1. 02.03.2009, 18:04 Mesaj #1411
  Cevap: # 66 Arda Turan  Sinan Arslan, post: 120815 Nickli Üyeden Alıntı

  Umarım Aslantepe'de oynamadan satılmaz ona veda etmek çok yıpratır bizi!

  Böyle bir demeci vardı sanırım. Aslantepe'de oynamadan gitmem falan demişti. İnşallah öyle olur.
 2. 02.03.2009, 18:06 Mesaj #1412
  Cevap: # 66 Arda Turan  Osman Korkmaz, post: 121173 Nickli Üyeden Alıntı

  Böyle bir demeci vardı sanırım. Aslantepe'de oynamadan gitmem falan demişti. İnşallah öyle olur.  İn-şal-lahh!!
 3. 02.03.2009, 18:07 Mesaj #1413
  Cevap: # 66 Arda Turan  Gitmez bence merak etmeyin.Aslantepe'de oynar mutlaka,oynamassa da canı sağolsun Arda'mızın.
 4. 02.03.2009, 18:25 Mesaj #1414
  Cevap: # 66 Arda Turan  Yahu niye satılmasın? Endüstriyel futbol bir ticaret pazarı değil midir? Arda da Türkiye'nin en iyi genç oyuncularından biri olduğuna göre en kısa sürede satılacaktır..
 5. 02.03.2009, 18:33 Mesaj #1415
  Cevap: # 66 Arda Turan  Can Efe, post: 121230 Nickli Üyeden Alıntı

  Yahu niye satılmasın? Endüstriyel futbol bir ticaret pazarı değil midir? Arda da Türkiye'nin en iyi genç oyuncularından biri olduğuna göre en kısa sürede satılacaktır..  Aynen öyle 25-30 mn € getiren ardayı götürür ama bi senede olsa aslantepede oynasa fena olmaz
 6. 02.03.2009, 18:57 Mesaj #1416
  Cevap: # 66 Arda Turan  Satılmasın değil, 2 sene sonra falan gitsin. En kötü ihtimalle seneye gitsin diyoruz. Yani en azından benim görüşüm öyle...
 7. 02.03.2009, 19:18 Mesaj #1417
  Cevap: # 66 Arda Turan  Şimdi satılırsa kötü olur.2010 Dünya Kupası'ndan sonra satılsın bence satılacaksa.
 8. 02.03.2009, 20:32 Mesaj #1418
  Cevap: # 66 Arda Turan  Arda Aslantepe'de oynamak ister elbette fakat öyle uçuk bir teklif gelsede kulübün menfaatleri doğrultusunda gitmek zorunda kalabilir umarım gitmez onu çok seviyoruz!
 9. 02.03.2009, 20:36 Mesaj #1419
 10. 03.03.2009, 17:30 Mesaj #1420
  Cevap: # 66 Arda Turan  En sevilen futbolcu  Her yıl çocuk televizyonu Jetix TV tarafından dünya çapında bir proje olarak hayata geçirilen Çocuk Oskarları, Akatlar Kültür Merkezi'nde yapılan muhteşem bir ödül töreni ile sahiplerini buldu. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Çocuk Ödülleri öncesi çocuklardan rekor oy geldi. Tam 150 bin çocuk en sevdiği ünlüyü belirlemek için oy kullandı. Jetix TV kendi internet sitesinden çocuklara 7 kategori sundu. jetix.com.tr adresinden en sevdiği ünlüyü belirlemek üzere 7 kategoride oy kullanan çocuklar adayları da kendileri belirledi. Çocuklardan "En Sevilen Müzik Grubu", "Ev Sevilen Kadın Şarkıcı", "En Sevilen Erkek Şarkıcı", "En Sevilen Kadın Oyuncu", "En Sevilen Erkek Oyuncu", "En Sevilen Sporcu", "En Sevilen Dizi" dallarında oy kullanmaları istendi. Şimdiye kadar Türkiye'de medya aracılığıyla yapılan müzik, siyaset, spor ve sanat ödülleri dahil hiç bir yarışmada bu kadar yüksek katılım olmadı. Bu sene kullanılan oy sayısında geçen seneye göre %64'lük bir artış yaşanmış oldu.

