1. 04.12.2008, 11:41 Mesaj #121

ibrahim aydoğan, post: 13922 Nickli Üyeden Alıntı

Dinlendirilmesi lazım Son Maçlarda Çok Kötü performans Gösteriyor Bütün Topları Eziyor

Ve Çok ağır Kalıyor Lincoln,Kewell Baroş tek pas yaparken Arda topu Bi Sağa Sola Çekiyor

yedeğe Çekilirse Hırslanıp Form tutabilir

aynen. Takim hizlica ataga kalkacakken, Arda buna engel oluyor. Topu aldiginda hic bir zaman direk oynamiyor.

Dünde vasatti..
  2. 04.12.2008, 13:45 Mesaj #122
  3. 04.12.2008, 13:47 Mesaj #123
    Dinlenmesi gerek dün 70.dakikadan sonra yürüyerek top oynadı her maç 90 dakika oynuyor yorgunluk belirtileri çok normal...!!!
  4. 04.12.2008, 13:49 Mesaj #124
  5. 04.12.2008, 13:50 Mesaj #125
    Arda nın özel olarak kötü oynadığını düşünmüyorum o top ezme işini en iyi oynadığı maçlarda bile yaptı tabii bunu benfica maçından sonra söyleyince "sen misin bunu söyleyen?"şeklinde tepki alıryorsun ama gerçek ortada önceden lincoln, kewell ve baros gibi tek top yapan adamlar olmadığı için ardanını bu özelliği göze batmıyordu ama şimdi kanatta ne kadar ağır kaldığını ve pozisyonları harcadığını görüyoruz(birazda kilo almış sanki) tekrar tekrar söylüyorum ama olsun buradan tek ve nihai çıkış ardayı ortaya çekmektir ardanın en son oynayacağı mevki kanattır benim görüşüm
  6. 04.12.2008, 14:15 Mesaj #126
    ardasız bir Galatasaray düşünemiyorum ama çok yoruldu biraz dinlendirmek lazım..hem kafa olarak hem beden olarak
  7. 04.12.2008, 14:24 Mesaj #127
    Dinlense iyi olur ama toparlanacaktır..Formsuzla kötü futbolcuyu ayırt edemiyorsunuz sonra burası taşıyo satılsın şımardı bi işe yaramıyor vs..Formsuz oyuncu yeteneklerini kaybetmez sadaece çeşitli sebebler yüzünden bunu gösteremez..Arda yorgunluğunda verdiği etkiyle böyle oluyor yoğun maç trfiğinden çok euro 2008 sonrası yeterince dinlenemmesi bi etken bence en az bir 10 gün dinlenmeye ihtiyacı var..

Ahmet Özgün Güven, post: 14254 Nickli Üyeden Alıntı

Arda nın özel olarak kötü oynadığını düşünmüyorum o top ezme işini en iyi oynadığı maçlarda bile yaptı tabii bunu benfica maçından sonra söyleyince "sen misin bunu söyleyen?"şeklinde tepki alıryorsun ama gerçek ortada önceden lincoln, kewell ve baros gibi tek top yapan adamlar olmadığı için ardanını bu özelliği göze batmıyordu ama şimdi kanatta ne kadar ağır kaldığını ve pozisyonları harcadığını görüyoruz(birazda kilo almış sanki) tekrar tekrar söylüyorum ama olsun buradan tek ve nihai çıkış ardayı ortaya çekmektir ardanın en son oynayacağı mevki kanattır benim görüşüm

Arda mı tek top yapamıyor Attığı topuk paslarını sırf saysan sayamazsın

Arda geçen sezonda bu süreçten geçti ıslılandıda ama sizin gibi iyi gün dostu taraftarları

geçen sezonun sonunda laflarını yedi..Şimdi diyeceksinizki Arda mı tek başına şampiyon yaptı?Evet tek başına yaptı zor zamanlarda sorumluluk almak cesaret özgüven ister bunu yapabilen tek futbolcuydu arda..
  8. 04.12.2008, 14:27 Mesaj #128

Onur Albakar, post: 14330 Nickli Üyeden Alıntı

Dinlense iyi olur ama toparlanacaktır..Formsuzla kötü futbolcuyu ayırt edemiyorsunuz sonra burası taşıyo satılsın şımardı bi işe yaramıyor vs..Formsuz oyuncu yeteneklerini kaybetmez sadaece çeşitli sebebler yüzünden bunu gösteremez..Arda yorgunluğunda verdiği etkiyle böyle oluyor yoğun maç trfiğinden çok euro 2008 sonrası yeterince dinlenemmesi bi etken bence en az bir 10 gün dinlenmeye ihtiyacı var..

