1. 14.02.2009, 19:38 Mesaj #1081
    Cevap: # 66 Arda Turan

Herşeye rağmen Arda'yı diğer oyunculardan ayrı tutmamız gerekir onun ortaları bugün boşa gitti çünki ceza sahası içinde kimse yoktu kovaya su koymaya çalıştı ama kova delik işte!
  2. 14.02.2009, 19:42 Mesaj #1082

Ceyda Aydoğmuş, post: 101801 Nickli Üyeden Alıntı

Kendisine laf atanların ellerini vicdanlarına koyup düşünmesini gerektiren türk futbolunun şu an için en yetenekli ortasaha oyuncusu.

2 çalım attı diye taptıkları adamlar bu takıma ne vermiş..22 yaşındaki bu çocuk ne vermiş biraz düşünün..

22 yaşında ki çocuk boyundan büyük demeçler veriyor, hareketlerde bulunuyor.
  3. 14.02.2009, 19:47 Mesaj #1083

Özgür Aşık, post: 101819 Nickli Üyeden Alıntı

22 yaşında ki çocuk boyundan büyük demeçler veriyor, hareketlerde bulunuyor.

22 yaşında Türkiyenin 4/1'ini mutlu etme görevini sana verseler,takımda her açıdan iş yapan biri olsan , vede kıymetini kendi taraftarın bile bilmese emin ol sende baskı altında kalıp böyle şeyler diyebilirdin.

Ayrıca ardanın geldiği sezondan beri takipçisiyim bir kere bile takım arkadaşlarına karşi bi hakaretini duymadım ..
  4. 14.02.2009, 19:52 Mesaj #1084

Arda'ya laf söylettirmem. Adamı en dandik maçta bile oynatan bir hoca varken Arda da her maçta elinden geleni yaparken haliyle yorulmuş oluyor. Ama bir laf da etmiyor. Takımda bulunan 4-5 gerçek Galatasaraylı dan biridir.
  5. 14.02.2009, 19:53 Mesaj #1085

Ceyda Aydoğmuş, post: 101838 Nickli Üyeden Alıntı

22 yaşında Türkiyenin 4/1'ini mutlu etme görevini sana verseler,takımda her açıdan iş yapan biri olsan , vede kıymetini kendi taraftarın bile bilmese emin ol sende baskı altında kalıp böyle şeyler diyebilirdin.

Ayrıca ardanın geldiği sezondan beri takipçisiyim bir kere bile takım arkadaşlarına karşi bi hakaretini duymadım ..

Lincoln için deplasman maçlarına gelmemesini ima ettiğini dinlicek kadar kadar takip etmedin demek ki.

2. Kaptanlığı kabul etmezmiş beyfendi. 22 yaşnda bi topçu bi tarafta, öteki tarafta 500 yıllık bir kurum. Hadi ordan derler adama.

Arda'yı Arda yapan taraftar ve Galatasaraydır. Önce 2. kaptan olmam diyerek klübe, sonra tribünlere trip yaparak Taraftarlara saygısızlık yaptı.

Biz Galatasaraylıyız, Arda Turanlı değiliz.
  6. 14.02.2009, 19:58 Mesaj #1086

Arda kim yahu ? Dünkü çocuk.Ne bu havalar tafralar ? Daha Galatasaray'a birşey kazandırmamış,kendi birşey kazanmamış.

Sergen Yalçın'cılık oynamaya çalışıyorsa buyursun devam etsin.

Arda geleceğin kaptanıysa çıkacak oraya takımı sırtlayacak.Arda'nın takımı tek başına alıp götürdüğü maç yok !
  7. 14.02.2009, 19:58 Mesaj #1087

Hepimiz seviyoruz Ardayı fakat son zamanlarda iyi olmadığı çok açık.Özgür Aşık'ın falan dediği gibi nerdeyse her ortamda yabancılara sallıyor.Kaptanlık konusunda söyledikleri zaten çok açıktı.Bu tip şeyleri konuşmak için çok erken daha onun için.
  8. 14.02.2009, 20:02 Mesaj #1088

Özgür Aşık, post: 101860 Nickli Üyeden Alıntı

Lincoln için deplasman maçlarına gelmemesini ima ettiğini dinlicek kadar kadar takip etmedin demek ki.

2. Kaptanlığı kabul etmezmiş beyfendi. 22 yaşnda bi topçu bi tarafta, öteki tarafta 500 yıllık bir kurum. Hadi ordan derler adama.

Arda'yı Arda yapan taraftar ve Galatasaraydır. Önce 2. kaptan olmam diyerek klübe, sonra tribünlere trip yaparak Taraftarlara saygısızlık yaptı.

Biz Galatasaraylıyız, Arda Turanlı değiliz.

