1. 17.07.2009, 16:06 Mesaj #2581
    Cevap: #15 Milan Baros | The King

kuş olup olmadıklarını bilemem ama yüksek ihtimalle öyle.bazı kişiler nedense forumda milleti tahrik ediyolar,sonrada kabuklarına çekiliyolar nedense.
  2. 17.07.2009, 16:07 Mesaj #2582

barosu övenler duygusal davranmıyo.ne yani illaki iyi bir oyuncuya kötümü demeliyiz.
  3. 17.07.2009, 16:09 Mesaj #2583

Görkem Akıtürk, post: 377039 Nickli Üyeden Alıntı

Ben cok iyi izliyordum renktas macı 2 kişi ıska gectikten sonra top barosun kafasına geldi ilk basta hatta gökhan zan topa sürttü top barosa dogru yöneldi dikkatli izle . Kötü abi forvet yok bu takımda bana barosu savunmayın ya bu adam 10 tane takım degistirmis bir tek biz mi biliyoruz kıymetini . Duygusal olmayın ya son vurus diye bisey yok bir forvet icin en önemli sey son vurustur .

Renktaş başka Baros'tan bahsetmiyoruz değil mi 20 gol ile gol kralı olan toplamda geçen sezon 25 gol atmış olan yanılmıyorsam yani bu Baros dün de attı golünü niye savunmayalım,ilk defa seni görüyorum Baros hakkında olumsuz düşünen ve çok çok şaşırdım açıkçası,nasıl bir forvet istiyorsun acaba örnek verirmisin kim gelsin mesela ?
  4. 17.07.2009, 16:10 Mesaj #2584
  5. 17.07.2009, 16:15 Mesaj #2585

Kral Baros'u kimse eleştiremez bence adam çatır çatır oynuyor golünü de atıyor şu ana kadar bütün taraftarlarda memnun ilk defa memnun olmayan birini gördüm valla bende çok şaşırdım..
  6. 17.07.2009, 16:28 Mesaj #2586

Ulan adam 2 maç gol atamasa acaba neler diyeceksiniz merak ediyorum.Yönecilerin tartık bir temizlik yapması lazım forumda.kuşlar dolaşıyor.
  7. 17.07.2009, 16:34 Mesaj #2587

Görkem Akıtürk, post: 377039 Nickli Üyeden Alıntı

Ben cok iyi izliyordum renktas macı 2 kişi ıska gectikten sonra top barosun kafasına geldi ilk basta hatta gökhan zan topa sürttü top barosa dogru yöneldi dikkatli izle . Kötü abi forvet yok bu takımda bana barosu savunmayın ya bu adam 10 tane takım degistirmis bir tek biz mi biliyoruz kıymetini . Duygusal olmayın ya son vurus diye bisey yok bir forvet icin en önemli sey son vurustur .

Son vurusu olmayan haliyle 20 gol atiyorsa bir de son vurusu olsa 50 gol atacak herhalde. Elimizdekilerin degerini bilip sürkedecegimize hala camur atiyoruz.. Sana ve su yazdiklarina cevap vermek isterdim ama gercekten degmez. Ne yazsam anlamayacaksin, klavye basinda oturmus ileri geri konusan bilincsiz insanlarla tartismaya girmeye degmez.
  8. 17.07.2009, 16:37 Mesaj #2588

emre aydin, post: 377087 Nickli Üyeden Alıntı

Son vurusu olmayan haliyle 20 gol atiyorsa bir de son vurusu olsa 50 gol atacak herhalde. Elimizdekilerin degerini bilip sürkedecegimize hala camur atiyoruz.. Sana ve su yazdiklarina cevap vermek isterdim ama gercekten degmez. Ne yazsam anlamayacaksin, klavye basinda oturmus ileri geri konusan bilincsiz insanlarla tartismaya girmeye degmez.

Başka söze gerek yok.
  9. 17.07.2009, 18:43 Mesaj #2589

Görkem seni ibreti alem için evire çevire dövmek lazım.İçimizdeki İrlandalı go hell!!
  10. 17.07.2009, 18:47 Mesaj #2590

Faruk Demirtas, post: 377078 Nickli Üyeden Alıntı

Ulan adam 2 maç gol atamasa acaba neler diyeceksiniz merak ediyorum.Yönecilerin tartık bir temizlik yapması lazım forumda.kuşlar dolaşıyor.

ne alaka?sende Barosa laf söyletmiyorsun tamam bende seviyorum ama her futbolcunun eleştirilicek yanları ve hareketleri olabilir Barosun avukatı falansın heralde adama laf söylettirmiyorsun
  11. 17.07.2009, 18:52 Mesaj #2591

Baros'un kalitesini tartışmak, 'son vuruş özelliği yoksa bir oyuncuda o 0'dır' gibi saçma sapan görüşleri ortaya atmak, bir pozisyon sonrası bir oyuncu hakkında genel kanı elde etmek vb.

Bunlar futboldan kahve muhabbeti yapacak düzeyde anlayanların zırvalarıdır, takılmayın.

Ayrıca Baros denildiği gibi son vuruşlarda eksik olsa bile adam koşuyor, mücadele ediyor yani bi şekilde gol atmayı biliyor.
  12. 17.07.2009, 18:57 Mesaj #2592

La Liga'da penaltısız 27 gol atmış Güiza golcü olmuyor, kazmanın önde gideni oluyor; kariyeri boyunca 58 gol atmış Baros TSL'de bir sezonda penaltılı 20 gol atıyor süper golcü, kral oluyor.İlginç bir yaklaşım :rolleyes:

Bana göre Baros bambaşka meziyetleriyle öne çıkan bir forvet, golcülüğüyle değil.Golcülüğü vasat denecek kadar kötüdür Baros'un.
  13. 17.07.2009, 19:00 Mesaj #2593

Emre Baldan, post: 377415 Nickli Üyeden Alıntı

La Liga'da penaltısız 27 gol atmış Güiza golcü olmuyor, kazmanın önde gideni oluyor; kariyeri boyunca 58 gol atmış Baros TSL'de bir sezonda penaltılı 20 gol atıyor süper golcü, kral oluyor.İlginç bir yaklaşım :rolleyes:

Bana göre Baros bambaşka meziyetleriyle öne çıkan bir forvet, golcülüğüyle değil.Golcülüğü vasat denecek kadar kötüdür Baros'un.

Burda kazma Baros mu oluyor
  14. 17.07.2009, 19:03 Mesaj #2594

Emre Baldan, post: 377415 Nickli Üyeden Alıntı

Hadi yaa.La Liga'da penaltısız 27 gol atmış Güiza rezil oldu bilmem izledin mi.kendisinin attigi golu bjknin yarisi atti.bu rezili fenerliler begenmiyor sen niye hayransin anlamadim.
  15. 17.07.2009, 19:04 Mesaj #2595

Okan DAMGACI, post: 377395 Nickli Üyeden Alıntı

ne alaka?sende Barosa laf söyletmiyorsun tamam bende seviyorum ama her futbolcunun eleştirilicek yanları ve hareketleri olabilir Barosun avukatı falansın heralde adama laf söylettirmiyorsun

Saçma saçma eleştiriler olursa bende savunurum bu sadece Baros için değil Kewell için Arda için ve diğer oyuncularımız içinde geçerli.