1. 30.11.2008, 13:18 Mesaj #166

Sinan_Arslan, post: 7849 Nickli Üyeden Alıntı

milan baros çok kaliteli bir oyuncu yeter ki yanına ümit'i veya nondayı koysun skibbe en azından samiyende anadolu takımıyla maç yaparken...!!!

bugün koyar inşAllah
  2. 30.11.2008, 13:21 Mesaj #167
    Nondayı koysa nolucak? Nonda kim? Rezilin teki oturarak top oynuyor verdigimiz paraya degermi bize mücadele eden adam gerek!
  3. 30.11.2008, 13:21 Mesaj #168
  4. 30.11.2008, 13:28 Mesaj #169

halil öz, post: 8052 Nickli Üyeden Alıntı

elimizdekilerin en iisi..

Burdaki çok yazıp içi boş olanların yapamadıgını yaptın tek cümleyle herşeyi acıkladın bravo

baroş iyi degil elimizdekilerin en iyisi
  5. 30.11.2008, 13:29 Mesaj #170

Targutay Sabancı, post: 7096 Nickli Üyeden Alıntı

Bazı futbol cahilleri gelip bana Baroş'u kötüleyemezsin diyor

işe yaramaz boş sıfır bitmiş tükenmiş ölüsü gelmiş

alın işte baroş bu ben bu baroşu izlemedim yıllarca cok sevinmiştim ama Galatasaray tarihinin en büyük fosu bence baroştur cünkü böyle bilmedik biz ayagında top tutmaktan aciz oynuyor baroş

Futbol cahilleri öylemi ben sadece gülüyorum bu kelimeye kimin futbo lcahili oldğu belli oluyor.ADam at gibi koşuyor daha neyapsın çokmu pozisyon geliyorda atamıyor.Size varya lukunku paklar başka birşey değil.Milan barosa fos diyorsun ya daha nediyeyim.Tek kelime ile yazık.
  6. 30.11.2008, 13:31 Mesaj #171

Faruk Demirtas, post: 8059 Nickli Üyeden Alıntı

Futbol cahilleri öylemi ben sadece gülüyorum bu kelimeye kimin futbo lcahili oldğu belli oluyor.ADam at gibi koşuyor daha neyapsın çokmu pozisyon geliyorda atamıyor.Size varya lukunku paklar başka birşey değil.Milan barosa fos diyorsun ya daha nediyeyim.Tek kelime ile yazık.

Sen eski baroşu izlememişsin ondan böyle gazlı yorumlar yapıyosun git izle sonra gel konuşalım bu konuyu bak arkadaşım

Adam mücadele ediyormu evet koşuyormu evet ama o forvet

bana gol atıcak adam gerek at gibi koşmaya geldiyse gitsin veli efendi hipodromuna
  7. 30.11.2008, 13:35 Mesaj #172
  8. 30.11.2008, 13:35 Mesaj #173

Targutay Sabancı, post: 8062 Nickli Üyeden Alıntı

Sen eski baroşu izlememişsin ondan böyle gazlı yorumlar yapıyosun git izle sonra gel konuşalım bu konuyu bak arkadaşım

Adam mücadele ediyormu evet koşuyormu evet ama o forvet

bana gol atıcak adam gerek at gibi koşmaya geldiyse gitsin veli efendi hipodromuna

Kardeşim adama pozisyon geliyormuda atmıyor.HE tamam bazen çok net golleri kaçırıyor ama bu normaldir.Barosun bide yaptığı faydaya bak arkadaki oyunculara geniş alacan açıyor.Rakip defansı çok kötü yıpratıyor.Zaten eski baros olsaydı liverpool bırakmazdı o adamı
  9. 30.11.2008, 13:41 Mesaj #174

Faruk Demirtas, post: 8066 Nickli Üyeden Alıntı

Kardeşim adama pozisyon geliyormuda atmıyor.HE tamam bazen çok net golleri kaçırıyor ama bu normaldir.Barosun bide yaptığı faydaya bak arkadaki oyunculara geniş alacan açıyor.Rakip defansı çok kötü yıpratıyor.Zaten eski baros olsaydı liverpool bırakmazdı o adamı

Biz eski baroş olmadıgını bile bile aldık peki sana sorarım onun yerine bilinmeyen ama yeni bi yetenek bulsak daha iyi degilmiydi bizim staff ekibimiz dünyanın sayılı ekiplerinden degilmi ajax galatasaray santos bunlar altyapı olarak markalaşmış takımlar ben sönmüş yıldıza bir arjantili yetenegi tercih ederim.
  10. 30.11.2008, 13:43 Mesaj #175
  11. 30.11.2008, 13:46 Mesaj #176

Targutay Sabancı, post: 8069 Nickli Üyeden Alıntı

Biz eski baroş olmadıgını bile bile aldık peki sana sorarım onun yerine bilinmeyen ama yeni bi yetenek bulsak daha iyi degilmiydi bizim staff ekibimiz dünyanın sayılı ekiplerinden degilmi ajax galatasaray santos bunlar altyapı olarak markalaşmış takımlar ben sönmüş yıldıza bir arjantili yetenegi tercih ederim.

Arkadaşım bu adam bize geldi çıkış yakalamak için dolayısıyla dahada hırslı olacaktır.Şuan formsuz ve yorgun form tutunca gör sen barosu

Ayrıca arjantinlileride görüyoruz Örn:Carrusca
  12. 30.11.2008, 13:56 Mesaj #177

Faruk Demirtas, post: 8076 Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaşım bu adam bize geldi çıkış yakalamak için dolayısıyla dahada hırslı olacaktır.Şuan formsuz ve yorgun form tutunca gör sen barosu

Ayrıca arjantinlileride görüyoruz Örn:Carrusca

şak şak şak=)Güzel yorum bizim Ribery den beri aldığımız hangi genç yetenek tuttu ki=)
  13. 30.11.2008, 14:22 Mesaj #178

Targutay Sabancı, post: 8069 Nickli Üyeden Alıntı

Sanırım arkadaş fabio pintoları bratuları lutuları özlemiş..
  14. 30.11.2008, 14:24 Mesaj #179
  15. 30.11.2008, 15:45 Mesaj #180

Onur Albakar, post: 8117 Nickli Üyeden Alıntı

Sanırım arkadaş fabio pintoları bratuları lutuları özlemiş..

Lukunku