  TV, spor ve müzik dünyasından birçok ünlü, Jetix Çocuk Ödülleri Türkiye 2009 organizasyonu için kendilerine oy veren çocuklarla bir araya geldi. "En sevilen sporcu" kategorisinin kazananı Arda Turan ödülünü Oktay Kaynarca'nın elinden aldı. Adanalı dizisiyle son günlerde oldukça popüler olan "En sevilen Erkek oyuncu" kategorisinin birincisi Oktay Kaynarca ödülünü Adanalı olduğu bilinen ünlü teknik direktör Fatih Terim'den alırken, "En sevilen Erkek şarkıcı" kategorisinde çocuklar tarafından birinciliğe layık görülen Murat Boz'da ödülünü duayen müzisyen Erol Büyükburç'tan, "En Sevilen Dizi" seçilen Selena Dizisi ödülünü Tamer Karadağlı'dan, "En Sevilen Kadın Oyuncu" Sinem Kobal ödülünü Berna Laçin'den, Kızlar grubu ise ödülünü müzik dünyasının duayenlerinden Fuat Güner'den (M.F.Ö.) aldı.  Beşiktaş Belediyesi Başkanı İsmail Ünal, sunuculuğunu Alp Kırşan'ın üstlendiği Çocuk Oskarları organizasyonunun Onur Ödülüne layık görüldü. Çocuklar "En çok sevilen erkek şarkıcı" ve "En çok sevilen müzik grubu" kategorilerinin birincileri Murat Boz ve Kızlar grubunun şarkılarıyla coştular.  Jetix Çocuk Ödülleri Türkiye 2009'un kazananları Ödül Töreni saatine kadar gizli tutuldu. Ünlülerle dolu, bu çok konuşulacak ödül töreninde, aralarında çocukların, ailelerin, ünlülerin ve basın mensuplarının olduğu izleyiciler, kazananlar açıklanırken nefeslerini tuttular.  FİLM / TV  -En sevilen TV dizisi: Selena

  -En sevilen aktör: Oktay Kaynarca

  -En sevilen aktris: Sinem Kobal  SPOR  -En sevilen sporcu: Arda Turan  MÜZİK  -En sevilen müzik grubu: Kızlar

