1. 17.07.2009, 15:41 Mesaj #2566
    Cevap: #15 Milan Baros | The King

Ömer Çelik, post: 376949 Nickli Üyeden Alıntı

Tabelacılar defolsun hemen! ne bu ya! Adam beğendiremiyoruz! İstemiyoruz sizin taraftarlığınızı falan! Galatasaray'ımıza zarar vermekten başka bir halta yaramıyorsunuz! Bi tane atkı almazsınız GSstore'dan,sonra gelir burda ona buna ahkam kesersiniz! EDEP YAHU!

Hepsi ezik.Çekemiyorlarki adamı.
  2. 17.07.2009, 15:42 Mesaj #2567

Beyler üzülerek söylüyorum bu takımda iyi futbolcu yok bir arda derinm o da cok cok üst düzey degil ama iyidir . Diger futbolcular yaramaz . 2000 yıllarından sonra bugün su takım bana ne haz ne de zevk veriyor . 10 senedir kadıköy'de feneri yenemiyoruz bilmem sansmıs falabn filan hepsi hikaye . 200 milyon euro borc var bu paralar nereye gitti ner tranfserler yapıldı bir 5 dakika dusunun sakin kafayla. Canaydın'dan beri yönetim sadece taraftarı uyutuyor .
  3. 17.07.2009, 15:43 Mesaj #2568

Futbolcuyu eleştirenlere ezik diyen eziktir millete hakaret etme birader kimse sövmüyor adamlara sadece biri demişki Kral king yaptınız hemen tek Kral Hakan Şükür'dür demiş buna eziklik diyorsan sen herkesten daha eziksin tartışma ortamı yapmayın forumda konuyla alakalı şeyler yazın millete laf atmayın
  4. 17.07.2009, 15:45 Mesaj #2569

bizde iyi futbolcu yok,fenerde dünya karması gibi.futbolcular yararmı yaramazmı bilmem ama bazı taraftarlar hiçbir şeyi haketmiyor.
  5. 17.07.2009, 15:45 Mesaj #2570

Görkem Akıtürk, post: 376967 Nickli Üyeden Alıntı

Beyler üzülerek söylüyorum bu takımda iyi futbolcu yok bir arda derinm o da cok cok üst düzey degil ama iyidir . Diger futbolcular yaramaz . 2000 yıllarından sonra bugün su takım bana ne haz ne de zevk veriyor . 10 senedir kadıköy'de feneri yenemiyoruz bilmem sansmıs falabn filan hepsi hikaye . 200 milyon euro borc var bu paralar nereye gitti ner tranfserler yapıldı bir 5 dakika dusunun sakin kafayla. Canaydın'dan beri yönetim sadece taraftarı uyutuyor .

Şu adam şimdi nerde yanlış birşey söylemiş doğruları söyleyince adama fenerli diyeceksiniz şimdi doğru söylüyor altına imza atarım Arda var en iyi futbolcumuz yani Hakan Şükür'le Baroş'u bir tutan kalitesini gitsin kumda kale yapsın
  6. 17.07.2009, 15:45 Mesaj #2571

mutlu turan, post: 376980 Nickli Üyeden Alıntı

bizde iyi futbolcu yok,fenerde dünya karması gibi.futbolcular yararmı yaramazmı bilmem ama bazı taraftarlar hiçbir şeyi haketmiyor.

Bence fener'de en iyi futbolcu Luganoydu oda gidiyor sanırım onlardan hiç bi cacık olmaz sanırım
  7. 17.07.2009, 15:46 Mesaj #2572

Targutay Sabancı, post: 376971 Nickli Üyeden Alıntı

Futbolcuyu eleştirenlere ezik diyen eziktir millete hakaret etme birader kimse sövmüyor adamlara sadece biri demişki Kral king yaptınız hemen tek Kral Hakan Şükür'dür demiş buna eziklik diyorsan sen herkesten daha eziksin tartışma ortamı yapmayın forumda konuyla alakalı şeyler yazın millete laf atmayın

tamam.

Ayrıca bu forumda çok kedi var.
  8. 17.07.2009, 15:47 Mesaj #2573
  9. 17.07.2009, 15:48 Mesaj #2574

Faruk Demirtas, post: 376990 Nickli Üyeden Alıntı

tamam.

