1. 01.09.2009, 00:47 Mesaj #3001
    Cevap: #15 Milan Baros

Kızağa çekilme vakti geldi bu kadar top kaybetmemelisin Baros,Nonda hazır bekliyor.
  2. 01.09.2009, 01:56 Mesaj #3002

Takım kalitesine uygun forvet yok Baroş mücadeleci ama bitirici değil Nonda ise yedek sanırım
  3. 01.09.2009, 01:59 Mesaj #3003

hakan bozyiğit, post: 522636 Nickli Üyeden Alıntı

İşime bakıp bakmayacağıma sana sormucam efe.ne güzel söylemişsin işte Hakan Şükür para için gitmedi.Paradan ağır basan şeyler demiş.Metin Otayın Bizi sevenlere ihanet etmeyelim baba lafındaki gibi.Ümit Karanı Fenerbahçe bonservisi pahalı geldiği için almadı yani ümit gitmek için fink atıyodu. Farkı anladın mı.Bi kere Hakan Şükürü ümitle kıyaslayanı allah çarpar.Son 2 Yıldaki şampiyonluklardaki payı ,alacaklarını alamayan futbolculara cebinden para verdiğini sallayalım gitsin .Bundan 20 yıl sonra da hakan şükür efsana olarak kalacak ama ya ümit karan.Zaten efsane olmasa heykelini yapma projesini sunmazdı Adnan başkan.Burası milan baros topiği istersen başka yerde uzun uzun tartışırız

Çevir gazı yanmasın....

Fenere gitmeyi düşünmüş mü düşünmemiş mi? Onu söyle sen. Sonrada git kendi yazdığın mesajları oku öyle gel....
  4. 01.09.2009, 02:36 Mesaj #3004
  5. 01.09.2009, 11:25 Mesaj #3005
  6. 01.09.2009, 13:25 Mesaj #3006

Bu sene ilk defa beğenmediğim bir maç çıkardı Ankara maçında, geçen maçlarda da gol kaçırmasına ve çok top ezmesine rağmen mücadelesi ve takım oyununa katkısı ile memnundum, ama bu maçta şaşırttı beni. Gerçi takılmamak lazım, kendine bir an önce gelir Baros, acımasız eleştirilerden de kaçınmak gerekir.
  7. 01.09.2009, 14:11 Mesaj #3007

Yunus Emre Çayırlı, post: 523291 Nickli Üyeden Alıntı

Çevir gazı yanmasın....

Fenere gitmeyi düşünmüş mü düşünmemiş mi? Onu söyle sen. Sonrada git kendi yazdığın mesajları oku öyle gel....

ben ne diyorum sen ne diyosun tamam lan muhittin sen haklısın
  8. 01.09.2009, 14:37 Mesaj #3008

Toparlar kendisini bu takımda en çok güvendiğim oyuncuların başında geliyo. Geçen senin gol kralını 2 maçta bitirmek Galatasaray lılara yakışmaz.Her futbolcunun inişli çıkışlı olduğu zamanlar vardır.
  9. 01.09.2009, 15:46 Mesaj #3009

Yunus Emre Çayırlı, post: 521779 Nickli Üyeden Alıntı

Ümit Karan'a dedin ya fenere gitmeyi düşünen oyuncu efsane felan olamaz diye.

Al bakalım Hakan Şükür röportajından bir bölüm;

ARDA FENERBAHÇE'YE GİTMEZ

Arda'nın Fener'e gitmeyeceğini düşündüğünü kaydeden Hakan Şükür şöyle devam etti: “Ben de teklif almıştım. Gitmeyi düşündüm ama paradan daha ağır basan şeyler var. Benim hayal ettiğim tek şey Galatasaray'dı. Arda da gitmez. Düzgün bir kardeşimiz. İyi bir kaptan olur ama şimdi erken. Böylesine ağır bir yükü kaldırabilecek mi?”

Metin Oktay gibi efsane dediğin Hakan Şükür de fenerbahçe spor klübüne gitmeyi düşünmüş. Senin bakış açına göre Hakan Şükür de efsane değil.

Anladın mı şimdi nereye bağladığımı?

Senden şimdi "evet Hakan Şükür de fenere gitmeyi düşünmüş, sen haklıymışsın Ümit Karan'ı fenere gitmeyi düşündü diye efsanelikten aforoz etmemem gerekirdi, gitmeyi düşünmesi o kadar önemli değil asıl önemli olan Galatasaray'a yaptıkları hizmet, verdikleri emek." demeni bekliyorum.

Ümit Karan Galatasaray'ı son yıllarda sırtlayan golcüdür. Geçen sezon kötüydü diye ondan önceki yıllarda bu takıma kattıklarını unutmak nankörlüktür.

Bak işine...

On numara olmuş hocam.
  10. 01.09.2009, 18:52 Mesaj #3010

Ben bosuna demiyorum, aha dünde gördünüz. Tesekkür ederim Baros, beni yaniltmadigin icin.
  11. 01.09.2009, 19:26 Mesaj #3011

Baros seneye satilmalidir. gol atip atmamasina bakmiyorum. bu takimi bir seviye yukariya tasiyacak adam baros degil. gol atip atmamasina bakmiyorum. ben futbol oynamasini bilen, top tutan pas yapan bir forvet istiyorum. gol atmasi zaten gerekli. su an Nonda yedek de iyi. 1. forvet olarak daha iyisi lazim. bu adam Baros degildir bence.
  12. 01.09.2009, 20:17 Mesaj #3012
  13. 01.09.2009, 20:24 Mesaj #3013

Ligin 3.haftası.

Baros 2 gol 1 asistle oynuyor ligde.

Ankaraspor maçında Elano, Arda zaman zaman yer değiştiriyor. Kim sol kanat, kim oyun kurucu görevini üstleniyor belli değil. Göbekteki iki liberon top kullanmayı beceremiyor. Baros'a düzgün top atılmıyor. Takım 70 dakika kötü oynuyor ve Kewell, Nonda oyuna giriyor. Durum yine aynı ancak Arda ortayı açıp Kewell kafayı vurunca takım rahatlıyor Ankaraspor disiplinden kopuyor. Sonra Nonda bir tane daha atıyor. Ama maç sonrası Baros eleştiriliyor.

Formsuz olabilir ama takımı adına iyi şeyler yapıyor 3.haftadan asıp kesmenin anlamı yok.

Eleştiri olabilir ama Baros bu takıma gelmiş en iyi forvetlerden biridir !

Savaşıyor mu ? Evet.

Gerisi sorun değil.
  14. 01.09.2009, 20:29 Mesaj #3014

Yusuf Tekgül, post: 526466 Nickli Üyeden Alıntı

Ben bosuna demiyorum, aha dünde gördünüz. Tesekkür ederim Baros, beni yaniltmadigin icin.

Kına yak!!! sende taraftarsın demi
  15. 01.09.2009, 20:32 Mesaj #3015

Ahmet Özgün Güven, post: 525665 Nickli Üyeden Alıntı

On numara olmuş hocam.

Eyvallah hocam. Bazı vatandaşlar, fenere gitmeyi çok yüksek para verdikleri gerekçesiyle düşünen iki oyuncudan birine efsane diğerine kestane derse ki bu kestane dedikleri futbolcu yıllarını(8 yıl) Galatasaray'a vermiş ve Galatasaray'ı attığı gollerle sırtlamış Ümit Karansa böyle bir yazıyı yazmak benim görevimdir.

Ya Karan-Şükür'ün ikisine birden kestane yada ikisine de efsane diyecekler. Benim tercihim ikisinide efsane olarak kabul etmek.....