1. 27.02.2009, 10:34 Mesaj #1321
    Cevap: # 66 Arda Turan

Süperdin! Demistim bu macta nedense sana cok güveniyorum diye. Bosa güvenmemisim. Sen bitanesin be. Gol attiktan sonraki yüz ifaden, sevinmen, calimlarin, ortalarin, top kapmalarin, paslarin herseyinle harikaydin. Hep böyle ol Aslanim. Biz senin arkandayiz.
  2. 27.02.2009, 10:55 Mesaj #1322
  3. 27.02.2009, 11:02 Mesaj #1323
  4. 27.02.2009, 11:49 Mesaj #1324

Ardaya laf söyleyenler,G.Saray'ı kafasında bitirdiğini iddia edenler,gelsin yorum yapsınlar..rica ediyorum yoksa ben o çok değerli yorumlarını çıkartıp koyacağım buraya..

Maç boyunca harikaydı,2 güzel gol attı..ama 85 dkkada top kornere gitmesin diye kendini hırpalaması,savunmaya koşması yanında kendini izleyen abilerine (!) selam etmesi..

Yıllar boyuncu bizden biri çıksın istemiştik..Bülent Korkmazdan sonra 1-2 kelime laf edebilen,forması için canını verebilecek kadar seven çıkmamıştı..ama sen bambaşkasın arda ..biliyoruz,hep gururlandıracaksın bizi ..
  5. 27.02.2009, 12:08 Mesaj #1325
  6. 27.02.2009, 12:09 Mesaj #1326
  7. 27.02.2009, 12:21 Mesaj #1327

Ne intikami yahu?

Arda dün cok iyidi ama süper degildi. Calim repertuarini C.Ronaldo abin gibi gelistir bak bakalim sonra daha nerelere kadar cikarsin

Biraz daha seri, agresif ve hizli oynarsa harika olur.

Liverpoolun oyun sistemine küt diye oturur
  8. 27.02.2009, 12:23 Mesaj #1328

Yusuf Tekgül, post: 117245 Nickli Üyeden Alıntı

Ne intikami yahu?

Arda dün cok iyidi ama süper degildi. Calim repertuarini C.Ronaldo abin gibi gelistir bak bakalim sonra daha nerelere kadar cikarsin

Süper değilmiydi Yusuf sen maçımı izlemedin ya C.Ronaldo Arda kadar takım oyuncusu olsun taraftar heykelini diker,biz kıymet bilmiyoruz!
  9. 27.02.2009, 12:34 Mesaj #1329

Sinan Arslan, post: 117246 Nickli Üyeden Alıntı

Süper değilmiydi Yusuf sen maçımı izlemedin ya C.Ronaldo Arda kadar takım oyuncusu olsun taraftar heykelini diker,biz kıymet bilmiyoruz!

Maci 75 kisi ile birlikte izledim, var mi diyecegin?

Ben calim repertuarindan bahsediyorum sen takim oyunculugundan, ne alaka?

Arda calim atmayi seven ve yapabilen oyuncu ama maclarda durmadan ayni calimlari yapinca karsi takimdaki defans oyunculari biliyorlar sonra onu nasil durduracaklarini.

Biraz daha degisik degisik hareketler yapsa, bunun cok faydasini görür.
  10. 27.02.2009, 12:36 Mesaj #1330

Yusuf Tekgül, post: 117264 Nickli Üyeden Alıntı

Maci 75 kisi ile birlikte izledim, var mi diyecegin?

Ben calim repertuarindan bahsediyorum sen takim oyunculugundan, ne alaka?

Arda calim atmayi seven ve yapabilen oyuncu ama maclarda durmadan ayni calimlari yapinca karsi takimdaki defans oyunculari biliyorlar sonra onu nasil durduracaklarini.

Biraz daha degisik degisik hareketler yapsa, bunun cok faydasini görür.

İyiydi ama süper değil diyorsun söyler misin Arda daha ne yapmalı 2 gol 1 asist geri gel top çıkar ileri git gol at attır,orta sahada kora kor mücadele karşında mahalle takımı yok Bordeaux var,Cristiano Ronaldo İnter maçında show mu yaptı,elbette Ronaldo inanılmaz bir oyuncu kıyaslamıyoruz ama Arda bence dün resmen öldü sahada daha ne yapabilir ki bir oyuncu ağzım açık izledim Arda'yı!
  11. 27.02.2009, 12:51 Mesaj #1331

Sinan Arslan, post: 117266 Nickli Üyeden Alıntı

İyiydi ama süper değil diyorsun söyler misin Arda daha ne yapmalı 2 gol 1 asist geri gel top çıkar ileri git gol at attır,orta sahada kora kor mücadele karşında mahalle takımı yok Bordeaux var,Cristiano Ronaldo İnter maçında show mu yaptı,elbette Ronaldo inanılmaz bir oyuncu kıyaslamıyoruz ama Arda bence dün resmen öldü sahada daha ne yapabilir ki bir oyuncu ağzım açık izledim Arda'yı!

Macin baslarinda mesela daha aktif ve etkili olabilirdi.

Bence bu yilki en iyi macini cikartti Arda, sezonun basindan beri daginik bir performansla oynuyor ama bu macta cok iyi oynadi.

kontrataga cikarken hep topla oyalaniyor ve cikamiyoruz sonunda.

Birde Lincoln dün hep soldan geldi,neden? cünkü oranin zayif oldugunu anladi ama Arda bu anlayamadi.
  12. 27.02.2009, 12:52 Mesaj #1332
  13. 27.02.2009, 13:31 Mesaj #1333

Yusuf Tekgül, post: 117245 Nickli Üyeden Alıntı

Ne intikami yahu?

C.Ronaldo gelsin Arda'dan futbol zekası,oyun okuma dersleri alsın...

Tek bir kanatda durup çalım atmıyor bu çocuk

Fifanında dedigi gibi topu her ayagına alışında rakip takım için tehlike doğuyor...
  14. 27.02.2009, 13:40 Mesaj #1334

Elinizi vijdanınıza koyun Arda'nın Galatasaray aşkı mı daha güçlüdür,Cristiano Ronaldo'nun Man U aşkı mı? o tribünlere oynayan bir top cambazı adam kovaladığını çok nadir görürsünüz ama Arda benim gözümde Ronaldo'dan çok daha yükseklerde!
  15. 27.02.2009, 13:47 Mesaj #1335

Arda senden özür diliyorum ettiğim sözlerden dolayı.Aslında suç senin değil, Skibbe denen futbol cahilininmiş.Ya bir insanı hiç mi dinlendirmesiniz ya ?

Yukarı Git