1. 30.08.2009, 10:37 Mesaj #2971
    Cevap: #15 Milan Baros

Şebnem Başaran, post: 512424 Nickli Üyeden Alıntı

Beklemediğim kişiden , beklemediğim bi yorum desem ?

Diğerler elestirileri neden önemsiyim ? Bu kadar parçalıyıcı değildi hiç biri.

Yahu Şebnem sana yanlış anladın diyorum.Eğer anlatmak yada yapmak istediğim Baros'u kötülemek yada ona sövmek olsaydı sana anlatmaya uğraşmazdım zaten.

Ben bir Galatasaray taraftarıysam,oyuncularımı ve yöneticilerimi eleştirme hakkım vardır,olumlu-olumsuz..Ben Baros'un sadece eksik olan yanını belirttim.Sonuçta İbrahimovic değil ya bu adam eksik yanları da var,olacak tabiki.Kimin yok ki? Yanlış anlamayın diye üstüne basa basa üst düzey bir bitirici değil dedim hatta.Yani her attığını kaçırıyor kazma bu adama falan getirenler olacaktı çünkü konuyu.

Ayrıca dikkat ettiysen Baros'un bitiricilik konusunda çok üst düzey olmadığını belirtmekten yanı sıra onun olumlu yanlarını da söyledim.Mücadelesi,hızı,verkaçları,tekniği ..Bunlar es geçilecek özellikler değil çünkü.Hatta bu özellikleri o kadar yüksek ki,bitiriciliği biraz daha iyi olsa Barça'da,Real'de olurdu şimdi dedim,sen dedin ki Real'de Barça'da oynamıyor diye kötü mü?

Ben Baros'u ne formsuzluğuna göre eleştirdim,ne ligimizin kalitesine göre,ne de Guiza'ya göre..Guiza işin esprisiydi sadece - onu da yanlış anladınız. - Baros ligin tartışmasız en iyi forvetidir evet buna bir itirazım yok,GS'ın da en iyi 5-6 oyuncusundan biridir.Ama tek bir eksik yanı vardı,onu söyleyince yada belirtince günah keçisi ilan etmeyin adamı ya..O da çok büyük bir eksiklik değil dedim hatta dikkat ederseniz,diğer özellikleriyle bu eksikliğini kapatıyor zaten dedim..

Neyse daha çok uzatmaya gerek yok,zaten sahura da kalkamadım bakalım akşama kadar nasıl dayancaz.
  2. 30.08.2009, 10:48 Mesaj #2972

yav ne bitiriciliği be baroşta bitiricilik olsaydı geçen sene ligte 20 gol atardı bilakis avrupada ve türkiye kupasında da gollerini görürdük:cool:töbe töbe bulmuşlar beğenmiyorlar iyi bari guizayla takas yapalım o zaman görün anyayı konyayı
  3. 30.08.2009, 11:05 Mesaj #2973

Baros rakip defansı yıpratan en önemli unsurdur bu da arkasında oynayan oyuncuların önünü açıyor.Arda-keita-elano(aydın-kewell),ee bu adamlarda affeder mi

yakında antrenörler arka 3 lüyede önlem almak zorunda kalacaklarından baros un işi de kolaylaşacaktır...
  4. 30.08.2009, 14:36 Mesaj #2974

Hayri Cund, post: 513926 Nickli Üyeden Alıntı

Su Sercan gelse Baros'a gonul rahatligiyla yol verilir ama Sercan olmazsa Baros her zaman tercih edilmelidir. Unlu bir sozum vardir hatta, Nonda'nin ipiyle kuyuya inilmez diye, cidden oyle bir adam.

Ya ne yolu Allah aşkına ya.

Sercan her maçta forma giyecek mi sakatlanmayacak mı bu çocuk hiç.

İnsaf ya.
  5. 30.08.2009, 14:38 Mesaj #2975

Şebnem Başaran, post: 514652 Nickli Üyeden Alıntı

Ya ne yolu Allah aşkına ya.

Sercan her maçta forma giyecek mi sakatlanmayacak mı bu çocuk hiç.

İnsaf ya.