Arda mı tek top yapamıyor Attığı topuk paslarını sırf saysan sayamazsın

Arda geçen sezonda bu süreçten geçti ıslılandıda ama sizin gibi iyi gün dostu taraftarları

geçen sezonun sonunda laflarını yedi..Şimdi diyeceksinizki Arda mı tek başına şampiyon yaptı?Evet tek başına yaptı zor zamanlarda sorumluluk almak cesaret özgüven ister bunu yapabilen tek futbolcuydu arda..

bu kadar celallenmene gerek yok görüşümü söyledim tek top yapmak duvar pası yada topuk pası yapmak değildir. Arda ya da kötü futbolcu falan demedim geçen senede şampiyon yaptı demedim şimdi de demiyorum daha verimli olabileceği bölgeyi söyledim. Ardanın top ezdiğini kabul edemeyecek kadar fanatiksen hiç tartışmayalım
  9. 04.12.2008, 14:31 Mesaj #129

Ahmet Özgün Güven, post: 14341 Nickli Üyeden Alıntı

bu kadar celallenmene gerek yok görüşümü söyledim tek top yapmak duvar pası yada topuk pası yapmak değildir. Arda ya da kötü futbolcu falan demedim geçen senede şampiyon yaptı demedim şimdi de demiyorum daha verimli olabileceği bölgeyi söyledim. Ardanın top ezdiğini kabul edemeyecek kadar fanatiksen hiç tartışmayalım

Dünkü maçta top ezmedi demedim bunu formsuzluğuna bağladım ayrıca kızmadımda

tek top yapmak topu bekletmeden ileri pas vermektir topuk pasıda buna örnek çünkü rakip ekarte olup boşluk açılıyor..Keza verkaçlarda öyle verkaçlar sürekli olursa pres etkisiz kalır..
  10. 04.12.2008, 14:35 Mesaj #130

Onur Albakar, post: 14350 Nickli Üyeden Alıntı

Dünkü maçta top ezmedi demedim bunu formsuzluğuna bağladım ayrıca kızmadımda

ben dünkü maçı konuşmuyorum zaten arda çok iyi oynadığı maçlarda dahi bunu yapıyor diyorum çünkü yapmak zorunda hızlı değilki basıp gitsin adamı ekarte etsin mecbur çekiyor topu ama ortada oynasa adamı geçme ihtimali daha yüksek olur tek söylediğim bu
  11. 04.12.2008, 15:45 Mesaj #131
    Arda yine çok kötüydü en mantıklısı onu yedege cekmek hem dinlenir hem hırslanır yoksa takımın atagınada engel oluyor topla çay içiyor çok gol kaçırdık arda yüzünden biraz hızlı olabilse en az 3-4 gol daha atardık
  12. 04.12.2008, 16:10 Mesaj #132
    Dün iyi değildi.Sanırım bitkinlik ve isteksizlik yüzünden oyuna kendini tam veremiyor.En kısa zamanda yeniden form tutacaktır.
  13. 04.12.2008, 16:12 Mesaj #133
  14. 04.12.2008, 16:22 Mesaj #134
    Arda'ya neler oluyor?

Süper Lig'de 11. haftada oynanan İstanbul Büyükşehir Belediye maçında kalp ritmi bozukluğu nedeniyle yere yığılan Arda Turan dün de Hertha Berlin karşısında yere yığılıp kaldı...

Hertha Berlin maçının uzatma dakikalarında yere yığılan Arda, futbolseverlerin yüreğini ağzına getirdi.

Daha bir kaç hafta önce, 16 Kasım'da sahada yorgunluğa bağlı kalp ritm bozukluğu yaşayan Arda'nın yorgunluğunu fark edemeyen Skibbe, genç yıldızın kariyeriyle oynuyor...

Dün gece G.Saray, H.Berlin karşısında müthiş bir mücadele ortaya koyarken, Arda adeta yokları oynadı. O da arkadaşları gibi mücadele etmek istiyor, koşmak, rakibi sıkıştırmak istiyordu ama bir türlü arzuladığı etkinliğe ulaşamıyordu. Genç yıldız özellikle 70. dakikadan sonra neredeyse ayakta durmakta zorlanırken, tribündeki herkes Arda'nın 'bittiğini' görüyor, ancak teknik direktör Skibbe her nedense genç yıldızı oyunda tutmakta ısrar ediyordu.

Ve herkesin bir kez daha 'eyvah dediği an geldi çattı; kısa bir süre önce maç esnasında kalp ritmi bozukluğu nedeniyle zor anlar yaşayan Arda, maçın son anlarında göğsüne gelen sert topla yere yığıldı. Tabii ki o topun Arda'nın göğsüne çarpacağını önceden kestirmek mümkün değil. Ancak bariz şekilde görülen bir gerçek vardı ki, Arda maçın o dakikalarında fiziki olarak tükenmiş durumdaydı. Ancak Skibbe takımı 1-0 önde olmasına rağmen, Arda'yı kenara alarak diri bir oyuncuyu sahaya sürmek yerine o dakikaya kadar genç yıldızı sahada tutarak yine büyük bir riske imza attı. Ancak bu pozisyon sonunda yerden kalkamayan Arda oyundan alındı... Şimdi tüm futbol kamuoyu şu soruyu soruyor; Arda üst üste gelen maçlardan dolayı çok yorgun olduğu halde, Skibbe neden genç yıldızın hayatıyla oynuyor?

Kanal D
  15. 04.12.2008, 16:33 Mesaj #135
    Skibbe kendisi söyledi, kendi isteyi diye, oynamak istiyorum diyor, hala Skibbe diyorlar ya.Skibbe ne bilsin gögüsüne top yiyecegini. hem karnina gelmedimigdi top?

Yukarı Git