Lin'in büyük sakatlığı deplasmanlarda devam ederken Samiyende birden geçti.Bende maç seçtiğini düşünüyorum..bu yüzden de kızamıyorum,sonuçda adam Galatasaray taraftarı değil.Kendini düşünür ..

Hem sakat olsa bile gelip destekleyebilirdi,Sivas maçında yaşananlar ve sakatlıklar ortada zaten.Arda ima etmişse de iyi demiş.Ama ben Lin'in sakatlığı ve sivasa gitmemesi hakkında bir laf duymadım.

2.kaptanlığı kabul etmem lafı konusunda bende sana katılıyorum dememesi lazımdı.Ama duygusallığına ve gençliğine veriyorum,koca koca adamların laflarını duyunca çokda garipsemiyorum.

Tribünlere trip atmadı,destek vermekdikleri için gitmedi,Mustafa abi bu konuya açıklık getirmişti..
  9. 14.02.2009, 20:12 Mesaj #1089

Ceyda Aydoğmuş, post: 101882 Nickli Üyeden Alıntı

Lin'in büyük sakatlığı deplasmanlarda devam ederken Samiyende birden geçti.Bende maç seçtiğini düşünüyorum..bu yüzden de kızamıyorum,sonuçda adam Galatasaray taraftarı değil.Kendini düşünür ..

Hem sakat olsa bile gelip destekleyebilirdi,Sivas maçında yaşananlar ve sakatlıklar ortada zaten.Arda ima etmişse de iyi demiş.Ama ben Lin'in sakatlığı ve sivasa gitmemesi hakkında bir laf duymadım.

2.kaptanlığı kabul etmem lafı konusunda bende sana katılıyorum dememesi lazımdı.Ama duygusallığına ve gençliğine veriyorum,koca koca adamların laflarını duyunca çokda garipsemiyorum.

Tribünlere trip atmadı,destek vermekdikleri için gitmedi,Mustafa abi bu konuya açıklık getirmişti..

Lincoln isterse hiç bir maç oynamasın. Arda ağzını açamaz.Galatasaray kültürü vardır bizim klüpte, kimse çıkıp dedikodu mahiyetinde basının önünde takım arkadaşını yem atamaz! O senin öle yada böyle takım arkadaşın. Galatasaraylılığa yakışmaz.

Tribünler isterse yuhalar..Arda hiç bir şeklde trübünlere trip yapma hakkına sahip değildir, her ne sebep olursa olsun.

Söylediğimin arkasındayım.Arda yıldız olabilir ama lider ASLA.

Çıkar iyi oynar kötü oynar bağrımıza basarız ama Galatasaray kültürüne yakışmayacak hareketlerde bulunamaz! Ya toparlar kendini ya da Floryanın 5 kapısı vardır..
  10. 14.02.2009, 20:15 Mesaj #1090

Arda aklını başına devşirsin kendine gelsin.

35'lik görünümlü bir yıldız istemiyoruz biz.
  11. 14.02.2009, 20:18 Mesaj #1091

Arda geçen sene Liderliğini gösterdi.Takımda yıldızlar yokken nasıl performans gösterdiği ortada .

Kaldıki futbolcuların yaptıklarının doğruluğunu / yanlışlılığını bizler biryere kadar sorgulayabiliriz.

Arda çok hatalar yapsaydı yönetim ona gerekli uyarıları yapardı . Tabi siz Adnan Polat'ın haklı güç gösterisini uyarı görüyorsanız o başka..
  12. 14.02.2009, 20:22 Mesaj #1092

Arda 2. Metin Oktay olacak derken çıkıp abuk sabuk hareketlerde ve demeçlerde bulunuyor. 3-5 maçla lider olunmaz. Daha dur, kaç maç oynadın da bu kadar laf yapıyorsun..

Ya toparlar kendini ya Emre abisinn izinden gider.
  13. 14.02.2009, 20:25 Mesaj #1093

3-5 maçla lider / iyi oyuncu / yıldız olunmuyorsa neden bu başlıkta ardaya laf atarken,bi yandan da Lin'i övüyorsunuz? ..

Arda'nın büyük bir suçu olduğunu düşünmüyorum,kaldıki kendisini -artık ne derece büyük suçları varsa- toparlayacaktır,şüpheniz olmasın
    .
  14. 14.02.2009, 20:26 Mesaj #1094

Arda kafasında Türkiyeyi bitirmiş artık sezon sonu ayrılması her iki taraf acısındanda en iyisi olur.
  15. 14.02.2009, 20:31 Mesaj #1095

Sezon başında 15 mio €- 20 mio € iyi para satalım derken herkes bana bağırıyordu şimdi acı bir şekilde dediklerim anlaşıldı inşallah sezon sonunda gider.Bu takımda oynayacak adam Servet,Mehmet Topal gibi olucak. Helal olsun aldıkları paraya..

Yukarı Git