  -En sevilen kadın şarkıcı: Hadise

  -En sevilen erkek şarkıcı: Murat Boz  Bu sene Ödül Töreni'ne katılan ünlüler Selena Dizisi ekibi, Oktay Kaynarca, Sinem Kobal, Arda Turan, Kızlar, Murat Boz, Fuat Güner, Bülent Uygun, Berna Laçin, Erol Büyükburç, Tamer Karadağlı, Nil Burak, Sinem Güven idi. İzleyenler Ödül Töreni boyunca unutulmaz anlar yaşadılar.  ARDA'NIN AÇIKLAMALARI...  Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Arda Turan, aldığı ödülle ilgili olarak duygularını şöyle ifade etti: "Benim yaşımın buradaki çocuklara daha yakın olması onlara daha sempatik geliyor. Ben de küçükken Emre abi bize böyle geliyordu. Bu yüzden normal olarak karşılıyorum. Tabii ki benim için mutluluk verici. Çünkü çocuklar çok zekiler ve bazı gerçekleri daha iyi görebiliyorlar. Bu yüzden burada olmaktan dolayı mutluyum."  Bir basın mensubunun, "Konyaspor maçında da görüldüğü gibi takımın mücadeleci ruhu biraz daha artıyor. Bunu neye bağlıyorsun?" sorusuna genç futbolcu, "Artık herkes herşeyin bilincinde. Kaybettiğimiz zaman düşeceğimiz durumlar ortada ama Galatasaray Kulübü daha önce de böyle kritik dönemler yaşadı. Takım halinde birlik olmaya çalışıyoruz. Bunu Konya'da sahaya çok iyi yansıttık. Çok iyi mücadele ettik. Sonunda da 3 puanı aldık. Bundan sonra geriye 11 maç kaldı. Sonuna kadar mücadele edeceğiz. Bu savaşın içindeyiz. Umarım sezon sonunda şampiyonluğu kazanırız" yanıtını verdi.  Yeni teknik direktörleri Bülent Korkmaz ile ilgili olarak ise Arda, şunları söyledi: "Bülent hoca bizim için çok önemli bir insan. Herşeyden önce Galatasaray camiası için belkide en efsaneleşmiş oyunculardan bir tanesi. Futbolcuyken biz ona çok büyük bir saygı duyuyorduk. Şimdi başımızda ve daha çok saygı duyuyoruz. Ama tabiki agresifliğini, oyuncu kişiliğini hocalağına da yansıtması, takıma büyük bir katkı sağladı. Çünkü takımımız gerçekten çok yetenekli ayaklardan kurulu bir takım. Ama mücadele ettiğimiz zamanda bunu daha üst seviyeye çıkartabilliyoruz. Kazanmamıza daha çok yardımcı oluyor. Bu yüzden Bülent hoca bizim için çok önemli. Hem saygınlık açısından hem de futbol mantelitesi açısından" diye konuştu.  Genç yıldız, başkan Adnan Polat'ın, "Rakip olarak Trabzorspor'u görüyoruz" sözlerinin hatırlatılması üzerine, "Bütün takımlar gerçekten çok güçlü takımlar. Bütün ekipler çok güçlü ve çok yetenekli ayaklara sahipler. Ama bizim takımımızda yetenekli. Onların hepsini gerçek ciddi rakip olarak görüyorum. Çok güzel bir şampiyonluk yarışı oluyor. Anadolu takımlarında da bu sene çok büyük bir çıkış var. Güzel bir lig oluyor. Umarım mutlu sona ulaşan taraf biz oluruz" yorumunu yaptı.  UEFA Kupası'nda karşılaşacakları rakipleri Hamburg'u da değerlendiren Arda Turan, "Hamburg gerçekten önemli bir rakip. Biz Galatasaray olarak İstanbul'daki UEFA Kupası finalini hedefliyoruz. Hedefe giderken de önümüze kim çıkarsa çıksın bu turu geçmek zorundayız. Bunun için elimizden gelen bütün mücadeleyi vereceğiz. Galatasaray takımının bu turu geçebilecek gücü var. Arkadaşlarıma ve hocama güveniyorum" dedi.
 11. 03.03.2009, 18:04 Mesaj #1421
 12. 03.03.2009, 18:10 Mesaj #1422
  Cevap: # 66 Arda Turan  Arda olmasa orta sahamız tek pas yapamaz tamam iyi oyuncular var ama hiçbiri arda gibi sürekli çalışmıyor.iddia ediyorum,arda olmasa her anadolu takımında puan kaybederiz attığımız her golde atmasa asist yapmasa bile parmağı var .
 13. 03.03.2009, 18:10 Mesaj #1423
  Cevap: # 66 Arda Turan  Benimde sevdiklerim kişilerdir.Özellikle Arda'yı çok seviyorum.  FİLM / TV  -En sevilen aktris: Sinem Kobal  SPOR  -En sevilen sporcu: Arda Turan  MÜZİK  -En sevilen kadın şarkıcı: Hadise
 14. 03.03.2009, 20:21 Mesaj #1424
  Cevap: # 66 Arda Turan  Arda Turan’a Acıbadem Hastanesi’nde bugün yapılan ayrıntılı tetkik ve muayenede kasık bölgesinde derin kas gruplarında zorlanma tespit edildi. Sağlık ekibi tarafından bu akşamüstü dinlendirilen Arda’nın tedavisine başlandı.
 15. 03.03.2009, 21:40 Mesaj #1425
  Cevap: # 66 Arda Turan  Aydin Yilmaz, post: 122459 Nickli Üyeden Alıntı

  Arda Turan’a Acıbadem Hastanesi’nde bugün yapılan ayrıntılı tetkik ve muayenede kasık bölgesinde derin kas gruplarında zorlanma tespit edildi. Sağlık ekibi tarafından bu akşamüstü dinlendirilen Arda’nın tedavisine başlandı.  Bir tek Arda sakatlanmamisti sonunda bu da oldu.  Bukadar sakatlikda artik normal olamaz !

Yukarı Git