Aman canım ne takıyon yeni favorin Sercan olur senin de
  6. 30.08.2009, 14:39 Mesaj #2976

Deniz Akdeniz, post: 514660 Nickli Üyeden Alıntı

Aman canım ne takıyon yeni favorin Sercan olur senin de

2 Yıllık koyu Baros'cuyum lütfen yani .

Satsaydım Arda'ya satardım , Kewell'e falan dimi.?
  7. 30.08.2009, 14:40 Mesaj #2977

Hayri Cund, post: 513926 Nickli Üyeden Alıntı

Su Sercan gelse Baros'a gonul rahatligiyla yol verilir ama Sercan olmazsa Baros her zaman tercih edilmelidir. Unlu bir sozum vardir hatta, Nonda'nin ipiyle kuyuya inilmez diye, cidden oyle bir adam.

daha neler canım sende yol vermek falan daha neler...
  8. 30.08.2009, 17:39 Mesaj #2978
  9. 30.08.2009, 17:52 Mesaj #2979
  10. 31.08.2009, 10:01 Mesaj #2980

Aysel Aydın, post: 511694 Nickli Üyeden Alıntı

Ayar dedigin zekice yapilandir,du şunun avatari,imzasi kimse laf atayim diye bos bos konusmanin manasi yok,

Umit Karan nereee Baros,Kewell,Keita,Elano ve.s futbolcular neree,ki herkes de layik oldugu takimda zaten,Bi lafin varsa Umit icin buyur yaz,

Ben Saka olsun diye Umit yazdigini zannetmistim,ola bilir,seviyorsundur,ben de nefret ediyorum,bu kadar basit

ama KEWELL YA da BASKA EFSANEyi bu konuya karistirma.

Kusura bakma ben öyle ayar falan bilmem, sadece gerçekleri yazdım. Kewell ı çok severim, bu sene çok çok yararlı olacağına inanıyorum, geçen sene beğenmemiştim mesela, çok top kaybı ve pas hatası yapıyordu hemde çok bariz şekilde ama bu sene daha iyi gibi. Son vuruşları süper zaten. Ama ümit karan, kewell dan 1000 kat daha efsanedir. Bilemiyorum belki elano sizin için şimdiden ümitten daha efsanedir. Ama benim için kesinlikle değil.
  11. 31.08.2009, 10:02 Mesaj #2981

ertuğrul şimşek, post: 515472 Nickli Üyeden Alıntı

baroş oyuncumu sanki yollayın gitsin lukunku lukunku oleyyy lukunku oleyyyy

Lukunku kral adamdı.
  12. 31.08.2009, 10:05 Mesaj #2982

Umit Karan tek vuruslarin efsane ismi tabiki ama karsilastirmak cok sacma, en basit sekilde tek vuruslarda Umit, hareketli oyunda Baros, ileriden oyun kurmada Kewell digerlerinden daha iyi diyebiliriz. Umit Karan su an itibari ile Galatasaray'a digerlerinin verdiginden daha fazla hizmet vermistir bu da dogru, ve bu sistemde pek oynayamayacagi da dogru.
  13. 31.08.2009, 10:58 Mesaj #2983

Ben Baros'un Hamburg maçında sol kanattan aldığı topu sol kanada taşıdığını hatırlıyorum ya.İyi adam 1-2 maç gol atamadı.Ama eminim ki devamı gelecektir.Gollerini atıp bu sene de KRAL olacaktır..
  14. 31.08.2009, 11:06 Mesaj #2984

Aysel Aydın, post: 511694 Nickli Üyeden Alıntı

Ben Saka olsun diye Umit yazdigini zannetmistim,ola bilir,seviyorsundur,ben de nefret ediyorum,bu kadar basit

ama KEWELL YA da BASKA EFSANEyi bu konuya karistirma.

Ümit Karan şuan Kewell'dan daha efsane bir futbolcudur Galatasaray için.
  15. 31.08.2009, 12:35 Mesaj #2985

Yunus Emre Çayırlı, post: 518747 Nickli Üyeden Alıntı

Ümit Karan şuan Kewell'dan daha efsane bir futbolcudur Galatasaray için.

Kewell'da Ümit'ten daha yetenekli ama .