1. 30.08.2009, 00:35 Mesaj #2956
    Cevap: #15 Milan Baros

itin bi yerine sokup cilalamak icin de guiza degil demek..

evet degil,guiza kadar beceriksiz,eto kadar becerikli degil ama turkiyenin en iyisi.daha iyisi barcaya transfer oldu,idare edelim.
  2. 30.08.2009, 00:36 Mesaj #2957

Şebnem Başaran, post: 512328 Nickli Üyeden Alıntı

Canına yetirme Soykut bence.

Eleştiriceksen de takımın durumuna göre eleştir ki bu adam geçen senenin ve euro 2004'ün gol kralı.

Ne yani ? Barça yada Real'de oynamıyor diye kötü mü ? O zaman Arda da kötü , Kewell'de kötü bu mudur o zaman ?

Lütfen yani arkadaşlar daha sezonun başındayız , Baros golleri dizmeye basladıktan sonra çok merak ediyorum bakış açınız hala aynı mı kalacak ? Yoksa değişecek mi ?

Ben sezon veya zamana göre yorum yapmam.Benim düşüncelerim genel olarak bunlar.O kadar yazıdan Barça veya Real'de oynamadığı için kötü oyuncu açıklamasını mı çıkardın Şebnem Allah aşkına..

Baros'u dikkatli izleyen anlar vallahi.Adama hoş kazma demiyoruz,ama üst düzey bir bitirici olduğunu söylemek imkansız Baros'un.Baros'u geçen sene ve 2004'de gol kralı yapan özelliği kesinlikle bitiriciliğiyle alakalı değildir.Hangi özellikleri olduğunu yorumlarımda yeterince açıkladım zaten.

Ama bu Baros'un kötü olduğu anlamına gelmez! Baros'un en önemli özelliği rakip defansı 90 dakika boyunca hırpalamasıdır,oyalamasıdır,yormasıdır..Tak ım arkadaşlarıyla girdiği verkaçlardır,hızıdır,mücadelesidir..Ve modern futbolda,yani günümüz futbolunda bu tip forvetler kesinlikle daha başarılı olmaktadırlar..Zaten Milan Baros bu özelliklerinin yanı sıra üst düzeyde bitirici bir forvet de olsaydı,şu anda bu topic Barcelona,Real Madrid forumlarında olurdu..

İşte bu özellikleri son vuruşlardaki eksikliğini büyük ölçüde örtüyor,saklıyor.Çünkü çok gol pozisyonuna giriyor,girdiklerinin %50'sini ( atıyorum,her maç değişir sonuçta.. ) kaçırsa da sonuçta Guiza değil bu adam,elbet 1-2 tanesini gole çeviriyor

Sen bu cümlelerden Real ve Barça'da oynamadığı için kötü olduğunu söylediğimi anladıysan(ız),yada sezon başı olmasına rağmen Baros'a kötü futbolcu muamelesi yaptığımı çıkarttıysan(ız) tekrar oku derim.

Not : Vay anasını bu yorumlardan bunları mı çıkarttınız yahu? Ben Baros ilk transfer edildiğinde herkes 5 golü geçemez derken onun hep arkasında duranlardandım,bilen bilir zaten.Ben ne Baros'a kötü futbolcu derim,ne de ondan bir Eto'o olmasını beklerim..:rolleyes:
  3. 30.08.2009, 00:39 Mesaj #2958
  4. 30.08.2009, 00:40 Mesaj #2959

Soykut ÇELİK, post: 512378 Nickli Üyeden Alıntı

Ben sezon veya zamana göre yorum yapmam.Benim düşüncelerim genel olarak bunlar.O kadar yazıdan Barça veya Real'de oynamadığı için kötü oyuncu açıklamasını mı çıkardın Şebnem Allah aşkına..

Baros'u dikkatli izleyen anlar vallahi.Adama hoş kazma demiyoruz,ama üst düzey bir bitirici olduğunu söylemek imkansız Baros'un.Baros'u geçen sene ve 2004'de gol kralı yapan özelliği kesinlikle bitiriciliğiyle alakalı değildir.Hangi özellikleri olduğunu yorumlarımda yeterince açıkladım zaten.

Yazdıkların onları gösteriyor bence sen baştan oku nasıl olur ?

Bizde zaten Baros'tan yapabileceğinin fazlasını istemiyoruz. Güveniyoruz , sabrediyoruz çünkü Baros'un yapabileceklerini biliyoruz , takımı sırtlayacağını da biliyoruz.

Lütfen yani artık ya.

Sabri bu kadar eleştirilmedi .
  5. 30.08.2009, 00:42 Mesaj #2960

Şebnem Başaran, post: 512405 Nickli Üyeden Alıntı

Yazdıkların onları gösteriyor bence sen baştan oku nasıl olur ?

Bizde zaten Baros'tan yapabileceğinin fazlasını istemiyoruz. Güveniyoruz , sabrediyoruz çünkü Baros'un yapabileceklerini biliyoruz , takımı sırtlayacağını da biliyoruz.

Lütfen yani artık ya.

Sabri bu kadar eleştirilmedi .

O kadar kör kütük eleştiriden benim yorumumu seçip hıncınızı benden çıkartmakta iyi bir olay tabii.

Hadi iyi geceler sizlere..:rolleyes:
  6. 30.08.2009, 00:43 Mesaj #2961

Soykut ÇELİK, post: 512416 Nickli Üyeden Alıntı

O kadar kör kütük eleştiriden benim yorumumu seçip hıncınızı benden çıkartmakta iyi bir olay tabii.

Hadi iyi geceler sizlere..:rolleyes:

Beklemediğim kişiden , beklemediğim bi yorum desem ?

Diğerler elestirileri neden önemsiyim ? Bu kadar parçalıyıcı değildi hiç biri.
  7. 30.08.2009, 00:46 Mesaj #2962

Baros eskiden çok fazla slalom golleri atardı. Şimdi ayağına top geldiği zaman korkuyorum her an kaptıracak diye. Tekniği her sene biraz daha geriye gidiyor. Ama mücadelesi bunları kapatıyor.
  8. 30.08.2009, 00:50 Mesaj #2963

Asıl patlamayı Bjk maçında yapacağı kanaatindeyim ben.

Bekleyelim , görürüz (:
  9. 30.08.2009, 00:51 Mesaj #2964
  10. 30.08.2009, 02:10 Mesaj #2965
  11. 30.08.2009, 02:13 Mesaj #2966
  12. 30.08.2009, 02:25 Mesaj #2967

Bence ilk 11de Baros degil Nonda olmali

(Allahim sen beni Sebnemin serrinden koru )

Saka yav
  13. 30.08.2009, 02:29 Mesaj #2968
  14. 30.08.2009, 09:18 Mesaj #2969

Baros'a da basladınız...

Bu adam forma girdiğinde Avrupa'nın en iyi 10 forvetinden biridir. Daha fazla söze gerek yok.
  15. 30.08.2009, 09:24 Mesaj #2970

Su Sercan gelse Baros'a gonul rahatligiyla yol verilir ama Sercan olmazsa Baros her zaman tercih edilmelidir. Unlu bir sozum vardir hatta, Nonda'nin ipiyle kuyuya inilmez diye, cidden oyle bir adam.