Ayrıca bu forumda çok kedi var.

Biliyorum tabiki olucak çünkü sanırım en büyük Galatasaray forumlarından birisi burasıdır yani ancak herkesi fenerli yapmak olmaz yani o zaman Sabri ya da Barış'ı da eleştirmesin adamlar fenerli muamelesi görmemek için
  10. 17.07.2009, 15:54 Mesaj #2575

Targutay Sabancı, post: 376995 Nickli Üyeden Alıntı

Biliyorum tabiki olucak çünkü sanırım en büyük Galatasaray forumlarından birisi burasıdır yani ancak herkesi fenerli yapmak olmaz yani o zaman Sabri ya da Barış'ı da eleştirmesin adamlar fenerli muamelesi görmemek için

Dünkü gol için kafasına çarpmış nedemek ya ayrıca the king'i sonuna kadar hakkediyor çünkü o gol kralı oldu.Bu senede gol kralımız olacak.Sırf çekemedikleri için gelip söven kuşlar var.Üstelik bunlar Avarlarınlarına Galatasaray ile ilgili resimler koyuyorlar.Sadece bu topicde değil her topicde ortalığı karıştırmak için gelen kuşlar var.

Ayrıca Baros busenede gol kralı olup 2010 dünya kupasındada bir patlama yaparsa Dev klüplerin peşinde olacağına düşünüyorum aynı Milan'ın 30 yaşındaki Luis Fabiano ile ilgilenmesi gibi.Çünkü daha 27 yaşında.
  11. 17.07.2009, 16:00 Mesaj #2576
  12. 17.07.2009, 16:00 Mesaj #2577

Görkem Akıtürk, post: 376929 Nickli Üyeden Alıntı

Abartmayın ya baros king falan , surda tobola karsı kafasına 1 top carptı o golü bile bilicli atmadı herkez king falan kral öyle kolay olunmaz . Bu camia icibn bir kral vardır o da Kral Hakan Sükür . Bir tane tacsız kral vardır o da Metin Oktay'dır .

Top Baros'un kafasına çarpıp mı girdi,bilinçli atmadımı ? renktaş sen o zaman ya Trt3'te İspanya-Güney Afrika maçının özetini izliyordun yada aynı kanalda Olimpiyat Stadında 2-2 biten Galatasaray-fener maçının özetini izliyordun,hani şu Cesar Prates'in şut çekipte Hakan Şükür'ün kafasına çarpıp giren top :rolleyes:
  13. 17.07.2009, 16:03 Mesaj #2578

başka maçı izlemedikleri belli sadece hiçbirşeyi beğenmiyolar.hadi kötüyü beğenmiyonuz anladım,iyiyi neden beğenmiyonuz.
  14. 17.07.2009, 16:04 Mesaj #2579

mutlu turan, post: 377032 Nickli Üyeden Alıntı

başka maçı izlemedikleri belli sadece hiçbirşeyi beğenmiyolar.hadi kötüyü beğenmiyonuz anladım,iyiyi neden beğenmiyonuz.

Kuş oldukları için olabilirmi.
  15. 17.07.2009, 16:05 Mesaj #2580

Gökhan Sakarya, post: 377027 Nickli Üyeden Alıntı

Top Baros'un kafasına çarpıp mı girdi,bilinçli atmadımı ? renktaş sen o zaman ya Trt3'te İspanya-Güney Afrika maçının özetini izliyordun yada aynı kanalda Olimpiyat Stadında 2-2 biten Galatasaray-fener maçının özetini izliyordun,hani şu Cesar Prates'in şut çekipte Hakan Şükür'ün kafasına çarpıp giren top :rolleyes:

Ben cok iyi izliyordum renktas macı 2 kişi ıska gectikten sonra top barosun kafasına geldi ilk basta hatta gökhan zan topa sürttü top barosa dogru yöneldi dikkatli izle . Kötü abi forvet yok bu takımda bana barosu savunmayın ya bu adam 10 tane takım degistirmis bir tek biz mi biliyoruz kıymetini . Duygusal olmayın ya son vurus diye bisey yok bir forvet icin en önemli sey son vurustur .