması da hiç hoş değil tabi,bu hareketini onaylamıyorum kesinlikle...
  14. 14.02.2009, 19:21 Mesaj #1079

Arda'ya da yazık ama devre arası kupa maçında sahada,hazırlık maçlarında sahada,lig başlar buzlu sahada oynar sonra kupa maçında sonra tekrar ligde ve gine buzlu sahada

Hem Kewell,hem Hasan'ın sakat olması onu çok etkiledi biraz dinlenmesi lazım
  15. 14.02.2009, 19:37 Mesaj #1080

Kendisine laf atanların ellerini vicdanlarına koyup düşünmesini gerektiren türk futbolunun şu an için en yetenekli ortasaha oyuncusu.

2 çalım attı diye taptıkları adamlar bu takıma ne vermiş..22 yaşındaki bu çocuk ne vermiş biraz düşünün..

Yukarı Git