1. 01.06.2009, 20:22 Mesaj #2491
  2. 01.06.2009, 21:00 Mesaj #2492
    Cevap: #15 Milan Baros | Kral

Mete Alparslan, post: 242946 Nickli Üyeden Alıntı

Fenerlilerin begenmedigi Guiza bizde olacakti keske. Sampiyonlar ligi kupasi gelirdi.

Bencede iyi transfer olur aslinda.
  3. 01.06.2009, 21:13 Mesaj #2493

Deniz Özer, post: 242996 Nickli Üyeden Alıntı

Renktaş nasılsın,iyi misin,Dünya'da mısın?

Aysel Aydın, post: 243006 Nickli Üyeden Alıntı

Sanirim mesaji yazarken son nefesi veriyordu

Yusuf Tekgül, post: 243318 Nickli Üyeden Alıntı

Bencede iyi transfer olur aslinda.

Tesekkurler iyiyim Deniz'de ben Guiza'yi Baros'un yerine degil, cift forvet sisteminde Baros'la birlikte kast etmek istedim Asist yapma, pozisyon alma, son vurus, hiz ve bir cok meziyetlere sahip. Bakmayin adamlar Guiza'yi oynatamiyo, yoksa hakikaten iyi adam. Bildigim kadari ile Azize'nin hayallerinde Mehmet Topal varmis, birebir takas yapsinlar iste
  4. 01.06.2009, 21:34 Mesaj #2494
  5. 01.06.2009, 21:57 Mesaj #2495
  6. 01.06.2009, 22:35 Mesaj #2496

Koymuyacaktım ama koyayım dedim..Bu yorumlar fenerbahcelilere ait..Mete kardeşim Guiza'damı hız var ve birçok meziyet var yoksa biz başka oyuncudanmı bahsediyoruz..Adam topları daha kontrol etmekden aciz..Birebirde adam geçemiyor bilek yok adamda tek iyi olduğu nokta dediğiniz son vuruşları gerçi nasıl son vuruşsa busene Baros'tan çok net pozisyona girmiş sadece 11 golmü ne atmış..

1 e 1 de cok etkisiz.

Valla kim ne derse desin.. Guiza´nın son haftadaki performansına sevinmiş olmama rağmen hala kendisinin iyi bir topçu olduğunu düşünmüyorum..

Fırsatçı bir golcü olabilir ama iyi bir forvet değil.. Bize kendi kendine olsa bile pozisyon yaratabilecek yırtıcı bir forvet lazım

güizada elinden geleni yapan ama gol atamayan bizim ihtiyaçlarımıza cevap vermeyen bir adam.. maliyeti bakımından da yılın kazığıdır..

Guiza yetenekleri sınırlı bir oyuncu yaratıcı özelliği yok bitirici özellikler var

fakat o bitirici özellikle Fenerbahce´nin iddası kalmadığı anlarda ortaya çıktı

attıgı 11 Gol var 11 Gol Fenerbahce´yi nereye taşıdı 4. duruma

Semih´ten artısı yok eksisi var

bizim ondan daha etkili bir Gol´cüye ihtiyacımız var

tabi Başkan´ın koydugu büyük hedefler geçerliyse

bütün sene saç baş yolduk

5 maçta baş tacı oldu

Semih geçen sene Gol Kral´ı oldu o bu kadar gündem olmadı..

guiza gerçekten vasat bir oyuncu.hemde öyle böyle degil açık ‚bariz.hem gol attı diye iyi oynamış oldugunu iddaa etmekte boş bir argümandır

Şampiyonluk gittikten sonra gol atmaya başlıyo.Hala hatalara devam ediyor.Çalım atamıyor‚topu düzgünce durdurup kontrol edemiyor.Bu yüzden bize de kapak yapamıyor.

güiza‚

kafa hakimiyeti yok..

top kontrolü yok..

1´e 1´de çok etkisizi...

attığın topları 30 saniye ileride tutamıyor takım yerleşemiyor ileri

uzaktan attığı sert şutlar etkili goler yok (adama veya kalecinin inanılmaz hataları olanları saymıyorum )

orta geldiğinde stoperlerden seken topu bekliyor

topu 35 saniye ayağında tutamıyor...

herşeyi bir yere kadar anlarım baskı o bu şu ama 34 hafta be kardeşim.. CL maçları FTK maçları da cabası.... sen topu kontrol edemiyorsun..gs maçında topu sadece kontrol edebilse o maçı 0-3 rahat kazanırdık....

bize göre değil malesef.. kendimizi kandırmayalım

Son vuruşları iyi değil‚ bire bir de iyi değil... kısacası FB´de oynacak oyuncu değil.

adam daha kafaya çıkamıyor kaleciyle karşı karşıya kalıp attığı gol varmı aşırtma hariç...hep kalecinin karnından dönüyor toplar...takım hızlı atağa çıkıyor ayağının altından kaçırıyor maç içinde .

guiza fenerbahçede oynayacak futbolcu değil. attığı golller hep birbirine benzeyen goller. araya atılan toplardan goller atıyor. onun dışında daha bir numarasını ben görmedim. şu imkanlarda 6+2 nin ikisinde yer alır.

Bu sadece bir kısmı bundan daha beter birsürü yazdıkları var fenerlilerin..Guiza pozisyona girmese fenerde yapamıyor bizde olsa belki daha iyi işler yapabilir diyecem ama adam Baros'tan daha fazla pozisyona giriyor ve attığı gol sayısı ile daha gol krallığı sıralamasına giremiyor..Ayrıca gol atmadığı zamanlardada takıma en ufak katkısı yok..Ne rakip savunmayı rahatsız edebiliyor ne birebirde adam geçebiliyor ne hızlı nede kafa topuna çıkıyor..Hangi meziyetlerden bahsediyorsun?..Üstelik Bu oyuncu gelse CLyi alırız öylemi buna fenerliler bile güler
  7. 01.06.2009, 23:26 Mesaj #2497

Guiza ve Baros birbirini tamamlayamaz aşağı yukarı aynı tipte oyuncular..(Ha bunu yanlış anlamayın Baros guizadan çok daha kalitelidir.. )

Guiza Savunma arkasına sarkan hızlı fırsatçı bir ouncudur youlanın bi türevi diyebiliriz..Dandik takımlarda gol atmasıda bu yzden..
  8. 13.06.2009, 00:55 Mesaj #2498
  9. 18.06.2009, 02:16 Mesaj #2499
  10. 29.06.2009, 23:19 Mesaj #2500
  11. 29.06.2009, 23:22 Mesaj #2501
    Cevap: #15 Milan Baros | The King

20 tane attıysa 20 tane kaçırdı 40 gole ulaşabilirdin baros'um KRALsın kral!
  12. 29.06.2009, 23:27 Mesaj #2502

Seneye insallah bir daha gol krali olacak. Adam tam bir profesyonel.
  13. 29.06.2009, 23:28 Mesaj #2503
  14. 29.06.2009, 23:35 Mesaj #2504

Ömer Çelik, post: 324782 Nickli Üyeden Alıntı

Bitanesin

Biliyorum :p
  15. 30.06.2009, 02:41 Mesaj #2505

30 gol atar bu sene kesin.Allah nazardan saklasin kendisini cok iyi golcu