1. 29.11.2008, 10:58 Mesaj #151
    Barosun kalitesi tartışılmaz bir futbolcu, peki nedir bu Baros'un gol atamama sıkıntısı ? Baros geldiği ilk günlerde leblebi gibi diziyordu golleri, peki şimdi niye böyle oldu ?

Hepimiz biliyoruz ki Baros'un son vuruşları kötü, ve bana göre Baros ilerde çok yalnız kalıyor.Kewell, Arda gibi sürekli kaleye oynayan oyuncularınız varsa Baros biraz sönük kalıyor ve ilerde yalnız kalıyor.Fakat çift forvet oynadığımızda Baros iyi koşular yapıyor ve kendini saklayabiliyor...Diğer oyuncularımızında çift forvet oynayınca mecbur onlara top taşıması gerekir.Bana göre Baros'un gol sıkıntısını çift forvet ile çözeriz ama Baros'un yanına uzun boylu pivot bir santrfor gerek.Oda malesef mevcut değil

Saygılarımla,
  2. 29.11.2008, 11:20 Mesaj #152
  3. 29.11.2008, 11:21 Mesaj #153
    Çift forvet oynarsak çok daha başarılı olacağına inanıyorum.Çünkü Baros bir second striker.Milli takımda bu kadar çok gol atmasının sebebi de Koller'di.Tek forvet oynamak Baros'a yaramıyor.Bari şu Hacettepe'den korkma da çift forvet çıkar sahaya Skibbe...
  4. 29.11.2008, 11:42 Mesaj #154

İnan Yılmaz, post: 6871 Nickli Üyeden Alıntı

Çift forvet oynarsak çok daha başarılı olacağına inanıyorum.Çünkü Baros bir second striker.Milli takımda bu kadar çok gol atmasının sebebi de Koller'di.Tek forvet oynamak Baros'a yaramıyor.Bari şu Hacettepe'den korkma da çift forvet çıkar sahaya Skibbe...

skibbe kontrolü elden bırakmaz dakika 65 tabelayı kaldırır yardımcı hakem 15-99 değişikliliği bide puan kaybedermişiz çok kötü olur...!!! çok bilindik taktikleri var skibbenin yani tek santraforlu oynadığın sistemde onu çıkarıp başka santrafor alırsan gole ne kadar yaklaşırsın hele ki barosla ümit'i aynı kefeye bile koymam...!!!
  5. 29.11.2008, 13:03 Mesaj #155
    Bence Skibbe'nin suyu fazlasıyla ısındı.Ben istemiyorum gitmesini en azından sezon sonuna kadar,çünkü yerine gelebilecek kalitede bir hoca bulmamız zor.Ve evet dediğiniz gibi çok bilindik taktikler uyguluyor Skibbe.Baros' gelecek olursak onun yanına Jan Koller kıvamında bir adam gelse aslında hiçte fena olmazdı hani
  6. 29.11.2008, 13:04 Mesaj #156
    Şimdi Bir Takım Hucuma Kalkarken Forvete Top Atar,Forvet Oyuncusu Topu Tutup Arkadan Gelen Oyunculara Aktarır Ve Takım Yarı Alana Yerleşir.

Afedersiniz Ama Bu Barosun G... Motor Yok Alıp Dönüp Savunma Arkasında Koşup Gol Atsın.
  7. 29.11.2008, 13:05 Mesaj #157
  8. 29.11.2008, 14:37 Mesaj #158
    evet Baroş çift forvet oyuncusu avrupa şampiyonasında gol kralı olurken yanında Koller gibi bir adam vardı şimdi bizde Hakan Şükürün ölüsünü koysak siz görün o zaman ama elde olanlarla yetinebliriz bence çift forvet ümit-baroş ikilisi daha mantıklı. ama tek forvet oynuyacaksak Baroş diğer forvetlermizden hızlı, topu yağında tutuyor, pas alışverişi iyi bence devam...
  9. 29.11.2008, 14:45 Mesaj #159
    baros koca bir SIFIR bence aradidimiz oyuncu degil ocakta yolcu olmasi lazim bundan ne cacik olur ne yogurt
  10. 29.11.2008, 14:49 Mesaj #160
    Valla yukarı tükürsen bıyık asagı tükürsen sakal Cift forvet tek önlibero lu sistem nasıl olur bunu düsünmek gerek Kewell Arda Lincoln Baros Ümit bu 5 oyuncu ortasahayı kaldırırmı soru işareti. Yani cidden cok zor durum bir seyi anladık Baros tek forvet olmaz ya cift forvet oynayıp orta sahadan birini kesip oraya daha mücadeldeci birini koyacaksın bilmiyorum yani

Söyle olabilir

barıs-----lincoln----mehmet topal----Arda

----------ümit---baros--------

Arda kewell değişikliği olur boylelikle Ardanında Kewellında üzerindeki yük azalmıs olur.

Aslında skibbe biraz cılgın olsa soylede olabilir.

-------------kale----------

emre güngor----Meira-----hakan balta-----

kewell----mehmet topal---Arda-----

********Lnicoln************

Baros---------Ümit-------------

defans oyuncularına tam talimat ileri cıkmayın tamamdır
  11. 29.11.2008, 15:02 Mesaj #161

Yağız Fındık, post: 6961 Nickli Üyeden Alıntı

Bence Skibbe'nin suyu fazlasıyla ısındı.Ben istemiyorum gitmesini en azından sezon sonuna kadar,çünkü yerine gelebilecek kalitede bir hoca bulmamız zor.Ve evet dediğiniz gibi çok bilindik taktikler uyguluyor Skibbe.Baros' gelecek olursak onun yanına Jan Koller kıvamında bir adam gelse aslında hiçte fena olmazdı hani

Ben o kıvamda oyuncu olarak Nonda'yı düşünmüştüm ama O'da inanılmaz kötü bu aralar.
  12. 29.11.2008, 15:04 Mesaj #162
    Bazı futbol cahilleri gelip bana Baroş'u kötüleyemezsin diyor

işe yaramaz boş sıfır bitmiş tükenmiş ölüsü gelmiş

alın işte baroş bu ben bu baroşu izlemedim yıllarca cok sevinmiştim ama Galatasaray tarihinin en büyük fosu bence baroştur cünkü böyle bilmedik biz ayagında top tutmaktan aciz oynuyor baroş
  13. 29.11.2008, 23:54 Mesaj #163

Targutay Sabancı, post: 7096 Nickli Üyeden Alıntı

Bazı futbol cahilleri gelip bana Baroş'u kötüleyemezsin diyor

işe yaramaz boş sıfır bitmiş tükenmiş ölüsü gelmiş

alın işte baroş bu ben bu baroşu izlemedim yıllarca cok sevinmiştim ama Galatasaray tarihinin en büyük fosu bence baroştur cünkü böyle bilmedik biz ayagında top tutmaktan aciz oynuyor baroş

hahahahah yanındaki nonda yı görmezden geldin heralde Baros tekrar söylüyorum Baros ,,, ,Milan Baros bak ismi yetiyor
  14. 30.11.2008, 00:57 Mesaj #164
    Abi bu nasıl futbol mantığıdır yaa tamam gol atamıyor ama defansı yıpratıyor top tutuyor. görüyoruz ümit'i nondayı yerden kalkamıyorlar bence iksindende üstün her yönüyle Bahadır kardeşimizin dediği gibi adı yeter MİLAN BAROS...
  15. 30.11.2008, 01:39 Mesaj #165
    milan baros çok kaliteli bir oyuncu yeter ki yanına ümit'i veya nondayı koysun skibbe en azından samiyende anadolu takımıyla maç yaparken...!!!